Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Gerard Way

Go down 
+8
Ian Watkins
Eve Torres
Tomo Miličević
Candice Michelle
Angelina Love
Maryse Ouellet
Natasha Poly
Gerard Way
12 posters
AutoriusPranešimas
Gerard Way

Gerard Way


Posts : 27
Join date : 2009-08-25
Age : 47

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimeTr. 08 26, 2009 7:26 am

Dzień dobry Wink
Išdrįsiu prisistatyti ir aš. Esu Kajus, gimiau 1990 metų Rugsėjo trečią dieną (Dą. Tą pačią, per kurią į dienos šviesą iš motiniškų įsčių išlindo ir mūsų visų mylima Gytt Very Happy) Pagal zodiako ženklą esu Mergelė, gyvenu Vilniuje ir per dienas dykinėju. Visiškai nieko neveikiu. Štai dėl ko esu čia Smile Kadangi rišliai dėlioti minčių nemoku, ir su rašinais man nieko gero parašysiu keletą faktų Very Happy

* Esu bjauraus charakterio, ką galvoju tą sakau.
* Šalis kurią labiausiai norėčiau aplankyti Japonija.
* Mėgstu matematiką.
* Gyvenu šia akimirka, niekuomet nieko neplanuoju Smile
* Domiuosi sportiniais automobiliais.
* Kai visiškai neturiu ką veikti žaidžiu tetrį (gėda Very Happy).
* Nesugebu taupyti.
* Esu ramaus būdo. Už visokius tūsus ir triukšmingus pasisėdėjimus labiau mėgstu sėdėti namie, piešti, skaityti, klausytis muzikos Smile
* Mėgstamiausia muzikos grupė - My Chemical Romance.
* Negaliu pakęsti Zvonkės ir panašių žmonių.

Na ir pabaigai visiems galams sudurti... Smile Į forumą mane pakvietė Gytt, išrinko personažą ir ateityje privers lankytis.
See ya!
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimeTr. 08 26, 2009 7:37 am

Labas, as paziurejau, kad tarp musu yra bendro. pvz, as irgi daznai sakau ka galvoju, bet daznai prigalvoju tokiu nesamoniu, del to daznai nusisneku. XD As irgi mieliau sedziu namie, nei kur nuos einu tryntis. Del to ant manes tevas ir pyksta. na, gero zaidimo, dziaugiuos, kad forume atsirado dar viena rokeris XD
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Gerard Way

Gerard Way


Posts : 27
Join date : 2009-08-25
Age : 47

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimeTr. 08 26, 2009 7:41 am

Sveika. Tai nusišnekėti visi daugiau mažiau nusišnekam Smile Nežinau kaip kita dalis forumiečių, bet malonu, kad naujokus priimat taip draugiškai. Tu man pasirodei būtent tokia Wink
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimeTr. 08 26, 2009 7:44 am

Eik jau. Jei paskaitinetum, tu pirmas zmogus, o gal ir ne, su kurio pasisveikinau XD Nesu as miela, per daug Punk Rock'o klausau ir per daug visokiu WWE ziuriu XD
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Gerard Way

Gerard Way


Posts : 27
Join date : 2009-08-25
Age : 47

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimeTr. 08 26, 2009 7:47 am

Jaučiuosi labai pamalonintas! Ir kaip čia tokios garbės sulaukiau būti tavęs pasveikintas? Very Happy
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimeTr. 08 26, 2009 7:50 am

Eik jau. Garbes as nesuteikiu. Tesiog pamaniau butu faina bent karta pasisveikint Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Maryse Ouellet
SmackDown Diva
Maryse Ouellet


Posts : 136
Join date : 2009-07-14

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimeTr. 08 26, 2009 8:04 am

Aloha!
Sveikinu atvykus i si foruma.
Tikiuosi inesi cia kazka idomaus^^
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimeTr. 08 26, 2009 8:21 am

Mano maziukas xDDD
Pirmas musu mett buvo net toj pacioj ligoninej kai buvom dar tik kudikiai xDD
Kagi sveikinu priisjungus pagaliau, nes ilgai tikejaus, kad pagaliau mus aplankysi xDD
Atgal į viršų Go down
Gerard Way

Gerard Way


Posts : 27
Join date : 2009-08-25
Age : 47

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimeTr. 08 26, 2009 2:04 pm

Natasha, na jeigu sumaniusi bent kartą kažką pasveikinti išsirinkai mane, vis vieną jaučiuosi pamalonintas Very Happy
Maryse, labas labas ir ačiū Smile Įnešti kažką naujo yra sudėtinga, be to mane pažįstantiems aišku - esu pilkosios masės atstovas, bet aš stengsiuosi. Iš visos širdies Very Happy
Angelina, kol aš supratau, kad tai tu Gytut... Laughing Ačiū, kad taip šiltai sutikai mane atvykusį. Labai ačiū Smile
Atgal į viršų Go down
Candice Michelle
ECW Diva
Candice Michelle


Posts : 270
Join date : 2009-07-05
Age : 45
Location : Los Angeles, California

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimeTr. 08 26, 2009 2:15 pm

Mmmmmm... I love you
Iš pradžių buvo Jared Leto, po to prisiregistravo
Adam Gontier, bet deja jis nelabai lankosi... Rolling Eyes
Po to sekė Ian Watkins ir dabar Gerard Way!!!
Turim pilnos komplektacijos seksualių rokerių kolekciją! What a Face
Sveikinu, sveikinu, oi kaip sveikinu tave atvykus, Kajau!
Gero ir kuo įdomesnio tau žaidimo (:

Tiesa, būtų tobula, jei dar kas Jacoby Shaddix priregistruotų.
Būčiau nieko prieš ;DD
Atgal į viršų Go down
Gerard Way

Gerard Way


Posts : 27
Join date : 2009-08-25
Age : 47

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimeTr. 08 26, 2009 3:07 pm

Tai dar yra gi tas iš The Rasmus... Laughing Ačiū Simut už sveikinimą. Vasara baigias, o tavo hormonai šėlsta kaip pasiutę, like i see Very Happy
Atgal į viršų Go down
Tomo Miličević

Tomo Miličević


Posts : 58
Join date : 2009-07-06
Age : 44

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 7:11 am

Kaip ir Natasha, temą susipažinkime aplenkiu. Vis tiek žmonės palinki sočiai visko, kam pačiam kartotis? Very Happy Bet padarysiu išimtį. Sveikas prisijungęs prie forumo gyvenimo. Linkiu kuo daugiau žaisti, bei nenuobodžiauti Smile
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 8:12 am

Jeeeyyy!!! ;D
Laimes potrukys tave pamacius man ;DD
Pritariu Simai, kad grazuoliu forume pilna, yra i ka akis paganyt ;Dd
Ir kad Jocoby atsirastu labai noriu, tada abi strikinetumem is laimes ;DD
Kad ir kaip ten butu sveikinu prisijungus ;DD
Gavau manlonu soka tave isvydus ;DD
Tikiuosi dar tokiu pasitaikys, beskaitinejant tavo postus ir istorijas su tavimi ;DD


Atgal į viršų Go down
Ian Watkins

Ian Watkins


Posts : 252
Join date : 2009-07-06
Age : 46
Location : Pontypridd, Wales, UK

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 9:27 am

Kaip aartais uzlekdamas i panasias temas ir as prisidesiu prie sveikinimu xDDD
Kaip pastebejau, visos bobos cia jau seile varvina tai sekme garantuota xDD
Atgal į viršų Go down
Ashley Greene

Ashley Greene


Posts : 56
Join date : 2009-07-16
Age : 37
Location : Jacksonville, Florida

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 10:25 am

Esu, kaip ir Natasha aplenkianti tokias temas iš toli, bet kai toks draugas...ypač, kai pažystu, tik iš veido ir to, kad trainiojas su broliu Very Happy Sveikinu atvykus į šį forumą ir palinkėčiau, kad užsibūtum čia linksmai praleisdamas laiką.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 3:14 pm

Koki žmogai... KOKI ŽMOGAI!!! xD Žūrėk nepabūni parą forume, galiausiai pasijungi ir tiek dahuja naujo! Bet išvysti tave čia buvo mažiausiai šokiruojantis dalykas. Juk Gytt vis zyzdavo, kad prisiregistruotum ir išzyzė! Tik ji viena taip moka xD Žoooodžiu. Have a nice game, dude Smile
Atgal į viršų Go down
Scarlett Johansson

Scarlett Johansson


Posts : 84
Join date : 2009-07-29
Age : 39
Location : New York City, New York

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimePir. 08 31, 2009 12:11 pm

Malonu tave matyti prisijungusį prie šio forumo. Linkiu susikurti įdomią istoriją, į ją įtraukti kuo daugiau žmonių ir šiaip linksmai ir turiningai praleisti laiką čia.
Atgal į viršų Go down
Zac Efron
SmackDown Kovotojas
Zac Efron


Posts : 110
Join date : 2009-08-09

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimePir. 08 31, 2009 3:11 pm

Sveikinu atvykus į forumą ir gero tau žaidimo cheers
Atgal į viršų Go down
Gerard Way

Gerard Way


Posts : 27
Join date : 2009-08-25
Age : 47

Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 2:31 pm

Vau. Labai dėkoju jums visiems už tokį kiekį be galo malonių sveikinimų Smile Džiaugiuosi, jog esu sutinkamas taip šiltai. Nors ar verta tikėtis ko nors kito? Daugiau nei su pusė forumiečių tenka kiekieną dieną susiduyti Very Happy Dar kartą jums visiems dėkui.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gerard Way Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gerard Way   Gerard Way Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Gerard Way
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Susipažinkime-
Pereiti į: