Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pagrindinė salė

Go down 
+9
Mia Toretto
Gerard Way
Stefania Fernandez
Natasha Poly
Randy Orton
Angelina Love
Ian Watkins
Scarlett Johansson
Candice Michelle
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 24, 2009 1:01 pm

* Klausydama Jared'o pasakojimo nebyliai lupose israizo zodi ,,vov"*
- Nemanai, kad jai jau pradedi gerti turetum po truputi daugint o ne buteli iskart?
* Kreivai nusisypsojusi kilsteli antaki*
- Ironizuoji?
* kadangi dzinas buvo tikrai slykstus tai parodo susiraukusia veido mimika*
- dabar uz tai kad isgeriau ta marmala turesi atlyginti man dvigubai, nes geriau tik del taves.
* Kisltelejsui viena ranka kita prideda prie akiriosios krutines [uses*
- pasizadu daugiau sendien nebegerti ne laso.
* Atlosusi galva pazvelgia i lubas Jared'ui ja uostant ir atsitraukus patenkinta sypteli*
- Netikiu ne vienu tavo zodziu brangusis.
* Visiskai netikedamas jo parodymais ne netetina keist nuomones ir jam pasiduoti*
- taip taip kad nebuvo su kuo pergulet.
* budama jau sokiu aikstelei nenusliedzia nuo vaikino akiu*
- Per ta menesi turbut mokinaisi sokti.
* pasukusi galva i sona, kad bent kazkiek galetu matyti Jared'o veida ima judinti klubus*
- bet prisipazink tikrai esi buves su kazkuo per sita laika.
* negaledama is galvos ismesti minties, kad jis menesei laikesi celibato pasisuka veidu i vaikina rankomis apsivydama jo kakla*
- Va as tai vis masciau, kad mielai pakartociau viska.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 09 26, 2009 6:21 pm

Kadangi šokių aikštelėje atsidūrė labai mikliai, nenorėdamas, jog kai kuriuos įdomios judviejų dialogo temos tiesiog nuplauktų, sugeba ne tik rangytis apie merginą, bet ir pakankamai aiškiai kalbėti:
- Ir ką gi man reiktų dabar padaryti, jog imtum tikėti mano žodžiais?-viena ranka tebelaikydamas Angelinos juosmenį tvirtai prispaustą prie savęs, kitos galūnės pirštais nubraukia plaukus nuo merginos kaklo "apnuogindamas" jos kaklą.
- Nebandau per prievartą tavęs įtikinti, tačiau man skaudu, kad praradai pasitikėjimą manimi,-būtų nutaisęs gailią šunyčio miną, tačiau Angelina'i stovint nuo jo nusisukusiai, nejaučia būtinybės palenkti merginos širdį teatrališkomis minomis. Merginai ir toliau esant neperkalbamai ne tik dėl minimo jo celibato, bet ir įgūdžių šokyje, dramatiškai atsidūsta, o po to ima kalbėti tonu, būdingu emociškai palaužtam žmogui:
- Kiek galiu kartot? Šokti mokėjau visą laiką tiesiog tai pirmas kartas, kai turiu puikią progą mano žodžių teisumu įsitikinti,-trumpam užtilęs, nervingai judina žandikaulį, o merginai atsisukus, padabina veidą kvaila šypsena.
- Bet tikriausiai vis tiek kaip užsukta kartosi, jog tomis savaitėmis, iš neturėjimo ką veikti praktikavau judesius, kuriuos ateityje galėsiu pademonstruot ant parketo,-įsistebėjęs į ožkišku užsisyrėliškumu dvelkiantį Angelinos veidą, pagaliau tikrai praranda bet kokią viltį įteikti jai savo mintis kaip gryną tiesą. Liovęsis krutėti akivaizdžiai nustemba sulaukęs iš merginos sakinio, kurio pagrindinė mintis jam pasirodė labai netikėta.
- Dabar nebeliko prasmės slapstytis, vadinasi mūsų santykiai praras adrenalino pojūtį. Negi tave ir tokios aplinkybės tenkintų?-tikėdamasis sulaukti teigiamo atsakymo, viltingai šypsosi bei šiek tiek prisimerkia nenuleisdamas žvilgsnio nuo Angelinos akių.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way

Gerard Way


Posts : 27
Join date : 2009-08-25
Age : 47

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimeSk. 09 27, 2009 1:58 pm

Stefania Fernandez rašo:

Stebėdama savo pašnekovą nebekreipia dėmesio aplinka. Pasisukusi šonu į jį uždeda alkūne ant fotelio atramos nugarai laikydama rankose taure su savo gėrimu. Ėmus kalbėti apie jos vardą nepatikliai kilsteli antaki.
- Tikrai? Ne visiems jis patinka jai iš tikro. - patalpos apšvietimui esant tokiam, kad beveik nieko negali matyti, kas nėra toliau penkių metrų atstumu pasisveria į priekį stebėti vaikino veido ir tuo pačiu, kad galėtu geriau jį girdėti per muzika. Pritardama jo žodžiams apie tai jog alkoholis suvienija žmones nusišypsojusi linkteli.
- Manau ir tu pritapsi prie tų vieningų žmonių. - gurkštelėjusi savo gėrimo nuo kurio rodėsi tik dar labiau norisi gerti nusuka trumpam akis į šoną peržvelgdama patalpą ir likusius piliečius.
- Tiesa sakant nesu tokia jau populiari. Smulkus modelio darbas ir pakliuvimas į reikiama vieta tinkamu laiku, bet tiesiog pažįstu Scarlet. - nusišypsojusi viena ranka pataiso savo suknele, kad neimtu kilti į viršų.
- Turėjom bendrų reikalų ir taip susipažinom. Nuo tada lankausi tokiuose jos vakarėliuose. - mosteli ranka į salę turėdama omeny tokio pabūdžio vakarėlius. Supratusi, kad ima kalbėti per daug pati ima domėtis pačiu vaikinu.
- Na o tu? Juk nesi paprastas vaikinas.

Merginai keičiant kūno poziciją, pats sėdi kiek išsitempęs, nes kol kas, nežinomoje aplinkoje negali jaustis jaukiai. Stefanios vardo egzotiškumui leidus susidaryti savitas prielaidas, taria:
- Leisk atspėti. Tu arba iš Pietų Amerikos arba Europos Pietvakarių. Aš teisus?
Kamuojamas dar didesnio troškulio nuo nepaprastai saldaus kokteilio, kurį neseniai susipylė, šiek tiek susiraukęs tankiai ryja seiles.
- Taip ir galvojau, kad reikalų turiu su modeliu. Esi labai išvaizdi, komunikabili, o modeliai būtent tokie ir būna.
Nusišypsojęs apsidairo mąstydamas iš kur čia pasigriebt dar vieną alkoholio porciją. Pastebėjęs, kad kelių metrų spinduliu stovi šventinis stalas atsistoja ir atsisukęs į pašnekovę, gestų kalba jos atsiprašo už trumpą ir ne itin mandagų pradingimą. Kuo skubiau pasiekęs stalą, pačiumpa porą kokteilių ir sugrįžęs prie Stefanios, vieną iš jų įteikia.
- Pastebėjau, jog ne mano vieno taurė džiūsta.
Sukritęs į sėdimąjį baldą, pasisuka į merginą ir sriūbtelėjęs gėrimo, apsilaižo lūpas bei tęsia nutrukusį pokalbį:
- Tiesą sakant panašiuose vakarėliuose esu retas svečias. Mieliau laiką leidžiu namuose, savoje aplinkoje su savais žmonėmis.
Brūkšteli per nosies galą, pajutęs jame erzinantį kutenimą. Sulaukęs grįžtamojo klausimo, bemat į jį atsako:
- Aš nesusireikšminęs muzikantas, dainininkas, šiek tiek menininkas. O šiaip daugiau niekuo nesiskiriu nuo paprastų mirtingųjų.
Nusijuokęs šiek tiek pasikraipo norėdamas įsipatoginti.
Atgal į viršų Go down
Stefania Fernandez

Stefania Fernandez


Posts : 56
Join date : 2009-08-27
Age : 33

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimePir. 09 28, 2009 11:56 am

Nepatraukdama žvilgsnio nuo Gerard'o kiek nustemba, kad jis susidomėjo jos vardu ir iš kur ji yra, nes kol kas niekam tai nėra kėlę klausimų.
-Na esu iš Pietų Amerikos arba Venesuelos. - sukišusi pirštus į savo plaukus perbraukia per juos kiek palygindama savo šukuosena.
Gavusi keletą komplimentų nusišypso ir linkteli padėkodama, bet į tolesne diskusija apie ją ir jos išvaizdą nebelenda. Suprasdama vaikino pasitraukimą link gėrimų pasilenkusi pastato savąją taurę ant žemės netoli nuo fotelio, kad netrukdytu niekam keliauti. Stebėdama visą vaikino kelionę ir grįžimą link jos ištiesia ranką paimti savajai taurei, nes vaikinas buto toks malonus ir atnešė jai nė neprašytas.
-Šiandienos gėrimai labiau verčia juos gerti nei atvirkščiai. - nenuleidusi akių nuo vaikino paragauja savojo gėrimo klausydama ką jis kalba.
- Va aš nesu namisėda, bet kai nieko nepažįstu prisipažinsiu nesijaučiu per daug gerai. - pakeitusi kojų padėti nusišypso. Gavusi tokį atsakymą kokį ir tikėjosi mosteli ranka kurioje laikė taurę į jį.
- Taip ir maniau. Čia yra arba menininkai arba aktoriai arba šiaip ką veikt neturintys žmonės.
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimePir. 09 28, 2009 12:14 pm

Jared Leto rašo:
Kadangi šokių aikštelėje atsidūrė labai mikliai, nenorėdamas, jog kai kuriuos įdomios judviejų dialogo temos tiesiog nuplauktų, sugeba ne tik rangytis apie merginą, bet ir pakankamai aiškiai kalbėti:
- Ir ką gi man reiktų dabar padaryti, jog imtum tikėti mano žodžiais?-viena ranka tebelaikydamas Angelinos juosmenį tvirtai prispaustą prie savęs, kitos galūnės pirštais nubraukia plaukus nuo merginos kaklo "apnuogindamas" jos kaklą.
- Nebandau per prievartą tavęs įtikinti, tačiau man skaudu, kad praradai pasitikėjimą manimi,-būtų nutaisęs gailią šunyčio miną, tačiau Angelina'i stovint nuo jo nusisukusiai, nejaučia būtinybės palenkti merginos širdį teatrališkomis minomis. Merginai ir toliau esant neperkalbamai ne tik dėl minimo jo celibato, bet ir įgūdžių šokyje, dramatiškai atsidūsta, o po to ima kalbėti tonu, būdingu emociškai palaužtam žmogui:
- Kiek galiu kartot? Šokti mokėjau visą laiką tiesiog tai pirmas kartas, kai turiu puikią progą mano žodžių teisumu įsitikinti,-trumpam užtilęs, nervingai judina žandikaulį, o merginai atsisukus, padabina veidą kvaila šypsena.
- Bet tikriausiai vis tiek kaip užsukta kartosi, jog tomis savaitėmis, iš neturėjimo ką veikti praktikavau judesius, kuriuos ateityje galėsiu pademonstruot ant parketo,-įsistebėjęs į ožkišku užsisyrėliškumu dvelkiantį Angelinos veidą, pagaliau tikrai praranda bet kokią viltį įteikti jai savo mintis kaip gryną tiesą. Liovęsis krutėti akivaizdžiai nustemba sulaukęs iš merginos sakinio, kurio pagrindinė mintis jam pasirodė labai netikėta.
- Dabar nebeliko prasmės slapstytis, vadinasi mūsų santykiai praras adrenalino pojūtį. Negi tave ir tokios aplinkybės tenkintų?-tikėdamasis sulaukti teigiamo atsakymo, viltingai šypsosi bei šiek tiek prisimerkia nenuleisdamas žvilgsnio nuo Angelinos akių.

Negaledama matyti vaikino veido pasuka i ji sale stebedama aplinkinius*
- Na as galiu daug ko prigalvoti...
* Paslaptingai nusisypsojusi permeta akimis vaikino veida*
- Bandai mane paveitki savo vaidybininiais sugebejimais?
* Kisltelejsui antaki perbraukia keleta pirstu per veikino veido sona patraukdama plaukus*
-O tu mane pazysti geriau nei maniau.
* Nutaisiusi atgailaujancia mina papucia lupas vaizduodama, kad tikrai ja veikia jo zodziai*
- Kad ir ka amn bedarutym sakysiu ta pati ir niekaip man to neismusi is galvos.
* Pakraipiusi galva apsilaizo lupas nenutraukdama akiu nuo Jared'o veido*
- O ka taves tokios aplinkybes netenkintu?
* Priglaudusi vieda prie jo skruosto susnabzda*
- Mane tenkina viskas ka cia dabar isvardijai.
Atgal į viršų Go down
Lisa Lopes

Lisa Lopes


Posts : 14
Join date : 2009-09-30
Age : 36
Location : Philadelphia, Pennsylvania.

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 03, 2009 7:16 am

Is patikimu saltiniu suzinojusi,kad naktiniame klube vyksta daugumos apkalbetas ir isgirtas vakarelis,
nepraleidzia progos savo atvykima i miesta pazenklinti pasirodymu jame.
Vedina garsiai sklindancios muzikos bei neapsakomo triuksmo,nesunkiai suranda pagrindine vakarelio sale.
Izengusi vidun,sustoja prie pat iejimo duru ir sudejusi rankas ant liemens,nuzvelgia patalpa.
Is veido israiskos galima suprasti,kad truputi nustemba isvydusi,kad dauguma zmoniu tiesiog ramiai
stoviniuoja prie baro arba "miega" ant prabangiu sofu. Kadangi linksmybes supranta truputi kitaip,
nedelsdama patraukia link baro. Paprasiusi barmeno ipilti jai kokio nors alkoholinio gerimo,palaukia savo uzsakymo,
o ji gavusi,paima taure i ranka ir iskart nuzingsniuoja prie DJ'jaus stalelio,pakeliui apsimainydama nelabai draugiskais
zvilgsniais su kai kuriais nepazistamais zmonemis.
Atgal į viršų Go down
Evan Bourne
ECW World Heawyweight Čempionas
Evan Bourne


Posts : 304
Join date : 2009-07-24
Age : 41
Location : St. Louis, Missouri

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 03, 2009 11:00 am

Norėdamas vieną diena pagaliau pasilinksminti atvažiuoja čia ir iškart nutipena prie baro. Atsisėdęs paprašo alaus ir pradeda stebėti krepšinio varžybas
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Posts : 139
Join date : 2009-08-17
Location : Cameron, North Carolina

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 03, 2009 11:28 am

Norėdamas gerai nusigerti ir ką nors primušti užeina į barą pamato Evaną ir priėjęs prie jo suburba: -Jo žmogau atleisk kad tave apskaldžiau nežinau kas man darosi,-perbraukė ranka per savo veidą ir usisako patį brangiausią viskį su ledukais ir apžvelgia pilną salę.atsisukęs į striptizo stulpą stebi merginą kuri šoko prie striptizo stulpo.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 03, 2009 4:47 pm

Angelina Love rašo:

Negaledama matyti vaikino veido pasuka i ji sale stebedama aplinkinius*
- Na as galiu daug ko prigalvoti...
* Paslaptingai nusisypsojusi permeta akimis vaikino veida*
- Bandai mane paveitki savo vaidybininiais sugebejimais?
* Kisltelejsui antaki perbraukia keleta pirstu per veikino veido sona patraukdama plaukus*
-O tu mane pazysti geriau nei maniau.
* Nutaisiusi atgailaujancia mina papucia lupas vaizduodama, kad tikrai ja veikia jo zodziai*
- Kad ir ka amn bedarutym sakysiu ta pati ir niekaip man to neismusi is galvos.
* Pakraipiusi galva apsilaizo lupas nenutraukdama akiu nuo Jared'o veido*
- O ka taves tokios aplinkybes netenkintu?
* Priglaudusi vieda prie jo skruosto susnabzda*
- Mane tenkina viskas ka cia dabar isvardijai.

Kadangi judviem su Angelina betrypiant parketą salėje prigūžėjo naujų asmenų, akimirką nuskenuoja juos visus žvilgsniu, tačiau prabudintas merginos šnekų, vėl atsisuka į savo šokio partnerę, plačiai nusišypsodamas ir netrukus prakalba su demonstratyviu užmoju paneigti Love iškeltą hipotezę:
- Mano vaidybiniai sugebėjimai negrįžtamai nublanko,-iki gyvo kaulo įgrysus stovėti priekiu įbestu į Angelinos nugarą, suima merginos ranką ir sunėręs jos pirštus su savaisiais, mikliu judesiu atgręžia Love į save. Akims instinktyviai susiradus Angel veidą, akimirką mąsliai pasirauko, regis, užmiršęs ką toliau norėjo sakyti. Po kelių gilių atokvėpių, suformulavęs tęsinį, prabyla:
- Dabar tesugebu tik šlitinėt kampais ir nieko neveikti,-nusijuokęs, uždeda abejas rankas ant merginos klubų ir nebegalėdamas kovoti su artuma, kėlusia jam nežmonišką norą sudurti savas lūpas su Angelinos, tik iš dalies pajėgia atsispirti, švelniai savosiomis lūpomis pervesdamas per Love lūpas. Nelabai noriai padidinęs judviejų veidų nuotolį iki kelių centimetrų, išklauso ką toliau mergina yra paruošusi jam papasakoti. Galvoje ėmus zuiti nelabai švankioms mintims, ištempia veido raumenis sukurpdamas mąslią išraišką.
- Hm... Vadinasi tu man suteikei privilegiją daryti su tavimi ką tik panorėjus?-savaip interpretavęs Angelinos žodžius, ištempia linijinę šypseną, kad pro lūpas neišlystų piktdžiugiškai iššiepti dantys. Vis dar vaizduodamas baisiai susimąsčiusį, po neilgo atotrūkio, taria vėl:
- Žinai, o aš turiu vieną idėją,-šį kartą nusišypsojęs kur kas laisviau ir nuoširdžiau, suima merginą už rankos ir pasisukęs į vieną iš pusių, kurioje jo manymu turėtų būti mažiau pašalinių akių varstoma erdvė, tenais nutempia tiek save, tiek Angeliną, apleidžiant vakarėlio pagrindinę salę.
Atgal į viršų Go down
Gerard Way

Gerard Way


Posts : 27
Join date : 2009-08-25
Age : 47

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimeŠt. 10 03, 2009 5:52 pm

Stefania Fernandez rašo:
Nepatraukdama žvilgsnio nuo Gerard'o kiek nustemba, kad jis susidomėjo jos vardu ir iš kur ji yra, nes kol kas niekam tai nėra kėlę klausimų.
-Na esu iš Pietų Amerikos arba Venesuelos. - sukišusi pirštus į savo plaukus perbraukia per juos kiek palygindama savo šukuosena.
Gavusi keletą komplimentų nusišypso ir linkteli padėkodama, bet į tolesne diskusija apie ją ir jos išvaizdą nebelenda. Suprasdama vaikino pasitraukimą link gėrimų pasilenkusi pastato savąją taurę ant žemės netoli nuo fotelio, kad netrukdytu niekam keliauti. Stebėdama visą vaikino kelionę ir grįžimą link jos ištiesia ranką paimti savajai taurei, nes vaikinas buto toks malonus ir atnešė jai nė neprašytas.
-Šiandienos gėrimai labiau verčia juos gerti nei atvirkščiai. - nenuleidusi akių nuo vaikino paragauja savojo gėrimo klausydama ką jis kalba.
- Va aš nesu namisėda, bet kai nieko nepažįstu prisipažinsiu nesijaučiu per daug gerai. - pakeitusi kojų padėti nusišypso. Gavusi tokį atsakymą kokį ir tikėjosi mosteli ranka kurioje laikė taurę į jį.
- Taip ir maniau. Čia yra arba menininkai arba aktoriai arba šiaip ką veikt neturintys žmonės.

Kadangi sulaukė žodžių, kokių ir tikėjosi, pergalingai nusišypso, nestipriai kumštelėdamas sau į krūtinę.
- Taip ir maniau!
Pritraukęs stiklinę su gėrimu prie lūpų, geria kol joje nebelieka visiškai nieko. Jausdamas kaip su suvartotu kiekiu alkoholio didėja jo drąsa, ima kalbėti kiek drąsiau ir daugiau:
- Be to tai vienaip ar kitaip logiškai suprantama. Amerikoje gražios moterys atrodo dirbtinės, jos būna pasidariusios tikrai ne vieną ir ne dvi plastines operacijas. O tu atrodai naturaliai, be to esi labai išvaizdi.
Nusišypsojęs, nukreipia akis į barą, galvoje zujant minčiai, kad su didžiausiu malonumu pasigriebtų bei suvartotų dar vieną kokteilį.
- Suprantu kaip jautiesi.
Pažvelgia į Stefanią lūpose išspaudęs nuoširdų šypsnį.
- Kol kas ką veikti nelabai turime ir mes, tai gal norėtum su manim... Na...
Šiek tiek susinepatoginęs ima krapštytis pakaušį.
- Pašokti?
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Posts : 139
Join date : 2009-08-17
Location : Cameron, North Carolina

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 04, 2009 4:53 am

Mattas atsisuko į barmeną ir usisakė 1 bokalą alaus.laukdamas kol jo užsakyma atneš apžvelgia vos ne pilną barą žmonių ir sumasto "Jo čia tai bent vakarėlis"sukikena ir nušokęs nuo patogios kėdės truputį pavaikšto po barą tada vėl atsisėdęs išsitraukia cigaretę ir užsirūko.
Atgal į viršų Go down
Evan Bourne
ECW World Heawyweight Čempionas
Evan Bourne


Posts : 304
Join date : 2009-07-24
Age : 41
Location : St. Louis, Missouri

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 04, 2009 8:54 am

Žiūrėdamas krepšini ir per didelį triukšmą net nepastebi Matto. Sumanęs pokštą staiga nueina prie elektros laidų ir išjungia visus, palikdamas tik gravity (ta kur šviesos junginėjasi padarydamos slow-motion veiksmą xDDD) sukrizenęss greit prasmunka link baro ir apčiuopomis užkabinęs Mattą tarsteli
-Kas čia? nieko nematyti..
Sukikenęs bando suvokti kam šnekėjo
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Posts : 139
Join date : 2009-08-17
Location : Cameron, North Carolina

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 04, 2009 9:59 am

Mattas apčiupinėja tamsoje Evaną: -Čia aš Mattas ką čia blyn padarei,-nusijuokė ir nuėjęs prie laidų vėl sujungia šviesas.tada vėl grįžta prie Evano ir šūkteli: -Sori žmogau kad tave apskaldžiau,-atsidūsta.
Atgal į viršų Go down
Evan Bourne
ECW World Heawyweight Čempionas
Evan Bourne


Posts : 304
Join date : 2009-07-24
Age : 41
Location : St. Louis, Missouri

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 04, 2009 10:03 am

Pajautęs Matto ranką ne ten kur reikia instinkyviai kerta per ten
-Ei ei ei.. ramiau..
Šiam sujungus šviesas įsistebeilja į televizorių tačiau tenka atsitokėti besiklausant Matto žodžių
-Na gerai, atleist galiu, bet komandos nebebus. Aš čempionas tu-ne.
Nusišypsojęs blogiuko šypsena nueina į šokių aikštelę ir susiradęs kažkokią merginą pradeda su ja šokti
Atgal į viršų Go down
Stefania Fernandez

Stefania Fernandez


Posts : 56
Join date : 2009-08-27
Age : 33

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 04, 2009 10:29 am

Gerard Way rašo:

Kadangi sulaukė žodžių, kokių ir tikėjosi, pergalingai nusišypso, nestipriai kumštelėdamas sau į krūtinę.
- Taip ir maniau!
Pritraukęs stiklinę su gėrimu prie lūpų, geria kol joje nebelieka visiškai nieko. Jausdamas kaip su suvartotu kiekiu alkoholio didėja jo drąsa, ima kalbėti kiek drąsiau ir daugiau:
- Be to tai vienaip ar kitaip logiškai suprantama. Amerikoje gražios moterys atrodo dirbtinės, jos būna pasidariusios tikrai ne vieną ir ne dvi plastines operacijas. O tu atrodai naturaliai, be to esi labai išvaizdi.
Nusišypsojęs, nukreipia akis į barą, galvoje zujant minčiai, kad su didžiausiu malonumu pasigriebtų bei suvartotų dar vieną kokteilį.
- Suprantu kaip jautiesi.
Pažvelgia į Stefanią lūpose išspaudęs nuoširdų šypsnį.
- Kol kas ką veikti nelabai turime ir mes, tai gal norėtum su manim... Na...
Šiek tiek susinepatoginęs ima krapštytis pakaušį.
- Pašokti?

Vaikino reakcijai neatitikus jos minčių, kiek nustemba nuo tokio veržlumo kiek sutrikusi silpnai puse lupų nusišypso netardama nė žodžio. Kol vaikinas kalba nesikišdama atsigeria savojo gėrimo. Kadangi vaikinas jai metė tikrai gražius komplimentus patenkinta nusišypso, bet jau visa šypsena.
- Ačiū. Esi labai malonus. - pakėlusi ranką patraukia nuo veido užkritusią plaukų sruogą.
Pažvelgia į savo rankoje laikomą taurę su gėrimu ir ja pamaskatavusi pasilenkusi padeda šalia pirmosios.
- Matau, kad ne aš viena čia nieko nepažįstu. - suvokusi, kad ima nusikalbėti ir tuo labiau kitaip nei su kitais vaizduoti ,,gera" papurto galva man dagiai atsisakydama iš kažkur prišokusiam padavėjui su gėrimais, kad neimtu visiškai nusikalbėti ten kur nereikia.
Vaikinui taip nedrąsiai klausiant pati nė nelaukdama kol tas išslebezuos klausimą atsistoja patraukdama į apačią suknelę tuo pačiu ją ir pasitaisydama.
- Su malonumu. Manyčiau reiktu kiek..- pastebėjusi tarp naujų veidų ir šį tą pažįstamo užsižiūri į jį, bet vėl atsisuką į Way'u ir baigia mintį.
-...pajudėti.- įsikabinusi vaikinui į parankę patraukia link šokių aikštelės.
Atgal į viršų Go down
Lisa Lopes

Lisa Lopes


Posts : 14
Join date : 2009-09-30
Age : 36
Location : Philadelphia, Pennsylvania.

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 04, 2009 11:57 am

Staiga pradingus sviesai,garsiai suklykia is dziaugsmo,kad pagaliau susibure zmones
atsibudo ir yra pasiryze kaip reikiant pasilinksminti.
Sokdama tamsoje jau nebekreipia demesio nei i jos ausims nepriimtina muzika,
nei i aplinkinius. Iskelusi taure su gerimu sau virs galvos,o kita ranka padejusi ant liemens,
pradeda judinti klubais ir atlikti kitokius,kiek sudetingus sokiu judesius.
Kai jau buvo isijautusi i ritma,jos dziaugsma nutraukia sviesos ijungimas.
Sustojusi sokiu aiksteles viduryje,nutaiso piktoka veido israiska ir delnu truputi pridengusi akis nuo sviesos,
bando iziureti jos linksmybiu nutraukimo kaltininka.
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Posts : 139
Join date : 2009-08-17
Location : Cameron, North Carolina

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 04, 2009 12:10 pm

Mattas apstulbęs išklauso Evano žodžių.-Nesipūsk bet kada galėčiau tave įveikti ir atimti iš tavęs titulą,-nusišypso ir susiradęs vienišą gražią merginą sėdinčia atokiau ir pakviečia ją pašokti.šokdamas su ja pasiima savo alų ir išgeria tada užsisako 1 margaritą ir toliau šoka.
Atgal į viršų Go down
Evan Bourne
ECW World Heawyweight Čempionas
Evan Bourne


Posts : 304
Join date : 2009-07-24
Age : 41
Location : St. Louis, Missouri

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimeSk. 10 04, 2009 1:10 pm

Pamato Lisa Lopes ir sukikena priėjęs
-Ką, patiko išjungta šviesa?
-Nusijuokia
-Dėl jos gali kaltint mane.
Nusišypso
-Pašokam?
Ištiesia ranką
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Posts : 139
Join date : 2009-08-17
Location : Cameron, North Carolina

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimePir. 10 05, 2009 8:22 am

Nusivaręs nuo kojų išgeria savo margaritą ir nuėjęs prie laidų išjungia šviesą ir įjungia neoninių lempų blyksėjima(ar kaip jis ten xDD)Tada šypsodamasis nueina.
Atgal į viršų Go down
Lisa Lopes

Lisa Lopes


Posts : 14
Join date : 2009-09-30
Age : 36
Location : Philadelphia, Pennsylvania.

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimePir. 10 05, 2009 9:06 am

Vis dar ziuredama kazkur i toli,is pradziu ne nepastebi prie jos priejusio vaikino.
Tik isgirdusi ji kalbant,visu kunu pasisuka i nepazistamaji ir placiai besisypsodama isklauso jo teiginio apie sviesos isjungima ir taip toliau.

- Nejaugi mane slapcia stebejai? - nenoredama parodyti,kad vaikino demesys jai neidomus,garsiai nusijuokia ir svelniai papleksnoja jam per peti. Prisiminusi kad rankoje laiko taure vyno,gurksteli gerimo ir leidzia vaikinui testi jo kalba.
Siam pasiulius pasokti,neigiamai papurto galva ir su apmaudu zvilgteli i taure lyg si padare kokia nors itaka jos sprendimui.
Bet nenoredama pasirodyti nemandagi,o tuo labiau izeisti vaikino netrukus priduria.

- Nebent palauksi kol sugalvosiu kur padeti si pustusti daikta,nes abejoju ar tau butu patogu sokti,kai partneres rankos yra apkrautos nezinia kuo - istarusi siuos zodzius,pradeda zvalgytis pro pasnekovo pecius,bandydama akimis surasti koki nors staleli,ant kurio galetu padeti rankose laikoma taure.
Kazkam vel isjungus sviesas,sugrazina zvilgsni i vaikina ir padejusi laisva ranka ant liemens,klausiamai isispokso i nepazistamaji.

- Vel tavo darbas?
Atgal į viršų Go down
Evan Bourne
ECW World Heawyweight Čempionas
Evan Bourne


Posts : 304
Join date : 2009-07-24
Age : 41
Location : St. Louis, Missouri

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimePir. 10 05, 2009 9:54 am

-Šiektiek
Prisipažįsta ir nusijuokia
Mandagiai ištiesia ranką delnu į šoną , kad būtų patogu paimti
-Galiu nunešti prie baro, o kai užsinorėsi gausi pilną
Nusišypso.Kai kažkas išjungia sviesas nusijuokia
-Ne, ne aš. Tačiau kaip matau, turiu įpėdinių.
Net nesivargina eiti įjungti šviesos ir kažkieno pastūmėtas prisiglaudžia prie pat merginos, tačiau pamatęs per artimą atstumą, greitai susiorentuoja ir atsistato į pirminę paziciją.
Atgal į viršų Go down
Lisa Lopes

Lisa Lopes


Posts : 14
Join date : 2009-09-30
Age : 36
Location : Philadelphia, Pennsylvania.

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimePir. 10 05, 2009 10:49 am

Isgirdusi atsakyma i pirmaji uzduota klausima,iskelia antaki nepatikliai stebedama vaikina.
- Tik siektiek? - nusisypso ir perkelia ranka nuo liemens prie virsutines kuno dalies,pataisydama plauku sruoga dengiancia veida.
- Tureciau pripazinti kad butum geras seklys,nes is tiesu nepastebejau kaip manes tykojai - ikvepia oro ir eilini karta apsidairo po vakarelio sale,retkarciais ilgiau zvilgsni uzlaikydama prie ja sudominusiu zmoniu. Netrukus vaikinui pasiulius nunesti taure prie baro grazina zvilgsni i pasnekova ir truputi suabejoja
ar verta zmogu apkrauti tokiais dalykais,taciau visgi paduoda ja pasnekovui.

- Buciau labai dekinga - atlaisvinusi rankas,jas suneria,o pati milzinisku pastangu deka stengiasi islaikyti akiu kontakta su vaikinu.
Kadangi zmoniu nebuvo pernelyg daug,nustemba kai nepazistamasis netiketai prie jos prisiglaudzia.
Instinktyviai istiesusi ranka,uzdeda delna vaikinui ant krutines ir per zingsni atsitraukia nuo pasnekovo taip tarsi bandydama islaikyti tam tinkama atstuma.

- Tikriausiai siandien per daug isgerei. Itartinai svyruoji i visas puses,bet visiskai tave suprantu.
Atgal į viršų Go down
Evan Bourne
ECW World Heawyweight Čempionas
Evan Bourne


Posts : 304
Join date : 2009-07-24
Age : 41
Location : St. Louis, Missouri

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimePir. 10 05, 2009 11:30 am

-Dekui
Nusisypso. Gaves taure atsipraso ir atbulas siektiek paeina kad dar siektiek pastebetu mergina tuomet padejes taure sugrista ir tarsteli
-Na neperdaugiausiai. Ketinau pasilinksminti kitaip
Nusisypso
-O tu?
Atgal į viršų Go down
Lisa Lopes

Lisa Lopes


Posts : 14
Join date : 2009-09-30
Age : 36
Location : Philadelphia, Pennsylvania.

Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitimePen. 10 09, 2009 9:55 am

Vaikinui trumpam pasisalinus prie baro,nenoredama trukdyti sokancioms poroms pasuka prie sienos.
Atsiremusi i ja,suneria rankas ir abejingai dairosi po sale. Evanui sugrizus,nezymiai sypteli ir islaikydama akiu kontakta, kantriai jo isklauso.

Sulaukusi klausimo,pasinaudoja proga pasisakyti,todel nedelsdama atrezia.
- I si vakareli atejau su tokiais pat ketinimais kaip ir tu. Be to norejau susipazinti su miesto gyventojais,nes tik neseniai cia atsikrausciau.
Bet matau,dauguma nera tokie draugiski ir linke susibiciuliauti kaip maniau.

Issakiusi ta,ka norejo sukisa rankas i galines kelniu kisenes ir su sypsena stebi vaikina,
lyg tikedamasi kad sis sugebes kaip nors pratesti dialoga,nes pati nelabai turejo ka bepridurti.
Isivyravus tylos minutei,nukreipia zvilgsni nuo pasnekovo i kitus vakarelio dalyvius,
beveik nekreipdama demesio i salia stovinti Evana.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pagrindinė salė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinė salė   Pagrindinė salė - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pagrindinė salė
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Pagrindinė salė
» Sale nr. 1.
» Sale nr. 2.
» VIP salė
» Treniruokliu sale

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kavinės ir Restoranai :: Naktinis Klubas :: Klubo VIP Sekcija-
Pereiti į: