Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Scarlett Johansson

Go down 
+7
Nicole Scherzinger
Ian Watkins
Maryse Ouellet
Candice Michelle
Eve Torres
Jared Leto
Scarlett Johansson
11 posters
AutoriusPranešimas
Scarlett Johansson

Scarlett Johansson


Posts : 84
Join date : 2009-07-29
Age : 39
Location : New York City, New York

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 6:41 pm

Nežinau nuo ko pradėt. Nežinau. Tikriausiai turėčiau pasisveikinti, tiesa? Taigi labas visiems
prašalaičiams, kurie užsuks pavėpsot į šią temą. Nesugalvoju ką galėčiau apie save parašyti. Moteriška
intuicija kužda, kad jums nusispjaut, o man tuo labiau. Tačiau prireikus, galit kreiptis į mane Skaivos
vardu. Nekenčiu savo vardo ir vos tik sueis aštuoniolika ketinu jį pasikeisti. Nesu, kaip ten sakoma,
mažė. Man septyniolika su viršum, o gimtadienį švenčiu Rugpjūtį. Tiksliau - keturioliktą šio mėnesio
dieną.
Kaip ir galite suprasti į forumą esu pakviesta žmonių, kurie švaisto savo laisvą laiką čia, užuot ėję į
lauką, kad ir palaikyti man draugijos.
Personažą išsirinkau pati ir kaip matot su imtynėm nieko nesusijusį, nes laivos kovotojos labai jau
baisios, o jums vaikinai reik gražios ir su dideliais, pageidautina - natūraliais papais, a ne? ;D
Mėgstu skaityti, dievinu Ryan'ą Reynolds'ą ir 30 Seconds To Mars. Bet anokia čia naujiena? :]
Epilogas: Tikiuosi susibendrausim, sutarsim ir darniai žaisim.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 10:12 pm

Skaiva, Skaiva, Skaiva... Kada tu pagaliau suprasi, kad turi labai gražų vardą ir jeigu jį pasikeisti tave bus maža pasodint ant kuolo, aplaistyt dizelinu ir padegt? xD O grįžtant atgal prie konteksto, tai man baisiai malonu tave čia matyti. Nebeblūdysi viena kieme, kai mes sau smagiai šiame forume postinsimės. Būsi priversta prisijungt. Vipy! xD
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 11:11 am

Man tavo vardas ziauriai grazus ;DDD
Uz mano zymiai grazesnis ir normalesnis ;DD Keiciames? ;DD
Labai miela, kad prisijungei prie musu ir dabar neteks isgirsti tavo burbejimo, kad negaliu eiti i lauka nes atrasineju i foruma ;DD
Atgal į viršų Go down
Candice Michelle
ECW Diva
Candice Michelle


Posts : 270
Join date : 2009-07-05
Age : 45
Location : Los Angeles, California

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 4:55 am

Sveika, Sky! Didžiausi sveikinimai atvykus (: Džiaugiuosi, kad į personažus
pasiėmei būtent šią merginą, nors gražių veidų bei kūnų populiacija forume
ir taip nesiskundžiam ;D Good luck!
Atgal į viršų Go down
Maryse Ouellet
SmackDown Diva
Maryse Ouellet


Posts : 136
Join date : 2009-07-14

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 4:10 am

Welcome!
Visu pirma prisidesiu prie Andriaus ir Linos, kad tavo vardas labai grazus.
Antra - labai dziaugiuosi tave cia matydama.
Sekmes^^
Atgal į viršų Go down
Scarlett Johansson

Scarlett Johansson


Posts : 84
Join date : 2009-07-29
Age : 39
Location : New York City, New York

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeSk. 08 09, 2009 7:46 pm

Jau gailiuosi, kad iš vis teikiausi gaišti laiką save pristatinėdama, nes žmonės
akivaizdžiai nėra linkę palinkėti geros kloties naujokams. Bet nesvarbu. Ačiū jums
brangieji už tai, jog nepatingėjote čia užsukti. Priešingai nei kita, lyginant - didžioji
forumiečių dalis ;]
Atgal į viršų Go down
Ian Watkins

Ian Watkins


Posts : 252
Join date : 2009-07-06
Age : 46
Location : Pontypridd, Wales, UK

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeTr. 08 12, 2009 4:25 pm

Kaip aš šitą temą praleidau? Neutral Nieko nesupratau.
Saulyt, labai atsiprašau, kad nepasveikinau nes nemačiau. laikas rimtai pas okulistą, kaip sakei xDDD
Pavėluotai, bet sveikinu prisijungus i foruma xDD
Atgal į viršų Go down
Scarlett Johansson

Scarlett Johansson


Posts : 84
Join date : 2009-07-29
Age : 39
Location : New York City, New York

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeAntr. 09 15, 2009 1:44 pm

BIG NEWS!!!

Paragrafas 1 - "Tears"
Pradėsim nuo blogosios naujienos. Situacija susiklostė taip, kad jūsų mylima ar tai neapkęsta (ką aš žinau, kaip čia iki manęs mergiotė žaidė) Skaiva paliko žaidimą, TAČIAU jos pradėtą darbą tęsiu aš - visiškai fresh PPL!

Paragrafas 2 - "Susipažinkim! arba Look Mom, I do it!"
Taigi mano vardas yra Laura, man 18 metų ir gyvenu didingiausiame Lietuvos mieste - Jonavoje! O didingas jis savo AB "Achema", kuri negrįžtamai užteršė Neries vandenį, stulbinama visuomenės struktūra (kaip mano tėvukas sako "Nei vienam Lietuvos mieste nerasi tiek debilų, kiek Jonavoj) ir faktu, kad čia visiškai nėra ką veikt ;DD Roliniuose žaidimuose nesu naujokė, gal kai kurie iš jūsų mane dar pamena :] Buvau įsitikinusi, kad iš tokių forumų kaip šis jau išaugau, nes su pilnametyste net "Modern Talking" pradėjau klausyti ;D

Time for sweet, goddamnit, motherfuckin' quickies!

• Esu kairiarankė, bet kerpu ir siuvu dešinia.
• Nekenčiu one.lt, fyfų ir bernų, kurie vaikšto išmetę pachotkes, maždaug "veizėkit atmatos koks aš kiec"...
• Amžinai neišsimiegu.
• Esu priklausoma nuo lašų kovai su sloga, nes ji pas mane amžina.
• Negaliu apkęst " Wink " smailo!!! Jėzau, kaip nekenčiu!!! Ypač ant Skype!
• Auginu Tarantulą. Jo vardas Pekeliūnas ;DDDD
• Esu Jautis gimęs Ožkos metais. Double corned woman! ;D
• Myliu Domcę ir Matą. Tarp kitko, jie mane irgi myli ;DD
• Turiu 12 auskarų. Baisiai norisi dar, tik jau nelabai yra kur vertis ;D

Paragrafas 3 - "Tiesos akimirka arba tiesa visai neslypi kažkur anapus"
Užteks jums visiems meluot, kad logotipus forumui ir parašus jums čia Simona kuria (o tarp kitko užsiaugint melo žandenas ant teisybės veido pati pasiprašiau, tai iš anksto visų persiprašau). Pff... I'm Lorri. Ir niekas kitas. Kaip sakoma pakeičiamų nėra, bet manęs niekas pakeist negali! ;D

Paragrafas 4 - "Epilogas"
Anyway, neįsivaizduoju kaip man seksis čia adaptuotis, bet linkiu sau paties geriausio, of course ;D C ya'll!
Atgal į viršų Go down
Ian Watkins

Ian Watkins


Posts : 252
Join date : 2009-07-06
Age : 46
Location : Pontypridd, Wales, UK

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeAntr. 09 15, 2009 2:02 pm

Mano meile pagaliau cia atsirado!! xDDD Sokineju is laimes tave cia pamates xDDD Gaila, kad Skaiva dingo is forumo, bet kad tu cia man neleidzia liudet xDDD
Pritapsi ir da kaip cia xDDD Visi savi xDD
Uzsibuk tik cia xDD
Atgal į viršų Go down
Scarlett Johansson

Scarlett Johansson


Posts : 84
Join date : 2009-07-29
Age : 39
Location : New York City, New York

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeAntr. 09 15, 2009 2:24 pm

Mano Pūkis Baisuols! <3
Negali būti didesnio malonumo sulaukti pačio pirmojo sveikinimo (or smthng like that) būtent iš tavęs!
Ačiū, ačiū, tau mažuti :]*~
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeTr. 09 16, 2009 2:14 am

Kokie zmones kokie zmones xDD
Sakiau jau seniai kad tau cia reikia regintis ;DDD
Meile mano ;] Jauciuosi izeista, kad manes tu jau nemyli, kai pati del taves svaigstu ;]
Tikrai pradziuginai diena man, kai pasijungus pamaciau, kad esi cia ir dar su tokia moterimi ;]
Luwinu tavu saulyt ;D*
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeTr. 09 16, 2009 7:04 am

Ka tu, ka tu toks ivykis reik ir man pasireikst Very Happy Siaip bjaurus pasidariau, nieko nesveikinu tai pagerbta turetum pasijaust Laurut :DD Sveika atvykusi! Zinau, kad SJ ivaldysi geriau nei Skaiva, nes ta bent isikliopinus i ja nebuvo Very Happy Sekmes! Gero zaidimo! Smile
Atgal į viršų Go down
Kim Kardashian

Kim Kardashian


Posts : 66
Join date : 2009-09-04

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeTr. 09 16, 2009 10:38 am

Sveiiika atvykus, Laura! ;]
Kadangi prisimenu tave iš tų laikų kai kažkuriam forume buvai Melina, tai net neabejoju, kad tau čia pavyks adaptuotis.
Sėkmės!
Atgal į viršų Go down
Scarlett Johansson

Scarlett Johansson


Posts : 84
Join date : 2009-07-29
Age : 39
Location : New York City, New York

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeTr. 09 16, 2009 10:50 am

Agne nesvaik! Juk pati žinai kas tavęs laukia, kai vėl pas mane Jonavon atvažiuosi. Žinoma, jei bevykdama sušlamši mano "Mars" batonėlį, kurį laimėjau per mūsų principingą lažybą, tau bus riesta. Be to miegosi šuns būdoj, o ne su manim: šiltai, jaukiai, priešais "30 Seconds To Mars" ir "Slipknot" plakatus ;DD Juk žinai, kad myliu tave labiau už SJ JL ar Putuką, angelėli mano ;* O tarp kitko, fenk jų už sveikinimą!

Aurimai, ir iš tiesų. Pagerbta jaučiuos kaip turi būt ;D Mielas padaras esi, nuoširdžiai dėkoju ir tau, kad nepasišiukšlinai prieš mane ir apsireiškei šioje temoje :]

Kim Kardashian... *Eina skaityti jos prisistatymo*
*Po gerų 2 minučių* Juste! Akivaizdžiai tave pamenu geriau nei tu mane, bet anyway ;D Bless ya ir THANX! :]

Jesus Christ, ar bus čia bent vienas žmogus, kurio nežinočiau? ;DD
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeTr. 09 16, 2009 11:35 am

Man atrodo, kad tu visus cia esancius jau pazysti ;DDD
Ir taip dar geriau ;DDD
Greiciau isiliesi i zaidima ypac kai jau kalbejom apie foruma ;DD
Sveikinu saulyt pasijungus prie musu ;DDD
Atgal į viršų Go down
Mike Mizanin
RAW Kovotojas
Mike Mizanin


Posts : 100
Join date : 2009-08-15
Age : 43
Location : Parma,Ohio.

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeTr. 09 16, 2009 11:46 am

Boze moj! Tikiuosi mano kompo,teliko,mobiliako,ipod'o bei dvd subjaurota rega manes neapgauna!
Net pritrukau zodziu (kas man nedaznai nutinka) What a Face
Todel sikart apsiribosiu eiliniu pasveikinimu PAGALIAU atvykus i foruma ir pridesiu daug "bla bla bla" kurie turetu reiksti minties (pasveikinimo) pratesima.
Savo ispudzius tavo atvykimo proga isreiksiu si savaitgali pamates tave "gyvai".
Pavydekit paprastieji mirtingieji! (evilface) What a Face
Atgal į viršų Go down
Scarlett Johansson

Scarlett Johansson


Posts : 84
Join date : 2009-07-29
Age : 39
Location : New York City, New York

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeTr. 09 16, 2009 12:12 pm

Lin <3 Blogiausia, kad kažkokių ypatingų planų ir neturiu. Jei leisit, prisišliesiu prie jūsų ir neatkibsiu ;D Tikiu savo jėgom ir žinau, jog sugebėsiu žaisti kuo geriau ar bent jau taip, kad jums dėl manęs gėda nebūtų ;D Love'inu tavi!

Domuli, tai man čia bobos turi pavydėt, kad turėsim nedažną ir unikalią progą pagert bei pasiglamžyt ;DD Danke tau, širduk už penkiasdešimt septynis (jei gerai suskaičiau) žodžius, kurie privertė širdutę užšilti ir išsišiept kaip tašei :]*
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeKv. 09 17, 2009 12:18 pm

Būtų visiškas krachas jei mano pasveikinimas (kad ir kokį dešovą parašyčiau) tau pasirodytų mažiau mielas už Mato. Na ir kas, kad jis pirmasis čia apsireiškė, na ir kas, jog abu vienas be kito negalit... (pats nesuprantu ką norėjau tuo parašyti, bet mes, Jaučiai, vienas kitą ir iš pusės žodžio suprantam, ane?) xDD Smagu tave čia matyti Smile Žinoma šiek tiek apmaudu dėl Skaivos, kad jai ten taip negerai viskas susiklostė, bet ką jau padarysi. Žinau, kad pavarysi! xD
Atgal į viršų Go down
Stefania Fernandez

Stefania Fernandez


Posts : 56
Join date : 2009-08-27
Age : 33

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimePen. 09 18, 2009 11:50 am

Ohoho. Tikrai ohoho. Labai keista, bet kartu ir miela matyti tave čia. Kai pasakė, kad atvykai ne nepatikėjau, o dabar kai įsitikinau jaučiuosi labai džiugiai, kad turėsiu su kuo leisti laiką forume gyvinant forumiečių gyvenimą ;D
Gaila iš dalies ir Skaivos, bet kai ji įvardijo savo pasitraukimo priežastį ir savo personažą atidavė tau tai viską pateisiną ;D
Visi čia šitiek prisveikino, o aš kaip spėju paskutinė sveikintoja iš tokiu ,sveikinančių' ir ,svetingu' forumo gyventojų tai tiesiog užsiimk forumu ir nesurutinėk ;D
Atgal į viršų Go down
Candice Michelle
ECW Diva
Candice Michelle


Posts : 270
Join date : 2009-07-05
Age : 45
Location : Los Angeles, California

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimePen. 09 18, 2009 2:40 pm

Pamiršai paminėti, kad TIK šį logotipą tu darei. O be to
parašą Evena'ui pagaminau pati, tad nepelnytai prisiėmei
dalį šlovės Razz Bet aš žiauriai ne nuo to galo pradėjau savo
post'ą ;D
Sveika prisijungusi! Kaip ir kiti, be proto džiaugiuosi tave čia
matydama. Pagaliau palūžai mūsų rato bandos instinktui egzistuoti
šiame forume ;D Visokeriopos sėkmės tau (:
Atgal į viršų Go down
Scarlett Johansson

Scarlett Johansson


Posts : 84
Join date : 2009-07-29
Age : 39
Location : New York City, New York

Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitimeŠt. 09 19, 2009 8:35 am

Drew - nepaisant to, kad Jaučiai esam abu, nesupratau ko čia tą Matą kiši vis ;DD Be to labai miela, kad believe'ini manimi. Thanx, dude!

U-Fever - žinai, o forumiečių "svetingumas" labai nustebino ir mane. Bet ai... Man da pizdi ant sveikinimų iš žmonių, kurių nei pažįstu nei ką ;D Vat. Šiaip nei vienam forume per ilgai neužsibūnu, bet visgi tikiuosi, jog šis bus išimtis :] Ačiū ir tau, šaulala!

Sim
- principinga ožka tu! ;D Mat būtinai reikėjo paminėt situaciją su tais logotipais. Juk nemačiau kokius pirmais uždėję buvot, maniau iš viso be logotipo forumas gyvena ;D Atleisk man mažai išperai, atleisk ;D Be to didelį ačiū siuntinuką už linkėjimus bei visa kita, kas man pasirodė be galo miela, siunčiu ir tau :]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Scarlett Johansson Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Scarlett Johansson   Scarlett Johansson Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Scarlett Johansson
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Susipažinkime-
Pereiti į: