Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Nicole's kabinetas

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Nicole's kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nicole's kabinetas   Nicole's kabinetas Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 12:14 pm

....
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Nicole's kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nicole's kabinetas   Nicole's kabinetas Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 2:39 pm

Pasigavęs kažkokį pareigūną, paklausia jo kaip rasti Nicolę ir nukreiptas šio kabineto link, nieko nelaukdamas pasibeldžia. O ir neturėdamas jokio noro lūkuriuot, laukti patvirtinimo, įeina.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Nicole's kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nicole's kabinetas   Nicole's kabinetas Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 2:49 pm

Tvarkydama kazkokia byla, rasikliu zymisi ivairias vietas kai isgirsta beldima ir tikedamasi kokiop nusikalteslio teistaria
- prasau
durim prasidarius ir nieko nesakant pati pakelia galva. Nusebusi tokio svecio vizito ispucia akis
- Jared, ka cia veiki?
nesikeldama is vietos mosteli i salia esancia vieta
- seskis. matau is veido kad kazkas atsitiko
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Nicole's kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nicole's kabinetas   Nicole's kabinetas Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 3:01 pm

Neskubėdamas ką nors pasakyti, praeina kiek labiau į priekį bei merginai pasiūlius prisėsti, tą ir padaro, nors sukrenta į kėdę kaip vėzdas.
- Ne, man viskas gerai,-patrina veidą delnais, nes kaip palyginus neseniai atsikėlęs yra vis dar užsimiegojęs.
- Klausyk, Nicole,-nutaiso rimtą veido išraišką, viršutine kūno dalimi kiek labiau palinkdamas prie jos stalo, bei imdamas kalbėti kiek tyliau:
- Ne maži vaikai esam,-pirštais patraukia įkyriai į akis lendančias plaukų sruogas.
- Juk ne vaistų nuo galvos skausmo man vakar davei, tiesa?-išspaudžia kampinę šypseną lūpose, bei įsmeigia akis į merginą, laukdamas ką ši atkirs.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Nicole's kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nicole's kabinetas   Nicole's kabinetas Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 3:05 pm

idemiai i ji ziuredama be jokiu reakciju veida jo klausosi iki galo o tada jau nusisypso
- kaip matau protingas esi
perbrukia per savo palukus patraukdama juos nuo akiu
- ir ganetinai greitai viska supratai
zvilgteli ant sienos esanti laikrodi ir pasuka akis i ji
- tai viskas ko norejai paklaust?
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Nicole's kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nicole's kabinetas   Nicole's kabinetas Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 3:12 pm

Bemat pastebėjęs pašnekovės lūpose atsiradusią šypseną, savosiose toliau laiko kreivą šypsnį bei lėtai atsilošia į kėdės atlošą.
- Džiaugiuosi, kad esi tokia atvira,-sunėręs delnus vieną į kitą, šią galūnių "kombinaciją" susideda ant pilvo.
- Nors pasitikėti tavimi negalima. Tačiau mėgtu riziką, štai kodėl dabar esu čia,-demonstratyviai įkvėpęs patalpos oro, kiek prisimerkia bei apsidairo. Nicole'i spėjus pasakyti daugiau intriguojančių kalbos detalių, veide nerodo jokių ryškių emocijų.
- Kur jau nesuprasi, kai ėmė vaidentis visokios nesąmonės,-gražinęs akis į merginos veidą, vėl pasilenkia arčiau stalo, sudarydamas įspūdį, kad vėl ketina kalbėti tyliau:
- Esu čia, nes noriu paklausti ar turi daugiau?-įsistebėjęs į jos akis, nusišypso.
- Neketinu tapti etatiniu tavo klientu, bet man žūt būt reikia atsipalaiduoti,-suraukia antakius akimirksniu prisiminęs ne per seniausiai jo namuose įvykusį konfliktą.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Nicole's kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nicole's kabinetas   Nicole's kabinetas Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 3:23 pm

kilsteli peti pritardama jo zodziams sumerkdama akis
- as sazininga. vakar tau irgi nemelavau, sakiau kaip yra nevartojus tikrojo pavadinimo
prisitraukusi kede arciau stalo padeda alkunes ant jo ir sunerusi pirstus padeda galva ant ju
- as taves laukiau. negalvojau, kad taip greit ateisi tiktais
prajuokinga jo zodziu sukikena
- pirmas kartas kaip sakoma visada baisus
gavusi klausima kurio ir tikejosi atsitraukia ir atremia nugara i kede
- turiu bet ne cia
nusisypsojusi pazvelgia jam i i veida
- ir duosiu kai papasakosi kas tau buvo nes atrodai suvartojes ne viena o kelias skirtingas tabletes
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Nicole's kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nicole's kabinetas   Nicole's kabinetas Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 4:21 pm

Nicole'i kalbant, iškelia vieną rankos pirštą į viršų, netrukus prakalbdamas:
- Dėl vieno vakar buvai teisi,-įterpia neilgą pauzę, kad jo žodžiai merginai sukurstytų bent menkiausią smalsumą.
- Skausmas pradingo lyg jo iš viso nebūtų buvę,-nusišypso ir atsargiai patrynęs prakirstą kaktą, pakelia akis į pašnekovę.
- Tačiau šiandien yra kitaip...-mįslingai nutęsęs, nepanori imti aiškinti merginai, kad po vakar skelta kakta apie save primena skausmo signalais. Tuomet atitraukęs pirštus, ištiesia rankas, bei kojas į priekį, šiuo veiksmu pasirąžydamas.
- Visuomet buvau kategoriškai prieš tabletes, miltelius ir panašias protą maišančias substancijas, tačiau kai gyvenimas verčiasi aukštyn kojom, regis, nebelieka kitos išeities,-skėstelėjęs rankomis, ilgiau nesistengia paaiškinti savo ėjimo nieko gera nežadančio narkotikų liūno link, tad peršoka ant kitos temos, naiviai netikėdamas, kad merginai tikrai rūpi dėl ko jis taip prastai atrodo:
- O jeigu pasiūlyčiau pinigų liautumeisi bereikalingai manimi domėjusis?-stengiasi dirbtinai šypsotis, tačiau nudelbęs akis, išsitraukia piniginę.
- Nemanau, kad ilgiau mane tik vaišinsi,-kilsteli vieną iš antakių, tuo pačiu įsistebėdamas į merginą.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Nicole's kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nicole's kabinetas   Nicole's kabinetas Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 4:35 pm

- del ko?
vaidindama susidomejusia zvelgia i ji ir sigirdusi priezasti nusijuokia
- as sakiau kad skausmo nebejausi
pakraipo galva perbraukdama vienu pirstu per savo aki
- na tik viena vakara, bet vistiek nejausi
nutyla ir isklauso jo nuziuriendama ant stalo esancius daigtus
- patikek, jokio meslo tau nesiulau ir nesiruosiu tau jo duoti kad visiskai priprastum prie ju
isputusi juoko forma ora pakelia galva i ji
- o jei man pinigu nereikia ir as tau ju duosiu uz tai kad pasigilinsiu kas tau yra?
stebedama jo veiksmus traukiant pinigine islieka rami ir patylejusi prakalba
- mano salygos butu tokios
syptelejusi stebi jo veide esama mimika
- pirma pasakai kas tau yra
kilsteli viena pirsta, o poto ir antra
- antra tada kelaiusim i viezbuti kur laikau tabletes
kilsteli trecia pirsta nepatraukdama akiu nuo vaikino
- ir trecia ramiai isiskirsim.
nepalikdama jokiu keliu dar keisti salygas pasako tai su sypsena, bet tvirtai, kad butu aisku
- tai sutinki ar ne?
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Nicole's kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nicole's kabinetas   Nicole's kabinetas Icon_minitimeŠt. 07 11, 2009 1:23 pm

Spėjęs visiškai iš skysti savo kėdėje, nes nekantrumas praryt dar vieną stogą raunančią tabletę daro savo. Bet tam, kad nelikt prie suskilusios geldos, stengiasi palaikyti pokalbį ir išlikti mandagus:
- Aš ir pats nenoriu priprasti,-neigiamai papurto galvą.
- Puikiai žinau kaip narkotikai suverčia gyvenimą. Savuoju šiuo metu nesu šimtu procentų patenkintas, tad...-nutraukia giliai įkvėpdamas oro ir po to garsiai iššnopuodamas jį pro nosį.
- Ieškau veiksmingiausio būdo išsvajotam atsipalaidavimui,-vangiai šypteli bei prityla leisdamas pašnekovei kalbėti. Tebelaikydamas rankoje piniginę, pakelia akis į merginą ryškiai nepatenkintas dėl jos nustatytų sąlygų:
- Manau, jau prieš tai pasakiau tau užtektinai. Bet jeigu nori žinoti daugiau...-nuvedęs akis į šoną, patogiau įsitaiso kėdėje.
- Apsipykau su žmona ir puikiai žinau, kad esu dėl to kaltas,-kadangi narkotinių medžiagų sukeltas šalutinis pykčio poveikis jai buvo atslėgęs, nevengia to pripažinti.
- Ryte buvau siaubingai piktas. Būčiau bet kam tuo metu perkandęs gerklę ir tuomet pasimaišė ji,-lyg ir nebenorėdamas tęsti šios temos, suraukia kaktą bei kelis kartus stipriai, neigiamai papurto galvą. O išklausęs merginos ligi pat galo, šypteli:
- Sutinku su viskuo, Nicole. Juk vienaip ar kitaip mano šiknos gerovė priklauso nuo tavęs,-atstūmęs kėdę, atsistoja.
- Bet negi neleisi man atsidėkoti už tavo gerumą?-sakinį ištaria su įkyriai jaučiamu sarkazmu, bei smakro linktelėjimu dar kartą nurodo savo piniginę.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Nicole's kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nicole's kabinetas   Nicole's kabinetas Icon_minitimeŠt. 07 11, 2009 1:44 pm

Nors ir mato vaikino nekantruma neskuba jam duoti tai ko jis nori, todel ramiai stebi visa ,,skydima" kedeje
- Ne man tave mokyti, bet jei priprasi kelias atgal bus sunkus
sukryziavusi rankas sau ant krutines atsiremia kedes atlosa
- Ir tu manai, kad kai prarysi tablete, jinai tau atnes atsipalaidavima? Juk visa laika ji nedarys taves laimingo
Net nesiruosdama keisti ar bent jau palengvinti savo salygu bagsteli sau pirstu i skruosta
- Mane suintrigavo sitai, todel noriu ir zinot, kas atsitiko
Turedama omeny jo vis dar raudona zanda pasako tikedamasi, kad Jared'as supras apie ka jinai sneka nutyla isklausyti jo pasakojimo iki, kol jis nutilo ir gavusi proga isiterpti taip ir padaro
- Tavo zmona tiesiog nemoka taves suvaldyti. Kartais nepagalvoji, kad ji nera tavo isrinktoji ir su ja esi tik del vaiko?
Kad vaikinas neimtu klausineti is kur jinai viska zino suskuba paaiskinti
- Varciau blanka apie tave, todel ir zinau
Nusisypso gavusi teigiama atsakyma i jos pateiktas salygas
- Kad jau sitaip tai galim keliauti
Atsistoja ir prieina prie spintos, kuria atidariusi issitraukia rankine ir atsisuka i Jared'a
- Mano gerumas tau neikainuojamas, todel daryk kaip liepta ir man pinigu nekisk
Priejusi prie duru jas atidaro ir susukusi kazkuriam is dabuotoju, kad iseina atsisuka i Jared'a
- Tai einam, ar dar nori papsakoti apie savo bedas? Mielai jas isklausyciau, bet nemanau, kad tryksti entuziazmu jas man pasakoti.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Nicole's kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nicole's kabinetas   Nicole's kabinetas Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 2:03 pm

Klausydamasis Nicolės tos pačios rankos nykščiu ir smiliumi gausiai patrina akis, laikydamas galvą nudelbtą. Nekeisdamas nei savo veiksmų, nei kūno padėties, silpnai prataria:
- Tau juk geriau žinot,-giliai įkvėpęs, pakelia akis į merginą ir balsas bemat tampa žvalesnis.
- Juk ne aš prekiauju narkotikais. Ir nebijok,-visgi stengiasi ją nuraminti, nors pats nelabai tiki, kad šiai rūpi kaip jis smarkiai gali susigadinti gyvenimą naujojo įpročio apsvaigti nuo tablečių dėka.
- Gyvenime turiu šimtus priežasčių nesusišikti,-vypteli nenuleisdamas žvilgsnio nuo pašnekovės.
- Žinoma, kad laimingesnis netapsiu. Tiesą sakant nesuprantu dėl ko taip elgiuosi,-kaip šiam kartui nepanoręs net pusgarsiu minėti narkotikų, tikisi, kad mergina supras apie ką jis kalba.
- Veikiausiai išsikrausčiau iš proto,-nusišypso toli gražu ne džiugia šypsena bei rodomuoju pirštu derančiai prie jo ką tik pasakyto sakinio, pasukioja jį ties kairiuoju smilkiniu.
- Tiesa...-po ką tik nuskambėjusių pašnekovės žodžių ir pats prisimena, kad gavo per veidą, nes tai, kaip kaista Eve delno "pamalonintas" skuostas buvo užmiršęs.
- Prisišnekėjau, švelniai tariant. Ir patikėk, jeigu ji būtų ne šiaip trenkusi per veidą, o suknežinusi visą pakaušį, būtų buvusi visiškai teisi,-tuomet užtilęs, nuveda akis į šoną, fizionomijoje ryškiai neparodydamas užplūdusios liūdesio. Kaip ir buvo galima nuspėti, žiauriai nusistebi kuomet jo ausis pasiekia Nicole's žodžiai apie jo šeimą, juo labiau tokie tikslūs. Išsprogdinęs akis, suvirpina apatinę lūpą kurį laiką nesugalvodamas ką galėtų išlementi.
- Atleisk, bet man asmeninės patarėjos gyvenimo klausimais nereikia,-stengiasi atkirsti kuo mandagiau.
- Pats geriau žinau dėl ko esu su ta mergina ir ką man reiškia jos artumas,-garsiai pro nosį iškvepia orą kiek per piktai įsistebėdamas į merginos veidą, tačiau nežvelgdamas į jos akis.
- Jau gana senokai noriu iš čia pajudėti. Užkniso,-nusišypsojęs ištempia nugarą bei atsidūsta. Pasiekęs duris, praveria jas, tačiau leidžia pirmiau praeiti merginai.
- Kartais tavo gerumas man nemaloniai glumina. Nesuvokiu už ką tu man taip,-tyliai sukikenęs, sugrūda piniginę atgal į kišenę.
- Esi teisi... Neturiu jokio noro lieti tau dūšios. Ir tikrai ne dėl to, kad tavimi nepasitikiu ar panašiai. Tiesiog nesu pratęs bobiškai verkšlenti,-silpnai šyptelėjęs, praleidžia pro save Nicolę, o tuomet uždaro po savęs duris.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nicole's kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nicole's kabinetas   Nicole's kabinetas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Nicole's kabinetas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Eve's kabinetas
» Oliverio Kabinetas
» Isabel kabinetas
» Nikki kabinetas
» Slaptas kabinetas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kitos Vietos :: Kalėjimas-
Pereiti į: