Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Anna aka Love aka Brashkytea

Go down 
+3
Randy Orton
Eve Torres
Anna Faris
7 posters
AutoriusPranešimas
Anna Faris

Anna Faris


Posts : 29
Join date : 2009-07-09

Anna aka Love aka Brashkytea Empty
RašytiTemos pavadinimas: Anna aka Love aka Brashkytea   Anna aka Love aka Brashkytea Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 12:54 pm

Sveikuciai visi!! cheers
Esu mergyte is Kauno, manasis vardas yra Meile, draugam daznai Love, arba Brashkytea.
Visas pravardes gavau tikrai ne seip sau Cool Cool Cool
Pirmoje todel, jog be galo daznai isimyliu. Niekuom mane nenustebintumete: , Johnny Knoxville, Josh Duhamel, Stuart Townsend, Jared Padalecki, Jensen Ackles, Chris Pontius, Edge, Eduardo Verastegui, Rob Pattison, Chad Micheal Murray, Brandon Flowers, Mickey Rourke, Vin Diesel, Ben Afleck, Ryan Reynolds, Matthew McConaughey, Adam Brody. Kadangi, esu BE PROTO cheers tolernantiskas, ir neslepkime idomus zmogus buvau isimylejus ir tokias meilybes kaip: Jessica Alba, Angelina Jolie, Kim Besinger, Jessica Biel, Penelope Cruz, Sofia Vergara, Uma Thurman, Eva Longoria, Eva Mendes, Anne Hathaway. geek
Antroji pravarde (Brashkytea) gavau del idomios istorijos, kurios neturiu noro cia jum destyti
What a Face . Bet tiesiog dievinu braskes. Mmmmm Exclamation
Man tuojau bus 17 meteliu. Zadu surengti milziniska vakareli. Atsigriebti uz nevykusi 16. Be to vasara - puikus metas linksmintis flower
Nezinau, kas dar butu jum idomu apie mane suzinoti (tiesa pasakius zinau - VISKAS, bet as nebusiu tokia savanaude ir geriau siek tiek paliksiu paslaptingumo).
Beje, ar sakiau, kad ir siuo metu esu be proto isimylejus?
TAIP, esu cat Like a Star @ heaven
ANNA FARIS
Kaip jau tikriausiai suvokiate, butent del sios priezasties ja ir pasirinkau buti.
Tikriausiai dabar galvojate ir kodel gi, esu ja SITAIP isimylejus. Labai paprastai atsakysiu:
Nes ji seksuali
Anna aka Love aka Brashkytea Anna-faris-gq4
Sportiska
Anna aka Love aka Brashkytea Anna-faris-gq2
Smaiksti
Anna aka Love aka Brashkytea AnnaFaris143
Juokinga
Anna aka Love aka Brashkytea Lmao
Kuribinga
Anna aka Love aka Brashkytea Annafaris
Bailiuke, kaip kiekviena is musu
Anna aka Love aka Brashkytea AnnaFaris095
Tiesiog paprasta, ir IDEALI
Anna aka Love aka Brashkytea AnnaFaris119
Anna aka Love aka Brashkytea AnnaFaris121
Deq, uz demesi. Prasau tik vieno - visuotinio supratimo
I love you
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Anna aka Love aka Brashkytea Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anna aka Love aka Brashkytea   Anna aka Love aka Brashkytea Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 1:04 pm

labai meilas prisistatymas ;DD
patiko skaityt ;DD
tikiuosi isijausi i zaidima ir sukursi geru istoriju ;DD
taigi sveikinu prisijungus prie musu ;DD
Atgal į viršų Go down
Anna Faris

Anna Faris


Posts : 29
Join date : 2009-07-09

Anna aka Love aka Brashkytea Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anna aka Love aka Brashkytea   Anna aka Love aka Brashkytea Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 1:06 pm

Ach, kokia tu draugiska. Nu dekui dekui, kas be ko zadu i zaidima inesti nauju veju, kaip jus ten megstat sakyti. Bus padaryta, Eve.
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Anna aka Love aka Brashkytea Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anna aka Love aka Brashkytea   Anna aka Love aka Brashkytea Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 1:11 pm

O labas.Nesitikėjau,kad pas mus atsiras Anna Faris na linkiu tau labai gero žaidimo.Stenkis isijausti ir prigalvok naujų istorijų.
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Anna Faris

Anna Faris


Posts : 29
Join date : 2009-07-09

Anna aka Love aka Brashkytea Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anna aka Love aka Brashkytea   Anna aka Love aka Brashkytea Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 1:13 pm

Dekui dekui, tik jus man padekit. Viena kalnus nuverst galeciau, bet neturiu tam noro.
Jei jus padesit, zaisti bus is ties idomu.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Anna aka Love aka Brashkytea Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anna aka Love aka Brashkytea   Anna aka Love aka Brashkytea Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 1:17 pm

Va čia tai prisistatymas... xDDD Tikrai patiko, hirnios neprastuminėju atėjęs. Taigi sveika, Meile. Kad ir ne pirmasis, vis tiek sveikinu tave čionais atvykus, bei linkiu susikurti kuo spalvingesnį žaidimą (o tokio būvimu aš nė neabejoju xD).
Atgal į viršų Go down
Nikki Reed
Medikė
Nikki Reed


Posts : 85
Join date : 2009-07-08
Age : 35
Location : Chicago, Illinois

Anna aka Love aka Brashkytea Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anna aka Love aka Brashkytea   Anna aka Love aka Brashkytea Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 1:19 pm

Oj koks mielas prisistatymas ;D Cool
Atgal į viršų Go down
Anna Faris

Anna Faris


Posts : 29
Join date : 2009-07-09

Anna aka Love aka Brashkytea Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anna aka Love aka Brashkytea   Anna aka Love aka Brashkytea Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 1:25 pm

Aciukas uz tokius nuosirdzius jusu sveikinimus. Nenoriu kartotis, idomus zaidimas bus tik jusu pagalba.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Anna aka Love aka Brashkytea Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anna aka Love aka Brashkytea   Anna aka Love aka Brashkytea Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 1:54 pm

Labas, Meile! Ką čia labas... šiandien visą dieną šmėžuoji man akyse <gali būti rami, šmėžuosi ir naktį> Kitokio tavo prisistatymo ir nebuvo galima tikėtis, bet galiu pasakyti, kad jis labai ne išsamus, tokiai spalvingai, įdomiai ir seksualiai būtybei kaip tu iš vsi paminklą pastatyt reikėtų Very Happy Pavaryk, mažyt, tu čia, žinau, kad sugebėsi Very Happy Beje, kaip ten dėl to PlayBoy kanalo ir rankyčių? Razz
Atgal į viršų Go down
Anna Faris

Anna Faris


Posts : 29
Join date : 2009-07-09

Anna aka Love aka Brashkytea Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anna aka Love aka Brashkytea   Anna aka Love aka Brashkytea Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 2:00 pm

Nagi, cia matau PATI PACIAUSIA MINDUSIA
Man patinka palei tave smezuoti, pats zinai. Ir prisistatymas, agaaaam. Galejo but spalvingesnis flower
Nebijok, del RANKYCIU, tartis su manim akis i aki. Man reik patirties, o tau malonumo xD
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Anna aka Love aka Brashkytea Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anna aka Love aka Brashkytea   Anna aka Love aka Brashkytea Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 2:03 pm

Ar kada sakiau tau, kad esi ideali mergina? xD
Atgal į viršų Go down
Anna Faris

Anna Faris


Posts : 29
Join date : 2009-07-09

Anna aka Love aka Brashkytea Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anna aka Love aka Brashkytea   Anna aka Love aka Brashkytea Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 2:05 pm

Nesuskaiciuociau kiek kartu...
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Anna aka Love aka Brashkytea Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anna aka Love aka Brashkytea   Anna aka Love aka Brashkytea Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 2:06 pm

Tai pasikartosiu ;D Jolki palki, kai pagalvoju, kad per sumautas reklamas šitiek praradau tai dabar taip abydna Very Happy
Atgal į viršų Go down
Anna Faris

Anna Faris


Posts : 29
Join date : 2009-07-09

Anna aka Love aka Brashkytea Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anna aka Love aka Brashkytea   Anna aka Love aka Brashkytea Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 2:09 pm

Mindusia, mesk is galvos tas reklamas. AS SMEZUOSIU PALEI TAVE, turetu uztekti
Atgal į viršų Go down
Candice Michelle
ECW Diva
Candice Michelle


Posts : 270
Join date : 2009-07-05
Age : 45
Location : Los Angeles, California

Anna aka Love aka Brashkytea Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anna aka Love aka Brashkytea   Anna aka Love aka Brashkytea Icon_minitimePen. 07 10, 2009 12:11 am

Labas, Meile (: Nuoširdžiausi sveikinimai atvykus!
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Anna aka Love aka Brashkytea Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Anna aka Love aka Brashkytea   Anna aka Love aka Brashkytea Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Anna aka Love aka Brashkytea
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Angelina Love vs. Candice Michelle
» Rematch: Angelina Love vs. Candice Michelle

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Susipažinkime-
Pereiti į: