Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Floodo Kambarys

Go down 
+22
Chris Jericho
Candice Michelle
Natasha Poly
Megan Fox
Angelina Jolie
Tim Kelleher
Ashley Greene
Ian Watkins
Maryse Ouellet
Evan Bourne
Angelina Love
Nicole Scherzinger
Nikki Reed
Anna Faris
Michelle McCool
Jared Leto
Eve Torres
Shannon Leto
Jared
Cm Punk
Jeff Hardy
Randy Orton
26 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
AutoriusPranešimas
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimePir. 08 31, 2009 10:42 am

Paeditinai postą, aš viską mačiau!!! xDDDDD
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimePir. 08 31, 2009 10:43 am

Is esmes del sukuosenos emiau. visai nieko, bet reikes paieskot kito avo. Juk ju pilnas intikas XXDD

Tai tik ir telaukei, kol parasysiu XXDD

Ne, veliau dazlibinau XXDD
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimePir. 08 31, 2009 10:59 am

Nu vo, šitą avą užskaitau, mergyte, tikrai gražus ;DD
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimePir. 08 31, 2009 11:27 am

Taip, toks paprastas ir siek tiek atgamtiskas. XD
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Zac Efron
SmackDown Kovotojas
Zac Efron


Posts : 110
Join date : 2009-08-09

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimePir. 08 31, 2009 12:57 pm

Jared rašo:
Joa.. iki tobulybės dar trūksta... Nuimt tą žasyti Zac'ą nuo logo pavyzdžiui xDD

Suspect Kuo tau Zac'as užkliuvo?
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 5:37 am

Kreivu savo charioku
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Posts : 139
Join date : 2009-08-17
Location : Cameron, North Carolina

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 5:58 am

Ka jus čia bl kimarinat seniai besekiau xDDD
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 10:54 am

Labas visiems! XXDD
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 8:39 am

こんにちわ (konnichiwa)! xD Kokie jūsų planai savaitgaliui, mielieji? Smile
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 8:43 am

Na pas mane tai planų nėra savaitgaliui.Nebent prie pc sėdėt daugiau nieko.Ai dar gal Profesinės Etikos paskaityt ką užsirašėm.Dar susidėt tuos nelemtus sasviunius.Kad lygtais daugiau nieko.Nu aišku valgyt ir miegot dar tv žiurėt.
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 8:47 am

Tai tipo per tas tris košmariškas tįsimosi į mokyklą dienas jau belekiek rašėt ir dar namų darbų kaip hujoviem dahuja pridavė? xDDD Jeigu da answer iz yes, tai man velniškai nuskilo! Namų darbų beveik nieko, o jei ir užduota būtų vis tiek nedaryčiau, per pamokas paišiau paraštėse svastikas ir žvaigždes žydų... "Ruošiuosi" valstybiniams aš šitaip xD
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 8:53 am

Tai dachuja tau. as jau atpratau nuo parasciu paisymo, nes nuo to man pazymi mazina. Ir seip, siemet atradau, kad namu darbus galima padaryt namuose, grizus is mokyklos, o ne pries pamokas, ant palanges XXDD
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 8:58 am

Ką ten daryt man nieko nereikia daryt tik pasiskaityti seni,man namų darbų ir niekada nebeužduos,tačiau reikia pasiskaitinėti,kad atėjęs į šulę jei paklaus atsimintum ką skaitei ir pasakytum.Dar pažymį gautum ir vsio.
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 9:15 am

Mildut, teisi esi sakydama, jog turi gerą širdį xD Juk paprastai klasėse būna patiklių moksliukų, su kuriais gražiai užpezėjus gali gaut namų darbus nusirašyti nemokamai + 99% teisingai xD
Emiliau, jeigu jums jau rašo pažymius tai nebežinau nė ir ką galvot xDD Beje, man bus pizdiec. Panaikino egzaminų perlaikymą, sutrumpino egzaminų laikymo laikotarpį visa savaite, o aš planavau laikyt tris valstybinius ir porą mokyklinių... Niekaip nespėsiu Neutral
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 9:20 am

Nu kolkas dar pažymių nerašo.Bet reikia stenktis seni nuo pat pirmų dienų.
Jo žinau Andriuša,kad tau nesiseka.Nepavydžiu tau. Laughing Gerai baigiu juokaut.
Tu tikrai nespėsi.Kokius norėjei laikyti tris valstybinius ir kelis mokyklinius ką?
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 9:24 am

Tai kad juokingiausia, kad nebeliko pas mus tokiu. Net pezejimas paie tai, kad turejai kazkur isvaziuot ir grizai tik vidurnakti niekam nepadeda. Gerai, kad bent daugelis mokytoju atsisake tu suknistu pratybu, tai bent daugiau laisvo laiko. Bet nesuprantu, kas per kvailiai dirba to svietimo minesterijoj? XD
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 9:43 am

Emili, kad man kas tokį mąstymą, kaip taviškis suteiktų... Aš jau "stengiuosi" mokytis nuo penktos klasės xDD
Prašau, šaipykis xD Juk aplink mane vien nelaimės! Cizos brangsta, mašinos vis dar nenusipirkau, Budulis kažkur skradžiai žemės prasmego, tad nėra su kuo debiliškom temom pablevyzgot... Neutral xD Būčiau jamęs litų (whateva, vis tiek jis privalomas), anglų, istoriją ir geografijos bei matematikos mokyklinius. Beje pastarąjį paliko tik valstybinį. Blet gal man į bažnyčią reik nueit, žvakutę uždegt, Kristaus kūno užėst, nes nesiseka tai pizdiec! xDD
Mildut, ankščiau mėgdavau prisidengt žodžių junginiu "mokytoja, nesupratau kaip daryt namų darbus" ir gailia, šuniuko išraiška, bet tai pastaruoju metu ledinių mokytojų širdžių neištirpdo xDD
Steponavičius dirba! Urodas didysis! Ant basliaus jį! xD
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 9:51 am

Andriuša aš ir stengiuos mokytis nuo pirmos klasės tačiau nėra taip lengva mokintis
kuo toliau tuo sunkyn ir beto aš busimas vadybininkas ne koks bala žino kas
neturintis ir neplanuojantis savo gyvenimą.Aš jau ir taip viską suplanavęs esu.Tačiau nežinau ką daryt.
Panos tai reik.Nu seni.reik ko nors griebtis.Šulėje mano yra kelios gražios.Bet nzn ką daryt.
Ei patark Andriuša.
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 10:00 am

Va, del to man sekas. kiekviena sekmadieni i baznycia einu XXDD
Jo, tai preitais metais tai buvo mano pagrindinis pasiaiskinimas, jei nieks nedupdavo nusirasyt, tik beda, kad kai kurie dar testukus pamokos pradzioj sugalvoja duot. Pizdets, kaip man bus liudna gimnazijoj be istorijos mokytojo. pats fainiausias mokytojas. is jo preitais metais tik viena 9 gavau. dar ant klasioku pavaro, tai zvengiam iki asaru, veliau kai kurie rasydami elementaru testa is knygos zliumbia.
Tai jei mokytojai jo ant basliaus pamaut negali, tai kodel to padaryt negali susivienyje mokiniai ir studentai. na, dar plus tevai, kurie pergivena del musu ateiies XXDD
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 10:09 am

O aš nežinau kuo būsiu ir ką po šūlės veiksiu, bet man taip pohui, kad jūs žinotumėt... xDDD
Ėė. Aš nesuprantu kas čia per būtinybė vat BŪTINAI įsigyt paną. Juk paprastai tokie dalykai ateina savaime arba reik varyt į miestą pasičiešint silkių xD Eik kabint tų kelių gražių, nes jei susiporuosi su Gyte, Matas neturės su kuo per tūsus čiupinėtis, o to leisti negaliu, nes jam prigėrus krumpliai taip ar taip linksta prie Linutės mano xD Tik nusisuku ir pamatau ko geriau nebūčiau matęs xDD

Bet kam kelt perversmus Lietuvoj kai galima paprasčiausiai išpizdinti į svečią šalį ir kaifuot? xD Dabar metai universitete ~10 tūkstančių litų kainuoja juridiniams mokslams. Bibau, nesimokysiu xD
O senųjų mokytojų iš vidurinės pasiilgstu ir aš... Neutral
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 10:17 am

Seni aš netik vadybininku būsiu,bet dar ko nors nes sieksiu toliau aukštumų.
Tai nori pasakyti man tereikia susiporuoti su Gyte ir vsio?
Jomajo Andriuša.Bet į mane kelios grupiokės žiūri aš rimtai tau čia.
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 10:20 am

Jo, tiesa, meile pati susiranda t.t. ir panasiai. Juk ne i parduotuve eini ir rinkies koki si karta alu gersi. Ir gerai, kad ziuri, tai ir tu ziurek XXDD

Eik jau, Man dar kazko patinka kalbet lietuviskai nors ir taip is sitos kalbos padarem tupykla XXDD bent taip mano dauguma musu mokytoju ir mano vyrisnieji (nuo 45) seimos nariai. Tevas pasake, kad isgirs kalbant zargonu, tai PC savaitei atims, bet vistiek prie jo nieko nekalbam XD sedin kaip vandens prisiseme XXDD
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 10:29 am

Idomiai cia sukalbejot visi ;DD Vienas apie mokslus kitas apie savo seima ;DD
Jei ka tai man irgi siemet egzas, bet kadangi kaip Andrius sako jis elngvas tai bandau enimti i galva, kad dar toki turesiu ;DD Ateiti net bijau planuot ypac kaip daznai buna, kad planuoji planuoji ir snipstas gaunas ;DD dar net nesulaukt galima tos ateities ;DD
Del meiles tai jau visai ;DD Matas geirtas lenda prie Gytes, o ne prie manes. Nu tik kai jau nebedaskiria kuri kuri neskaitant kad skiriames labai ar jei bunu palikta viena ;DD
Taigi Emili nepergyvent kaip sakoma bus laikas bus ir vaikas ;DDD Ir nieko nereikia cia ieskoti kai nores merginos pacios tave susiras ;DD
Atgal į viršų Go down
Mike Mizanin
RAW Kovotojas
Mike Mizanin


Posts : 100
Join date : 2009-08-15
Age : 43
Location : Parma,Ohio.

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 11:02 am

Kokie jus visi motyvuoti ir siekantys igyti kuo daugiau ziniu! What a Face Kadangi man egzaminai siais metais negresia,galima sakyti kad nejauciu jokio poreikio mokytis What a Face Tad siemet su mielu noru lankysiu mokykla,miegosiu pamoku metu,neatlikinesiu namu darbu,metysiu popierinius lektuvelius i priesais sedincius zmones,ignoruosiu mokytojus,valgysiu bandeles su cesnakais,uzgerinesiu gira kuri atrodo kaip alus,bei kenksiu savo suolo draugams. Nusimato nebloga 11 klase! What a Face
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitimeSk. 09 06, 2009 2:51 pm

Nuduso tema apie mokslus, tai vedu naują xD Kaip manot, kiek megabaitų užima forumas (turiu omeny logotipą, paveiksliukus ir same shit), nes man jį krauna ~5 minutes? xDDDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Floodo Kambarys - Page 17 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Floodo Kambarys   Floodo Kambarys - Page 17 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Floodo Kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 1719Pereiti prie : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Zac'o kambarys
» The Miz kambarys.
» Jet Li Kambarys
» Kambarys nr 1
» Kambarys nr 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kita :: Floodo Kambarys-
Pereiti į: