Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Iejimas i federacija

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Iejimas i federacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Iejimas i federacija   Iejimas i federacija Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 11:16 am

.....
Atgal į viršų Go down
Michelle McCool
SmackDown Diva
Michelle McCool


Posts : 87
Join date : 2009-07-08
Age : 44

Iejimas i federacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas i federacija   Iejimas i federacija Icon_minitimePen. 07 17, 2009 8:11 am

~atvaziuoja ir nueina pas gydytoja~
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Iejimas i federacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas i federacija   Iejimas i federacija Icon_minitimePen. 07 17, 2009 8:42 am

Išeina ir sustojęs atisuka į Matt'ą ir suneria rankas priešais save.
-Taip?
Atgal į viršų Go down
Guest
Svečias




Iejimas i federacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas i federacija   Iejimas i federacija Icon_minitimePen. 07 17, 2009 8:45 am

-Gerai.As tau nekunkuruoju del Michelles.tai va siulau du variantus pirmas mes bunam draugai ir nulenkim sampano arba kitas variantas pats zinai koks.istiesia Jaredui ranka. -Tai kaip?
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Iejimas i federacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas i federacija   Iejimas i federacija Icon_minitimePen. 07 17, 2009 8:52 am

-Klausyk,-iškelia rankas tarsi pasiduodamas ir ima juoktis.
-Dabar išeina taip, kad tu katik prisipažinai man dėl savo netradicinės orentacijos? Aš nieko prieš,-neigiamai papurto galvą.
-Bet man gaila... aš neesu toks,-gūžteli pečiais.
-Viskas puiku, jei aš tau patinku, man tikrai be galo... am.. miela... tai girdėti,-draugiškai paploja vaikinui per petį.
-Iš pradžių maniau, kad persekioji mergina, bet kai paaiškėjo, kad tavo taikinys buvau aš, na supranti, aš labai priblokštas, ne kiekvieną dieną vaikinai mane kviečia... išgerti šampano,-gūžteli pečiais.
-Darbo metu aš negeriu, vyruti. Ir būk toks malonus, negrasink man, juk esam civilizuoti žmonės ir prievarta neišsireikalausi sau... meilės
Atgal į viršų Go down
Guest
Svečias




Iejimas i federacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas i federacija   Iejimas i federacija Icon_minitimePen. 07 17, 2009 8:56 am

-Matai as tau negrasinu ir nenoriu taves prikult o del gerimo ateik pas manes ir isgersim o del Michelles as prie jos nepriekabiauju o tiesiog noriu turet laida tarp taves ir jos ir manes ta prasme kontakta bet galim ne tik sampano bet stipriau
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Iejimas i federacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas i federacija   Iejimas i federacija Icon_minitimeŠt. 07 18, 2009 12:49 pm

Atvaziavusi i sios vietos automobiliu stovejimo aikstele, isjungia savo automobilio varikli.Islipusi uzrakina automobili vienoje rankoje laikydama vienkartini kavos puodeli. Nuzvelgusi pastata isitikina ar tikrai tenai pataike. Nieko nelaukusi prieina prie apsaugos ir gavusi leidima ieiti dar paklausia kur randasi jos norimas kabinetas. Praverusi duris ieina i vidu.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Iejimas i federacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas i federacija   Iejimas i federacija Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 6:24 am

Matt Hardy rašo:
-Matai as tau negrasinu ir nenoriu taves prikult o del gerimo ateik pas manes ir isgersim o del Michelles as prie jos nepriekabiauju o tiesiog noriu turet laida tarp taves ir jos ir manes ta prasme kontakta bet galim ne tik sampano bet stipriau

Jau suirzęs dėl to, kad jo nuomone, yra bereikalingai gaišinamas, sumosuoja rankom.
-Klausyk žmogau, aš čia tiesiog dirbu savo darbą ir neketinu leistis į tavo santykių peripetijas. Esu dėkingas už kvietimą išgerti, bet man prieš akis...-žvilgteli į savo rakinį laikrodį.
-Dar mažiausiai aštuonių valandų darbo diena, todėl jei jos pabaigoje ir norėsiu kieno nors kompanijos, vargu ar tai bus vyriška kompanija ar tu,-parodo į jį pirštu.
-Būk toks malonus ir visam laikui atsikratyk minties, kad būsiu koks nors laidas,-neigiamai papurto galvą.
-Jei jauti simpatiją tai merginai, verčiau pakviesk šampano ją, o ne mane,-šypteli.
-Suprantu, kad esi imtynininkas ir tau normalu santykius aiškintis kumščiais, bet šią naktį miegojau vos kelias valandas, esu piktas ir suirzęs kaip niekad, o tavo pokštai apie muštynes manęs nei kiek nepralinksmino. Patikėk, šiaip jau esu taikus vaikinas, bet mano kantrybė pamažu senka,-giliai įkvėpia oro ir garsiai jį išpučia pro nosį.
Atgal į viršų Go down
Guest
Svečias




Iejimas i federacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas i federacija   Iejimas i federacija Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 6:36 am

-Dar vienas medikas kuriam terupi tik darbas.numoja i ranka ir nuvaziuoja.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Iejimas i federacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas i federacija   Iejimas i federacija Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 6:47 am

Matt'ui nuvažiavus, perbraukia ranka sau per plaukus ir grasiai išpučia orą pro burną.
-Šaunu, Jare'dai...-sarkastiškai kreipiasi į save patį pasukdamas atgal į pastatą.
-Kas man darosi, velniai rautų...-subamba pats negalėdamas patikėti iš kur tą jį užplūdusi įsiučio banga. Vis gi nepamiršęs, kad kabinete jo laukia pacientė, paspartina žingsnį ir grįžta į vidų.
Atgal į viršų Go down
Michelle McCool
SmackDown Diva
Michelle McCool


Posts : 87
Join date : 2009-07-08
Age : 44

Iejimas i federacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas i federacija   Iejimas i federacija Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 12:46 pm

~iseda i masina ir nuvaziuoja namo~
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Iejimas i federacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas i federacija   Iejimas i federacija Icon_minitimePir. 08 31, 2009 8:01 am

Ateina link šios vietos ir laukia Jaredo su Angelina.
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Sponsored content





Iejimas i federacija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Iejimas i federacija   Iejimas i federacija Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Iejimas i federacija
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Įėjimas
» Įėjimas
» Iejimas
» Įėjimas
» Namas/įejimas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: WWE Federacija :: Bendros Patalpos-
Pereiti į: