Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ashley Greene

Go down 
+6
Jared Leto
Eve Torres
Nicole Scherzinger
Maryse Ouellet
Candice Michelle
Ashley Greene
10 posters
AutoriusPranešimas
Ashley Greene

Ashley Greene


Posts : 56
Join date : 2009-07-16
Age : 37
Location : Jacksonville, Florida

Ashley Greene Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ashley Greene   Ashley Greene Icon_minitimeŠt. 07 18, 2009 2:53 pm

Labas vakaras visiems. (Cia toks laikas kai rasau posta, nekreipiant demesio i tai, kad uz pusvalandzio rytas)
Pradesiu kaip cia atsiduriau. Neperseniausiai atejau( greiciau buvau atitempta) pas Lina (man atrodo cia ji Eve Leto), ir Aurimas su Lina pradejo kalbet apie foruma. Pasidare idomu, paklausinejau, issiaiskinau kas ir kaip, pagrasinau, kad neduosiu broliukui pinigu ant cizu jei neduos adreso tai norom nenorom dave.
Kalbent apie mane, tai esu Ingrida, turiu 17 metu ir gyvenu dabartineje Lietuvos sostineje - Vilniuje. Dievinu muzika, skania arbata ir apsipirkinejimus. Turiu, kaip jau skaitete anksciau broli Aurima ( Shannon Leto), del kurio turiu stiprius nervus, nes su juo silpnu nervu zmonem geriau nekalbeti ir aplenkti is tolo. Bet vistiek ji myliu. Gi brolis.
Kiek zmoniu is cia pazystu tai butu suolo drauge Lina, ir galybe jos bej Aurimo draugu, kuriuos daugeli zinau tik is matymo ar, kad trinas pas mus namie.
Dabar del ko Ashley Greene. Priezastis labai paprasta. Tiesiog perskaiciau visas "Twilight" ( Nemanau, kad atsiras tokiu kurie nebus nemate filmo ar skaite knyga) knygas ir sudomino Alisos charakteris. Pasidomejau ir supratau, kad esu i ja panasi.
Labai didelis dekavojimas, kad skaitet sita teplione negailedami akiu, tik tam, kad kazkiek apie mane suzinotumet. Jei turit klausimu, maloniai atsakysiu.


Paskutinį kartą redagavo Ashley Greene, Št. 07 18, 2009 3:50 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Candice Michelle
ECW Diva
Candice Michelle


Posts : 270
Join date : 2009-07-05
Age : 45
Location : Los Angeles, California

Ashley Greene Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley Greene   Ashley Greene Icon_minitimeŠt. 07 18, 2009 3:19 pm

Sveikutė, Ingu! ;*
Man buvo didelė staigmena sužinojus, jog ketini
čia atvykti.
Sunku patikėti, kad susidomėjai tokio pobūdžio
forumu kaip šis (:
Tad linkiu tau saulyt didelės sėkmės ir neblėstančio
įdomumo. O kadangi savo žaidimą siesi su Jay ir Eve -
nė neabejoju, jog turėsi daug smagių akimirkų.
Atgal į viršų Go down
Ashley Greene

Ashley Greene


Posts : 56
Join date : 2009-07-16
Age : 37
Location : Jacksonville, Florida

Ashley Greene Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley Greene   Ashley Greene Icon_minitimeŠt. 07 18, 2009 6:10 pm

Labas Simacka! Patikek, dar pati negaliu patiket, kad cia uzsiregistravau. Man, beje, irgi keista tave cia matyt ir dar tokiam personaze. O, kad tavo zodziai auksciausiajam i ausi, ir man cia viskas pasisektu. Dekavoju, tau, uz toki silta pasveikinima. Tai, kad cia kiek skaiciau tie vieninteliai kazka dar daro idomaus. Tai gretinuos prie lyderiu.
Atgal į viršų Go down
Maryse Ouellet
SmackDown Diva
Maryse Ouellet


Posts : 136
Join date : 2009-07-14

Ashley Greene Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley Greene   Ashley Greene Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 7:35 am

Welcome Ingrid!
Kaip gaila, kad nepamaciau tavo poste jog ir mane zinai ;/
Bet as ne apie tai norejau pasakyt, ilgai nepliurpsiu tiesiog palinkesiu tau cia geros kloties
ir laukiu tavo storyline'u, kurie esu isitikinus bus labai idomus.
Sekmes^^
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Ashley Greene Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley Greene   Ashley Greene Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 9:03 am


Labas, Ingrida ;] Pala, juk ir mane zinai ;] Juk pas tave dar nakvojau ;]
Neuzsisedesiu tiek tuo vakaru ir pasakysiu, kad sekmes tau cia ;] laukiu geru akimirku beskiatant tavo istorijas ;]
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Ashley Greene Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley Greene   Ashley Greene Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 10:47 am

owww ka as matau ;DD
Net nesitikejau kad reginsies cia kad ir kiek klausinejai ;DD
Bet ziauriai faina, kad uzsireginai ir netgi siesi savo su manim ;DD
Sekmes tau cia zaidime ;DD
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Ashley Greene Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley Greene   Ashley Greene Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 1:47 pm

O tu kūrva kiek prirašei čia atėjus! Shocked Nors perskaičiau viską. Dėl tavęs gi ir daugiau padaryčiau xD Taigi sveika atvykusi! Džiaugiuosi matydamas forume dar vieną žmogų iš chebros xD O palinkėti norėčiau, kad žaidimas tau per greit nenusibostų. Sėkmės Smile
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Ashley Greene Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley Greene   Ashley Greene Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 7:11 pm

Sesula mana. Sveika atvykusi, bliot! Very Happy
Atgal į viršų Go down
Ashley Greene

Ashley Greene


Posts : 56
Join date : 2009-07-16
Age : 37
Location : Jacksonville, Florida

Ashley Greene Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley Greene   Ashley Greene Icon_minitimePir. 07 20, 2009 11:23 am

Joana > As ir tave zinau. Labai daug butu vardint ka cia pzaystu ir tai uzimtu laiko bej jusu skaitymo. JUk zino kas mane pazysta ir zinau ka pazystu ir daznai matau. Dekavoju uz toki tooobula, kaip sako Gyte linkejima uzejus i sita foruma.

Agnyte > As atsimenu, kaip nakvojai pas mane ir visas smulkmesnas jei ka, todel neimk plestis, nes turiu ka ir apie tave papsakoti. Zinau ir tave tai tikrai. Istrigai labai i galva. Tikiuosi tu akimirku bus ir mane priims visi siltai, na bent jau dabartiniai draugai kuriuos pazystu.

Andriau > Dekavoju uz toki manes apibudinima. Isizeidziau dabar. Ziauriai miela, kad nepasivalginai gadindamas savo ir taip grazias akis paskaityti ka cia prirasliavojau. Tikiuosi sitas forumas man greit nenusibos ir rasiu del ko cia lankytis bej rasyti,o ne tik stebeti kitus.

Aurimai > Tu, kaip visada originalus. Tikiuosi su tavim bent forume niekur nesusitiksiu. Bet aciu, kad bent vaidinai, kad tau cia manes reikia.

Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Ashley Greene Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley Greene   Ashley Greene Icon_minitimePir. 07 20, 2009 1:45 pm

Daugiau nebesukurei? xDD
Na, kad ir kaip butu sveikinu atvykus.
Cia siteik prirase tai nesuksiu savo geltonos galveles ir nekursiu imantriu sveikinimu xDD
Tiesiog, tegu buna tooobulos istorijos xDD
Atgal į viršų Go down
Leyla Milani
WWE Žurnalistė
Leyla Milani


Posts : 38
Join date : 2009-07-12
Age : 42

Ashley Greene Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley Greene   Ashley Greene Icon_minitimeTr. 07 22, 2009 7:52 pm

Labuka, Ingrida! Like a Star @ heaven
Kuo nuoširdžiausi sveikinimai atvykus! cherry
Atgal į viršų Go down
Adam Gontier

Adam Gontier


Posts : 26
Join date : 2009-07-09
Age : 45
Location : Norwood, Ontario, Canada

Ashley Greene Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley Greene   Ashley Greene Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 8:56 pm

Sveikinu atvykus į forumą. Linkiu kelių labai paprastų dalykų.
- Susikurti tau įdomią istoriją.
- Į ją įtraukti kuo daugiau žmonių iš forumo.
- Neprarasti ūpo lankytis.
Sėkmės Smile
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Ashley Greene Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley Greene   Ashley Greene Icon_minitimePir. 08 03, 2009 4:37 pm

Sveika atvykus i šį forumą Wink
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ashley Greene Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ashley Greene   Ashley Greene Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ashley Greene
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Susipažinkime-
Pereiti į: