Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Tuscias kambarys

Go down 
+2
Jared
Eve Torres
6 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 11:20 am

....
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 11:05 am

Atsidūręs čia su Nicole vienu du, suneria rankas ir nepatenkintas pagaliau prisiverčia pakelti akis ir pažvelgti į jos veidą, bet neįstengia paslėpti įtampos, kurią jaučia. Giliai įkvėpia ir prabyla, nutaisydamas tylų toną.
-Supratau štai ką,-apsimeta, kad žiūri į ją, nors iš tiesų akimis beviltiškai bando užsikabinti už bet ko kambaryje.
-Tarp mūsų Jessica paliko sumautą prarają, kurios įveikti aš nesugebėsiu be tavo pagalbos, bet neesu toks savanaudis, kad prašyčiau tavęs gryžti į mano gyvenimą, kuris yra tuščias, neįdomus ir paremtas vien siekiu dirbti iki išnaktų tam, kad gryžęs namo vos bepavilkčiau kojas ir iš kart užmigčiau. Tam, kad neturėčiau laiko galvoti. Apie jos mirtį. Kad neturėčiau jėgų savęs kaltinti dėl to kas atsitiko, nes aš nebegaliu,-paskutinį žodį ištaria kiek garsiau ir skėsteli rankom. Trumpai pavaikšto po kambarį ir gryžęs prie Nicole, tvirtai apžvelgia jai į akis.
-Aš esu silpnavalis ir labai gailiuosi dėl to, kad tą dien tave pamatęs nesusivaldžiau ir įvyko tai... kas įvyko,-neigiamai papurto galvą.
-To neturėjo įvykti, nes...-užsikirtęs nuryja seiles. Nesugalvodamas nei vienos priežasties, paprasčiausiai prabyla nustumdamas tai į šalį.
-Tu verta teisės į naują gyvenimą. Laimingą gyvenimą.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 1:03 pm

Iejusi i vidu kritiskai nuzvelgia patalpa kurioje atsidure. Vaikinui prakalbus atsisuka i ji.
- Jau zinau, kad del visko ka vakar prikalbejai gailiesi. Juk sakiau kad taip ir bus.
Neapsikentusi, kad jis vengia jos suraukia nosi
- Ir pagaliau jei jau kalbi su manim tai bent pasiziurek i mane.
Nutyla isklausyti visos jo kalbos nepatraukdama zvilgsnio nuo jo. Iskalusiusi visa kalba iki galo keleta akimirku prastopvi tyledama, bet galop issizioja.
- Tau reikia ne manes o tik Jessicos pakaitalo.
Stebi jo reakcija
- Nes jei ne jos mirtis, tu, taip ir niekad nebutum pasirodes ir manes iekojes o tuo labiau bandes susigrazinti.
Nutyla ikvepti oro bet greit vel tesia
- Vakar tave veike alkoholis ir nieko jau nebepakeisim, nes as turejau visa tai sutrukdyt
Zengusi zingsni prie jo uzdeda viena delna jam ant peties
- Ne as verta teises i nauja gyvenima o tu, nes visdar gyveni Jessicos o ne mano prisiminimu.
Nusuka zvilgsni i kazkuri tai kampa
- Is tiesu jautiesi ant tiek vienisas, kad pamini visa save ir tikiesi, kad as tau atstosiu ja
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 1:22 pm

Klausydamas Nicole'ės žodžių ko toliau, tuo labiau raukosi kol galop ima inirtingai neigiamai kratyti galvą į šalis.
-Ne, tu esi neteisi. Tai gyvendamas su Jessica ieškojau joje tavęs. Kaip žinai judvi esat visiškos priešingybės,-apmaudžiai šypteli.
-Man gaila jos, nes ji visada buvo tavo pakaitalas ir ji tai žinojo. Dėl to ji ir pakėlė prieš save ranką. Aš tai tiesiog žinau, nujaučiu ir tai neleidžia man miegoti naktimis. Ar gali įsivaizduoti ką reiškia jausti kaltę dėl kito žmogaus mirties, Nicole?-pakelia į ją skausmo kupiną žvilgsnį.
-Alkoholis neprivertė manęs elgtis prieš savo valią. Priešingai, jis išlaisvino ilgus mėnesius gniaužtus jausmus, kuriems prasiveržus įvyko, beveik įvyko, tai, kas... aks įvyko tavo svetainėje,-atsidūsta.
-Taip, aš jaučiuosi siaubingai vienišas, bet žinau, kad nusipelniau to. Ir žinai kokia vienintelė mano klaida?-nelaukdamas kol mergina atsakys į greičiau jau retorinį jo klausimą, padaro tai už ją.
-Tai, kad kai nepagalvojusi apie mane, pasielgei taip, kaip tavo nuomone buvo geriausia, o aš susitaikiau su tuo ir likau tam sumautam mieste. Jei būčiau iš kart sekęs paskui tave, galbūt viskas būtų kitaip. Bet dabar, matyt, jau vėlu...-sarkastiškai vypteli.
-Tik pažiūrėk dabar į mudu...-neigiamai papurto galvą.
-Po daugybės valandų praleistų nežinioje mes vėl stovim vienas priešais kitą ir svaidomės kaltinimais, ieškome kaltų...-nudelbia akis.
-Tiesa ta, kad dievinu tave taip pat kaip ir tada kai suvokiau, kad tai ką jaučiu tau nėra tiesiog trumpalaikis susižavėjimas. Prisiekiu, degu noru ištrinti praeitį ir pradėti viską tiesiog nuo šios akimirkos, bet... neperprantu tavęs. Gal ir gerai, kad tada nepasidavei aistrai kaip tai padariau aš. Bet kartu bijau, kad ta aistra, kurią kažkada jautei, išblėso ir tu tiesiog vengi tai pasakyti garsiai.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 4:30 pm

Klausydama jo zodziu, kad jis netiki tuo ka ji sako atsidusta
- Bet as zinau, kad tu ieskai manyje jos. Tos svelnios butybes, kuri versdavo tave sypsotis.
Negaledama atlaikyti jo iki sirdies nusmelkusio zvilgsnio nusuka akis i sona
- Nezinau koks tai jausmas, bet as irgi jauciu skausma, kad per mane jinai kentejo.
Idemaii stebedama kiekviena kampe esanti daigta atsisuka i Jared'a
- Bet, tu, to nenorejai nej to sakyti nej daryti. Pripazink jei butum negeres nestoveciau cia pries tave.
Nuryja susikaupusius skyscius burnoje
- Jared'ai per ta laika as pasikeiciau. Pasikeite aplinka ir as blogoji Jessicos puse sugebejau isivelti i daug blogu zaidimu.
Nesusilaikiusi ji apkabina
- Myliu tave, bet as negaliu ir nenoriu tau leisti, kad vel graustumeis kai vel kazka prisidirbsiu.
Atsitraukusi i ji pasizirui jam i akis
- Nemanau, kad noretum, kad vel taip atsitiktu.
Patraukia i akis lendancius plaukus
- Taip, as noriu buti su tavim, bet ar tu nori manes kai gali tureti bet kuria mergina.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimePir. 07 20, 2009 1:58 am

Kai lig tol tvyrojusią nepakenčiamą įtampą išsklaido merginos apkabinimas, savo rankomis tvirtai prispauždią jos kūną prie savojo tarytum nuo to priklausytų viskas pasaulyje. Leidęs jai išsakyti viską, ką ji turėjo pasakyti, pagaliau prašneka ir pats.
-Anaiptol,-užsikabinęs už paskutinės jos frazės, nesusilaiko nešyptelėjęs.
-Man nereikia kitos ar kitų, noriu susigrąžinti tave, mažute,-priartėjęs veidu prie jos, švelniai pabučiuoja jos lūpas.
-Gali tai pakartoti?-užsimerkęs nusišypso.
-Kad jauti man tą pati ką ir aš tau?-atsimerkęs suima jos veidą abejomis savo rankomis.
-Per ilgai gyvenom kitų gyvenimus ir per ilgai galvojom apie kitų laimę, Nicole,-neigiamai papurto galvą.
-Mudu nusipelnėm šanso. Ir aš ketinu savojo šanso nepaleisti iš rankų,-lyg užtvirtindamas savo žodžius ir metaforą, kurią pasakė, tvirčiau suspaudžia ją savo glėbyje.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimePir. 07 20, 2009 12:19 pm

Isvydusi jo veide nors ir maza bet sypsena pati sypteli
- Va taip jau geriau
Aiskiai atsakiusi i bucini patraukia galva per minimalu atstuma, kad galetu kalbeti
- Juk zinai ,kad tokiais zodziais nesisivaidau i salis. Myliu tave labai labai
Aiskiai pritardama jo zodziams tik linkteli nieko nepridurdamapabuciuoja i lupas
- nezinau kaip tau, bet man diena pasitaise visokeriopai.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 6:10 am

Nepatikliai šypteli.
-Tik diena?-suraukia antakius, tačiau vis tiek nesusilaiko nenusišypsojęs ir tik dar tvirčiau suspaudžia ją savo glėbyje.
-Žinai, dabar esu pasirengęs elgtis spontaniškai. Taip, kaip man atrodys teisinga dabar,-itin pabrėžia paskutinį žodį.
-Velniop ateitį, aplinkinius,-piktai šypteli ir pabučiuoja merginą į lūpas.
-Dabar jaučiuosi laimingas. Pirmą kartą per visus tuos pragariškus dvejonių mėnesius jaučiuosi laimingas,-užsimerkia, bet veidą išlaiko prie pat Nicole veido.
-Šūdas...-neatsimerkdamas nusišypso.
-Sumautas darbas...-subamba kai jo pranešimų gaviklis ima cypsėti. Piktai jį išjungia ir niekur nepajuda.
-Ar jie negali palaukti su tom savo žaizdom?-atsimerkęs suraukia kaktą ir klausiamai nužvelgia merginą, bet galiausiai nesusivaldo nesusijuokęs.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 1:24 pm

Nusisypso isvusi tariama jo pykti ir patikslina
- Gerai ne diena o gyvenimas.
Klausydama jo pratyli leisdama jam isiskalbeti iki bucinio kuri uzlaiko iki kol neisgirsta cypsejimo ir atitraukia veida.
- Ne tave viena darbai spaudzia.
Sukikenusi issitiesia staiga kai ka prisiminusi
- Beje man irgi kazkas yra. Niekaip nesuprantu kas, tikiuosi pagydisi.
Islaikydama veide sypsena prideda delna prie kairiosios krutines puses
- Kazkas cia.
uzdejusi ta pati delna jam ant kaklo pasiziuri jam i akis
- Turi daug lankytoju. tai reiskia kad ziauriai geras daktaras esi.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 1:35 pm

Nusišypso ir staiga nutaisęs itin rimtą veidą, kairį skruostą priglaudžia prie kairės Nicole krūtinės pusęs, tuo pat metu pirštą prikišdamas šiai prie lūpų ir taip neleisdamas kalbėti.
-Ššš...-akimirką tariamai klausęsis, galop išsitiesia ir pasikaso smakrą.
-Anksti diagnozuoti, bet manau, kad būsite užsikrėtusi rimtu virusu...-pasirauko.
-Gera žinai ta, kad galiu jums padėti,-teigiamai palinkčioja galva.
-Bet man teks paprašyti ją nusivilkti, mat norėčiau nuodugniau ištirti jūsų "bėdą"-nebeištvėręs plačiai nusišypso ir vėl pačiupęs merginą į glėbį, ima bučiuoti kol prirėmia prie sienos.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeŠt. 07 25, 2009 6:35 am

Pati voa galedama islaokyti rimta veido israika stengiasi nesisypsoti o tuo labiau nesijuokti. Neleidus prakalbti vaizduodama susirupinusia stebi jo atliekama darba. Pridejusi delna prie lupu tariamai issigasta
- O dieve. Kas tai per virusas?
Nepatiklikliailiksteli antaki
- Tikrai? Dziaugiuosi, kad pagysiu.
Nusisypsojusi atsargiainusiima savo palaidine orpaklia akis iji
- Prasom tirti kiek tik reikes
nesusilaikiusi sukikena ir zengia zingsni atgal nuo tokio staigaus prispaudimo, kolpajaucia sunegara, kad atsireme i siena. Negaledama nieko jau pasakyti ima pati buciuoti ji.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeŠt. 07 25, 2009 8:29 am

Nieko nebesakydamas tiesiog suima jos koją viena iš savo rankų, taip užsikeldamas ją sau ant šono. Nepaliaudamas bučiuoti merginos, paskubomis išsineria iš vilkėto balto chalato, kurį nerūpestingai numeta šalin. Trumpam atitraukęs rankas ir žvilgsnį nuo Nicole, pasisveria į šoną ir pasuka duryse styrojusį raktą, jas užrakindamas. Vėl gražinęs koncentraciją ties šiuo metu kur kas svarbesniais reikalais, viena ranka suima merginos kaklą ir palenkęs jį į šoną, ima bučiuoti.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimePir. 07 27, 2009 11:22 am

Atremusi galva i siena ima darbuotis rankomis bej lupomis. Jam atsitraukus ir nerodant jai demesio nepasileidzia ir lupomis ima buciuoti jo kakla letai slinkdama zemyn. Imant buciuoti jos kakla kilsteli galva auksciau leisdama jam darbuotis uzsimerkdama.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 10:45 am

Suėmęs merginą už sėdmenų, pakelia ir parbloškia ant kažin kokio, kambaryje stūksojusio stalo, prieš tai atbula ranka nuo jo nubraukęs visus ten sukrautus popiergalius. Paskubomis atsisegęs diržą, juosusį jo klubus, nutraukia ir tai ką žemiau liemens dėvėjo Nicole. Dar kelias minutes skyręs judviejų glamonėms ir kitokioms preliudijoms, galop prieina prie reikalo, kuomet ima su ja mylėtis. Kai tai baigiasi, giliai alsuodamas žiūri merginai į veidą ir lūpų kampučiu šypsodamasis susijuokia.
-Sunku patikėti, kad po šitiek laiko, viskas taip, tarsi nė nebūtume išsiskyrę, Nici,-neigiamai papurto galvą tvirčiau suspausdamas ją savo glėbyje.
-Dažnai galvojau ką pasakyčiau vėl tave sutikęs, bet niekada neįsivaizdavau, kad mums susitikus už mus viską pasakys kūnai,-lyg patvirtindamas savo žodžius, viena ranka švelniai perbraukia per merginos koją.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 2:03 pm

Po sekso dar kelais akimirkas giliai alsuodama paguli keleta akimirku ant balaizino kokio senumo stalo klausydama Jared'o. Jam uzbaigus prakalba pati.
- Visu pirma nemaniau, kad mums pagaliau susitikus kasnors gausis.
Kilsteli galva noredama matyti kas yra uz jos galvos
- o antra, kad mylesimes tavo darbo vietoje ant kazkokio sutrunyjusio stalo ne nesvajojau.
Nugarai gulint at kieto pavirsiaus ir emus rodyti skausma trumpai suraukusi nosi pasimuisto. Pazvelgusi i vaikina sypteli.
- Sakyk, ka veiki sendien vakare?
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimePen. 07 31, 2009 12:27 am

Nusprendęs nekomentuoti prieš tai pasakytų merginos žodžių, sureaguoja tik jai paminėjus kažkokią veiklą.
-Po velnių...-subamba sau po nosim ir žvilgteli į didelį laikrodį ant sienos.
-Galimas daiktas, kad greitai būsiu laisvas kiaurą parą,-nusijuokia ir atsistojęs pradeda skubiai rengtis.
-Jei nepaskubėsiu grįžti pas savo ligonius,-besiaudamas batus dar kartą nusišypso.
-Mažute, užvažiuosiu tavęs...-dar karta dirsteli į laikrodį.
-Lygiai aštuntą, gerai?-persisvėręs per stalą suima jos veidą rankomis ir pabučiuoja.
-O dabar turiu lėkti...-apgailestaudamas labai nenoriai nuo jos atšlyja.
-Tu nuostabi,-šypteli.
-Ir aš nekenčiu tų ligotų mulkių,-dar syk vypteli ir priėjęs prie durų jas praveria tikrindamas ar koridorius tuščias.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimePen. 07 31, 2009 12:23 pm

Vaikinui ne is sio ne is to suskubus rengtis pati susiradusi savo drabuzi ima ji detis ant kuno
- Esu tikrai, kad siam mietui trukta gydytoju, todel nesijaudink.
Atsiremusi i stala pasilenkia susirasti savo bateliu ir juos dar beleiakydama rankoje atsisuka i Jared'a
- Tavo ligoniai perdaug islepo nuo tavo demesio.
Nukreipusi zvilgsni i rankoje tebelaikoma avalyne kilsteli viena koja uzsiaudama batus
- Kazkaip susisuksiu.
Apsiavusi ir kita bata rankomis dar perbraukia per drabuzius juos pasitaisydama.
- Susitiksime veliau
Nusisypsojusi susigraibo po stalu esancia rankine ir priejusi prie duru zvilgteli pro Jared'o peti i kolidoriu
- Svaru, gali eiti
Pati nieko nelaukusi pasuka i priesinga puse.
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Posts : 139
Join date : 2009-08-17
Location : Cameron, North Carolina

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeSk. 08 23, 2009 2:55 am

Ateina Mattas su kavos puodeliu pasišneka su pažystamu teisėju tada atsiremia į sieną pasideda world tag team titulą ant stalo ir guršnoja kavą nors užmiršęs kad toje pačioje rankoje kur laikė titulą buvo ir kėdė ją pamatęs vaikinas irgi padėjo ant stalo ir toliau gurkšnojo kavą vienkartiniame puodelyje ir mastė kaip geriau sutraumuoti Mizą.
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Posts : 139
Join date : 2009-08-17
Location : Cameron, North Carolina

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeSk. 08 23, 2009 3:23 am

Mattas išgėrė kavą ir išmetė į šiušlių dėžę tada pamatė kad kambaryje yra televizoriukas Mattas atsisėdo ant biuro kėdės ir įsijungęs televizorių ir išsitraukė iš kišenės gan seną energinį gėrimą pradėjo gerti jį stevėdamas Mizo ir Evano kovą.
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Posts : 139
Join date : 2009-08-17
Location : Cameron, North Carolina

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeSk. 08 23, 2009 4:40 am

Mattas atsistoja usiriša titulą ir pasiėmęs kėdę išbėga.
Atgal į viršų Go down
Evan Bourne
ECW World Heawyweight Čempionas
Evan Bourne


Posts : 304
Join date : 2009-07-24
Age : 41
Location : St. Louis, Missouri

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeSk. 08 23, 2009 4:58 am

Ateina čia ir nukrenta ant žemės kentėdamas didžiulį skausmą
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Posts : 139
Join date : 2009-08-17
Location : Cameron, North Carolina

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeSk. 08 23, 2009 5:00 am

Mattas atbėga: -Ko tu mane sumušei iš vis nuprotėjai aš tau padėt norėjau,-nesusilaikė ir padarė Evanui Side Efect.
Atgal į viršų Go down
Evan Bourne
ECW World Heawyweight Čempionas
Evan Bourne


Posts : 304
Join date : 2009-07-24
Age : 41
Location : St. Louis, Missouri

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeSk. 08 23, 2009 5:04 am

Per skausmus ištaria
-Nes tu trugdai
Po veiksmo pradeda iš skausmo trankyti kojomis žemę.
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Posts : 139
Join date : 2009-08-17
Location : Cameron, North Carolina

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeSk. 08 23, 2009 5:09 am

Mattas atsisėda į biurio kėdę ir taria: -Tu man taip ir neatsakei į mano išukį per tavo karunavimą,-išsitraukia iš kelnių cigaretę ir rūko.
Atgal į viršų Go down
Evan Bourne
ECW World Heawyweight Čempionas
Evan Bourne


Posts : 304
Join date : 2009-07-24
Age : 41
Location : St. Louis, Missouri

Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitimeSk. 08 23, 2009 7:14 am

Atsistoja laikydamasis už sienos
-Jei niekas daugiau nepasiūlys-sutiksiu.
Labai lėtai iš gaudydamas orą iškalba
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tuscias kambarys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tuscias kambarys   Tuscias kambarys Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Tuscias kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Zac'o kambarys
» The Miz kambarys.
» Jet Li Kambarys
» Kambarys nr 1
» Kambarys nr 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: WWE Federacija :: Bendros Patalpos-
Pereiti į: