Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Virtuvė

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 8:46 am

afro
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 1:32 pm

Pati besidzaiugdama Shannono linsmumu ir per kraslus liejamu dziaugsmu pati issisiepia
- Tavo provokacijoms atsisipirti niekad negalejau, todel tempdavaisi mane visur.
Prisimindama keleta tokiu ivykiu linkteli. Emus kalbeti paie jo kaimynus pasikaso galva pazvelgdama i pro langa sveicianti kaimynu nama.
- Tikiuosi vos isejus manes neapreks kokia pensininke, kad per garsiai leidziu muzika nakti.
Suraukusi nosi issiviepia.
- Pasvajok. As greitai isvedu zmogu is kantrybes. Perdaug smalsauju.
Nenutraukdama zvilgsnio nuo vaikino imasi inirtingai klapseti blakstienomis.
- Ka? Visai noreciau dabar apelsino.
Suskikenusi istiesia nugara pasitaisydama palaidine.
- Netikiu, kad jau esi toks beviltiskas gaminant.
Nuryjusi susikaupusius skyscius ispucia ora nuo tokio kalbejimo
- Juk kaip sakoma vyrai geriausi kulinarai.
pastumpta i sona taip ir zengteli i sona ranka sumoptelejdama Shannon i nugara i prieki.
- Nepazadu, kad ismoksi kazko naujo nes gaminti nelabai apsiimu.
Izengusi i virtuve iskart patraukia link saldytuvo ir ji atidariusi sypteli.
- O daugiau apelsinu parduotuvej jau neberadai?
Paemusi viena apelsina atsigrezia i vaikina.
- Sakyk ko noretum pietums? dar nezinau ka tu megsti ir ko ne.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 1:44 pm

[Izenges i virtuve, pirmas zingsnis, kuri padaro, tai praveria saldytuva tiriamai nuzvelgdamas kas jame slypi. Kadangi atejus iki cia kelios idomios judvieju pokalbio temos liko numestos uz borto, sumano jas pratesti.]
-Kai profilaktiskai musu bugnus visas kvartalas sokineja, tai del paleistos muzikos kaimynai nervinsis maziausiai.
[Pakeles akis i Eve, nes pries tai itemptai stebejo saldytuvo turini, nusisypso.]
-Apelsinai, apelsinai...
[Siekdamas patenkinti merginos geiduli, uzmerkia akis intensyviai mastydamas kur tuos vaisius nukiso.]
-Prisiminiau!
[Sukteli taip entuziastingai, lyg butu atrades Amerika. Pritupes prie vienos is lentynu, pradaro ja ir istraukia pintine su kuo dailiausiais apelsinais.]
-Prasau vaisinkis. Jie tavo. Turesi visus suvalgyti, nes yra ir daugiau. O be to gydytojai rekomendavo tau valgyti daug vaisiu.
[Isitikines, kad tokiai gerai kalbai mergina priestarauti nedristu, nutaiso pergalinga israiska.]
-Kadangi musu su...
[Jau butu garsiai pratares brolio varda, taciau zaizdai krutineje nuo to imus dar labiau persteli, prameta.]
-Tevas paliko mama kai buvom dar mazi vaikiukai, neturejau progos isitikinti ar vyrai tikrai skaniai gamina, nes maista ruosdavo mama arba mociute.
[Nugrimzdes i pakankamai siltus prisiminimus, nesulaiko lupose sypsenos.]
-As valgau absoliuciai viska. Net ir tai, kas turi daugiau nei keturias kojas.
[Sukikenes, dar karta pazvelgia i saldytuvo turini ir istraukes pakuote su fasuotais kepsneliais, klausiamai dirsteli i Eve veida.]
-Ka manai apie mesa su darzovemis pietums?
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 1:59 pm

Neturedama kur detis atsistoja prie stalo pazvelgdama i svetaines puse.
- Kur tu laikai bugnus?
Kai ka prisiminsui atsisuka i Shannon'a.
- Ir kur laikai lazdeles? Jei trukdysi miegot paslepsiu.
Pazvelgusi i pintine su apelsinais istempia veide sypsena.
- Sake vaisius, o ne vien tik apelsinus. Beto as ju sitiek nesuvalgysiu.
pazvelgia i rankoje turima apelsina ir imasi ji lupti. Nosi pasiekus apelsino kvapui gilaii jo ikvepia nusisypsodama.
- Bet ir mama skaniai gamindavo o tai jau sis tas.
Dedama apelsino lupenas i kruvele idemaii stebi savaji darba.
- Mums su Ian budavo kitaip. Tevai dirbdavo, todel turedavom gamintys patys, nors daznaiu gamindavo ian, bet kai jis isvaziavo del karjeros tenkinaus savo maistu.
Nuluspusi aplersina perskiria ji pusiau viena daly istiesdama i Shannon'o puse nbyliai siulydama ir jam vaisiaus.
- Kadangi tokiu padaru as nelabai valgau, teks tenkintis is normaliu produktu sudarytu valgiarasciu.
pazvelgusi i jo turima pakuote isideda apelsino griezineli i burna linkteledama.
- Tiesiog puiku. Tu kepk mesa as padarysiu salotu.
Priejusi prie Shannon'o isibrauna tarp jo ir saldytuvo i viduri isitraukdama turimas darzoves.
- Bet tu vistiek gamini.
Neparaslydus akims, kad virtuveje tikrai yra gaminta pasuka galva i vaikina.
- Jei vienas nekulinariautum tikrai nebutum prisipirkes sitiek maisto.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 3:24 pm

[Knisinedamasis po saldytuvo turini, stumdydamas tuscius bei pilnus indelius ir pakuotes, sulaukes klausimo istiesia nugara atsisukdamas i Eve.]
-Bugnai didingai pastatyti stovi mano miegamajame.
[Parodo pirstu i virsu, nes aptariamas kambarys, uzkilus laiptais yra irengtas kaip tik virs virtuves.]
-O mano miegamaji ir sveciu kambari, kuriame miegosit jus, panele, skiria plonyte siena.
[Uzsimojes Eve kiek paerzinti, isgirdes jos sekancius zodzius imasi tik inirtingiau laikytis savo strategijos.]
-Buna net taip, kad vidury nakties atsikeliu ir uzsimanau padauzyt bugnus ar pagrot gitara.
[Is istysusios merginos israiskos suprates, kad ibaugino ja uztektinai, pratrukes zvingaut svelniai patrina Eve peti, lyg bandydamas pasnekove nuraminti.]
-Nebijok, tikrai nesielgsiu kaip chamas. Branginu kiekviena su tavimi praleista akimirka ir jeigu neiskentusi mano muzikavimu susirinkusi manta ismausi pro duris, jausiuosi kaip sudas.
[Dar siek tiek skyres laiko savo juokui lieti, istengia nusiraminti ir netgi nutaisyti pakankamai ramia israiska. Merginai lupant apelsina, nuleidzia galva stipriai ikvepdamas, kad ir jo kvepavimo latakus pasiektu malonus vaisiaus zieveles kvapas.]
-Apelsinu yra labai daug. Mielai paruosciau koki nors deserta is ju prie pietu, taciau recepto nezinau anei vieno.
[Sugrizes i pirmine stovejimo pozicija issitraukia is saldytuvo ir kitus produktus bei prieskonius reikalingus iskepti skaniai mesai.]
-Reikes pastatyt Ian'ui alaus uz tai, kad savo laiku tinkamai tavimi rupinosi.
[Sukikenes, nulupa celofana nuo mesos pakuotes. Kad Eve'i prieiti prie saldytuvo butu paprasciau, siek tiek pasitraukia i sona.]
-Kuria tai diena ziurejau kulinarine laida, kurioje kaip tik ruose mesa. Jeigu susimausiu ir si karta vadinasi esu beviltiskas.
[Nusisypsojes pagaliau pastebi jam paskirta apelsino pusele ir ja paciupes, atsikanda.]
-O tu manei, kad tavo atvykimui kaip nors ypatingai nepasiruosiu? Reikejo pripirkt maisto, sutvarkyti namus, saugiai paslepti visas lazdeles nuo bugnu.
[Tik labai trumpam islaikes rimasti savo veide, skardziai nusijuokia. Pasisukes reikiamu kampu atsistoja prie pat virykles ir is kazkur issitraukes keptuve, supila i ja alieju bei iziebes ugni, pakaitina.]
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePir. 09 14, 2009 11:47 am

Sudejusi lupimis ,,o" zenkla didingai nutesia.
- Kokia didinga vieta radai jiems pastatyti.
Jam esmus vis labaiu ja gazdinti del plonos sienos jungiancia jos kamabri nuo vaikino ir tuo labaiu, kad vidury nakties gali buti pabudinta nuo bugnu trankymo nezinodama ar tiketi ka jis kalba isispokso i jo veida ne nemirksedama.
- Pala, kas zadejo man savo namus kaip spa centra?
Isspaudusi maza sypsena imasi valgyti likusia savojo apelsino dalies dali.
- As moku atsilyginti. Galesiu pasokineti besokdama ant lovos itakta nepataikydama kokiai dainai pagal tavo bugnu skambejima.
Gilaii kvepusi pabearbena pirstau galais i stala.
- Oj is apelsinu galima prigaminti daug ko. Apelsinu kremas, apelsinu pyragas, apelsinu zele...
Nejucia pazvelgia i vaikino veida nespeldama sypsenos.
- Bet, kad jau taip esu pamaloninta ir paciais apelsinais.
Ppasielnkusi i sona per vaikina permeta akimis saldytuva.
- O beto vaisiu saltotu kaip desertui butut nuostabu.
Jau turedama rankose darzoves padeda jas ant stalo ir apsisuksui i spinteles imasi daryneti visus is eiles stalciu, kol suranda mentele ir isitraukia peili.
- Perdaug ruosiesi tokiam dalykui, kaip mano atvykimas.
Nusisypsojusi prisimerkia atsisukdama i besidarbuojanti Shannon;a
- Speju lazdeles yra tavo svetaines stalo pirmama slaciuje.
Pries imdama pjaustyti darzoves, dar isitraukia dideli dubeni ir tik tada imasi darzoviu.
- Niekada nemanaiu, kad viskas baigsis kaip tik sitaip. Na as ir tu gyvensim kartu ir dar sitaip linksmai.
Nusisypsojusi atsisuka i Shannon ir priejusi jam uz nugaros pazvelgia i keptuve.
- Manau mesai laikas kepti.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeTr. 09 16, 2009 6:53 am

[Nusuka veida, kad netycia nesusizvengtu is Eve minos, kas sugriautu jo plana siek tiek patraukt mergina per danti.]
-Griausmingas bugnu musimas yra viena is tobulo tavo gyvenimo pas mane sudedamuju daliu.
[Isdrysta pazvelgt jai i akis ir toliau kist savo.]
-Paprastai bugnai skamba labai garsiai, tad kad ir kaip savo kambaryje galvom eitum tau nepavyks isderint ritmo.
[Nusisypso puse lupu ir ne is sio ne is to ima inirtingai knisti visas kisenes, isiutas jo rubuose. Suieskojes pakeli su cigaretem, atvozia ji ir issitraukes viena suktinuke sukanda bei pridega ziebtuveliu. Godziai itraukes ispucia duma, o i smilkstancia cigarete tarp pirstu masliai isistebi.]
-Zinai, buvau metes, nes sis iprotis nepatiko Angelinai, bet...
[Susiprates, kad veikiausiai cigareciu nearomatas gali nepatikt Evei, nueina prie lango ir ji placiai pradaro.]
-Neitikima kaip kartais susiklosto gyvenimas.
[Neva neimdamas pastarosios temos nei i galva, nei i sirdi, guzteli peciais nutaisydamas nevykusiai ramia israiska, taciau zvilgsnis islieka liudnas.]
-Su kremais bei zele daug darbo. Verciau issispauskim sulciu.
[Dziugiai sypteli Evei prakalbus apie apelsinus ir i ju pokalbi, kuris niuria linkme jo paties deka pasisuko, inesus sviesesniu atspalviu.]
-Vaisiu salotos butu puiku!
[Stovedamas atokiau sutraukia likusius cigaretes dumus, o nuoruka numeta i filtrais kone perpildyta pelenine.]
-Eve, esi man artimiausias zmogus ir reiski man labai daug. Padarysiu viska, kad tau su manimi butu smagiau nei smagu!
[Siltai nuzvelgia merginos veida, placiai sypsodamasis. Tuomet pasisukes i kazkuria puse, kur randasi kriaukle, pakisa rankas po vandens srove.]
-Pala, pala...
[Kaip ikirstas atsisuka i Eve viena akim stebedamas kaistancia keptuve.]
-Is kur zinai, kad lazdeles slepiu butent ten?
[Suglumes kaip turi but, girdimai nuryja burnoje susikaupusius skyscius, bet atkunta, kai Eve pranesa apie meta mesai kepti. Sumetes mesgalius i keptuve, paciumpa prieskoniu ir nekukliai ju priberia.]
-Pliusas tame, kad siuose namuose gausi bent mesos pavalgyt.
[Sukikena bei paciupes mentele apvercia ja mesa.]
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeTr. 09 16, 2009 12:50 pm

Su koja uzkabinsui kede prisitraukia ja prie saves ir atsiseda.
- Turesiu unikalia proga isgirsti tavo bugnu koncerta ir neesme, kad tik per siena ir vidury nakties.
Nusisypso nuo minties, kad jau neteks gerai issimiegoti nakti mislingai iskreipia lupas.
- Turiu savu budu kaip galeciau tave tave priversti nebegroti.
Nuleidusi galva toliau pjausto darzoves iki kol pajunta ciagareciu kvapa ir nejudindama galvos pakelia akis i Shannon.
- Speju pastaruoju metu ne tik daznai musi bugnus bet ir rukai.
Susivokusi, kad tai gali pasirodyti kaip jos nepasitenkinimas papurto galva.
- Bet as nesakau, kad tai man nepatinka. Juk net pacia pirma pazinties minute su manimi tu uzsirukei.
Paemusi ant stalo stovincia sulciu pakuote pavarto ja rankose kol randa sudedamasias dalis.
- Gal geriau isvis apseikim su sultimis, kur apelsinu tera tik keli procentai?
Suberusi paskutines darzoves i dubeni apsisuka ir atidarisui saldytuva issitraukia stiklini inda su vaisiais bei jogurta.
- Tiesiog atspejau.
Padejsui produktus ant stalo pazvelgia i vaikina.
- Toks akip tu tokius daigtus turetum laikyti patogioje vietoje o tas stalas kaip tik toks .
Patenkinta nuo tokios jo reakcijos nuleidzia galva imdamasi siuometinio jos darbo pjaustymo.
- Shannon, tu man padejai daug labaiu nej bet kas kitas ir uz tai esu tau labai dekinga. Esi man labai vos ne visa as. Juk nedaugelis taip pasiaukojanciai mane palaikytu.
Vis pasnairuodama i mesa sypteli.
- Nesuprantu, kodel tave vadina blogu kulinaru, jei gali gaminti kaip ir visi.
Apsilaiziusi jau isdziuvusias lupas gikliai ikvepia
- Neatsimenu kada paskutini karta valgiau mesos, todel cia man kaip palaima.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeTr. 09 16, 2009 2:02 pm

[Itraukes pilnus plaucius oro, palengva turini iskvepdamas, nusisypso. O praveres burna, prakalba, uzkabintas mislingos Eve sypsenos.]
-Ir kaip gi tu priverstum mane negrot? Juk jei uzdrausciau tau valytis dantis tai butu beviltiska.
[Vis dar merginai nenusileisdamas, o ginca tik gilindamas, istempia karinga sypsena.]
-Panasiai ir as. Nesistebek. As menininkas, o menininkai visi daugmaz nudurneje.
[Nusijuokia, bet greitai perkreipia veida prisimines, kad mesa reikia dar karta apversti. Merginos zodzius apie rukyma suprates taip, kaip ji ir tikejosi, pazvelgia i pasnekoves akis kuo rimtesniu zvilgsniu.]
-Eve, jei rukymas tave trikdo, pasistengsiu to nedaryt bent jau prie taves.
[Kadangi jo noras rukyt buvo tapes kone nezabotu, impulsyviai ir labai greit susigaudo dar viena. Nuramintas sekancio Eve sakinio, vypteli.]
-Tu auksas.
[Kol dar netrenkia tabaku, suima rankomis merginos veida ir nestipriai truktelejes ji i save, pabuciuoja i skruosta. Ne nepagalvojes, kaip mergina gali sureaguot i pastaraji, velgi neapgalvota jo ejima, pridega cigarete vel uzsirukydamas.]
-Esi teisi. Uzteks to maisto ir taip. Be to, kaip gali suprasti, nesu megejas trintis virtuveje.
[Keptuveje esancius mesgalius apvertes dar karta, pabado mesa sakute.]
-Manau jau iskepe.
[Isputes duma, sugrizta prie temos apie jo lazdeles musti bugnams.]
-Be to man is dalies malonu, kad pazisti mane kaip nulupta ir nekimbi prie budo bruozu, kurie manyje nera teigiami.
[Susiraukia prisimines, kiek daug jo elgsenos smulkmenu erzindavo ta pacia Angelina. Tuomet uzgesines ugni, sudeda mesa i lekste.]
-Tu darai man gera itaka. Negaliu patiket, kad nesusimoviau.
[Sukikenes parodo pirstu i keptuve, apie kuria jis ir kalbejo. Atsiremes nugara i spintele, toliau ruko darydamas tai su savitu pasimegavimu.]
-Tau padet su vaisiu salotom?
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeTr. 09 16, 2009 2:38 pm

Visa laika laikydama veide sypsena tankiai mirksi blakstienosmis vaizduodama, kad nieko nesupranta.
- Pagyvensim pamatysim. Bet jei grosi pasitelksiu viena is savo ginklu.
Pridejusi rodomaji pirsta prie smilkinio ji pasukioja.
- Toks toki pazino. Esam panasus bent situo bruozu.
uzkisdama plauku sruoga uz ausies inirtingai papurto galva.
- Nedrisk del manes keisti pacio saves. Pazystu tave toki koks esi ir man tia patinka.
Nususkusi galva i stala akies krasteliu pastebi jo dar viena ciagarete sypteli.
- Jei buciau auksas gyvenciau ilgai ir laimingai, o dabar tai nera panasu.
Kadangi tikrai nesitikejo tokio dalyko, kaip jo bucinys, kad ir skruosta nieko nesuvokdama nusprendzai nesigilinti ir imasi jo kalbomos temos.
- Galiu pastebeti, kad megsti gaminti tik tave reikia raginti ir girti tuomet gamini sedefrus.
Pazvelgusi i keptuveje esancia mesa linkteli paimdama i rankas jogurta.
- Tu dar turi neigiamu bruozu? Niekada to nepastebejau.
Nuosirdziai budama nustebusi atidaro jogurto dangteli ir supila jo turini ant vaisiu.
- Reiks daznaiu tave priverst gaminti.
Uzsisvajojusi pakelia aki i virsu nussisypsodama.
- Pusryciai i lova, skanus pietus ir lengva vakariene. Tai nuostabu.
Sukikenusi atsisuka i Shannonm'a paimdama nuo spinteles saukta sumaisyti salotoms.
- Aciu susitvarkysiu pati.
imdama maisyti vaisius su jogurtu nenustoja kalbeti.
- Zinai jei jau taip nori padeti galetum istraukti keleta leksciu stalui padengti.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeKv. 09 17, 2009 6:54 am

[Kai Eve atitinkamu gestu parodo neva silpnas jos protines galimybes, smarkiai susiraukia.]
-Kad as dauztas maisu visi zino, bet tu...
[Stipriai neigiamai papurto galva ir po pauzes vel kalba.]
-Tai netiesa. Ir butu malonu, kad nepriestarautum. Juk vienaip ar kitaip bus mano virsus.
[Sukikenes, islaiko sypsena lupose, pamalonintas sekanciu merginos zodziu.]
-Zinai, ta pati galeciau pasakyti apie tave. Beje nematau didelio reikalo po pietu sedet namuose, tad galetumem pasikulturint.
[Nusisypso pakeles akis i Eve, nes pries tai buvo ipareigotas pridabot cirskancia mesa.]
-Eve, juk pati zinai, kad abu buvom naivus ir del to nepastebejom kas is tikro dedas.
[Jiedviem vel emus aptarinet tema, kuri pastarosiom Eve gyjimo savaitem buvo tapusi tabu, jauciasi kiek laisviau, nes turejo marias laiko viska apgalvot ir padaryt isvadas.]
-Dekui Dievui viskas iskilo aiksten, nes geriau jau karti tiesa, nei saldus melas. Kita karta busim atsargesni.
[Issisiepia neabejodamas savo zodziu teisumu. Kai Eve pavadina jo iskepta mesa sedevru prunksteli. Nutaises maslia fizionomija ne uz ilgo prakalba.]
-Yra gera patarle... Nepersokes griovio nesakyk op.
[Debteli i leksteje esancius mesgalius pats stebedamasis, kad sie nera apgangleje ar nebuvo kelis sykius jam gaminant nuteksti ant zemes.]
-Man jau beveik keturiasdesim. Gamint maista nemegau ir nepamegsiu, nes perejau ta riba, kuomet savo asmenybe dar gali bandyti pakeisti. Nors su tavimi net maisto ruosa atrodo ne tokia bauginanti.
[Issitraukes pora leksciu, isputes akis pazvelgia i mergina.]
-Padengti stala?
[Atkartoja jos zodzius akimirka sutrikdamas.]
-Supranti, namuose nera didelio stalo skirto seimyniskiems pusryciams, pietums bei vakarienei.
[Priejes arciau Eve siai ruosiant deserta, pakabina saukstu vaisiu ir isimeta i burna. Sukramtes, nurijes ir pasimegaves tesia.]
-Visuomet valgau ant sofos ar fotelio priesais televizoriu arba verandoje ant suolo. O tarp kitko, labai skanu.
[Apsilaizo lupas ranka mostelejes i dubeni su desertinemis salotomis.]
-Kaip ir galim zygiuot.
[Patrina delnais apzvelgdamas ant stalo sustatytus patiekalus.]
-Tik reik nutart kur valgysim, nes pasirinkimas nelabai koks.
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeKv. 09 17, 2009 12:07 pm

Caktelejsui liezuviu isleidzai nepasitenkinomo atodusi
- Jei nebuciau kvaila, dabar tikrai neisgyvenciau to, kad mano buves vyras permeigojo su geriausia drauge ir as persileidau.
Pajutusi, kad ir jai bekalbant ta tema kurios iki siol venge ir ejo ratu darosi geriau svelniai sypteli.
- Kito karto gali ir nebuti.
Istiesusi nugara uzeda viena ranka sau ant liemens pazvelgdama i mesa.
- Taip. Dar reikia paragauti.
Prunkstelejsui atsisuka i ji.
- O man dar nera trisdesimt, bet noru gaminti pati netrykstu per krastus.
Patraukdama vaisius salotas i stalo viduri paima likusius vaisius padedama i sali.
- O tai kas cia tada?
Mosteli ranka i stala atkirsdama i jo zodzius, kad jis neturi jokio stalo tinkamo valgyti.
- Bet jei taip norim galim keliauti ten kur labiausiai megsti valgyti.
Prisiinsui vienus jo zodzius kuriuos bw praleidusi paima is jo ranku lekstes padedama ant stalo.
- Beto, del pasikulturinimo, tai kur eitumem?
Idedama i lekstes mesos nepakaledama galvos pasnairuoja akimis i ji.
- Dabar man ivardink savo namu taisykles, kad kai gyventoja tureciau zinoti ko man galima ir ko ne.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeKv. 09 24, 2009 7:31 am

[Evei minint praeiti, kuria labiau uz viska gyvenime noretu pamirsti, susiraukia.]
-Manau maziau turetum galvoti apie tai kas buvo, nes visoms zaizdoms uzgyti tai nepades.
[Ikvepes, girdimai atsidusta. Tuomet neplaciai nusisypsojes kalba vel.]
-Susitarkim. Nuo siol stengsimes apie praeiti nekalbet, o dabartyje kuo optimistiskiau zvelgti i viska.
[Istiesia i mergina ranka noredamas sutvirtinti susitarimo rituala.]
-Juk sakiau, kad reikejo maisto uzsisakyti...
[Pagaliau suserviraves indus bei reikiamus irankius, ideda i lekstes ir maisto.]
-Anksciau net nesusimastydavau, kad butu galima valgyti virtuveje.
[Sukikenes nueina prie saldytuvo. Pradares ji issitraukia buteli alaus ir atkemsa ji atidarytuvu. Tada sugrizta prie stalo.]
-Jei esi pavargusi ar nesijauti labai puikiai galim likti namie. Turiu geru filmu vakarui.
[Nusisypsojes prieina prie Eve ir jai stovint, pristumia kede.]
-Jei mesa bus siaubinga nemeluok, sakyk kaip yra. Kaimynu sunims bus dziaugsmo.
[Nusijuokia ir gurkstelejes alaus pats atsiseda. Po paskutiniuju Eve zodziu nestipriai uzspringsta tad patranko kumsciu sau per krutine.]
-Kas per taisykles? Nejuokauk sitaip. Mano namai, tavo namai. Turi visas teises daryti ka nori.
[Kuo nuosirdziau nusisypso ir ibedes akis i savo lekste, patrina rankom.]
-Kagi. Skanaus!
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeKv. 09 24, 2009 12:16 pm

Nekreipdama demesio i Shannon susiraukima silpnai sypsodamasi gnybsteli ji uz nosies.
- Jei nezinojai to pamirsti neimanoma.
pakelusi rankas nelanais ,,pupiesia" puslanki.
- Isivaizduokim, kad viskas ateityje bus gerai.
Istiesusi pati savo desiniaja paspaudzia vaikino sutvirtindama sutarti.
- Jokiu pusfabrikaciu. Dabar tu gaminsi visada.
Pabreztama tai, kad dabar tures gaminti jis patenkinta issisiepia.
- Juk atsimeni, kad daktaras sake, kad amn reikia maitintis sveikai, o uzsakytas maistas tikrai nera is sveikiausiuju.
Leisdama vaikinui darbuotis paciam stebi jo darba.
- Zinojai, kad esi labai idomus? Man vis smalsu ka suzinosiu is atves kiekviena diena.
Atidariusi virsutine spintele issitraukia stikline ir padeda ja ant stalo papurtydama neigiamai galva.
- Man viskas gerai. Beto noreciau kazkur nueiti.
Pazvelgusi i Shannon sypteli.
- Bet reikia atsizvelgti ir i tavo norus. Taigi ko pats noretum?
Atsisedusi pazvelgia i lekste su maistu ir paciupusi sulciu pakuote isipila sulciu i stikline.
- Viska suprasi is mano veido. Negaliu nsuleti savo nepasitenkinimo jame.
Kadangi spoksojo i maista ir tuo labaiu i ta pacia mesa isgirdusi jo springima atsisuka.
- Kas?
Nusisypsojusi kilsteli antaki.
- Puiku. Megstu vaikscioti vien su patiniais po namus, todel jai jau ir mano cia namai tai bus taip ir cia.
Skesteli ranaks vaizduodama ir siuos namus ir paemusi stalo irankius linkteli.
- Aciu ir tau skanaus.
Imdama pjaustyti mesa nutyla ir pabedusi gabaleli sakute isideda ja i burna imdama ragauti, koks skonis.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePen. 09 25, 2009 9:59 am

[Gnybteletas uz nosies, pakraipo visa veida. Neigiamai papurtes galva, atkerta.]
-Zinoma negalima pamirsti, taciau imanoma gyventi taip, kad butu lengviau.
[Tikedamas, jog kalba gryna tiesa, linkteli tik uztvirtindamas tai ka pasake.]
-Ateityje viskas ir bus gerai.
[Pabrezia ciniskai sypsodamasis. Merginai uztvirtinus judvieju susitarima, sukikena ir taria didingu tonu.]
-Ir stai mudu zengem jau antra zingsi geresnio gyvenimo link. Pirmas buvo apsigyvent drauge.
[Nusisypso, taciau sekantiems Eve zodziams sukelus jam maza soka, ispucia akis.]
-O ne...
[Ima neigiamai, stipriai purtyti galva.]
-Nepavedu tau kokiu tais uzduociu, tad prasau taves but gailestingai ir man.
[Istempia linijine sypsena vildamasis, kad mergina nebetraumuos jo tema apie tolimesni maisto gaminima.]
-Sveikai uzkirsti galima ir kavinese, restoranuose. Nemanau, kad sis, ala Shannon Leto mesos mustinis yra pasakiskai sveikas.
[Vis rodo pirstu i jo paties iskepta patiekala, kol atsiduses prakalba vel.]
-Idomus geraja ar blogaja puse, nes manyje pastaruju savybiu daugiau.
[Nusijuokia ryskiai pamalonintas jos zodziu.]
-O tu visuomet man atrodei ypatinga. Pamilau tave jau tada, federacijoje, kai pirma karta susitikom.
[Kad Eve jo tauskalu nepriimtu pernelyg rimtai, suprunkscia. Tada prispaudes delna sau prie krutines, tebesisypso.]
-Man tikrai nera skirtumo kazkur vykti ar likti namuose. Svarbiausia, kad busiu su tavim. Ir atvirksciai.
[Uzkabines Torres akis savosiomis, ranka svelniai tepsteli per jos delna.]
-Zinai, jei vaikstinesi namuose pusnuoge tai gali man net patikti.
[Pabrezia kiekviena tariama zodi vos laikydamasis neimdamas garsiai zvingaut.]
-Na, kol neparagausim, tol nesuzinosim galima ta mesa valgyt ar ne, nes, tarkim, tavo salotu kokybe as ne neabejoju.
[Akimirka sustingsta stebedamas pirmaji Eve kasni. Akis suleides i savo porcija, atsipjauna maza mesos gabala ir isimeta i burna. Sukramtes ir nurijes, isleidzia atodusi.]
-Mesa kiek neiskepusi, bet ne tokia jau bloga, kaip maniau.
[Sukikena ir po to imasi degustuot merginos salotu. Isspaudes sypsena, mosteli ranka i lekste.]
-Salotos fantastiskos. Kaip ir maniau.
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimePen. 09 25, 2009 11:50 am

Padejusi viena ranka ant liemes istiesia nugara.
- Tarkim stengtis apie tai negalvoti?
Klausydama jo zodziu skelsteli rankomis tartum tai butu pats normalioausias dalykas koks tik gali nutikti.
- Mums privalo viskas buti gerai.
Nusisypsojusi giliai ikvepia nusisypsodama.
- Ir ka as be taves daryciau. Esi mano gelbetojas.
Stebedama jo svelnu issigandima iki kikenti ir nenusileisdama papurto galva nesutikdama su jo teikiamu pasiulymu.
- Bwet jis juk tavo gamybos. Va kur sveikatingumas, kad tu i ji sudedi savo jegas ir bent jau turi del ko stengtis.
kadangi kalba ejo apie ta pacia jo iskepta mesa mosteli ranka i lekste.
- Diena isvarginsiu tave su Maisto ruosyba, tai nakty negrosi bugnais.
Paemusi stikline atsigeria sulciu ir vel tesia dialoga su Shannon.
- Tai aisku kad geraja. Bloguju tavo savybiu as nepastebejau, arba nenoriu izvelgti.
Uzdejusi alune ant stalo paremia ja galva susimastydama.
- Taip, dar dabar oamenu ta momenta.
Kadangi vaikinui vis vien kur jie bus issitiesusi pazvelgia i pro langa atsiverainti kiema.
- Jei jau nera skirtumo labai noriu iseiti ir pamatyti Nicole.
Imdama kikekenti pakelia antakiu.
- Tikrai? Jei jau nepriestarauji taip ir bus.
Sukrmasciusi ir nurijusi kasni pazvelgia i salotas.
- Nieko ypatingo. Jomis maitindavau Ian'a kai dar gyvenom pas tevus.
Imdama valgyti toliau nenustoja klausytis ka kalba Shannon'as protarpaisi nusisypsodama.
- Zinojai, kad esi labai savikritiskas? Niekas per diena nieko neismoksta.
Patenkinta del jo ivertinimo apie jos salotas dekodama nuleidzia galva.
- Aciu aciu
Nusisypsojusi nutyla ir imasi valgyti toliau. pavalgiusi pastumia lekste nuo saves arsikvepdama.
- Buvo skanu. Dekui uz tokius nuostabius pietus.
Atsisuksui i Shannon'a nusisypso.
- Kadangi jau kaip ir pavalgem tai jau ir galime kelaiuti nes tokia diena negrazu sedeti namuose.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeŠt. 09 26, 2009 9:08 am

[Atsakydamas i Eve klausima, entuziastingai linkteli. Veliau, pamalonintas vel, issisiepia.]
-Be manes tikriausiai tavimi deramai pasirupinti galetu tik tevai, nes is Ian'o maza nauda.
[Sukikena, kad mergina tik neisizeistu.]
-Dabar esi vienintelis asmuo del kurio jauciu nuosirdzia privilegija stengtis.
[Nuleides akis nuo Eve, kuriam laikui nutyla, nes atauses maistas yra neskanus maistas. Uzgeres kasnius alum, taria.]
-Sugalvosiu ir as tau ka nors, kad isvarginta nepajegtum net apsirengt ir vaiksciotum vien tik su apatiniais visada!
[Sukikenes, damusa visa butelyje buvusi alu. Nenuleisdamas akiu nuo Eve, nusisypso.]
-Mazosios padauzos pasiilgau ir as. Taciau nesu toks stiprus, kad isdrysciau vykti pas Jared'a.
[Nukabines nosi, ikvepia sakute badydamas mesa.]
-Jei tu nieko pries palauksiu taves namuose.
[Naikindamas maista, pirmiau sudoroja jam itin patikusias salotas, o ne tokia skania mesa - pabaigai.]
-Kol valstybe neuzdraus restoranu nemirsiu is bado net nemokedamas gaminti.
[Sukikenes, ininka dorot kas liko. Kadangi tempai pas ji stebetinai skubus, ne uz ilgo pastumia i sali tuscia lekste. Tada susieskojes cigaretes, pridega viena ir uzsiruko.]
-Tai tau aciu. Esi mano muza.
[Issisiepes ligi ausu prisistumia bliuda su vaisiu salotomis ir godziai pakabliuoja is viso.]
-Mielai keliausim, tik pala. Leisk apvalgyt salotas.
[Nusijuokes atsistoja ir nurinkes indus, sudeda i indaplove.]
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitimeŠt. 09 26, 2009 9:35 am

Iskvepdama ora sypteli, nes apie ian buvo pasakyta aiski tiesa.
- Tureciau isvykti jei noreciau keliauti pas tevus.
Perbraukia per veida patraukdama jau emusias i akis lysti plauku sruogas.
- Negirk manes, nes veliau gailelies, kai prigalvosiu tau darbu zinodama, kad del manes tai ir padarysi.
Nusisypsojusi ispucia akis vaizduodama nusigandusia.
- Idomu ka as turesiu daryti, kad jau koju nebepavilksiu.
Suprasdama kodel Shannon'as nenori matyti Jared'o o ir ji pati netrysko dziaugsmu pas ji keliauti supratingai linkteli.
- Nieko pati susitvarkysiu. Juk tik pasiimsiu Nikki ir atgal kaip ji sako pas dede Shannon'a.
Paemusi stikline su sultimis atsigeria.
- Bet vistiek turesi savo busimai zmonai gaminti bent kazka.
Nusisypsojusi pakelia antakius.
- Pavayzdziui, kad ir pusrycius i lova ar ka romantiskiau.
Pasikraipo labiau isipatogindama kedeje.
- Nera uz ka, dabar daznai taip valgysim todel turesi priprast, kaip ir amno pusnuoges vaikstinjimams po namus.
Pasmaigusi pora vaisiu is dubens su salotomis isideda sau i burna leisdama dabaigti likusias Shannon'ui. Atstumusi kede atgal atsistoja ir pirstais perbraukia sau per plaukus, kol tas tvarkosi su indais. Nekantraudama keliauti i lauka ir gryna oro kurio pasiilgo beguledama ligonineje palaukia, kol susikuis vaikinas ir pastebejusi, kad jau viskas baigta mosteli atgal sveitaine ir duri.
- Tai jau keliaujam?
Nusisypsojusi suklapsi blakstienomis laukdama ka jis pasakys.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Virtuvė   Virtuvė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Virtuvė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Virtuve
» Virtuve.
» Virtuve
» Virtuvė
» Virtuve

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Namai ir Butai :: Shannon Leto ir Eve Torres Namas-
Pereiti į: