Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Staliukas 02

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 11:48 am

......
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 6:11 am

Įėjęs vidun su mergina, praleidžia ją pirma savęs ir kažką burbtelėjęs abrmenui, kuris tuojau pasišalina vykdyti paliepimo, atitraukia kėdę, laukdamas kol ant jos atsisės Nicole. Šiai tai padarius, atsisėda priešais ją ir nusišypso.
-Kaip tau ši vieta?-padeda ranką ant stalo ir suėmęs Nicole delną, klausiamai kilsteli antakius.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 10:49 am

Iejusi i vidu letai zvilgsniu istirineja patalpa beeidama paskui barmena iki staliuko ir atsiseda i jau atitraukta Jared'o kede nusisypsojusi palydi ji akimis kol tas irgi iatsiseda.
- Visai grazu.
dar akrta pasisukusi i viena puse nuzvelgia esancius kaimynus ir vel atsisuka i Jared'o veida.
- O tau kaip?
Padavejui atnesus meniu atsilenkia paimdama ji ir atsivertusi neskuba susmeigti akiu i ji.
- taigi, ka pasiulytum siam vakarui?
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 11:27 am

Gūžteli pečiais ir lengvai šypteli.
-Nebloga, jauki vietelė,-švelniai perbraukia per Nicole ranką, savąja. Pagaliau atsiplėšęs nuo merginos fiziškai, nusuka žvilgsnį į meniu, gulintį priešais jo nosį.
-Hm...-susimastęs suraukia antakius.
-Gal verčiau vadovaukis savo moteriška intuicija,-nusijuokia.
-Esu pratęs prie sumuštinių su alumi, todėl visi šitie pavadinimai man tik gražūs žodžiai,-neigiamai papurto galvą toliau besišypsodamas.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 11:51 am

Pasiziurejusi i meniu pervarto keleta lapu
- Kaip pasakysi.
Pirstu bagsteli ko nori, kad padavejas matytu
- Man kaip sendienai labai tiks ir stai vo sitas kepsnys
Nesivargindama tarti neimantraus ir nenormaliai sunkaus patiekalo pavadinimo dar pabagsnoja i ta puslapio vieta ir isitikinusi, kad ji suprasta uzvercia rankoje tureta meniu ir apduoda padavejui i rankas.
- O tu ko nori?
Nusisypsojusi atsisuka i Jared'a.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 12:16 pm

Visą laiką kol mergina rinkosi patiekalą, įnirtingai studijuoja įmantrius valgių pavadinimus ir kiek žemiau išvardintas jų sudedamąsias dalis. Kai jo susikaupimas yra pertraukiamas, staigiai, gal net pernelyg staigiai pakelia galvą nuo meniu ir nustebusiu žvilgsniu žvilgteli į merginą. Susigaudęs situacijoje, plačiai nusišypso ir prieš tai nusikosėjęs į kumštį, suvaidintu solidžiu tonu išslebezavoja kažin kokio patiekalo pavadinimą. Prieš barmenui paliekant juodu vienus dar spėja užsakyti vyno ir kai šis galutinai pasišalina, pasiremia į stalviršį abejomis alkūnėmis.
-Net baisu įsivaizduoti ką man patieks,-neigiamai papurto galvą, nusijuokdamas.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimePir. 08 03, 2009 11:53 am

Stebejusi , kol vaikinas isslebezuoja pavadinima negaledama sulaikyti sypsenos ima kikent delnu prisidengusi burna. Padavejui pasisalinus uzdeda rankas viena ant kitos padedama jas ant stalo
- Neisivaizduoju ka gausi, nes skambejo tikrai idomiai.
negaledama pamirsti jo tarimo laiko veide sypsena ir pazvelgusi i salimais sedincius kaimynus grazina akis i ji
- Tikekimes neatnes kokio slykstaus egzotinio padaro
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeAntr. 08 04, 2009 5:10 am

Pernelyg nesureikšmindamas maisto ar įmantraus jo pavadinimo, nukreipia savo dėmesį į merginą.
-Šį savaitgalį man išeiginė,-nusišypso staiga kumštyje suspaudęs išdavikiškai pačiu netinkamiausiu metu ėmusi pypsėti pranešimų gaviklį. Užmetęs ten trumpą žvilgsnį ir įsitikinęs, kad nieko itin skubaus nenutiko, išjungia aparačiuką ir vėl pasižiūri į Nicole.
-Kokia tavo palanai...-nebaigęs minties delnu trenkia sau per kaktą šyptelėdamas.
-Visai užmiršau paklausti... ar turi čia darbą?-suraukia antakius tramdydamas šypseną.
-Manau, kad po to kai palikai tėvus, nutrūko ir ta finansinė bambagyslę, tiesa?-nebeištvėręs nusijuokia.
-Žinant tavo "aistrą" maisto ruošimui, kavinės ir restoranai atkrenta,-užlenkia vieną pirštą.
-Atleisk,-neigiamai papurto galvą nusišypsodamas.
-Neįsivaizduoju tavęs dirbančios,-atsilošia kėdėje.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeAntr. 08 04, 2009 10:59 am

Emus kaip visada netinkamu momentu pasireiskus gavikliui kilsteli galva paziriuerdama i lubas kol daigtas enra nutildomas ir grazina zvilgsni ties vaikinu.
- Gera zinia man irgi.
Vaidindama, kad nepastebi jo pasisaipymo is to, kad kuo ramiausiai linkteli.
- Nepatikesi bet turiu ir netgi prisiverciu ji dirbt. JUk sakiau jau pirmai, kad sutinku visokio tipo zmoniu jame.
Atsakydama jam ismeta veide kampine sypsena
- Jie primigtinai siulo man savo pagalba, bet ne nesiruosiu jos priimt.
Uzsiminus apie maisto gavima pasimusito kedeje imdama vaizduoti isizeidusia papucia lupas
- Kas tau negerai mano gaminime?
Pati suprasdama, kad gaminti ji nemoka nesusilaikiusi ima juoktis
- Gerai esu tragiska kulinare, bet man to primint nereikia.
Susitvardziusi nuo juoko veide palieka tik sypsena
- As pati neisivaizduoju, kad dirbu ir dar toki darba, koki tevas isgirdes ne nepatikejo ir ejo tikslintis.
Nutyla keletui sekundziu uzlaikydama itampa nesakydama koki vis delto darba dirba
- Dirbu policijos agente
Patenkinta nutyla stebedama jo reakcija.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeAntr. 08 04, 2009 12:30 pm

Kadangi tikėjosi išgirsti kažką kas jį nustebins, įdėmiai stebi merginą, tačiau jos žodžiams akivaizdžiai pranookus visus jo lūkesčius, užspringsta vynu, kurį tuo metu gėrė. Garsiai pastatęs taurę ant stalo užsikosėja ir dar nespėjęs pilnai atgauti kvapo, pralemena.
-Tu dirbi policijoje?-nuryja vyną ir suraukia antakius negalėdamas patikėti tuo ką išgirdo, nors ir puikiai suvokia, kad išgirdo gerai.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeAntr. 08 04, 2009 12:48 pm

Kadangi vaikino reakcija buvo tokia kokia ir mane kad bus sypsodamasi stebi, kaip tas spingsta ir engali patiketi.
- Kaip girdejai.
Atsakiusi i jau teorini jo kalusima, dar patikrindama, kad dirba kur pasake uzdejusi alkune ant stalo pirstu ima vedzioti aplink taures pavrisiu.
- O ka manai as negaleciau to dirbti?
Palingavusi galva nukreipia akis i vaikina
- Suprantu niekas negali patiketi, kad tokia kaip as galiu tenai dirbti. Juk ten pilna visokiu zmoniu o ir moterys tenai esancios ne kiek i mane nera panasios.
Nusisypsojusi pazvelgia i beateinanti padaveja su valgiais todel patraukia rankas nuo stalo leisdama padeti lekste nenustodama kalbeti
- JUk reikejo kazkuo uzsiimti, nes kitaip buciau isprotejusi nuo nieko neveikimo.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeAntr. 08 04, 2009 1:34 pm

Vis dar elgdamasis it į krantą išmesta žuvis, nenuleidžia akių nuo Nicole tarytum tikėdamasis, kad šioji tuoj ims juoktis ir patikins, kad tai buvo viso labo pokštas, tačiau pagaliau suvokęs, kad nieko panašaus nenutiks, nuryja burnoje susikaupusius skysčius, o prieš pradėdamas kalbėti kiliau atsidūsta.
-Ką aš manau? Šiuo metu absoliučiai nieko,-perbraukia ranka sau per kaktą, įsistebeilydamas į kažkokį tašką ant linoliaumu išklotų restorano grindų.
-Policijos... agentė,-vėl susiraukia kalbėdamas lyg su savimi, lyg su mergina.
-Ar yra dar kažkas ko aš nežinau, nors turėčiau žinoti?-įdėmiai pažvelgia į merginą, tačiau kažin kodėl nutaisydamas nelabai džiugią fizionomiją. Padavėjui padėjus patiekalus ant judviejų staliuko, nė nežvilgtelėjęs į tai kas dedasi jo lėkštėje, nenuleidžia atidaus žvilgsnio nuo merginos.
-Dėkui,-burbteli padavėjui, užkirsdamas kelią klausimui "ar dar ko nors pageidausite" ir kai šis pasišalina, užsimerkęs atsidūsta bei abejomis rankomis perbraukia sau per galvą.
-Supranti, jei būtum pasakius, kad iš tiesų esi blondinė ar kad tavo vardas visai ne Nicole... net jei būtum pasakius, kad esi nėščia,-nusijuokia, tačiau ne visai natūraliai.
-Dievaži, matyt būčiau reagavęs natūraliau nei dabar...-neigiamai papurto galvą.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeAntr. 08 04, 2009 2:54 pm

Stebedama jo mina ir akivaizdu nubludejima i salis todel surimteja pnaikindama is veido visa linksmua
- Ka tu nori pasakyt su tokiom kalbom?
Sukryziavusi rankas ant krutines papurto neigiamai galva
- Nieko nebera viska jau zinai.
Neziuredama i ji paima stalo irankius ir paknibineja leksteje esanti patiekala
- Tu mane gazdini. Tau nepatinka tai ka as veikiu.
Nenoredama dabar nieko detis i burna padeda irankius atgal i vieta
- Ir geriausia tai, kad man nedaeina kodel sitaip reaguoji.
Pakelusi akis i ji idemiai isistebi jam ii akis
- Todel paaiskink kas yra.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeAntr. 08 04, 2009 11:45 pm

-Atleisk,-nudelbęs galvą neigiamai papurto galvą.
-Tiesiog ta Nicole, kurią pažinojau bijojo uždegti naujametinį fejerverką, o apie ginklą savo rankose turbūt nebuvo nė sapnavusi baisiausiame savo košmare,-šypteli prisiminęs baikščią panelę, kurią puikiai atsiminė.
-O dabar paaiškėja, kad...-nebaigia sakinio, tiesiog paima į rankas šakutę ir ją paknebinėja lėkštėje.
-Atleisk,-pasikartoja.
-Tiesiog visada buvau linkęs karštakošiškai reaguoti,-kaltai šypteli.
-Kaip elgtumeisi sužinojusi, kad dirbu FTB ir esu koks nors... slaptasis jų agentas, m?-pabando priversti emrginą pasijusti jo kailyje.
-Ar priimtum tai kaip normalų reiškinį ir nieko neklausinėtum?
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeTr. 08 05, 2009 11:39 am

- AS visdar bijau uzdegti fejerverka jai ka
Kilstelejusi ranka prideda ja prie kaklo ir pasikaso jo odos lopineli
- O del ginklo, dievazi negi as jau tokia beviltiska, kad negaliu jo ne nulaikyti?
Papurto galvagiliai ikvepia
- Ne nesitikejau, kad taip reaguosi.
Ima gestikuliuoti ranka nenustodama kalbeti
- Juk nepradejau, tau, aiskinti kai uzsimanei, buti daktaru, nors visada krateisi ligu.
Atsidususi nukreipia akis i i kazkoki inda esanti ant stalo
- Visu pirma bandyciau suvokti ar nebandai manes apkvailinti, o antra pakalusciau ka sau galvoji statydamas save i toki pavoju.
Uzbedama jo klausimui kuri pati pakiso neleisdama isiterpti atsako
- Taip zinau, kad tai yra nesaugu ir netgi bendradarbes ant amnes griezia danti, bet juk man visada patiko, kai manes nemegdavo uztai ka as darau gerai.
Kilstelejsui antaki sypteli
- O bedu man ir anskciau netrukdavo tai nebera jau ko ir bijoti.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 2:05 am

Pilnumoj išklausęs Nicole kalbos, nesikiša ir nepertraukinėja jos, veide nutaisydamas apgailestaujančią išraišką. Kai ji baigia kalbėti, giliai įkvepia ir pakėlęs akis į merginą, pastumia savo lėkštę šiek tiek į šoną.
-Nemaniau, kad tai pasakysiu, bet tik taip galiu viską paaiškinti,-perbraukia delnu sau per veidą.
-Pati supranti, kad viskas, kas šiuo metu man nutiko, stipriai mane paveikė. Gal net per daug stipriai. Žodžiu po Jessica'os mirties mane ėmė kankinti nemiga, o ir tais retais kartais kai man pavykdavo užmigti, sapnuodavau baisius dalykus,-nuryja burnoje susikaupusius skysčius prisiminęs tai kas jam tuomet prisisapnuodavo.
-Kreipiausi į gydytoją,-ironiškai šypteli, turėdamas omenyje faktą, kad ir pats dabar yra medikas.
-Jis man išrašė stiprių migdomųjų,-gūžteli pečiais.
-Nustebsi sužinojusi, kad būdavo dienų kai pramiegodavau ištisas 24 valandas,-liūdnai šypteli.
-Kad kažkas negerai supratau tada, kai atsibudau ligoninėje... Kaimynai iškvietė policiją po to kai mano bute parą laiko grojo muzika, o aš neatidariau durų. Bet tu neįsivaizduoji koks saldus tas miegas buvo po tų nesuskaičiuojamų naktų nemigos,-neigiamai papurto galvą tarytum mėgintų pasiteisinti merginai.
-Paskui ėmiau tas tabletes užgerinėti alkoholiu...-nudelbia akis.
-Tai padėjo ne tik miegoti, bet ir nesapnuoti visų tų baisybių,-atsidūsta tuo pačiu užsimerkdamas.
-Dabar viskas gerai,-pagaliau vėl pakelia akis į merginą.
-Nebegeriu tų tablečių, bet pastaruoju metu pastebėjau... dabar pastebėjai ir tu...-ironiškai šypteli.
-Kad pasikeitė mano elgesys,-neigiamai papurto galvą.
-Dažnai man užeina nepaaiškinami pykčio protrūkiai, kurie neretai neturi nieko bendra su situacija. Kad ir dabar... nė pats nesuprantu ko taip sureagavau,-apmaudžiai šypteli.
-Žinoma, man neramu dėl tavo saugumo ir vis vien manau, kad toks darbas nėra skirtas moterims, bet šiaip ar taip, tai juk tavo pasirinkimas ir mano nuomonės tu neklausei,-gūžteli pečiais.
-Atleisk, pats nesuprantu kas man darosi,-suėmęs vyno taurę, išgeria ten buvusį skystį iki dugno.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 12:19 pm

Nesikisdama nutyli klausydamasi jo sakomu zodziu nenoredama trukdyti. Pagalaiu baigus keleta akimirku visdar tyledama apmasto virskindama visa informacija ka gavo ir tik tada pakelia akis i ji.
- Tu vos nemirei.
Visdar nesugebedama suvokti sito fakto uzsimerkia giliai keleta kartu ikvepdama
- Atleisk, bet sitokie veiksmai man nesuprantami.
Supratusi, kad visteik nieko savo zodziais nepakeis nutyli visas mintis uzpludusias galva pirstu imdama braukyti per stalo pavirsiu bandydama susikaupti.
- Kada baigei vartoti tabletes?
Pabando isspausti sypsena bet nesigavus visdar stebi savo atliekama darba
- Tampi piktas. Ir jei cia tik mazyte tavo pykcio potrukio dalis as nezinau kas vyks kai tikrai isiusi.
Garsiai iskvepusi ora pro nosi kazakiek pasilenkia i prieki suimdama jo ranka
- Anksciau man nerupejo tai saugu ar ne. Norejau tik vieno kad darbas amne nukankintu ir nebetureciau jegu galvoti todel ir rinkausi sitai, bet dabar pasizadu busi atsargi.
Seip ne taip isspaudusi siokia tokia sypsena pasiziuri jam i akis
- Atsiprasymas priimtas tik kita akrta perspek, kai noresi paburbeti, nes as irgi galiu duoti atgal.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeTr. 08 26, 2009 1:01 pm

Giliai atsidusęs nutaiso kuo įtikimesnę šypseną ir neigiamai pasukioja smakrą.
-Seniai. Nebevartoju jų jau ilgą laiką,-sumelavęs pajunta sąžinės priekaištus, kuriuos pamėgina nuplauti gėrimu, todėl gurkšteli iš savo taurės.
-Liaukis,-prisiverčia nusijuokti.
-Juk pažįsti mane,-suraukia antakius veide išlaikydamas linksmą miną.
-Esu it pliušinis meškiukas, o mano pykčio protrūkiai... tikiuosi, kad tai buvo pirmas ir paskutinis kartas kai pratrūkau tavo akivaizdoje, mažute,-suėmęs merginos ranką, šypteli.
-Pažadu,-po ištarto žodžio nuryja burnoje susikaupusius skysčius, stengdamasis tą pažadą įteigti sau pačiam.
-Noriu, kad būtum saugi,-atsidūsta.
-Esi man nepaprastai svarbi, Nic, todėl noriu tave apsaugoti, bet kaip aš galėsiu tai padaryti jei tu savanoriškai statai savo gyvybę į pavojų?-vypteli, nors jam visa ši situacija nei kiek nekėlė šypsenos.
-Žinau, kad kai nori gali būti ne ką mažesnė bambeklė nei aš,-nusijuokia.
-Ir tikrai nenoriu užsitraukti tavo rūstybės,-iškelia rankas tarytum pasiduodamas ir susijuokia.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 1:02 pm

- tas ilgas laikas tai cia kiek?
Atremusi alkune i stalo pavirsiu uzdeda delna sau ant kaklo
- Zinau, kad ensu medicinoj tokia issimokslinus, kaip tu bet apie tai turejau mokytis, kad aptekciau i policija.
Sukandusi dantis gilaii ikvepia bandydama nusiraminti.
- Tame ir esme, kad pazystu. Ir zinau, kad meluoji.
Nuseka zvilgsniu nuo jo delno iki jo akiu.
- Tikekimes taip ir bus.
Issitiesusi siek tiek pasielnkia i i prieki.
- As saves i pavoju nestatau. Aisku is pradziu bijojau labaiu nej manes, bet ilgainiui supratau, kad nieko man nebegalima padaryti.
Uzdejusi laisvaja ranka jam ant rankas sypteli.
- Neturejau del ko gyvent, kai nebuvo taves, tai man jau buvo nesvarbu ar kas nors man atsitiks.
Paemusi taure i rankas paragauja gerimo buvusio joje.
- As is prigimties burbekle,o tu retai kazka blogo pasakydavai.
Sukikenusi kislteli smakra vaizduodama pasikelusia.
- Mano rustybe uzsitarnaut sunku, bet tau viskas atleistina.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimePen. 08 28, 2009 6:59 am

-Am...-numykia išgirdęs pirmąjį klausimą, kadangi jo visiškai nesitikėjo.
-Aš...-pričiuptas nusikaltimo vietoje, nudelbia akis į stalą ir mikliai sugriebia po ranka pasitaikiusią taurę bei ją užsiverčia, tikėdamasis taip išlošti bent kiek laiko apmąstymams.
-Nicole,-galop patraukęs tuščia indą sau nuo lūpų, nusišypso neperregima šypsena.
-Aš sakau tiesą,-nutaiso rimtą fizionomiją.
-Maniau manimi pasitiki,-suraukia antakius ir tiriamai nužvelgia jos veidą vis giliau klimpdamas į savo paties melą, bet tuo pat ir puikiai suvokdamas, kad tik įtikinęs merginą, jog nebevartoja tų nelemtų medikamentų, galės priversti ją juo pasikliauti taip, kaip lig šiol. Išklausęs to ką mergina kalba toliau, teigiamai linkteli galva.
-Lygiai taip pat kaip ir tu, be tavęs, sąmoningai rizikavau savo sveikata, bet nuo šiol viskas bus kitaip,-padrąsinamai šypteli.
-Kaip jau sakiau, nenoriu visko sugriauti. Ypač dabar,-galop paleidęs jos ranką, prisitraukia lėkštę su maistu arčiau savęs ir dar kart žvilgtelėjęs į Nicole, palaukia kol ji pasielgs taip pat. Pavakarieniavę beveik visiškoje tyloje, nenoromis šypteli.
-Ši diena tiek tau, tiek man buvo velniškai sunki, nemanai?-atsidūsta.
-Verčiau parvešiu tave namo...
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimePen. 08 28, 2009 4:22 pm

Kadangi netiki ne vienu jo zodziu nusuka akis i sona nuzvelgdama netoliese sedincius zmones, tyledama praklauso visus itikinejimus. Atsisukusi i vaikina paima taure i rankas pazvelgdama i skysti joje.
- As tavim pasitikiu, bet reikalauju to paties ir is taves.
Atsigerusi gerimo pagaliau pakelia akis i ji
- Baikim sia tema gerai/
Pazvelgusi i maista, paklusdama paima irankius ir visa laika beveik nevealgydama knibineja maista, kol pagaliau paamto, kad jjis pavalge.
- Labai daug visko nutiko sendien.
Nebenoredama daugiau gincytis tik linkteli
- Gerai.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitimeŠt. 08 29, 2009 2:07 am

Išgirdęs teigiamai atsaką, pritariamai linkteli ir šiek tiek atsitraukia su savo kėde nuo stalo.
-Man reikia... na pati žinai,-šypteli.
-Ilgai neužtruksiu,-iš džinsų kišenės ištraukęs automobilio raktelius padeda juos ant stalo, priešais merginą, leisdamas šiai suprasti, kad gali palaukti jo mašinoje. Dar kart vyptelėjęs pakyla ir nužingsniuoja link vyrų tualeto, tačiau pakeliui prisimena dalyką, privertusį jį stabtelėti. Prisivertęs eiti toliau ima įnirtingai galvoti kur paliko nelemtąjį vaistų buteliuką su dar likusiom keliom tabletėm. Suprasdamas, kad apsigręždamas ir nuskubėjęs į automobilį paskui Nicole tik pablogintų situaciją ir sukeltų nereikalingų įtarimų, sunkia širdimi nueina ten kur ėjęs, vildamasis, kad medikamentus saugiai paliko prietaisų skydelyje, o mergina nenuspręsk kažko ten ieškoti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Staliukas 02 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukas 02   Staliukas 02 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Staliukas 02
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Staliukas 03
» Staliukas 04
» Staliukas 01

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kavinės ir Restoranai :: BlackBeats Restoranas-
Pereiti į: