Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Lauko staliukai

Go down 
+3
Megan Fox
Randy Orton
Eve Torres
7 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 12:06 pm

......
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 2:48 pm

*Atėjęs iki šios vietos atsisėda ir užsisakęs ledų laukia kol atneš*
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Megan Fox
SmackDown Diva
Megan Fox


Posts : 40
Join date : 2009-07-05

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 2:54 pm

*Viena gana karsta diena sumasto ateiti i ledaine, vien del to, kad visu pirma jinai neturejo namuose ledu, o visu antra labai tingejo i parduotuve kokia nors nusigrusti ju pirkti. Nepastebejusi Randy ir tuo labiau neatsisedusi prie jo staliuko, atsiseda aisku kiek toleliau negu ka tik minetas vaikinas ir pasakiusi pardavejai kokiu ledu nori, laukia ju barbendama pirstais i stala.*
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 2:59 pm

*Visą laiką sėdėjęs ir galvojęs apie kažką laukė ledų kol juos atnešė,poto išgirdo barbenimą ir pažvelgė į tą pusę kur sėdėjo Megan,veidas persimainė ir atsistojęs priėjo prie jos su ledais*
-Sveika Megan,ir vėl susitikom.*Piktai pažvelgęs į ją*
-Megan,kodėl iškrėtei tą pokštą restorane?*Pažvelgė į ją rimtu veidu ir pradėjo valgyti ledus*
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Megan Fox
SmackDown Diva
Megan Fox


Posts : 40
Join date : 2009-07-05

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 3:05 pm

*Pamaciusi, kad Orton'as prie jos prisedo, aisku viskas pas ja persimaino - veido mina, norai ir taip toliau. Padariusi kiek salta veida ir laikydama toliau susierzinima savyje, o tuo labiau nebe taip noredama jau ir ledu. Ikvepia giliai oro ir pradeda sneketi.*
- Klausyk... tu zinai, ka reiskia sitas sakinys: "atsikabink tu nuo manes"? Jeigu tu tai zinai, taip ir padaryk.
*Gavusi ledus, padekoja uz juos pardavejai ir suraukusi antakius pasiziuri i ledus esanciuose indelyje. Kad ir kaip jie skaniai atrodytu, noras vistiek kaip ir dingo, taip ir neatsiranda valgyti juos, toliau pradeda juos kapstineti sauksteliu.*
- Manau tu ir pats po tokio poksto turejai susivokti, bent kiek, kad tu uzemi mano sirdyje "nemylimiausiu" sarase pacia virsune?
*Toliau kapstinedama ledus, siaip ne taip issimeta viena atkapstineta "dalele" ju sau i burna.*
- Zinai, siulau tau dabar atsikabinti arba tau gerai gali nesibaigti.
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 3:17 pm

*Žiūrėdamas ir klausydamas Megan,suploja rankomis,ir stebi jos veido mina toliau*
-Siūlai man atsikabinti?*Žiūri į ją ir ramiu balsu taria*
-Megan bet aš tave myliu.*stebėdamas jos reakcija šypteli,išklausęs kitų jos žodžių iškart susiraukia*
-Aš esu 'nemylimiausiūjų' sąraše?*Pažvelgia į ją nuliūdusiu žvilgsniu*
-Poperkūnais nori pasakyti,kad manes nekenti nuo pat pirmos akimirkos kai susipažinom?
*Vis dar negali atsigauti po jos žodžių kuriuos neseniai ištarė,toliau valgo ledus ir žiūri į ją netikėdamas jos žodžiais*
-Manai aš pasinaudojau tavim?Kaip su kitom buvau taip padaręs?*Vos nusišypso ir tesia toliau*
-Megan jeigu nori žinoti prieš tave sėdi nebe tas 'Mergišius' Ortonas,kuris eidavo po kiekvieną sijoną.
*Tai ištaręs atsiduso ir išklausęs jos paskutinių žodžių išspaudė nedidelę šypseną*
-Nori,kad dingčiau visam laikui?
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Megan Fox
SmackDown Diva
Megan Fox


Posts : 40
Join date : 2009-07-05

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 3:27 pm

*Sukikena po jo pirmu zodziu.*
- Klausyk, ar tu rimtai kurcias, ar tik tokiu apsimeti? Taip, as tau sakiau ATSIKABINK nuo manes.
*Nebenoredama daugiau kaip ir ledu, iveda sauksteli i juos ir taip palieka.*
- Man atrodo, kad tu sakai taip visoms. Pradedant nuo Maryses, uzbaigiant manimi. Negi tau neatsibodo?
*Sypsodamasi kampine sypsena, palinkcioja teigiamai galva.*
- Ne, nu, bet tu rimtai kazkoks kurcias esi, gerbiamas Orton'ai. Taip. Tu esi tame sarase ir tik nepradek graudintis kaip mazas kudikelis vystikluose.
*Nepakeldama toliau akiu i ji, ziuri i savo ledus ir nenorom vistiek toliau kalba.*
- Taip. O nejaugi tureciau dabar atbegti prie taves su tulpiu ir roziu puokste ir imti buciuoti tavo kojas, bei maldauti "atleisk, man uz toki mano poksta restorane". Pasvajok ir praeis viskas staigiai.
*Isgirdusi jo tolimesnius zodzius, aisku isklausiusi visus to jo zodzius, galiausiai ir pati atsako.*
- O man atrodo, kad tu taip ir pasielgei kaip su kitom. Turbut norejai dar istatyti ir savo benkarta kaip istatei savo iseserei Rikai ir tuo labiau tai peroksido galvai Stacy.
*Numoja ranka i jo visus snekamus zodzius ir pati prasneka, dar pries tai sukryziuodama rankas ant krutines ir pakeldama galva, i ji.*
- Tu kartais ne visoms taip sakai ir dar sakysi? Kaip man gaila visu tavo buvusiu ir busimu.
*Isgirdusi jo paskutinius zodzius, papucia lupas ir vel linkteli galva, gana energingai.*
- Zinok, labai dziaugciausi, jeigu tu taip padarytum. Nes as taves kaip ir nemyliu ir nezadu issimyleti.
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 3:42 pm

*Sukikena po jos ištartų žodžių ir pats prakalba*
-Megan.Aš nesu kurčias.Ir atsikabinsiu nuo taves.
*Pažvelgia į ją rimtu žvilgsniu ir šypteli*
-Megan aš visoms taip nešneku.
*Žiūri į ją ir šypteli išspausdamas ledine šypsena*
-Kokiuose dar vistykluose?*Sukikena iš jos pasakytų žodžių ir šypteli*
-Net nesiruošiu graudintis,dėl tokios kaip tu kale.
*Pabrėžia žodį kalė ir nusijuokia*
-Įseserei įstačiau.O Stacy vaiko tėvas ne aš.*Žiūri į ją rimtai*
-Tai jos vaikinas iš modelių agentūros kuris ją seniau paliko.Ir dėl to ji atvažiavo į šį miestą ir gyvena šitame mieste.
*Žvelgia į ją netverdamas pykčiu kuris veržiasi iš jo akių*
-Megan aš šiuos žodžius,pirmą kartą pasakiau.Ir tikrai nebesu toks koks buvau ankščiau.
*Nusišypso*
-Buvau mergišius,tačiau supratau,kad būdamas tokiu merginos tikrai nesusirasi.
*suvalgęs ledus pakilo nuo staliuko ir pažvelgė į ją*
-Iki Megan.Ir išvis tau nereikia atsiprašyti dėl to ką padarei.
*Pažvelgė žemyn*
-Gal paprasčiausiai tai buvo tik išbandymas ir mano tikro gyvenimo atskleidimas.Kad būdamas mergišium merginos nerasiu,.
*Nusisuko ir ruošėsi eiti iš šios vietos tačiau nepajudėjo iš vietos,po kiek laiko pasišalino iš šios vietos*
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Megan Fox
SmackDown Diva
Megan Fox


Posts : 40
Join date : 2009-07-05

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 4:13 am

Jam dar pries pasisalint is sios vietos, dar speja kazka jam atsakyti.
- Taip, atsikabink, ir tau bus geriau, ir man bus geriau, - papucia lupas.
- Visoms? Kodel man atrodo, kad tu ryskiai meluoji, - perbraukia ranka sau per plaukus.
Isgirdusi jo zodzius ties "kale" ryskiai nesuvaldo susinervinimo ir isvercia indeli su ledais ant zemes, tikedamasi, kad jie nusiteks ant Randy.
Bet kadangi visiskai nepavyko nei vieno laso uztaskyti ant jo, aisku nuo to dar labiau tik nesusinervina.
- Jeigu nezinojai, kalemis vadina sunu moteriskaja gimine, o ne moteris, - ikvepia oro.
- O man tavo graudalinguju asaru ir nelabai reikia, gali issivaizduoti? - nusisypso kampine sypsena.
- Gerai, kad nors ir man neuzstatei, - pakelia viena antaki.
- Nes nezinau, ka tau dabar buciau padariusi.. gal uzmususi, - pasiziuri i ji.
Pamaciusi, kad jam tuoj akys iskris is pykcio, i tai net nekreipia demesio, o ir tuo labiau saltu balsu sneka.
- Siaip tai jau buvai Maryse susirades kaip mergina, - iskvepia ora.
- Tai ko cia inksti, kad dar neturejes merginos bebudamas mergisiumi? - nesuslaikiusi prunksteli.
- Zinoma, iki, - pamojuoja jam, kai jis pradeda eiti.
- Bye, bye, looser! - kai jis nueina, pati po keliu sekundziu atsistojusi pasisalina. Beje visai i kita puse, nei jis.
Atgal į viršų Go down
Guest
Svečias




Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeTr. 07 22, 2009 11:32 am

Ateina su ramentais atsiseda ir usisako ledu su vaisiais laukdamas kol juos atnes pasiima nusipirkta laikrasti ir pradeda skaityt.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeTr. 07 22, 2009 7:44 pm

*Atėjusi į ledainę nusiima akinius nuo saulės bei prišokusi prie kasos užsisako
vidutinę braškinio šerbeto porciją. Pasisukusi į staliukų pusę, nuodugniai viską
nužiūri mąstydama kur galėtų prisėsti. Tolumoje išvydusi pažįstamą veidą,
plačiai išsišiepusi patraukia jo link.*
- Sveikas Matt'ai!
*Džiaugsmingai šūktelėjusi, toliau kalba įprastiniu balso tonu, bet šypsosi.*
- Šimtą metų tavęs nemačiau. Kaip gi laikaisi? Ir ėėė...
*Kaip tik dabar pastebi jo sužalotą koją.*
- Kas nutiko?
*Pakelia susirūpinusį žvilgsnį į vaikino akis.*
Atgal į viršų Go down
Guest
Svečias




Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 2:15 am

.


Paskutinį kartą redagavo Matt Hardy, Kv. 07 23, 2009 2:18 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Guest
Svečias




Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 2:16 am

.


Paskutinį kartą redagavo Matt Hardy, Kv. 07 23, 2009 2:17 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Guest
Svečias




Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 2:17 am

-Sveika Ash.pamojuoja su ranka -O del kojos susilauziau ja ringe.-Tai prisesk pakalbesim. nusisypso ir paziuri i merginos akis[
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 1:52 pm

*Pastačiusi ledus ant stalo, atsisėda. Pritraukusi kėdę arčiau, pažvelgia į
Matt'ą.*
- Girdėjau kažką apie tavo nelaimę...
*Pakabinusi ledų šaukštu įsimeta į burną.*
- Dabar ne tu vienas traumuotas. Kiek esu girdėjusi Angelina gavo kaklo traumą,
Randžiui taipogi kažkas su koja.
*Apimta keisto jausmo, nusipurto.*
- Betrūksta, kad aš ringe galvą nusisukčiau.
*Vedžiodama šaukšteliu per ledus, pakelia akis į Matt'ą bei nusišypso.*
- Užjaučiu dėl traumos. Ilgai negalėsi kovoti ringe?
Atgal į viršų Go down
Guest
Svečias




Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimePen. 07 24, 2009 2:12 am

-As apie Angelina irgi girdejau o su Randziu irgi girdejau koja irgi luzo buvau pas jo nuejes tai paklausiau.nuveda akis i zeme.-Man daktaras sake turesiu ilgai rebilituotis jeigu noriu toliau kautis. -Ir dar noriu paklaust ka jus su Ianu kalbejot gal jis tave isprievartavo gal ka padare.suraukia antakius.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 8:18 pm

*Išklausiusi Matt'o pasakojimo, gūžteli pečiais.*
- Linkiu abiems kuo greičiau pasveikti, nes ringe niūriu darosi.
*Suraukusi kaktą grakščiu rankos mostu parodo savęs link.*
- Nes tarkim aš net neturiu progos susitraumuoti. Jau kaip kelios savaitės
negaunu jokios kovos.
*Giliai įkvėpusi atsidūsta ir kadangi žvilgsniu po kažką klaidžiojo, gražina
jį į Matt'ą nusišypsodama.*
- Džiaugiuosi, kad nieko rimtesnio, o tik lūžis.
*Pakabinusi dar ledų, išspaudžia suktą šypseną.*
- Žinoma jei neturi kas tavęs slaugytų gysi kur kas ilgiau.
*Nusijuokusi perveda ranka sau per veidą.*
- Ian'as? Mane?
*Net ir pastebėjusi kaip Matt'as susiraukia, prapliumpa juoku.*
- Tikrai ne. Iš kur tai ištraukei?
*Pati nejučia susiraukia.*
Atgal į viršų Go down
Guest
Svečias




Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 2:06 am

-Mano koja jau turetu greit sugyti.nusijuokia.-Na tik taip paklausiau.
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeAntr. 08 25, 2009 3:15 am

*Atejus, atsisedo prie laisvo staiuko ir nusieme savo akinius nuo saules. Pagaliau sulaukus padavejo, kuris atejo po 10 minuciu, uzsisake vaniliniu ledu su braskem. Tuomet issitraukus savo iPhone, tikrono el. pasta, kuris buvo uzgrustas draugu laisku. Nusprendus perskaityt, tik geru draugu laiskus, ji terado ju keleta. Juos perskaicius ir atrasius, istustino el. pasto dezute. Kai atnese jos ledu porcija, ji ne pazvelge ir narse po interneta, ieskodama dovanos sau. tuomet pasidejo telefona atgal i rankine ir is leto pradejo valgyt ledus.*
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeAntr. 08 25, 2009 7:12 am

Kadangi ši vieta jau nuo seno garsėjo kaip skaniausių visame mieste ledų šaltinis, pasirodo čia norėdamas tiesiog pasmaguriauti. Turėdamas būdo bruožą iš karto apžvelgti panašių vietų lankytojus, bemat pastebi netoliese sėdinčią Natashą. Žengęs kelis atbulus žingsnius atgal, pasislepia už kažkokios vitrinos ir sumanęs paišdykaut, išsiima mobilųjį telefoną. Pervaręs per galybę jame išsaugotų numerių, apsistoja ties tuo, kuris priklauso Natasha'i. Nuspaudęs atitinkamą mygtuką, kuris netrukus turi sujungti jo ir merginos mobiliuosius aparatus, akylai stebi Natashą, nes vos tik ši pažvelgs į savo telefoną, ketina skambutį numesti ir kartoti šį vaikišką žaidimą kol pačiam nusibos arba liks išaiškintas.
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeAntr. 08 25, 2009 7:21 am

*Staiga telefonas pradejo grot Lostprophers - Last Summer. Istraukus pasiziurejo i numeri. kazkodel nuojauta pasznabdzdejo apsiziuret. Pamacius Jay, sypteli ir atmetus, paraso jam pranesima.*
'Prisijunk prie manes. man nuobodu.'
*Issiuntus, jam pamojavo.*
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeAntr. 08 25, 2009 7:45 am

Sugavęs Natashos žvilgsnį, kuomet ši taikliai pastebi jį stovintį už virtinos, atsidūsta, nes mažvaikiško plano įvykdyti kaip ir nepavyko. Suspaudęs telefoną rankoje, lėtais žingsniai patraukia prie merginos okupuoto staliuko, tačiau mobiliajam suvibravus, dėbteli į jo ekraną. Nuskaitęs gautą žinutę, sukikena.
- Vienaip ar kitaip ketinau prie tavęs prieiti, bet iš pradžių norėjosi šiek tiek paerzinti,-praėjęs pro Natashą, ranka perveda per jos petį ir padaręs lanką, atsisėda į tuščią kėdę šalimais.
- Labas,-prataria pro plačią šypseną susikraudamas rankas ant stalo paviršiaus.
- Ką valgai?-ištempęs nugarą, palinksta arčiau Natasha'i priklausančios ledų taurės nužvelgdamas jos dorojamą porciją.
- Ir kaip gyveni?-pateikęs klausimą, įdėmiau nužvelgia pašnekovę ir į galvą atėjus logiškam atsakymui, tęsia:
- Spėju gerai, nes visa tiesiog švyti!-rankų mostais parodo į merginą, šypsenos veide nei akimirkai nepradangindamas.
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeAntr. 08 25, 2009 8:05 am

*Sypteli po jo prisilietimo ir patraukia plauku sruoga nuo akiu.*
- Privet. Malonu tave matyt.
*Pati pasiziuri i savo ledu porcija ir nusijuokia.*
- Vaniliniai su braskem. Labai skanus.
*Pasiziuri i vaikina.*
- Tesiog tobulai.
*Palinksi galva ir nusisypso. Tuomet pakabina sauksteli ledu ir ideda Jay i burna.*
- As visalaika tokia.
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeAntr. 08 25, 2009 10:04 am

Vos tik Natasha užbaigia tarti pirmąjį sakinį, nutaiso pasipūtėlišką veido išraišką sukryžiuodamas rankas priešais krūtinę.
- Ne,-sumerkęs akis, lėtai pasukioja galvą į šalis. Staiga išpynęs rankas, nykščiu parodo į save nusišypsodamas, bei imdamasis detalesnio minties papildymo:
- Tai MAN malonu tave matyti, nes jeigu ne tu...-įtraukęs pilnus plaučius oro, skubiai akimis permeta per patalpą, o kadangi nekalbėjo tik kelias akimirkas, užbaigia:
- Eilinį kartą sėdėčiau vienas. Pastaruoju metu aš dažnai taip,-užlaikęs žvilgsnį ties pro platų langą atsiveriantį galimų užsisakyti ledų asortimentu, Natasha'i savo pasakojimu, kokios sudėties skanėstą kerta, tik norą pačiam užsisakyti ko nors dar labiau sustiprinus, apveda lūpas liežuviu.
- Niam, niam. Beje, tikiu, kad skanūs, nes vien tik atrodo jie be galo apetitiškai,-galop atplėšęs akis nuo Natasha'i priklausančio deserto, nusišypso merginai jau žiūrėdamas į jos veidą. Pastebėjęs, jog šaukštelis su ledais keliauja link jo, prasižioja, kiek palinkdamas į priekį. Pasimėgavęs gomuriui itin maloniu vanilinių ledų skoniu, nutaiso palaimingą fizionomiją blyškiai šypsodamasis.
- Viskas,-taria kategorišku tonu.
- Noriu ir aš tokių pat,-kad mergina suprastų ką jis turi omeny, pirštu parodo į jos ledų porciją.
- Čia kas nors prieina ar reik patiems užsisakyt?-pasiteirauja Natashos pats kol kas neįsikirsdamas ledainės nustatyto užsisakymų modelio.
- Girdėjau apie tave ir Ian'ą,-kadangi vaikino vardas, nuskambėjęs iš jo lūpų ir dar palyginus garsiai malonių emocijų nesukėlė, suraukia antakius.
- Džiaugiuosi už judu,-išspaudžia ne itin nuoširdžią šypseną.
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitimeAntr. 08 25, 2009 10:29 am

*Visa laika sypsojosi, kol vaikinas kalbejo.*
- Manau, tu niekad nebusi vienas, nes esi per popoliarus.
*Sukryzioja kojas po stalu ir zvalgosi aplinkui. Tuomet vel vaikinui prakalbus, grazino i ji akis.*
- Aga. Labai skanu. Tikiuosi tai nenueis i figura.
*Patenkinta stebejo jo veido israiska ir jam nusisypsojo.*
- Na, man padavejo reikejo laukti ilgai. Stebiuos, kad per ta laika mano ledai nepavirto i vientisa mase.
*Nusisypsojo ir padejo rankas ant stalo.*
- Tikrai? Net nezinojau, kad apie mus kalba.
*Apsimete kvaile ir "nepastebejo", kaip Jay istare jo varda.*
- Aciu. Bet dar anksti. Viskas priesaki.
*Syptelejo jam draugiskai ir patrauke plauku sruoga nuo akiu.*
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Sponsored content





Lauko staliukai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lauko staliukai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Lauko staliukai
» Lauko kiemelis
» Vidaus staliukai
» Staliukai prie baro
» Staliukai prie baro

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kavinės ir Restoranai :: Ledainė-
Pereiti į: