Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Virtuvė/Svetainė

Go down 
AutoriusPranešimas
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Virtuvė/Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Virtuvė/Svetainė   Virtuvė/Svetainė Icon_minitimePir. 07 06, 2009 9:15 am

<...>
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Virtuvė/Svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė/Svetainė   Virtuvė/Svetainė Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 12:53 am

Rodos tik dabar pažinęs į svečius užsukusią merginą, iš nuostabos išpučia akis. Spėjęs tik laisva ranka sugriebti ant klubų kabantį rankšluostį, kad šis nenukristų žemėn, kita instinktyviai apkabina jam ant kaklo užšokusią merginą.
-Anna?-suraukęs antakius prisiverčia šyptelėti, bet vis dar neatsigauna po pradinio šoko.
-Ką čia veiki?-per jos petį apžvelgia kiemą ir gatvę priešais, bet dėka ankstyvo ryto neišvydęs jokių šį jų pasisveikinimą išvydusių kaimynų, greitai uždaro duris, prilaikydamas Anna sau prie krūtinės.
-Anna,-dar kartą pakartoja jos vardą, rinkdamas tolimesnius žodžius.
-Tai tebuvo nesusipratimas,-neigiamai papurto galvą žiūrėdamas į jos veidą, bet kai ji nulekia gilyn į namo vidų, nuseka jai iš paskos.
-Anna, tą vakarą abu buvom padauginę...-suraukęs antakius perbraukia išskėstais pirštais sau per šlapius plaukus.
-Tikrai nemaniau, kad supratai tai kaip šį tą daugiau... Suprask mane teisingai,-papurto galvą.
-Aš taip nesielgiu. Neesu tas, kuris laksto paskui kiekvieną sijoną,-šypteli.
-Kodėl manęs ieškojai?-lyg tik dabar būtų pastebėjęs merginos išvaizdą, susižavėjęs, plačiai išsišiepia.
-Nesakau, kad šita staigmena man nemaloni, bet, Anna... wow...-skėsteli rankom.
-Tikrai, wow...
Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė/Svetainė
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Namai ir Butai :: Jared Namas-
Pereiti į: