Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Miegamasis kambarys

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 2:28 pm

,,,
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimePen. 07 31, 2009 12:13 pm

Atsidurusi jau namo viduje prikanda lupa tariamai galvodama ir tyliai isspaudzia
- tiesa sakant maanu dar tik pradejom.
isikabinusi i ji rankomis, bej apsivijusio jo leimeni kojomis nenutraukia bucinio tik priejus duris, kad vaikinas nenueitu i reikiama puse atitraukia veida
- va cia.
Manydama, kad jis supras ka ji turi omeny viena ranka atidaro duris ir nuleidzia kojas ant zemes.
- Sveikas atvykes i mano miegamaji. seniai cia buvai apsilankes.
suemusi abiejomis rankomis uz virsutinio rubo kurio jis buvo apsirengeszengteli atgal iki lovos ir i ja ikrenta akrtu su savim nusiversdama ir vaikina ant saves. nusisypsojusi imasi dar vieno bucinio
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimePen. 07 31, 2009 3:12 pm

-Prisiekiu dievu, norėčiau, kad niekada ir nebaigtume,-kone nusijuokęs įvirsta į miegamąjį nešinas mergina. Pargriuvęs drauge su ja ant lovos trumpam atitrūksta nuo Nicole lūpų todėl naudodamasis proga giliai įkvėpia ir nusišypso išgirdęs jos žodžius.
-Kad tu žinotum kaip man čia gera, jau buvau pamiršęs kokia minkšta tavo lova,-vypteli ir sulaukęs dar vieno aistringo bučinio, užtyla į jį atsakinėdamas ir tęsdamas viską ką inicijuoja mergina.
-Nicole...-kai jiedu lieka kone tokie, kokius juos į pasaulį paleido motinos, trumpam stabteli, tačiau vis dar laiko apglėbęs ją rankomis.
-Suprantu kaip juokingai tai gali nuskambėti, bet po ranka neturiu jokių apsisaugojimo priemonių,-nusišypso.
-Bet pažadu būti labai atsargus,-toliau glamonėdamas jos kūną, užgula ją, stengdamasis nepadaryti to visu savo svoriu.
-Pameni tą išleistuvių vakarą?-vėl staiga sustabdęs visus reikalus, įsižiūri į merginos veidą ir nesusivaldęs plačiai išsišiepia.
-Jaučiuosi lygiai kaip tą naktį,-dusliai nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 6:00 am

Ranka perbraukdama per veida aptraukia ant jo uzkritusius plaukus nusisypsodama
- Negaliu pakesti kietu lovu. Jei migoti tai tik ten kur minksta ir silta.
apsikabinusi ji ima buciuoti jo kakla kol tas neprakalba todel pakelia galva i ji
- tu rimtai?
Bandydama jo veide iskaityti ar tas nejuokauja laukia veide pasirodancios sypsenos, kad tai tik jo eilinis pokstas, bet supratusi kad ne pati sypteli
- Na kagi, jei jau ruosiesi taip greitai tapti tevu neturiu nieko pries
Prisiminusi isleistuves nusijuokia
- Keik pamenu per isleistuves buvom pirma karta kartu.
Nenoredama dabar imti kalbeti apie isleistuves ar dar apie kazka kita, ka vaikinas gali imti kalbeti pervedusi pirstu per jo lupas pabuciuoja parodydama, kad kalbos paskui.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 6:19 am

Kaip ir buvo tikėtasis, jau buvo beprasižiojantis sakyti dar kažką, bet merginai jį nutildžius, tam nesipriešina ir ranka perbraukęs per vidinę jos šlaunies pusę, krimsteli šiai į lūpa, vos vos patraukdamas ją į save. Jau ir pats suvokdamas, kad žodžiam čia ne vieta bei negalvodamas apie nieką kitą tik merginą, gulinčia po juo, suima ją už liemens ir praspausdamas prie savo kūno, padaro tai ko iš jo ir buvo tikėtasi.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 6:35 am

Po visko kas gali ivykti tarp moters ir vyro kaip ir buvo glaima tiketis giliai bej tankiai alsuoja nepaleisdama is glebio jared'o isikabina tartum vaikinas galetu greitai iseiti ir ja palikti. Uzdejsui ranka ajm ant skruosto paksteli i lupas
- Tu nuostabus. Seniai tap gera nebuvo...
Kaik a prisiminusi susikikena
- Katik prisiminaiu kad isleistuviu vakare po visko miriau kaip norejau valgyt
Zaismingai suzypciojusi akimis pazvelgia i jo veida
- bet dabar esu alkana taves
nusisjuokusi ikniumba i jo kakla keleta kartu nestipriai pakandziodama
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 6:51 am

-Tai tu nuostabi,-pabučiuoja merginai į kaklą, vis dar gulėdamas greta.
-Dar aš prisimenu, kad tą naktį išeidamas iš tavo miegamojo užkliuvau auklėtojai, o viso ko pasekoje man teko išklausyti valandos trukmės pokalbį su tavo tėvu,-nusikvatoja.
-Greičiau jau jo monologą, nes man ten kalbėti laista beveik nebuvo...-šypteli. Po paskutinių merginos žodžių, nusišypso ir švelniai perbraukia ranka per jos plaukus, kol plaštaka atsiduria ant jos nugaros ir sustoja ties vienu pečiu. Staiga susimastęs nutyla, tačiau ir toliau atsargiai glosto švelnią jos odą.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 7:02 am

Visa laika kol jis kalba islaiko veide sypsena
- Mano tetis po visko mane imdavo tikrinti kas valanda kur esu ir ka veikiu.
Keleta pirstu ima vedzioti aplink jo kakla pati ideniai stebedama savo ,,darba"
- Bet kai pasakiua, kad nesiruosiu su juo taisktytis nusileido
Nusisypsojusi pakelia akis i ji ir isvydusi jo veida susidomi
- Apie ka mastai?
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 7:16 am

Krūpteli it apipiltas šaltu vandeniu po to kai mergina pasiteirauja jo apie ką jis masto. Išspaudęs šypseną, kuri ne visai primena nuoširdžia, pasuka veidą į Nicole.
-Bandau įsivaizduoti kaip būtų susiklostę mūsų gyvenimai jei tada tavo tėvas nebūtų liepęs tau pasidaryti aborto...-dar syk išspaudžia šypsnį, nors lygiai kaip ir tada, taip ir dabar apie tai kalbėti jam akivaizdžiai siaubingai sunku.
-Ir ką jis pasakytų sužinojęs, kad atsibeldžiau paskui tave...-trumpam nutilęs, prieš prabildamas susijuokia.
-Šiaip ar taip ten būtų daug necenzūrinių žodžių,-nenorėdamas, kad per jį sugestų nuostabus vakaras, pasisuka kol galop atsiduria virš merginos. Plačiai nusišypsojęs, viena ranka nubraukia ant jos veido buvusius plaukus.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 12:40 pm

Nepriimdama jo nenormalios sypsenos nepatikliai i ji pasiziuri laukdama ka jis pasakys ir tai gavusi nusuka akis i sona
- Niekada gyvenime jam uz tai neatleisiu.
Palietus teik jam teik jai skaudzia tema neziuredama i vaikina viena ranka ima ant lovos su pirstu ,,paisyti" atvaizdus
- Nieko jis nepasakytu. Man jo nuomone nebeidomi.
Isspaudusi sypsena is sekanciu jo zodziu vis dar stebi savo atliekama veiksma
- Tik isivaizduok atlektu visas pakalikes ir nors zino, kad esu jau suaugusi visteik kistu man savo nuomone
Atsisukusi i ji uzimerkia kol plaukai nebekrenta i veida
- Bet labai noreciau tureti mazyli.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 12:57 pm

Po paskutinių merginos žodžių, tyliai atsidūsta.
-Aš noriu padaryti tave laiminga, mažute, labai noriu. Patikėk, trokštu to labiau už viską pasaulyje, bet...-nuryja burnoje susikaupusius skysčius.
-Man atrodo, kad viskas dabar pernelyg trapu,-rimtu veidu stebi merginos išraišką vis dar gulėdamas virš jos.
-Tai, kad dabar laikau tave savo gleby...-šypteli.
-Kad mes vėl mylėjomės,-pabučiuoja jos barzdą ir pritilęs ima bučiuoti merginos kaklą kol pasiekia ausį.
-Jaučiuosi kaip mažas vaikas gavęs saldainį,-sušnibžda nusišypsodamas ir pabučiuoja jos ausį.
-Nenoriu tavimi su nieko dalintis,-vėl ima bučiuoti jos kaklą.
-Ir negaliu tavęs atsivalgyti,-rankomis po anklode suėmęs viena jos koją, ima švelniai ją glamonėti.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 1:17 pm

Iskvepusi ora nutyla klausydamasi jo ir nepertraukdama iki momento, kada jis nutyla ir nenoredama padaryti tyliu pauziu imasi kalbeti pati
- Mes katik po siteik laiko vel kartu, todel visiskai tau pritariu
Nenoredama kad jos zodziai pasirodytu kaip ironija sypteli kol yra buciuojama ir tyliai suniurna
- Esu didesne egoiste uz tave todel niekas negaus teises i tave.
Kelis kartus sukaupsi dantimis vaizduodama kokia yra isalkusi
- Mane sunku pamaitinti, bet atve dar sunkiau.
Sukikenusi apsiveja jo kkala rankomis ir ji pastumusi padaro taip kad atsidurtu virsuje
- Kalbant apie maista, gal konors noretum?
laikydama veide sypsena stebi jo veida
- Nepatikesi bet per sita laika ismokau gaminti.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 1:24 pm

-Am...-šiaip ne taip atplėšęs lūpas nuo Nicole kūno, suraukia antakius, tačiau žiūri į ją vos tvardydamas juoką.
-Tikėjausi būti pamaitintas kiek kitaip...-neištvėręs nusijuokia.
-Bet, kad jau užsiminei apie maistą,-pabučiuoja ją į lūpas, savosiose išlaikydamas šypseną.
-Neatsisakyčiau ko nors užkasti. Šiaip ar taip, bet kas dabar mane veiks kaip afrodiziakas,-gulėdamas po mergina, papučia mėgindamas nupūsti nuo savo veido Nic plaukus.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 1:40 pm

Stebedama del jo vos tramdomo juoko nestipriai suraukusi nosi papucia lupas
- Kas cia tokio juokingo?
Supratusi jo uzuomina pamirksi akimis tarytum nieko nesupranta
- Paaiskink man dabar galva neisijungia
Sudejusi rankas viena ant kitos padeda ant ju galva
- Per toki darbo atbunku nuo kiekvieno pries akis pasirodancio neaiskiosm kilmes tipo
Kadangi yra pasakoma kad valgyti jis vis delto nori atsisedusi perzvelgia kamabri ieskodama chalato
- Man visadar idomu ko noretum, nes paskui dar nevalgysi
pagaliau uzmaciusi ieskoma daigta akimis ji paima ir uzsivelka dar spejusi pazvelgti pro langa
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 2:23 pm

Neigiamai papurto galvą, duodamas suprasti, kad aiškinti nieko neketina ir vis dar besišypsodamas.
-Mes nesvarbu ar senatvėj būsi atbukus ar dar kokia, žinau tik tiek, kad noriu būti su tavimi,-kai ši atsikelia iš lovos, seka ją akimis, tačiau pats lieka gulėti.
-Nežinau, svarbiausia, kad tai nebūtų sriuba, nes...-prikanda apatinę lūpą taip malšindamas sukilusį juoką.
-Pastarąjį kartą man teko parą laiko atidavinėti skrandžio turinį unitazui, nepyk, bet dar neesu tam pasirengęs,-neigiamai papurto galvą nusijuokdamas.
-Bet žinai ką?-klastingai šyptelėjęs atsikelia iš lovos ir priėjęs prie Nicole iš už nugaros, ją apkabina, padėdamas smakrą ant jos peties.
-Gal verčiau aš nusivešiu tave kur nors pavakarieniauti, ką manai?-pabučiuoja jai į ausį.
-Išgersim vyno, o paskui galėsim važiuoti pas mane?-dar karta pabučiuoja tą pačią vietą.
-Aš žinoma labai noriu sužinoti kaip tu ištobulėjai kulinarijos srityje, bet tam dar bus marios laiko ir aš nenoriu, kad tu triūstum virtuvėje ruošdama maistą...-apsuka ją ir apkabinęs uždeda rankas jai ant užpakalio.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 3:07 pm

Prideda delna prie burnos nusiziovaudama
- Speju senatves nesulauksiu, nes nenoriu buti atbukusi ir nebegrazi.
Kisltelejsui rankas rodydama pasidavimo zenkla ima linkseti pritardama jo zodziams
- gerai, gerai, gerai
Stovedama kamabrio viduryje prikanda lupa mastydama ko jai gali dar prireikti is kamabrio kol pajunta jo rankas todel uzdejusias savasias ant jo pasuka galva i jo puse
- Skamba viliojamai
Nusisypsojusi isklauso visa pasiulymo eiga iki galo ir linkteli
- sakei, kad ten ne tavo bustas, todel gal laikas atkeliaut pas mane visam o ne tik vakarui?
Apsisukusi pati ji apsikabina inicijuodama dar viena bucini po kazkiek akimirku atsitraukia
- Man reikes laiko pasiruosti. Sugebesi palaukti?
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 12:30 am

-Net kai tavo veidelin įsimes kelios raukšlės,-perbraukia pirštais per jos skruostą.
-Būsi pati seksualiausia senučiukė pasaulyje,-besišypsodamas, pabučiuoja jos kaktą.
-Kalbi apie persikraustymą?-suraukia antakius, bet nepasitraukia nuo merginos.
-Nicole, juk pati žinai, kad man tai nėra priimtina,-neigiamai papurto galvą.
-Gali vadinti mane senamadišku, bet savo moterį noriu pilnai išlaikyti pats,-prataria.
-Nemanyk, kad nenorėčiau kiekvieną ryta prabusti šalia tavęs,-pabando šyptelėti.
-Tiesiog neseniai gavau tą darbą ir turės praeiti šiek tiek laiko, kad gaučiau didesnį
atlyginimą. Tos buitinės nesamonės gali viską sugadinti,-pasisukęs nueina prie lovos
ir pasikelia ten besivoliojančius savo džinsus, kuriuos ima apsirenginėti.
-Žinoma pakentėsiu,-šypteli pakeldamas galvą į merginą.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 3:40 am

emus kalbeti apie senatve nejucia pati persibraukia per savo skruosta uzpludusiu minciu bet greitai atsigavusi papurto galva
- Gerai baigiam sita tema.
Nenoredama rodyti savo nuomones ir veltis i nereikalinga ginca nezymiai linkteli su jo pasakytais zodziais tariamai sutikdama. Perbraukusi per savpo plaukus daeina iki duru
- Gerai as tuoj.
Nusisypsojusi dingsta uz duru nukeliaudama i vonia
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 3:51 am

Likęs kambaryje vienas, baigia apsirengti, o kadangi merginos tarpduryje dar nesimatė, prisėda ant lovos kampo.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 4:00 am

Galiausiai po kazkiek tai laiko atidaro duris
- Galim vaziuot.
Negaledama isputi nepasiziurejusi i veidrodi dar pasisuka i jo puse ir pasitvarko
- Nes kitaip is namu neiseisiu
perbraukusi per kipcius patraukia juos nuo akiu ir paima rankine nuo kedes ir uzsimetusi ja ant peties prieina prie vaikino
- Beje zinojai, kad tave labai myliu?
Zinodama kad visas makiazas gali dingt suniui ant uodegos vistiek ji pabuciuoja.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 4:22 am

-Man žinoma smagu tai girdėti...-po paskutiniųjų Nicole žodžių nutaiso rimtą fizionomiją ir
erzindamas merginą nutyla taip, tarsi daugiau nieko ir neketintų pridurti.
-Bet aš tave myliu dar labiau,-galop nusišypso ir nepaisydamas jos lūpų dažų, įsisiurbia jai
į lūpas, o nenorėdamas velti plaukų, rankomis suima jos liemenį.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 4:30 am

Nebaigus kaleti kilsteli viena antaki rimtai pasisiuzredama i ji
- ir?
Laukdama sakinio pabaigos nusisypso ir jau po bucinio atitraukusi veida nyksciu perbraukia ajm per lupas nuvalydama dazu pedsakus.
- jei neikad neissiruosim iseiti is namu niekad taip ir neiseisim.
Nusisypsojsui suima ji uz rankos ir ima vesti is kamabrio
- Todel kuo greiciau isskubesim is cia tuo geriau.
Istempusi ji is kamabrio o veliau ir is namu kur isede i iautomobili isvaziuoja
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Miegamasis kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Miegamasis kambarys   Miegamasis kambarys Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Miegamasis kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Miegamasis kambarys
» Miegamasis kambarys
» Miegamasis kambarys.
» Miegamasis
» Miegamasis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Namai ir Butai :: Nicole Scherzinger Namas-
Pereiti į: