Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Lauko staliukai

Go down 
+3
Megan Fox
Randy Orton
Eve Torres
7 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Lauko staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 08 25, 2009 4:24 pm

Kietai sučiaupia lūpas, kad neimtų garsiai kvatotis po to, kai iš Natashos lūpų išsprūdo pastarieji žodžiai, minintys populiarumą. Kelių akimirkų bėgyje sugebėjęs aprimti, įtraukia pro nosį oro, galop prasižiodamas kalbėti:
- Mano nuomonė kiek kitokia,-nudelbęs akis, pasičiumpa cukrinę, stovėjusią ties stalo viduriu ir tyrinėdamas pirštais briaunotą jos paviršių, tęsia:
- Laiko patikrinta tiesa - kuo populiaresnis esi, tuo jautiesi vienišesnis,-nepakeldamas žvilgsnio, neypatingai džiugiai nusišypso.
- Figūrą?-negalėdamas patikėti, jog mergina leido sau tai paminėt, išpučia akis.
- Tau tikrai nepakenktų kelis kilogramus priaugti,-pasako griežtu tonu, kad Natasha'i nekiltų abejonių, jog yra kokių galimybių, jo esamą nuomonę pakeisti. Atsirėmęs į kėdės atlošą nugarai, nykščiu parodo sau į krūtinę, po neilgo atotrūkio vėlgi tardamas:
- Nebandžiau tavęs iškelti, bet neabejotinai užduotis būtų pernelyg lengva,-kreivai nusišypso, tačiau į galvą toptelėjus vienai minčiai, bemat ištempia ženkliai platesnę šypseną.
- Žinoma, jeigu tavo nuogąstavimai dėl figūros nėra laužti iš piršto, galiu mielai sekioti paskui tave ir suvartoti visas skanias pagundas, kurias pati mielai suvalgytum,-sukikena, bet negalėdamas kėdėje įsitaisyti taip, kad būtų patogu, eilinį kartą pasimuisto.
- O aš ir nerankioju faktų iš bulvarinės spaudos. Žinau kaip greitai jausmai mezgasi tarp vyro ir moters, o aną kartą klube mudviejų pažintį sutrukdė ne kas kitas, o Ian'as,-nurijęs burnoje susikaupusius skysčius, šmėsteli rankas, lyg pasiduodamas.
- Prisipažįstu. Viena akim stebėjau ką veikėt.
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Lauko staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 26, 2009 6:31 am

Stebi jo veido israiska, bandydama suprast, ka jis galvoja, deja, galvoj sukos, kad jam tikriausiai uzketeja viduriai, tuomet pamacius, kad jo veido israiska pasikeite, pati syptelejo.
- Del ko? Na, zinoma, nuomones neturi sutapti...
Pati pazvelgia i jo laikoma vcukirine ir pakelia akis, prakalbus vaikinui.
- Na, netiesa. Tikrai ne. Aisku, populiarumas daugiau tikru draugu neatnesa, bet patikrina senus ir, na nezinau, tesiog as taip nemanau. Gal as nepakankamai populiari buvau?
Pakele akis i vaikina ir syptelejus, isidejo sauksteli su ledais i burna.
- Na, as irgi manau, kad nepakenktu. bet jie turi=etu uzaugti nuo sveiko maisto, o ne susaldytu baltymu.
Padejo sauksteli i ledaine ir pasiziurejo i toli, bet iskart atsisuko i vaikina, pabudinta jo zodziu.
- Tai manes kilnot nereikia. Man patinka ant saviu koju stovet.
Issigasta jo platesnes sypsenos ir siek tiek atsitraukia, bet tuomet iskart pati nusijuoke ir nerupestingai atmete plaukus nuo kaklo.
- Tai mane laikai anoreksike ir bulimike? Baik juokus. seip Ianas baigia mane apvalgyt. Jis mano geriausia dieta.
Tai pat sukikena ir issitiesus pasiziuri i medzius netoliese. Pamacius juoda varnena, syptelejo, nes seniai bemate koki pauksti. Tuomet atsisuko i Jared ir nusijuoke, nes nes jis jai buvo panasus i ta varnena. Sulaikius juoka, klausesi.
- Man atrodo, mes susipazinom ir prisipazinsiu, man buvo nejauku, kai pasakei, kad turi zmona, kaip veliau suzinojau, Iano seseri.
Nurijus seiles, vel pakabino ledu sauksteli ir isidejo i burna, megaudamasi ledu skoniu.
- Kaip suprast, cituoju: "Viena akim stebejau"?
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Stefania Fernandez

Stefania Fernandez


Posts : 56
Join date : 2009-08-27
Age : 33

Lauko staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 1:52 pm

Įėjusi į vidų nieko nežvelgdama nuskuba link prekystalio ir užsisako savo megstamiausiu - bananinių ledų. Kol ledai dar yra kraunami i indelį ar kitą įpakavimą apžiūri jau atėjusius žmones, kokl akimis neužmato tikrai verto laimikio. Neimdama į galvą, kad jis nevienas prisiverčia nužvelgti ir jo palydove vertindama savo šansus prieš jos. Pardavėjui pasakius, kad jau ledai gatavi paima juos ir tiesiu taikymu patraukia link jos nusižiūrėtos personos.
- Atsiprašau...- Jared'ui atsisukus ir jos spelionėms pasitvirtinus šiltai nusišypso.
- Jus Jaredas leto taip? - padėjsui savo ledus ant stalviršio uzkiša ranką už galinės savo kelnių kišenės išsitraukdama juodą markerį.
- Žinau, kad ne laikas ir ne vietą, bet esu jusų grupės ir filmų gerbėja. gal galėtumėt pasirašyt ant krutinės? - tebelaikydama veide šypsena ir visiškai ignoruodama merginą esančia toleliau.
Atbula ranka susiradusi kede susigraibo kedę kuria prisitraukia ir iškart atsisėda.
- Tikiuosi labai nesutrukdysiu tavo brangaus laiko.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Lauko staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 4:46 pm

Dėl savitų priežasčių pamėginęs prikaustyti Natashos dėmesį prie savęs, kad ši nesiblaškytų, sufokusuoja įtemptą akių kontaktą. Merginai kalbant, linkčioja galvą, tuo pačiu, palengva tiesdamas ranką jos ledų taurės link. Kai pajunta, jog pirštai apčiuopia šaltą, stiklinį paviršių, nežymiai kilsteli lūpų kampučius, o drąsiai stvėręs merginai priklausančią ledų porciją, pritraukia prie savęs. Paskubomis deserto pakabinęs, įsigrūda į burną tyliai vildamasis, jog už naglumą nebus viešai iškoneveiktas.
- Žinai, o mudviejų pasauliai yra ganėtinai panašūs,-nurijęs burnoje ištirpusius ledus, po padarytos neilgos pauzės, tęsia mintį, ją paaiškindamas bei papildydamas.
- Tiek mados, tiek muzikos pasaulyje vyrauja šimtai žmogui žalingų dalykų, pradedant...-įsmeigęs tarp pirštų laikytą šaukštelį į ledus, parodo kabutes.
- Draugais, kuomet tau dirbtinai šypsomasi, narkotikais, alkoholiu. Smagu, kad mudu viską perėjom,-kur kas nuoširdžiau nusišypsojęs, atsitiktinai žvilgsniu užkliudo pasisavintą taurę su ledais. Lyg sąžinė tik dabar būtų prabudusi, puola aiškintis:
- Ir atleisk už ledus. Esu per tingus, kad pakilčiau ir savų užsisakyčiau, o ko nors saldaus, būna, taip žvėriškai užsinori... Kaip dabar, tarkim,-sukikenęs pajunta, kaip ant akių užkrenta šūsnis plaukų sruogų, tad iš kart jas nubraukia pirštais. Nustebintas to, kaip netaikliai pašnekovė užpildo jo mintis tokiais nemaloniais žodžiais, kaip anoreksija bei bulimija, susiraukia.
- Aš taip nesakiau, bet priaugti kelis papildomus kilogramus tau būtų tik į naudą,-nesugebėdamas ilgai vaizduoti užsirūstinusio, sukikena.
- Tik nesuprask mano žodžių kaip nors neteisingai. Man patinka ir kaip dabar atrodai. O atrodai tu gražiai,-išskirtinai pabrėžia kiekvieną tariamą žodį, tebesišypsodamas. Kaip tik tuo metu susigaudęs, kad yra kažkieno kalbinamas, pasuka veidą į pusę, iš kurios sklido moteriškas balsas. Nelikęs nustebintas, jog buvo taikliai identifikuoti jo vardas ir pavardė, nusišypso.
- Taip. Toks mano vardas. O ir atsiprašinėt nereikėjo,-išvydęs markerį iš karto suvokia, kur link Stefania suks, tad pasiruošdamas pakyla ant kojų. Merginai atskleidus, būtent ant kokios kūno dalies ji norėtų autografo, nesusilaiko nesukikenęs.
- Bus vienas malonumas pasirašyti ant tokios vietos,-perėmęs iš jos pirštų rašiklį, klausiamai pažvelgia į merginos veidą, lyg norėdamas įsitikinti, ar ji nepersigalvos.
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Lauko staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai - Page 2 Icon_minitimePen. 08 28, 2009 4:00 am

Akiu kampuciu ziurejo i Jay pirstus ir sukikeno. Tuomet padejo rankas ant keliu ir pasiziurtejo i savo nagus. paemus Jared jos ledus, nusijuokia, bet sutramdo sypsena jam prakalbus.
- Taip, pripazystu, jie panasus. As tai pat dziaugiuos pagaliau istrukus is to sukurio.
Tai pat nusisypso ir pazvelgia i jau beveik sudorota porcija.
- Gali imti. Suprantu, man irgi taip budavo.
Patraukus zvilgsni nuo jo, apsizvalgo, lyg kazko laukdama. Tuomet atsisuko isgirdus jo balsa.
- Pripazystu, kad reikia. Uzaugs jie man naturaliai. Dabar krito, kai atsisakiau mesos. Bet dietaloge sake, kad atsistatys jis greitai.
Nusisypsojo ir padejo ranka ant pilvo.
- Aciu, malonu tai girdet, nors ir koki tukstantaji karta.
Atsisuko i atejusia mergina ir sukikeno. ramiai ziurejo jos susipazindinima su Jay ir nusuko akis i priesinga puse.
- Nejau nesutiksi pasirasyt ant tokios ypatingos vietos. Seip ten man pirma karta pasirase Ian, kai susitikom jo koncerte. Tik numeri jo veliau reikiajo sugalvot kaip perskaityt.
Sukikeno ir paemus is jo sauksteli, pasikabino ledu ir isidejo i burna.
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Stefania Fernandez

Stefania Fernandez


Posts : 56
Join date : 2009-08-27
Age : 33

Lauko staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai - Page 2 Icon_minitimePen. 08 28, 2009 11:59 am

Jared'ui ne nereikiant aiškinti ką daryti tik šypteli apduodama markerį.
Džiaugiuosi, kad neiškvietei apsaugos ar neliepei dingt, kaip daro daugelis save vadinančių žvaigždžių.- tebežiūri į jį, o merginai ėmusis kištis į pokalbį, ne neatsisukdama į jos pusę ramiai, keik nerišliai taria
- Numerį gauti galima ir paprasčiau. Nereikia, prašyti jo rašinėt ant kūno dalių.- nusišypsojusi Jared'ui, kad jis sutiko, aiškiai rodydama, kad jai tai patinka ir nė neketina keisti savo nuomonės.
- Paprašyčiau pasirašyti ir ant kitos kūno dalies, bet galiu būti suprasta ne taip kaip reikia.
Kadangi dėvėjo palaidinę su gilia iškirpte tik žengia arčiau vaikino laukdama kol tas pasirašys ant jos kūno.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Lauko staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai - Page 2 Icon_minitimeŠt. 08 29, 2009 5:47 pm

Kol buvo užsiėmęs ne jam priklausančių ledų dorojimu, pilna burna nekalbėjo, nes etiketo pagrindai jam nėra svetimi. Kuomet ledų substancija nuteka į skrandį, apsilaižo lūpas ir pasisotinęs, nustumia taurę į priekį, padarydamas ją prieinamą Natashos rankom perimti.
- Vegetarė?-matomai maloniai nustebintas pašnekovės pokyčių ties mitybos įpročiais, iš susižavėjimo, apipila merginą aplodismentais, bei sumano į šią temą įsigilinti:
- Šaunu. Dabar abu būsim juodos avys, baltų avių aptvare,-sukikena, bet šypseną lūpose akimirksniu pritemdęs, tęsia, kiek palinkdamas į priekį bei imdamas kalbėti dalykišku tonu:
- Ir kas tave paskatino priimti tokį sprendimą? Netikiu, jog iš meilės gyvūnams, nes tai mano motyvas. Kaip mados guru, bent jau kailius turėtum dievinti, o tai kertasi su esmine vegetarizmo samprata,-užbaigęs netrumpą sakinį, pavarto akis akimirką susimastydamas, kad kalbėdamas, veikiausiai, pasirinko pernelyg gudriai sudėliotą gramatinę sandarą.
Kadangi kuris metas rankoje laikė žymeklį, o ir išvaizdi mergina priešais nuomonės dėl vietos autografui nepakeitė, atsargiai timpteli Stefanios dėvimos palaidinės kraštelį ties dešiniąją krūtinės puse, nenorėdamas, kaip nors netyčia apipeckinti to rūbo. Tačiau išgirdęs iš Natashos lūpų išsprūdusį, jam nepatinkančio asmens vardą, meta į sakinio autorę rūstų žvilgsnį.
- Ian, Ian...-ištaria ironiškai, demonstratyviai šaipydamasis ir vaipydamasis tiek, kiek leido veido raumenys. Garsiai pro nosį iškvėpęs orą, susikoncentruoja ties Fernandez, išraitydamas jai ant krūtinės abstrakčią, jo autografų dėjimo manierai įprastą žymę.
- Na štai,-pakėlęs akis į merginos veidą, nusišypso. Užkimšęs markerį kamšteliu, atsuka jį taip, kad žymeklio šeimininkė galėtų jį atsiimti.
- Tiesa...-patrina pirštais kaktą, tik po laiko susipratęs atsižvelgti į kai kuriuos Stef žodžius.
- Ta kita kūno dalis, tai kas būtų?-mįslingai šypsosi žiūrėdamas merginai į akis ir teikdamas realią viltį, pasirašyti dar kartą, kad ir kokia vieta tai bebūtų.
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Lauko staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 2:06 am

Pasiziurejus i jau tuscia taure, ja nustumia toleliau ir sunerus pirstus padeda juos ant stalo.
- Aga. Taip protestuoju pries savo tevus. Buvau ja tapus, kai man buvo 16 metu. Bet kai issikrausciau is mamu, visiskai apie tai pamirsau.
Sukikeno is jo aplodesmentu. Pirstais perbrauke per savo plaukus ir zvilgtelejo i savo laikrodi.
- Man visada patiko but kitokia.
Vaikinui surimtejus ir palinkus i prieki, pati taip padare.
- Na, kailiu savu noru nenesioju ir kiauliu su visciukais nemyliu, bet priezasti tikrai kvaila. Kad nereiketu Ian'ui ruost taip pamegtu mano motinos kotletu. Labai geras pasiteisinimas.
Nusijuoke is savu zodziu.
- Man numerio niekad nereikejo prasyt. Man juos duodavo.
Syptelejo ir padejo ranka ant peties.
- Gerai, nebe neminesiu jo vardo.
Pavarte akis ir uzsisukus, sunere rankas ant krutines.
- Tai gal man jums netrukdyt?
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Stefania Fernandez

Stefania Fernandez


Posts : 56
Join date : 2009-08-27
Age : 33

Lauko staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 12:27 pm

Tebešypso pritardama visiems vaikino veiksmams todėl tik dar labiau prisiartina, kad būtų patogiau jam pasirašyti. Netardama nė žodžio stebi jo atliekamus veiksmus, praleisdama ką pliurpia dar tebeesanti mergina. Jam pasirašius nužvelgia jo paliktą parašą ant savo kūno.
- labai ačiū. Lieku skolinga. - paėmusi markerį neatsižiūrėdama stebi ant savo krutinės išraityta parašą. Visiškai nežymiai suraukia nosį merginai įkyriai zyziant kažką savo pasuka galvą į jos pusę.
- Turbūt vaikinai savo numerius siunčia tau paštu su savo CV.- atsisuka vėl į vaikiną,o gavusi klausimą apsilaižo lupas. Pažvelgusi į jam už nugaros esantį langą, ir kitoje gatvės pusėje esanti pastatą kai ką sumasčiusi gražina akis į Jared'ą.
- Aš tau parodysiu, o tada jau pasakysi ar mano norą galėsi įvykdyti. - netikėtai suėmusi vaikiną už rankos imasi vesti jį iš ledainės.
- Tik ne čia, nes be jokios abejonės mus išmestu. - nusišypso, nors žino, kad vaikinas negali matyti jos veido. Visiškai neimdama į galvą, kad šitaip palieką merginą vieną iššitempia Jared'ą paskui save į kitoje gatvės pusėje esantį pastatą.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Lauko staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 5:43 pm

Blaškydamasis tarp Natashos bei Stefanios veidų, stengiasi būti dėmesingas pašnekovas abiejų barikadų pusėse. Kuomet išgirsta kokia yra Poly mitybos pokyčių priežastis, prunkšteli, tačiau nenorėdamas pamokslaut ir imti aiškinti, kaip jam tai atrodo kvaila, judviejų pokalbio temą apibendrina, tardamas:
- Džiaugiuosi, jog tavo gyvenime tiek daug Ian'o,-įtikinamai palinkčioja smakru, tik užtvirtindamas tai ką pasakė. Nutaisęs mąslų žvilgsnį, akimirką įsistebį į tolį, kreivai šyptelėdamas:
- Gal jis apleis muziką ir jo grupė pamažu išplasnos iš rinkos... Nors koks skirtumas. Vis vieną nelaikau jo konkurentu,-permaino veido išraišką akimirksniu įpliekdamas į ją savimyliškumo. Tuomet žvilgsnį nukreipęs į Stefanią, maloniai jai nusišypso.
- Nuo kada už autografus yra imamas koks nors mokestis?-klausiamai iškelia antakius.
- Man malonu, jog atsiranda tokių merginų, kurios vis dar nori turėti mano parašą,-nesuspėjęs nė tinkamai sureaguoti, pajunta jog yra tempiamas į kažkurią pusę. Įsispyręs padais į žemę, pasiknisa džinsų kišenėje ir užčiuopęs pirštais kupiūrą, pameta ją ant stalo, kreipdamasis į Natashą.
- Čia už ledus. Atleisk,-sumykia bei kilstelėjęs vieną ranką, sulanksto iš pirštų telefono ragelio simbolį, o lūpomis, be garso sužiopčioja:
- Aš tau paskambinsiu,-nusišypsojęs, lieka paveiktas Fernandez veržlumo, tad nusitįsia paskui.
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Lauko staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai - Page 2 Icon_minitimeSk. 08 30, 2009 11:40 pm

Palinkciojo galva ir vel atmetus keleta plauku sruogu, sumurmejo sau po nosim.
- Bus dar daugiau.
Nusijuoke, nes jai pasirode juokingi Jay spejimai del Ian ateities.
- O as tikiuosi ne. Dabar jis ant sparnu. Uuu... Dar laukia daug daug ju gyvavimo metu.
Pamacius, kad Jared tuoj dings is akiracio jam pamojavo ir palinkciojus galva, nusuko ja i kita puse bandydama sugalvot, ka jai dabar. Tuomet atsistojo ir pradingo is vietos.
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Evan Bourne
ECW World Heawyweight Čempionas
Evan Bourne


Posts : 304
Join date : 2009-07-24
Age : 41
Location : St. Louis, Missouri

Lauko staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai - Page 2 Icon_minitimeAntr. 10 06, 2009 11:58 pm

Atvaziuoja ir islipes is automobilio sudrimba i pirma pasitaikiusia kede.
Atejus padavejui uzsisako dvi dvigubas porcijas ledu
Nuobodziaubamas issitraukia telefona bei perskaites zinute igruda ji i ta pacia vieta..
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Lauko staliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Lauko staliukai   Lauko staliukai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Lauko staliukai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lauko staliukai
» Lauko kiemelis
» Vidaus staliukai
» Staliukai prie baro
» Staliukai prie baro

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kavinės ir Restoranai :: Ledainė-
Pereiti į: