Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Didzioji ledo arena

Go down 
+3
Oliver Queen
Angelina Love
Eve Torres
7 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 12:48 pm

....
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeKv. 08 06, 2009 2:50 am

* Atejusi ir nusipirkusi bilieta aptraukia i vieta, kur gauna paciuzas ir jas apsiovusi izengia i ant ledo. Letais zingsniais po truputi ima ciuozti*
Atgal į viršų Go down
Oliver Queen

Oliver Queen


Posts : 59
Join date : 2009-08-07

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimePen. 08 07, 2009 4:59 pm

*Ateina čia ir nueina kur galima gauti pačiūžas.Užsimauna ir pradeda čiuožinėti ant ledo per visą aikštelės ilgi*
*Pamato dar vieną merginą kuri pradeda mokintis čiuožti.Arčiau pričiuožia ir prakalbina:*
-Sveika,pirmą karta ant ledo esi?
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 4:35 am

*Dar besilaikydama uz sieneles letai zengia zingsnius. Isgirdusi balsa skirta jai pakelia galva i vaikina*
- Labas, ne man reikia tik iprast
* pasileidusi nuo sieneles truputi paciuozia*
- Tik reikejo laiko iprast.
* Atsisukdama i vaikina ji nuzvelgia*
- O kas pats busi?
Atgal į viršų Go down
Oliver Queen

Oliver Queen


Posts : 59
Join date : 2009-08-07

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 7:49 am

Nu tada puiku.Jei būtum pirmą tai galėčiau padėti.
*Čiuožia šalia jos ir kartais apsisuka apie ją*
-Aš esu Oliveris,bet trumpiaus Olis.
*Šypteli ir stebi jos čiuožimą*
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 9:14 am

* Suprunkscia is jo zodziu*
- Man pagalbos nereikia. Pati susitvarkysiu
* Pasisukdama i ji sypteli*
- Malonu Oliver'i as Angelina
*uzciuozusi priesias ji apsisuka i ji ciuozdama atbula stebi vaikina*
- Tu cia naujas zmogus, kad taves nebuvau niekad macius?
Atgal į viršų Go down
Oliver Queen

Oliver Queen


Posts : 59
Join date : 2009-08-07

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 1:28 pm

-Neatsakinėk pagalbos jei teikiama.
*Šypteli*
-Malonu susipažinti.Esu čia tik kelias dienas aš.
-Tai tada gal galiu pasiūlyti nueiti i koki barą vėliau?
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 3:22 pm

* issiviepia nuo jo zodziu*
- Man nereikia tavo pagalbos, kai galiu pati susitvarkyti.
* sustojusi apsizvalgo*
- Tik kelios dienos ir jau zinai visas nuosaliausias vietas. sekasi.
* Grazinusi zvilgsni i vaikina kilsteli anktaki*
- Visu pirma ne neketinau iskart tik izengu i vidu jau iseiti.
* zengusi zingsni paciuozia i sona*
- o antra nemanau, kad reiktu kur nors eiti. Todel sorry bet ne.
Atgal į viršų Go down
Oliver Queen

Oliver Queen


Posts : 59
Join date : 2009-08-07

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 3:25 pm

-Tai tada gal kada susitiksim vėliau.
*Paduoda vizitinę su savo telefonu ir kazino adresu.*
-Mano pasiūlymas galioja ilgai tai gali juo pasinaudoti.
*Pradeda čiuožti prieš ją*
-Tai pagalvosi apie pasiūlyma nueiti kur nors?
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 3:37 pm

* Trukteli peciais*
- Galbut, kazkada.
* istiesusi ranka paima korteleir permeta ja akimis*
- Esi kazino saivninkas? Neblogai neblogai.
* pakelusi galva i ji sypteli*
- Jei pasakysiu, kad pagalvosiu daugiau nebeklausinesi?
* visgi nusileidzia*
- Gerai pagalvosiu.
Atgal į viršų Go down
Oliver Queen

Oliver Queen


Posts : 59
Join date : 2009-08-07

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeSk. 08 09, 2009 12:08 am

-Nu tada pagalvosiu kad neklausinėti.Tiks?
*Nusijuokia*
-Nu tik neseniai gavau šitą darbą.
-Nu tada puiku Angelina.
*Šypteli ir čiuožinėja toliau*
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeSk. 08 09, 2009 4:56 am

Linkteli*
- Labai.
* atmetusi palukus atgal sypteli*
- Kaip pradedanciam labai geras darbas.
*isskecia rankas i salis bandydama islaikyti liksvara ir nenusivozti ant ledo*
- Susitarem
* issteni ir dar siek tiek pasvirduliavusi sustoja*
Atgal į viršų Go down
Oliver Queen

Oliver Queen


Posts : 59
Join date : 2009-08-07

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeSk. 08 09, 2009 2:21 pm

-Aš esu tikrai nepradendantysis.
*Nusijuokia ir pradeda atbulas čiuožti*
-O tau didelė pažanga.
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimePir. 08 10, 2009 4:38 pm

Kilsteli pecius*
- Kaip tik pasakysi
* sustojsui atsisuka issiviepdama*
- Kokia dar pazanga?
* pavarto akis*
- Tavo nuomones nieks neklausia todel isvis tylek, nepradejes amn aiskinti kaip ciuozti
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimePir. 08 10, 2009 4:48 pm

Kadangi Eve pavogusi Nikki, paliepė kartu nesitįsti ir paliko vieną kirmyti namuose, nusprendžia prasiblaškyti, manydamas, jog šioje arenoje nieko iš pažįstamų tikrai nesutiks. Prisiminęs praėjusį kartą, kuomet bandė čiuožti, patrina galvą, nes būtent ją ir susitrenkė. Visgi susikaupęs bei giliai įkvėpęs galiausiai užlipa ant ledo. Jausdamasis klaikiai nekoordinuotu, remiasi į pagalbinę sienelę, tačiau nenuleisdamas rankų, pamažu juda į priekį. Arenai esant pustuštei, teikiasi pažvelgti ir į kitus čia esančius žmones su ketinimu palyginti, ar ne vienas jis ant ledo jaučiasi kaip karvė. Angeliną atpažinęs vos ją pastebėjo, sušunka:
- Angel!-neatsilaikęs, skambiai išsitiesia ant nugaros.
Atgal į viršų Go down
Oliver Queen

Oliver Queen


Posts : 59
Join date : 2009-08-07

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimePir. 08 10, 2009 5:08 pm

*Atsisuka i Angel*
-Nebūk tokia pikta.
*Šypteli ir čiuožia toliau*
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimePir. 08 10, 2009 5:14 pm

* pasipucia*
- As ir nesu pikta.
* nusprendusi nebeimti i galva vaikino zodziu apsisuka ketindama ciuozti is sales, bet isgirdusi savo varda atsisuka i Jared'a*
- Jared!
* Pagaliau pamaciusi nors viena normalu zmogu sioje vietoje iskart patraukia link jo isssiepdama*
- Dieve mano, kaip gera tave cia matyti.
* Kadangi tas gulejo ant nugaros istiesia ranka bandydama pagelbeti jam atsistoti*
- nagi kelkis, kol neprisalai.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimePir. 08 10, 2009 6:16 pm

Nesikeldamas nuo žemės, paplaka rankomis, bei kojomis. O apstulbęs, tankiai mirkčioja akimis, nes tam, kad susigaudytų, jog nudribo, prireiks šiek tiek laiko.
- O man labai gera čia būti,-užgniaužęs kvėpavimą, priima Angel ištiestą pagalbos ranką, nerangiai mėgindamas atsistoti.
- Nesuvokiu ką čia darau. Juk visiškai nemoku čiuožti,-pajėgęs šiaip ne taip atsistoti, merginos nepaleidžia viena ranka įsikibdamas į pagalbinį turėklą. Vis dar nesijausdamas tvirtai, bando suvaldyti į visas puses krypstančias kojas ir palaikyti pokalbį su Angelina.
- Privalėsi mane išmokinti, nes bijau, kad gyvas galiu iš čia namo ir nebe sugrįžti,-sukikenęs, pilnai įsikabina į merginą.
- Tu čia viena?-klausiamai pažvelgia į jos veidą.
- Kažkaip neįprasta matyti tave be Shannon'o.
Atgal į viršų Go down
Oliver Queen

Oliver Queen


Posts : 59
Join date : 2009-08-07

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 12:30 pm

*Nučiuožia tolyn*
*Ir poto išeina*
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 12:57 pm

* Nors ir negrazu juoktis nusisypso stebedama Jared'o pastangas*
- Matau. Tu sutvertas buti ciuozeju.
* Laikydama jo ranka atsistoja sonu i ji *
- To paties ketinau ir klausti.
* Guzteli peciais*
- Bet juk taip ir ismoksi.
* Apsizvalgo ly kazko ieskodama*
- Tu dar kazka salia manes matai?
* Syptelejusi letai patraukia i prieki tempdamasi su savim ir Jared'a*
- Tiesa sakant ne nezinau kur Shannon yra.
* Stebi vaikino judesius ant ledo*
- Juk moki vazineti riedlente todel turetum priprasti ir prie paciuzu.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 7:41 am

Sulaukęs sarkastiškos Angel replikos, susikena, nes ką teko išgirsti jam tai pasirodė juokinga.
- Kaip Eve sako, esu visų galų meistras,-įsidrąsinę, skėsteli rankomis į šonus, lyg aprodydamas savo didybę. Kadangi juokavo, ištempia lūpose šypseną, tačiau susipratęs, jog atsišliejo nuo Angelinos, vėl į ją įsikimba neturėdamas jokio noro dar kartą skaudžiai išsitiesti. Klausydamasis savo dabartinės pašnekovės, užsimoja paaiškinti jai ką čia veikia, bei tokiu būtu kaip nors pasiteisinti:
- Eve išvažiavo kažkur su Nicole, o mane paliko namuose vieną,-patempia lūpą, tarytum toks žmonos sprendimas keltų jam be galo daug skausmo. Tarp kitko prisiminęs, jog be jo namuose dar buvo ir auklė, pasitaiso:
- Na, ne visai vienas, bet Ashley kažkodėl manęs vengia, o aš ir nesiruošiu aiškintis kodėl,-užmetęs "I don't care" povyzą, atsainiai numoja į pastarąjį reikalą ranką.
- Kaip tai suprasti nežinai kur Shannon'as?-nustebęs, kilsteli antakius, o klausiamo žvilgsnio nepatraukia nuo merginos akių.
- O aš maniau, jog judu sulipot: vienas be kito niekur neinat,-nusišypso puse lūpų, nes plačiau išsišiepti neleido nerimą kelianti ir po kojomis slystanti žemė.
- Riedlente nevažinėjau šimtus metų. Darausi tokiems dalykams per senas,-sukikena.
- Kaip tavo reikalai federacijoje?-pasiteirauja nuoširdžiai domėdamasis.
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 11:54 am

* Besisypsodama ima linkseti*
- O taip, tobulas ciuozejas.
* Uzdejusi viena ranka ant liemens kita istiesia i jared'a suimdama ir abndydama laikyti pusiausvyra, kad krintantis vaikinas nenusitemptu ir jos kartu ir kalusydama ka jis kalba*
- Spesi, dar atsigrozeti savomis moterimis, nebijok.
* Istiesusi laisvaja ranka ranka suima vaikina uz kitos rankos alkunes ir vos vos patraukia nuo tureklo*
- Nebent ruoseis cia uzsimust.
* Kilstelejsui antaki pakelia akis i Jared'a*
- Ashley, kazka mezga su Tomo, todel galetum ir pakamantinet, man idomu.
* Kalbant apie Shannon piktai ispucia ora*
- Ka as zinau kur jis. Niekada j onerandu, tai jis aki jam manes reikia mane randa.
* Papaurciusi galva vel nusisypso*
- Manyciau laikas pradeti nuo jos o tada vel lipti cia, nes man baisu tave paleisti.
* pasukusi galva i sona, kad matytu, kas vyksta jai uz nugaros letai imasi ciuozti atbula tempdamasi su savim ir vaikina*
- Federacijoj viskas gerai, bet negaliu labai susikaupti, kai Shannon'as burbo apie darba pas jus.
* Susvokusi, kad jis to gali nezinot atsisuka i Jared'a*
- Ar jis tau nieko nesake?
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 1:23 pm

Įkyriai sučepsėjęs lūpomis (kol Angel kalba), bukai spokso į merginą, lyg be žodžių bandytų ją tildyti. Nors ir turėjo mintį žiotis papliurpt, garsiai susteni, kuomet kojos išsiškėčia į visas puses, tačiau su Angelinos pagalba nenuvirsta.
- Neįsivaizduoju ką šiuo metu be tavęs daryčiau... Tu mano kojos, rankos, protas...-susižavėjimo kupinu žvilgsniu įsistebi į merginą, po akimirkos svajingai atsidusdamas. O užbaigdamas šiuos pasimaivymus - sukikena.
- Jeigu iš čia tuč tuojau neišsineždinsiu, tikrai neišnešiu sveiko kailio,-viltingai pažvelgia į išėjimą, kuris jam atrodė nepasiekiamai, siaubingai nutolęs ir mintys, kaip jam reikės iki ten dasigauti tik dar labiau gniuždė bei kėlė nerimą.
- Kviečiu tave karšto šokolado,-šyptelėjęs, tvirčiau įsikimba į Angel ranką, o po laiko supratęs, kad veikiausiai tai padarė per stipriai, sumykia:
- Atleisk... Gyvenime dar nesijaučiau toks nerangus,-sučiaupęs lūpas į siaurą liniją, kuriam laikui apsistoja ties įdėmaus klausytojo pozicija. Vėlgi pasijutęs nekaip, nes jokios paskalos iki jo ausų neatkeliauja, stipriai susiraukia, slopindamas nuostabą:
- Kai visados, vos tik susitinku su tavimi pasijaučiu sugniuždytas. Kodėl man niekas nieko nepasakoja? Net tas pats Tomo. Tyli kaip kapas!-dar kiek pasiraukęs, galiausiai atsidūsta, o veido išraiška lieka neutrali.
- Ne, aš suprantu, kad Ashley man nieko nesako, nes ji ir taip su manimi bekalba, bet Tomo...-bergždžiai bandydamas suprasti grupės kolegos motyvus, akimirką užtyla.
- Visa laimė, kad Shannon'as atviresnis. Jis man pasakojo apie tą darbą, kurį tau siūlo,-šypteli, tačiau laiko galvą nunarinęs, nes stebi bei apgalvoja kiekvieną savo atliekamą judesį pėdomis.
- Pasakyk atvirai,-pakelia akis į merginą imdamas kalbėti absoliučiai rimtu tonu.
- Tave domina tas pasiūlymas ar anei kiek? Nes tikriausiai ką aš galvoju tau nuspėti yra nesunku,-beregint "nušvinta" plačiai nusišypsodamas ir iš to leisdamas ir be didesnių išvedžiojimų merginai suprasti, kad mintis, jog Angel trinsis su visa šutve kelia jam džiaugsmą.
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeAntr. 08 18, 2009 1:39 pm

* Nekreipdama i Jared'a demesio, kai tas cepsi ir nebyliai ja tildo tesia savo toliau*
- Guletum kazkur tenai.
* mosteli zvilgsniu i ta vieta, kur neperseniausiai jis buvo issidrebes*
- As tave isgelbesiu, nebijok.
* Nusijuokia*
- Kaip neitiketinai gera zinoti, kad esu nors kazkur uz tave pranasesne.
* Svajinai atsigudusi susiraukia pajutusi jo tvirta suspaudima*
- Skauda...
* pazvelgusi i isejima atsisuka i jared'a*
- Kaip tik labai noreciau dabar karsto sokolado, todel greiciau, kol vel neisdribai.
* Letai, kad vaikinas nesidribtu patraukia link duru*
- Todel, kad as pastebiu, kaip Tomo spokso i Ashley ar Ashley taip nekalbedama prie Tomo nebetaria zodzio arba kalba neuztildama.
* Stebedama vieta link kurios kelaiuja kalusisi jo zodziu*
- Shannon viska visiem sneka. pasakyk ko tu dar apie mus nezinai?
* atsisuksui i ji sypteli*
- Tiesa sakant butu visai idomu pabandyti dirbti toki darba.
* kad vaikinas neimtu strikineti is laimes kilsteli viena ranka ji ramindama*
- Tik as nezinau ar susitvarkysiu, su tokia uzduotim. Juk ne su betkuo dirbsiu.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitimeTr. 08 19, 2009 1:47 am

Nesivargindamas pasekti Angel žvilgsnio, toliau buku žvilgsniu spokso į jos veidą, neketindamas parodyti, kad merginos sarkazmas daro jam kokį nors poveikį.
- Vertinu tavo pastangas. Bei kantrybę,-dėstydamas, sugeba dar atitinkamai sugestikuliuoti, nepaisant to, jog yra pilnai įsikibęs į Angeliną.
- Ne dažnas sutiktų atstoti man ramentą. O Shannon'as pamatęs kaip prie tavęs glaustausi, veikiausiai pasiustų,-pakėlęs akis nuo žemės į Angeliną, sukikena, tačiau bemat surimtėjęs, tęsia:
- Tu juk žinai tą jo pagiežingą žvilgsnį, kurio dėka noris prasmegt skradžiai žemės,-vėlgi sukrizena, nes jo kalboje tiesa sudaro tik labai mažą visos minties procentą.
- Na, tu daugeliu atžvilgių esi už mane pranašesnė...-rankiodamas mintis, tiriamai nužvelgia merginos išvaizdą. Akimis apsistojęs ties jos plaukais, pro šypseną taria:
- Pavyzdžiui, visą gyvenimą norėjau šviesių plaukų...-užtęsia nutaisydamas mąslią fizionomiją. Išgirdęs žodžius, kuriais Angelina išreiškia sutikimą išgerti karšto šokolado, dėl puikiai paaiškinamų priežasčių prikimba prie vienos, merginos pasakytos frazės:
- Šiuo atveju žodis "greičiau" įvaro man daug baimės,-parodo pirštu į apačią, omeny turėdamas savo nekoordinuotą slydimą lediniu paviršiumi.
- Kadangi nesu linkęs nagrinėti žmonių elgsenos, puikiai suprantu, dėl ko jokių kibirkštėlių tarp Ash ir Tomo nepastebėjau...-akimirką susimastęs, gūžteli pečiais, tęsdamas:
- Ash - puiki mergina: pareiginga, atsakinga. O Tomo vienišas jau ne vienerius metus. Džiaugčiausi už juos, jei jie suliptų,-nusišypso puse lūpų, tačiau nuoširdžiai.
- Mes broliai, Angelina, broliai,-ištaria tokiu tonu, lyg aiškintų mažam vaikui.
- Nesistebėk, kad vienas apie kito gyvenimus žinom viską. Juk tai natūralu,-pailsęs visai negrakščiai čiuožti, sulinkęs ir kūno pozicija visiškai išskydęs, atremia galvą į Angelinos petį.
- Skaniai kvepi,-sukikena neatsitraukdamas.
- Be jokios abejonės darbas su grupe nėra lengvas, nes reikia visuomet būti diplomatiškiems, bet tu sugebėsi,-išlenkia lūpose šypseną.
- O ir Shannon'ui suteiksi daug laimės, nes akivaizdu - per koncertus jam tenka didžiausias fizinis krūvis,-paplaka rankomis, lyg vaizduotų, jog muša būgnus. Pastebėjęs, kad durys iš ledo arenos jau visai čia pat, atsišlieja nuo Angelinos sumanęs paskutinius metrus nučiuožti pats.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Didzioji ledo arena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Didzioji ledo arena   Didzioji ledo arena Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Didzioji ledo arena
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Mazoji ledo arena

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kitos Vietos :: Ledo Arena-
Pereiti į: