Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Namas

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Namas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Namas   Namas Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 8:46 am

afro
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Namas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas   Namas Icon_minitimeŠt. 09 12, 2009 4:31 pm

[Kartu su Eve atvyke prie jo namu, sustabdo automobili aiksteleje. Pirmasis islipes is automobilio, padeda merginai islipti ir tuomet priejes prie bagazines, pradaro ja bei istraukia krepsius su Torres daiktais.]
-Turiu perspeti, kad mano namai kur kas kuklesni nei tie, kuriuose kuri laika gyvenai.
[Itraukes pilnus plaucius oro, letai bei girdimai iskvepia ji visa pro nosi. Atsistojes prie pat Eve, nutaiso kuo rimciausia israiska duodamas suprasti, kad ruosiasi pasakyti kazka aktualaus.]
-Zinai, per tas kelias savaites tu man labai padejai.
[Isspaudzia lengva sypsena nenoredamas sukelti Evei nerimo.]
-Padejai istverti. Esu dekingas per visa pilva.
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Namas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas   Namas Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 5:57 am

Atvaziavus prie Shannon'o namo ir islipusi is automobilio nuzvelgia nama lengvai nusisypsodama.
- Tavo namai jau is toli spindi jaukumu ir siluma, todel niekiek neibauginai.
Saulei spiginant i akis prideda delna prie kaktos pridengdama akis ir atsisuka i vaikina.
- O zinojai, kad tavo buvimas salia manes man irgi buvo didziule parama?
Kadangi prasidejo ssirdies liejim as pati tesia.
- Ir jei ne tu nezinau ka buciau ir dariusi. Juk ne keikvienas pasiaukodamas lankytu mane kasdien ir nestu apelsinus.
Nusisypsojusi pazvelgia i nama.
- Tikiusoi tau daug sunkumu cia nesukelsiu.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Namas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas   Namas Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 8:22 am

[Kadangi Eve jo nuomonei apie nama papriestaravo, placiai issisiepia leides sau prisigalvot.]
-Kad tau namas ne neizengus i ji pasirode jaukus, gal apsigavosi ir liksi pavieset ilgeliau?
[Puoseledamas vilti sulaukti teigiamo atsakymo, stebi merginos veida, akimis is laimes net blizgant.]
-Kalbant apie apelsinus jau is anksto pasiruosiau ir pripirkau ju visa deze.
[Sukikenes patraukia lengvu zingsniu prie duru.]
-Spausim apelsinu sultis, kepsim apelsinu pyragus... Bus linksma!
[Sukteli apimtas beribio entuziazmo. Tuomet atsistojes prie duru susikrapsto raktus ir jas atrakines pradaro.]
-Man sunkumu sukeltum kur kas daugiau, jei nebutum salia, o sededamas vienas lauzyciau galva speliodamas ka veiki, kur esi, su kuo esi.
[Praleides Eve i vidu pirma, po to izenges ir pats, uztrenkia duris. Pastates merginai priklausancius krepsius ant zemes, prieina prie 'kambariokes'.]
-Per ta laika, kuomet sveikai, labai prie taves prisirisau.
[Nesusilaikes atsargiai Eve apkabina nepamirsdamas, kad ji po persileidimo nera pilnai atgavusi formos.]
-Nesi alkana? Mielai ko nors paruosciau.
[Atsiplesia nuo Eve tam, kad ivertintu jos mina.]
-Gerai jau gerai. Maisto uzsakysiu.
[Nusijuokia neabejodamas, jog merginai is galvos neiskrito faktas apie jo nesugebejima dorai pagaminti net paties paprasciausio patiekalo.]
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Namas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas   Namas Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 11:26 am

Shannon'ui vistiek emus kisti ta pacia minti del apsigyvenimo pas ji mislingai nusisypso.
- As dar nemaciau vidaus, bet jei patiks galbut.
Uzbegdama ivykiams uz akiu, kad jis neimtu sokineti is laimes sustabdo.
- As pasakiau tik galbut ir apsigyvensiu.
Nudziugusi, kad apelsinu gaus ir cia patraukia paskui ji prie namo.
- Tuoj tapsim ir oranziniai nuo sitiek pelsinu.
Sustojusi prie duru stebi visa spynos rakinimo rituala. Kistelejsui rankam imasi uzlenkineti pirstus atsakinedama i jo zodziu.
- Nieko neveikciau, bucaiu namuose, kurie pastebekim dabar yra cia ir buti su kuo man nera.
Izengusi i vidu nuzvelgia svetaine uzkisdama plauku sruoga uz ausies.
- Ir dar sakei,. kad cia kuklu. Tikrai taip nera.
Apsisukusi atsisuka i vaikina pati ji apkabina.
- Tapau lengvai nuo taves priklausoma. Per sias savaites daug laiko leidom kartu.
uzsiminus apie maisto ruosima pakelai antakius nusisypsodama.
- Koks dar uzsakymas, noriu kazko naminio.
Nenuleisdama akiu nuo Shannon'o veido ima siulytis.
- Todel galeciau pati kazka pagaminti. Dar to nepamirsau.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Namas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas   Namas Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 11:51 am

[Eve'i kaip uzsuktai bandant numalsinti jo uztikrintuma, kad mergina siuose namuose uzsibus, i galva neima nei vieno pastarosiomis sekundemis pasakyto merginos zodzio.]
-Na, as patinku tau ne ka maziau nei tu man, tad logiskai mastant, gyventi pas mane mudviem turetu patikti daugmaz vienodai.
[Po pateiktu isvadu, neiskentes sukikena, nes viskas ka jis pasake net jam paciam nuskambejo juokingai.]
-Busim ne tik orandziniai, bet ir visi namai apelsinais prakvips.
[Pasimaivydamas ikvepia lyg bandytu uzuosti pirmais savo paties nupasakota kvapa.]
-Argi ne saunu?
[Klausteli specialiai cypiu balsu, kad is sono kuo kvailiau atrodytu jo snekos bei elgsena. Nelabai suprates ka sekanciais zodziais bei pirstu linksniais Eve nori pasakyti, nusprendes nesigilinti apsimeta, kad jam daslo, ir linkteli.]
-Va, va...
[Toliau maivydamasis, dirsteli pagiezingai i pasnekoves veida.]
-O tu kaip uzsukta toliau pypauji apie kazkokias nastas. Nieko panasaus. Esam kone sutverti gyvent po vienu stogu.
[Nutaises maslia israiska, netrukus prideda.]
-Arba gyventi kartu iki tol, kol as tau nenusibodau.
[Prunkstelejes pazvelgia i ta puse, kurioje pas ji randasi virtuve.]
-Gal geriau kartu pabandykim ka nors pagaminti? Be simtu apelsinu virtuveje galima atrasti ir kitokiu maisto produktu.
[Tankiai suklapsi akimis, o ikvepes galba vel. Tik si karta rimciau.]
-Nenoriu taves vos atvykusios apkrauti kokiomis nors prievolemis. Jei skausma tvereme kartu, galetumem drauge pabandyti gaminti ir maista, juk taip?
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Namas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas   Namas Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 12:17 pm

Suprasdama, kad gali jam kalti i galva keik tik nori jam nei silta nei salta ir vistiek jis suklostis aplinkybes taip, kad liks gyvent pas ji nusileisdama linkteli.
- Kadangi mes labai grazei atrodom drauge ir vienam su kitu linksma galesim gyvent, kol manes neismesi.
Imdama kikenti numykia bandydama vaizduoti labai jau rimta.
- Tavo kaimynai ims skustis apelsinu kvapu uzuodziamu uz gatves galo.
Tebelaikydama sypsena ima linkseti pritardama jam.
- Tiesiog fantastiska.
Apsisuksui veidu i svetaine vel ja nuzvelgia praleisdama puse jo zodziu pro ausis.
- Teks susitaikyti, bet tu man niekad nenusibosti.
Paseksui jo zvilgsniu i virtuves puse imasi pedinti link tos vietos.
- Ko noretum apelsinu sulciu ar apelsinu pyrago?
Nusisypsojusi sustojusi atsisuka i vaikina.
- Man bus malonu, jei gaminsime kartu. Noriu paamtyti, kodel visi sako, kad tu nemoki gaminti.
patraukdama plaukus nuo akiu isistraukia is kisenes paluku gumele ir juos surisa.
- O jei jau taip su mielu noru noreciau tave kazko pamokyti, o ne tik uzsisakyti maisto ar pasildyti pusfabrikacius.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Namas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas   Namas Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 1:08 pm

[Kad jau nutiko taip, kaip jis ir norejo, apimtas beribio dziaugsmo suploja rankom siek tiek strykteledamas i virsu.]
-Tavo zodzius supratau kaip pasidavima mano provokacijoms. Ir zinai ka? Ka tik padarei mane labai laimingu vyru.
[Kuo placiausiai nusisypsojes. Neatsilaikes pakitusiai Eve israiskai ir pats ima primetinet rimta.]
-Visi sitie kaimynai kur aplink gyvena...
[Iskecia rankas i sonus kone bandydamas jomis aprepti visa erdve, kuria uzmato.]
-Jau ir taip manes nekencia, nes kai atsikrausciau i sia gatve pradingo visa ramybe.
[Kai Eve papriestarauja jam ir atkerta, jog sis jai nenusibos, nutaiso ryztinga fizionomija, ir nesujudindamas lupu taria.]
-Mes dar paziuresim...
[Nutesia sudarydamas keista pauze, kurios metu uzsispokso i Eve veida net nesumirksedamas. Kadangi eilini karta maivesi, nenoredamas, kad mergina jo postringavimus priimtu rimtai, sukikena.]
-Eee.
[Akimirka susinepatogines, nukabina nosi inirtingai kasydamasis uznizusi odos lopineli ant jo kaklo.]
-Kaip suprantu apie mano nesugebejima gaminti maisto jau legendos sklando, tiesa? Betruksta, kad ta tema sukurtu dokumentini filma.
[Nusijuokes pasuka i virtuve, o prasilenkdamas su Eve, klubais nesmarkiai stumteli mergina.]
-Man bus be galo malonu jei mane kulinarijos subtilybiu mokysi butent su.
[Nuosirdziai nusisypsojes, atbulas izengia i virtuve nepaleisdamas Eve is akiracio.]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Namas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas   Namas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Namas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Namas
» Namas
» Namas
» Namas.
» Namas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Namai ir Butai :: Shannon Leto ir Eve Torres Namas-
Pereiti į: