Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Lauko staliukai

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 12:02 pm

......
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 7:57 pm

Dėl skausmo kaktos srityje visiškai atbukęs nuo pokalbio su Nicole, išgirsta tik tuos pašnekovės žodžius, kuomet ji pasiūlė jam kažkokių vaistų. Įsistebėjęs į merginą klausiamu žvilgsniu, lėtai pastato ant stalo prie kaktos laikytą ledų taurę ir tada prakalba:
- Tikriausiai turėčiau tavimi pasitikėti, tiesa?-išspaudžia lūpose šypseną, bei dar kartą pirštais patrynęs kaktą, neleidžia pašnekovei pratarti nė žodžio:
- Visgi esi policijos pareigūnė ir nuodų nekiši,-pats save padrąsinęs, skėsteli rankomis iš pradžių tokiu gestu teigiamai atsakydamas į jos pasiūlymą, o tuomet ir prašneka:
- Tabletės nuo skausmo neatsisakyčiau. Be to nenoriu suirzęs ir sutrankytas grįžti namo,-atsidūsta, pamažu tempdamas šiokį tokį šypsnį.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimePir. 07 06, 2009 10:02 am

Praleisdami visas likusias temas i tai nebekreipai demesio vis veido pagalva abndydama itikinti vaikina, kad jos iulomas dalykas yra patikimas
- Tau spresti manim pasitiketi ar ne.
Vis dar laikydama atkista ranka su tabletemis kalba
- bet negi as kaip toks svarbus asmuo policijoje galecaiu kazka siulyti ktiokio?
padejsui tabletes ant stalo ranka jas pastuma, kad jos nuciuoztu link Jared'o
- Malonu, kai manimi pasitiki
Kadangi viena ranka laike rankine, ja padeda salia saves ir vel isipatogina kedeje
- Nemanu, kad kasnors patieks kai pasakysi kur gavai ta guza ant kaktos
Nutyla bet greitai vel prideda
- O jis tikrai bus
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 3:25 pm

Kai jam yra atkišamos tabletės, įsispokso į jas, tačiau neskubėdamas suvartot, užkapoja ledų, o pustuštę taurę patraukęs į šoną, nusikosti bei prakalba:
- Jei pasakyčiau, kad sėdėdamas bare kirtau ledus, gėriau mineralinį vandenį ir su tavimi tik šnekėjausi, nepatikėtų niekas iš mano aplinkos žmonių,-nusišypsojęs, palinksta arčiau stalo ir sugriebęs pirštais tabletę, pavarto ją, tuo pačiu ir nužiūrėdamas.
- Kai kurie asmenys, regis, yra įpareigoti šventai tikėti mano įgimtu bruožu eiti į kairę,-garsiai iškvėpęs plaučiuose laikytą orą, keistąjį medikamentą įsimeta į burną ir didelių pastangų dėka nuryja be jokios "užkandos". Norėdamas pašnekovei kaip nors atsilyginti už jos paslaugumą, taria:
- Tikrai nieko nenori?-kad mergina be didesnių išvedžiojimų suprastų siūlymo reikšmę, smakro linktelėjimu parodo į padavėjų mindžikavimo pusę.
- Bent jau atsidėkoti tau galėčiau pastatydamas kokteilį,-šypteli ir padėjęs ant stalo vienos rankos alkūnę, pirštais toliau trina nerangiai sumuštą kaktos sritį.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 3:50 pm

Vaikinaui emus valgyt ledus neskuba nieko sakyti ir ramiai palaukia kol pats prakalbes. Pagalaiu jam issiziojus pakelia akis nuo iki sios stebeta stikline i ji
- Nemanai, kad kazkas gali pranest tiems asmenim, kad dabar tai vyksta tik aisku pagrazine spalvas?
pasielnkusi uzdeda alkune ant stalo ir paremia galva
- Nemanau, kad tavo mergina, zmona, meiluze ar galai zino kas taves nepaglostys, kai tai suzinos
Kadangi taiop sedeti nera pratusi atsitraukia atgal stebedama kaip jis suvartoja tablete ir nusisypso
- tikiuosi tau tai pades
zvilgtelejsui per peti i padavejo puse papuro neigiamai galva
- ne, bet aciu uz toki paslauguma
nutyla, bet kai ka prisiminusi issisiepia
- nors jei vel susizeisi galetum mane susirast
pasiziuri i ant stalo dar tebesancias likusias tabletes
- duociau tableciu
Nusisypsojusi apsizvalgo ir paamciusi, kaip velu susigraibo viena ranka rankine ir atsistoja
- Turiu jau keliauti. Ryt vel i darba
pasiaiskina su sypsena
- buvo malonu susipazinti ir tuo labiau pabendrauti
kilstelejsui viena ranka pamojuoja ir nusisypsojusi pasisalina
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 5:19 pm

Labai nustebęs, kad mergina taip persūdė savaip konstatuodama situaciją, neslepia sukilusių emocijų savo veide, kas iš pražiotos burnos ir išsprogusių akių puikiai matyti, tačiau kelių akimirkų bėgyje, suturėjęs nuostabą, prataria šiek tiek ironizuodamas:
- Neabejoju, kad mano mergina, žmona, meilužė ar galai žino kas nenusuks man galvos dėl pokalbio su dailiosios lyties atstove,-rankos mostu parodęs į pašnekovę, kreivai vypteli.
- Kad ir kokia išvaizdi ji bebūtų,-nuveda akis į šoną, bei rankos mostu pakviečia padavėją prieiti. Per tą laiką Nicole'i jau spėjus atkirsti į jo pakartotinį siūlymą dėl kokteilio, gūžteli pečiais.
- Kaip nori,-nusišypso, bet po jos sekančių žodžių nejučia dirsteli į kelias ant stalo gulinčias tabletes.
- Ketini tapti mano asmenine gydytoja?-nusijuokęs, pakelia akis į merginos veidą.
- Kodėl gi ne,-tebesišypsodamas skėsteli tankom.
- Jei jos padės, garantuoju, kad išvysi mane dar ne kartą. Esu linkęs į ką nors atsitrenkti, išsitiesti ant lygaus paviršiaus,-galiausiai priėjus padavėjai, paseka Nicole's pavyzdžiu ir pats atsistoja.
- Ir man jau metas,-apknisa kišenes bei išsitraukęs mobilųjį pagaliau be jokių nutikimų, sėkmingai patikrina kiek valandų.
- Man irgi buvo malonu, Nicole,-palydėjęs žvilgsniu ją be išeinant, pasisuka į padavėją ir ištraukęs kelias stambias kupiūras apmoka savo bei buvusios pašnekovės šio vakaro sąskaitą, palikdamas jį aptarnavusiai merginai nekuklių arbatpinigių. Jau kaip ir nebeturėdamas čia ką veikti, pajuda išėjimo link, prieš tai nepamiršęs pagriebti Nicole's "padovanotų" tablečių.
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 9:55 am

*Atvažiuoja prie baro ir nusišypsojęs išlipa ir apeina
ir atidaro duris abu išlipę nueina prie staliukų
ir atsisėda su ja*
-Na taip kažkada,buvai mane įsimylėjus tačiau meilės vienas
kitam nejaučiam.
*šypteli ir vėl taria*
-Tikrai nelakstau po kitų sijonus aš pasikeičiau.
*nusišypso ir žiūri į ją*
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Megan Fox
SmackDown Diva
Megan Fox


Posts : 40
Join date : 2009-07-05

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 10:16 am

Kai jie atvaziuoja su Randzio masina, islipa is jos.
Palaukusi kol jis islips, nueina ir atsiseda prie laisvo staliuko.
- Taip, ir manau, kad gerai, - nusisypso.
- Tu jau atradai savo laime, o as, na.. dabar laisva ir tuom patenkinta, - ziuri i ji.
- Na, jeigu jau kaip sakai pasikeitei, tai sveikinu, - galiausiai uztyla ir pakelia antai i virsu.
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 10:54 am

*Šypteli ir pažvelgęs ir išklausęs jos pats prakalba*
-Taip geriau būt negali.
*Nusijuokęs pašaipiai pasižiūri į vaikščiojančią barmenę*
-Atradau ir nesakysiu kas ta paslaptingoji.
*Šypteli ir žiūri toliau į ją*
-Aš sakau labai rimtai,kad pasikeičiau.Ir čia galutinis mano žodis.
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Sponsored content





Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lauko staliukai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Lauko staliukai
» Staliukai prie baro
» Vidaus staliukai
» Staliukai prie baro
» Staliukai prie baro

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kavinės ir Restoranai :: Red Tigers Baras-
Pereiti į: