Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pirmoji laida: Mia Toretto

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Pirmoji laida: Mia Toretto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pirmoji laida: Mia Toretto   Pirmoji laida: Mia Toretto Icon_minitimePir. 08 31, 2009 5:50 am

Prie iseidama, susedeliojo korteles, kurias vistiek veliau suplese ir numete uz nugaros. Kelias akimirkas pagalvojo, ar gerai atrodo jos suknele, uz kuria isleido be proto daug pinigu. dar kelios akimirkos ir prasides laida, bet ikiri grimire vis lenda, noredama papudruot. Pagaliau rezisierius dave zenkla ir Natasha placiai nusisypsojo ir isejo is uzkuliusiu.
- Labas vakaras ziurovai studijoj ir uz televizijos ekrano. Siandien mes turim labai idomu svecia. Siaurai auditorijai zinoma aktore. Wikipiadijoj apie ja rasit keleta faktu, todel nusprendem ja pakviest pirma. Susipazinkit Mia Toretto.
Nevalingai atitrauke plauku sruoga nuo akiu, kuri jai krito i akis.
- Su sita moterim susipazinau visai neseniai. ir pasakysiu, jos charakteris tikrai labai idomus. Taigi, Mia, neversk laukti musu ziurovu, prasom i studija.
Pati pradejo plot ir nustacius sintetine sypsena ziurejo i uzkuliusius ir lauke kol ateis Mia.
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Mia Toretto

Mia Toretto


Posts : 48
Join date : 2009-08-23
Age : 44

Pirmoji laida: Mia Toretto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmoji laida: Mia Toretto   Pirmoji laida: Mia Toretto Icon_minitimePir. 08 31, 2009 10:30 pm

Stovėdama už užkulisių tik ir laukė, kol bus pakviesta. Niekam neleido kišti nagų prie jos veido, todėl dabar kelios grimuotojos stovėjo kažkur kampe ir piktai į ją žvilgčiojo itin karštai kažką aptarinėdamos. Mia neabejojo žinanti, apie ką jos kalba.
Kai išgirdo, kad jau gali ateiti, nutaisė pernelyg draugišką laidos vedėjos atžvilgiu šypseną, todėl ji neatrodė natūraliai. Kaip įpratusi, prieš įžengdama persibraukė ranka plaukus. Į studiją įėjo lėtai, aukštai iškėlusi galvą. Pamojo keliems pažįstamiems, tada nužvelgė Natashą, į žvilgsnį sudėjusi visą įmanomą panieką. Nors žinojo, kad iš visų įmanomų pusių ją filmuoja, jautėsi gana laisvai. Mia įtarė, kad Natasha stengsis ją sumaišyti su žemėmis, tačiau pati nutarė nė už ką nepasiduoti ir, jei prireiks, laidą apversti priešinga linkme. Taip ryžtingai nusiteikusi stovėjo akimis svaidydama žaibus į laidos vedėją ir laukė pirmo puolimo.
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Pirmoji laida: Mia Toretto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmoji laida: Mia Toretto   Pirmoji laida: Mia Toretto Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 12:17 am

Vis dar laikydama iki skausmo miela sypsena, Natasha parode Mia sest. Pagaliau jai atsisedus, Natasha pati patogiai isitaise priesais ja ir sukryziavus kojas, sunere pirstus.
- Taigi, Mia, papasakok siek tiek apie save. Gal turi kokia graudzia istorija apie savo vaikyste?
Nustojo sypsotis, nes paskaudo zandus.
- Mia, as cia turiu keleta gandu apie tave. Ir zinai, labai norejau suzinot visa tiesa is tavo lupu.
Paeme nuo staliuko korteles ir pradejo ieskot kokio 'svelnaus' gando.
- Mia, ar tiesa, kad turejai baisiu bedu del alkoholiu ir narkotikais? Pasakom ziurovams, kad visa tai ne is pirsto lauzta. Visa informacija mums suteike labai patikimi informatoriai.
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Mia Toretto

Mia Toretto


Posts : 48
Join date : 2009-08-23
Age : 44

Pirmoji laida: Mia Toretto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmoji laida: Mia Toretto   Pirmoji laida: Mia Toretto Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 3:08 am

Pagaliau sulaukusi ženklo sėstis, laisvai klestelėjo į minkštą fotelį, atsilošė ir ramiu žvilgsniu pažvelgė į Natashą. Susiradusi jos akis itin įdėmiai įsistebeilijo į jas ir nutarė visą laiką taip sėdėti. Nutaisė pašaipią šypsenėlę ir naiviai pakėlusi antakį pamanė, kad tokia povyza jai puikiai tinka. Išgirdusi pirmą klausimą, skambiai nusijuokė ir atlošė galvą.
- Natasha, Natasha... - sudejavo juokdamasi.
Kaip pagaliau vėl galėjo normaliai kalbėti, atsisėdo prieš tai buvusia poza.
- Argi tau panašu, kad mergina iš gatvės, visą gyvenimą leidusi garažuose, o tik vėliau filmavimo aikštelėse, turėtų papasakoti ką nors graudaus? Tai tinka tokioms, kurių gyvenimas būna nulemtas vos tik gimus.
Mia trumpam nutilo, nes ant liežuvio galo sukosi du žodžiai "kaip tau", kuriuos labai knietėjo pridėti prie sakinio pabaigos. Nutarusi, kad dar ne laikas, klausėsi, ką mergina pasakys toliau. Išgirdusi paskutinį teiginį, rodantį, kad jame tikrų faktų yra ne daugiau, negu gyvybės Marse, prunkštelėjo.
- Kaip matau, esi tikrai labai gerai informuota, - pasakė sudėdama į šį sakinį kuo daugiau ironijos.
- Su alkoholiu gyvenime nesu turėjusi problemų. Mes tiesiog labai geri draugai. Mano užsiėmimas neleidžia per daug su juo bendrauti, kad netyčia neatsirastų, kaip sakei, baisių bėdų.
Vėl nutilo laukdama, kol Natasha suvirškins jos kalbos manierą, kai alkoholis įvardijamas kaip asmuo.
- Dėl narkotikų irgi galėčiau pasakyti tą patį.
Mia tikėjosi, kad toks striukas atsakymas padės Natashai geriau suprasti, kad kalba šia tema jau baigta. Nors aišku, toks žmogus, kaip prieš ją sėdinti mergina, supratingumą gali padėti į šalį dėl savų priežasčių.
- Kiek supratau, šios laidos tikslas yra apjuodinti žmogų neaiškiais būdais gauta informacija. Ką gi, pirmyn. Esu ganėtinai švari.
Mergina skėstelėjo rankomis ir susidėjo koją ant kojos.
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Pirmoji laida: Mia Toretto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmoji laida: Mia Toretto   Pirmoji laida: Mia Toretto Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 4:12 am

Nusprende nenutraukti akiu rysio ir idemiai klauses jos atsakymo. Visgi negavus ko nori, palinkcioja galva ir pasiziurejo i korteles, kurios nedave naudos. Svelniai nutrenkus korteles ant staliuko, toliau 'mezge' rysi su Mia.
- Na, jei ne ka nors graudaus, tai gal linksmo? Juk vistiek, kas nors ivykdavo linksmo.
- Pagirtinas poziuris, bet jus pripazystat, kad nesat abstinente. Na, kad visiskai nevartojat.
Syptelejus, suglaude delnus ir idemiai klausesi.
- Atleiskit, as jus pacituosiu: "su alkoholiu esam geri draugai." Nejau tas pats su narkotikais?
Nusisypsojo, nes si karta sugalvojo tikrai rimta klausima.
- O kaip pirmoji meile? Ar dabar turit koki susizavejimo objekta?
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Mia Toretto

Mia Toretto


Posts : 48
Join date : 2009-08-23
Age : 44

Pirmoji laida: Mia Toretto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmoji laida: Mia Toretto   Pirmoji laida: Mia Toretto Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 8:56 am

Negalėdama patikėti Natashos užsispyrimu išgauti kokį nors jos gyvenimo įvykį nutarė nė velnio jai nepasakoti. Ir nesusikompromituos, ir laidos vedėjai parodys, kad ji nėra taip jau gerai informuota, kaip kad mano.
- Ko nors pernelyg linksmo taip pat neturiu. Tiesiog gyvenu vidutinišką gyvenimą. O be to, kas buvo praeityje, neteikiu reikšmės.
Tokiu atsakymu Mia aiškiai parodė, kad neketina kuo atviriausiai visko išdėti apie savo gyvenimą, kol nebus tinkamai ir konkrečiai paklausta.
- Aišku, kad nesu abstinentė. Mūsų laikais labai sunku surasti visiškai negeriantį žmogų. Aš vartoju tik tada, kai tikrai žinau galinti tai daryti.
Klastingai nusišypsojo, kai mergina uždavė klausimą apie narkotikus.
- Atleiskite, suklaidinau. Su narkotikais turėjau reikalų prieš keletą metų, dabar nebebendrauju. Bet prieš tuos kelis metus tikrai puikiai sutardavome.
Išgirdusi tikrai rimtesnį klausimą, negu buvę prieš tai, nė kiek nesutriko, nes neprarasdavo blaivaus proto net ir netikėčiausiose situacijose. Žaviai nusišypsojo apžvelgdama salėje sėdinčius žmones ir prakalbo:
- Pirmoji meilė buvo labai seniai, ir abejoju, ar tai labai svarbu.
Kiek palinkusi į priekį, pasakė pabrėždama pirmąjį žodį:
- esu susižavėjimo objektas. Pati žaviuosi ryžtingais, nepriklausomais ir ištikimais vyrais. O kuris iš jų pasirodys esąs geriausias, tas ir taps mano "susižavėjimo objektu".
Atsilošusi pergalingai nužvelgė Natashą, nes spėjo, jog ne tai ji tikėjosi išgirsti.
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Pirmoji laida: Mia Toretto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmoji laida: Mia Toretto   Pirmoji laida: Mia Toretto Icon_minitimeAntr. 09 01, 2009 9:31 am

Beklausant Mia, Natasha pradejo galvot ka rytoj patiekti Ian'ui vakarienes. Zinojo, kad tas nevalgys ka ji sau pasiruos todel svarste, ar kept vistiena, ar jautiena. Staiga stojus trumpai tylai, atsikvosejo.
- O kaip jus sutaret su savo naujausio filmo rezisieriumi? Ar jus palaikot rysius lyg siol su kitais aktoriais?
Galvoj sukos viena mintis: rezisierius mane uzmus. Juk pati Natasha pasiule Mia, bet jokio rezultato. Toliau klausesi jos samprotavimu ir letai linksejo galva.
- Taip. Tai is tiesu sunku. Deja, galiu pasigirt, kad turiu tik viena toki drauga.
Laukdama Mia atsakymo, gavo ji su visu kaupu ir kilstelejo antakius.
- Jus prisipazinot, kad vartojot. Kas jums padejo istrukt? Kokios buvo priezastys, del kuriu pradejot vartot?
Siek tiek nustebo isgirdus issireiskima apie pirma meile.
- Ka tu. Tai labai idomu. Tik pirma karta pamile suzinom, kas yra meile. Manoji pirmoji meile buvo pries 16 metu, kai isimylejau savo klasioka.
Siek tiek paraudo tai prisiminus, bet tas nepasimate ir klausesi tolemesniu Mia'os issireiskimu.
- Kaip matau, jus esat moteris zinanti ko nori. Bet kas buna, kai objektas uzimtas? Ar jus kovotumet, ar tyliai pasitrauktumet?
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Mia Toretto

Mia Toretto


Posts : 48
Join date : 2009-08-23
Age : 44

Pirmoji laida: Mia Toretto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmoji laida: Mia Toretto   Pirmoji laida: Mia Toretto Icon_minitimeTr. 09 02, 2009 8:26 am

- Mano naujausio filmo režisierius buvo - yra - nuostabus žmogus, todėl nesutarimų nekilo. Su kolegomis taip pat puikiai sutariu ir pasibaiguis filmavimui. Turime daug ką bendro.
Mia kalbėjo visiškai abejingai, suteikdama žiūrovams vaizdą, kad joks klausimas negalėtų išmušti jos iš vėžių.
- O ne, argi aš sakiau, kad vartojau?
Nesusilaikė nenusijuokusi iš to, kad laidos vedėja taip greitai padarė pernelyg skubotą išvadą.
- Aš minėjau, kad su narkotikais turėjau reikalų. O su jais turėti reikalų ir juos vartoti yra du skirtingi dalykai.
Paskutinį sakinį ištarė lėtai ir aiškiai, ypač žymiai pabrėždama svarbesnius žodžius, lyg kalbėdama su mažu vaiku arba psichinę negalią turinčiu žmogumi.
- Mano patirtis su narkotikais apsiribojo jų atgabenimu suinteresuotiems asmenims. Darbas buvo pelningas, o aš puikiai tikau, nes turėjau visas reikiamas savybes.
Tarsi žinodama, koks bus sekantis klausimas, Mia pati ėmė vardinti tas savybes, neleisdama Natashai įsiterpti.
- Buvau atsargi. Abejinga įstatymams. Ištikima. Nepaperkama. Mokėjau vaidinti ir meluoti. Puikiai žinojau visas "underground'ines" vietas. Pažinojau daug reikalingų asmenų. Tobulai vairavau automobilį.
Kalbėdama vartojo būtąjį laiką, norėdama visiems parodyti (bet ne įtikinti), kad tuo nebeužsiiminėja. Pokalbiui vėl pasisukus prie meilės reikalų, nė kiek nesutriko ir kuo ramiausiai atsakinėjo.
- Pirmą kartą rimtai įsimylėjau, kai buvau šešiolikos metų. Gana vėlai, tiesa? - atsainiai paklausė nereikalaudama atsakymo. - Jis buvo vienas iš tų, su kuriais pastoviai būdavau gatvėse.
Kad Natasha, o kartu ir publika klaidingai nesuprastų žodžio "gatvės", jautė pareigą paaiškinti:
- Tai nereiškia, jog buvau valkata, jokiu būdu. Tiesiog aš ir dar keletas mano kvartalo vaikinų turėjome užsiėmimą, kuriam vietos pakakdavo tiktai gatvėje.
Patenkinta, kad mergina labai greitai suprato bene svarbiausią jos charakterio savybę - žinojimą, ko nori - krestelėjo galvą ir atsakė klausimu į klausimą:
- O ar aš panaši į tą, kuri greitai pasiduoda ir taikiai pasitraukia?
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Pirmoji laida: Mia Toretto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmoji laida: Mia Toretto   Pirmoji laida: Mia Toretto Icon_minitimeTr. 09 02, 2009 10:47 am

Nudziugo, nes is jos atsakymo buvo galima ispest dar daugiau.
- Taigi, galima sakyt, jusu gyvenimas buvo kaip veiksmo filmas. Idomu, idomu...
Pabreze zodi buvo, noredama parodyt, kad toks nebera. Nerupestingai atmete plaukus atgal ir pakeite kojas, nes jos pradejo tirpti.
- Bet ar nebijot, kad per tokia ispazinti, jus gali pasodinti i kalejima? Juk prekiavimas narkotikais yra nusikaltimas baudziamas laisves atimimu. Atleiskit, kad negaliu pasakyt, kiek laiko, bet man atrodo, kad pakankamai atlygint visuomenei zala ir atgalaut uz nuodemes.
Pasakius labai rimtu balsu, dar labiau issisiepe, nes jai nuskilo saldainiukas.
- Taip, tai velu, bet ar svarbu kada, kur ir su kuo mus aplanko meile?
Idemei klausesi tolimesnio Mia atsakymo ir suko galvoje jau kitus klausimus ir komentarus.
- Na, manasis gyvenimas su draugais irgi vyko gatvej. Ten mes susirasdavome veiklos. Na, nebuvom sventi, eidavau kur tamsiau patraukti dumo. Bet visi mes isaugam is nesamoniu, ar ne?
Padejo rankas ant kelio ir ziurejo i Mia akis, supratingai linksedama galva. Tuomet svelniai nusisypsoj.
- Ne, jus tokia nesat. Bet gal jus pati buvot kaip nors panasiai iskaudinta? Na, ar is jusu vyra nuviliojo, atleiskit uz issireiskima, besirde bjaurybe?
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Mia Toretto

Mia Toretto


Posts : 48
Join date : 2009-08-23
Age : 44

Pirmoji laida: Mia Toretto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmoji laida: Mia Toretto   Pirmoji laida: Mia Toretto Icon_minitimeTr. 09 02, 2009 11:01 am

- Taip, gyvenau gyvenimą kaip pačiame geriausiame veiksmo filme. Jokių rūpesčių, jeigu turi greitą automobilį ir moki jį valdyti.
Mia švelniai nusišypsojo prisiminusi praeitį. Tokio gyvenimo ji greičiausiai daugiau nebeturės, tad buvo smagu dalintis prisiminimais, kad ir tokioje kompanijoje.
- Aš nieko nebijau. Šią savybę išsiugdžiau nuo pat vaikystės, ir per beveik trisdešimtį mano gyvenimo metų nepamiršau, ką reiškia adrenalinas.
Nė kiek neišsigandusi Natashos pranašavimų, pateikė savų argumentų:
- Kita valstija - kiti įstatymai. Kažkodėl neteko girdėti, kad nė karto neteistą ir net neapkaltintą žmogų farai atsivytų per vos ne dešimtį valstijų už darbelius, kurie buvo įvykdyti seniai praeityje. Tuo labiau, kad šis "prisipažinimas" išgautas neaiškios reputacijos laidos metu.
Abejingai šypsodamasi klausėsi merginos pasakojimų apie jos vaikystę, o kai vėl buvo grįžta prie Mios charakterio ir meilės reikaliukų, vėl surimtėjo.
- Pasikartosiu - negi aš esu panaši į tokią, kurią galima lengvai įskaudinti? Visą gyvenimą būdavau beširdė bjaurybė, kuri pati pasiimdavo tai, ko norėdavo. Ir, jei norite žinoti, tokia ir likau.
Kad būtų efektingiau, palinko į priekį ir spragtelėjo pirštais tiesiai Natashai prieš nosį. Pašaipiai nusišypsojusi sugrįžo į pradinę padėtį ir naiviai suraukė kaktą.
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Pirmoji laida: Mia Toretto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmoji laida: Mia Toretto   Pirmoji laida: Mia Toretto Icon_minitimeKv. 09 03, 2009 11:02 am

Ideme klausesi retsykiais palinksedam galva arba pakeldama antakius.
- Del to, tikriausiai jusu sazine negrauzia ir del to jus laiminga?
Pamacius, kad rezisierius rodo baigt laida, Natasha nusisypsojo.
- Taigi, Mia, kad ir kaip gaila, bet musu laikas baigdinejasi.
Letai atsistojo ir pradejo ploti.
- Padekokime musu viesniai - Mia Toretto.
Atsisuko i Mia ir istiesia ranka.
- Mia, buvo labai malonu. Tikiuosi jums tai pat.
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Mia Toretto

Mia Toretto


Posts : 48
Join date : 2009-08-23
Age : 44

Pirmoji laida: Mia Toretto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmoji laida: Mia Toretto   Pirmoji laida: Mia Toretto Icon_minitimeKv. 09 03, 2009 11:12 am

- Esu visiškai švarios sąžinės, ir, be abejo, laiminga, - persakė Natashos sakinį iš kitos pusės, nes jis buvo visiškai teisingas.
Kai publika jai plojo, Mia įspūdingai atsistojo ir pamojo žmonėms. Tvirtai paspaudusi vedėjos ranką jai šaltai linktelėjo. Tada grakščiai apsisukusi išėjo iš salės aukštai iškėlusi galvą, nes Natashai niekaip nepavyko jos sukompromituoti.
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Pirmoji laida: Mia Toretto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmoji laida: Mia Toretto   Pirmoji laida: Mia Toretto Icon_minitimeKv. 09 03, 2009 11:15 am

Jau galvojo pradet sokinet is laimes, bet prisimine, kad laida dar nesibaige ir reikia atsisveikint.
- Taigi, melieji ziurovai, cia buvo Natasha Poly ir pirmoji "The True Factory" laida. Tikiuosi jums patiko ir lauksit kitos laidos.
Visiems graksciai pamojavo ir placiai issisiepe.
- Sudiev ir iki susitikimu.
Graksciai isejus is filmavimo aiksteles, nubego i valdymo punkta ir paemus irasyta laida, dingo.
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Sponsored content





Pirmoji laida: Mia Toretto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pirmoji laida: Mia Toretto   Pirmoji laida: Mia Toretto Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pirmoji laida: Mia Toretto
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: WWE Federacija :: Laida "The True Factory"-
Pereiti į: