Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ian Watkins

Go down 
+3
Angelina Love
Randy Orton
Ian Watkins
7 posters
AutoriusPranešimas
Ian Watkins

Ian Watkins


Posts : 252
Join date : 2009-07-06
Age : 46
Location : Pontypridd, Wales, UK

Ian Watkins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ian Watkins   Ian Watkins Icon_minitimePir. 07 06, 2009 12:07 pm

kaip naujas zmogus privalau prisistatyti, nors ir senajam buvau tik kitu ,,pavidalu" kaip Philip Torres bet jis man tiesiog nelipo todel nsuprendzaiu pakeisti personaza, o del Eve's brolio tai sumasciau sendien, kad tep ir busim sese su broliu tik nuo skirtingu tevu ar mamu nera skirtumo Very Happy tikiuosi tai neikam nekliuna? Very Happy
Apie mane tai butu esu Matas is kaip ir daugelis- sostines.
Tokiuose forumuose aisku esu ,,zalias" ir lanakus tik del to, kad neatlaikau Linutes zvilgsnio ir grazaus balso kai jinai kazko praso. Tikekimes adaptuosiuos i jusu gretas ir gerai sutarsim.
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Ian Watkins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ian Watkins   Ian Watkins Icon_minitimePir. 07 06, 2009 12:17 pm

Sveikas sugrįžęs į forumą.Kitu niku viliuosiu,kad šis tavo personažas bus geresnis.
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Ian Watkins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ian Watkins   Ian Watkins Icon_minitimePir. 07 06, 2009 12:23 pm

Koks personazas, koks personazas ;DD
Tikiuosi gerai sutarsim, ir turesim reikalu ;DD
sveikinu gryzus ;DD
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Ian Watkins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ian Watkins   Ian Watkins Icon_minitimePir. 07 06, 2009 2:29 pm

kaip Andriaus dzaiugias tai sako UUUU nu tai ir as pauksiu ;DD
toks broliukas man labiau patinka jei ka ;DD
ir as prasau nieko nesiimdama ;DD
gerai laimes iki lubu kad esi cia su mumis ;DD
geru istoriju kad laukciau kaip jos baigsis ;DD
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Ian Watkins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ian Watkins   Ian Watkins Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 8:58 am

Isivaizduoju kaip mergos rankutem trina... Forume jau visa saika visokio plauko EMO priviso Very Happy Sveikas atvykes, Metju. Be to didziausi sveikinimai, kad si karta i personazus pasiimei maziau geju Very Happy
Atgal į viršų Go down
Ian Watkins

Ian Watkins


Posts : 252
Join date : 2009-07-06
Age : 46
Location : Pontypridd, Wales, UK

Ian Watkins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ian Watkins   Ian Watkins Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 11:47 am

Randy, dekui uz pasveikinima Very Happy Tikiuosi ir as, kad su juo daugiau nuveiksiu Very Happy
Sima, nesiseilek cia ziuredama i mane Very Happy Tikiusoi, kad neturesiu su tavim reikalu, bent jau rimtu Very Happy
Lina, prasau neuzauk Very Happy mane tai veda is proto Very Happy o prasyt tu moki. dekui uz sveikinima ir butinai prikursiu kai siteik fantazijos turiu Very Happy
Aurimai, pavydi kad ne i tave ziuredamos seile varvina? Very Happy Nesinervuok, gal atsiras kas ir su tavim susides, bet nemanau Very Happy Aciu, bet tavo nuomone man neidomi Very Happy kai grazinsi skolas tada gal ir atkreipsiu demesi ka sakai Very Happy
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Ian Watkins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ian Watkins   Ian Watkins Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 2:19 pm

Pavarei Matai. Pasigriebei didesnį Emo už Jared'ą xDDDDD Nesakau, kad tai blogai. Ne. Tiesiog nukarūnuotas kaip ir likau xD Žodžiu forume muzikine bei akių dažymo, nagų lakavimo prasmėmis sutarsim xD Sėkmės.
Atgal į viršų Go down
Candice Michelle
ECW Diva
Candice Michelle


Posts : 270
Join date : 2009-07-05
Age : 45
Location : Los Angeles, California

Ian Watkins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ian Watkins   Ian Watkins Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 11:02 am

Ian Watkins... *droooooools* Labai džiaugiuosi matydama čia ne tik tave
Matai, bet ir Ian'ą. Dievišką personažą išsirinkai. Sėkmės žaidžiant! (:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ian Watkins Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ian Watkins   Ian Watkins Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ian Watkins
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Susipažinkime-
Pereiti į: