Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Palata Nr. 56

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 56 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Palata Nr. 56   Palata Nr. 56 Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 5:54 pm

Kadangi iš namų Ian'o buvo atvežtas į ligoninę, po skrandžio praplovimo procedūros ir vos ne vos išvengęs mirties yra atvežamas į šią palatą. Būdamas vis dar labai silpnas, tankiai kvėpuoja neprasimerkdamas, o nuo visų suleistų vaistų, jausdamasis ne ką geriau nei tuomet ant svetainės grindų, "kamuoliuko" povyzoje. Nepaisydamas seselės paliepimo pabandyti užmigti, pasineria į mintis, gilius apgalvojimus, tad tik guli užmerkęs akis, kad aplinkiniai galvotų, kad jis tikrai yra užsnūdęs.
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 56 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 56   Palata Nr. 56 Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 6:05 pm

Is brolio suzinojusi, kas atsitiko ir nekreipdama i jo protestus visisko demesio, nors ir pamindama isdavyste visgi atvyksta. Priejusi link palatos netvirtai suima uz rankenos ir prastoviniavusi keleta akimirku atidaro duris. Vos tik izengusi i vidu sustingsta isvydusi toki vaizda. Prisiartinusi prie lovos viena ranak sugraibo salia esancia kede i kuria ir atsiseda, nes ant koju vos laikesi. Susiradusi Jared'o ranka ja suima. Manydama, kad jis miega nejucia pati ima verkt.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 56 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 56   Palata Nr. 56 Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 6:15 pm

Manydamas, kad į palatą vėl užėjo seselė, nepramerkia akių, tačiau įdėmiai klausosi patalpoje įsivyravusio bruzdesio. Ilgainiui supratęs, jog svečias negali būti kas nors iš ligoninės personalo, juo labiau pasigirdo kūkčiojimas, bijo atsimerkti, kad viltis, jog tai Eve nelauktai nesubliūkštų. Silpnai suspaudęs jos ranką, silpnai šypteli iš daugelio tik jam težinomų požymių atskleidęs atėjūnės tapatybę.
- E...v...e...-balsui trūkčiojant, šiaip ne taip prasimerkia. Vaizdui liejantis, kelis kartus sumirkčioja bei pajutęs, kaip smarkiai yra išdžiuvusios lūpos, apveda jų kontūrą liežuviu. Nenorėdamas prieš merginą atrodyti toks silpnas, pasistengia kalbėti kuo aiškiau, toliau kęsdamas blogą savijautą:
- Tas raštelis. Eve, kodėl?-prisimerkęs, blausiai pažvelgia į jos veidą.
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 56 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 56   Palata Nr. 56 Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 6:23 pm

Pajutusi, kad bent silpnai, bet visgi yra suspaduziama jos ranka pakelia akis i jo veda ir laisvaja ranka nusivalo riedancias asaras, kurios negaledamos sustot rieda toliau. Pamaciusi, kad jam labai sunku kalbeti prideda pirsta prie lupu
- Nekalbek prasau
Vis dar stebedama jo veida gauna klausima, nuo kurio nusuka veida i siena ir keleta kimirku patylejusi prakalba
- Man viska papasakojo. Buvo atejusi Nicole
Isputusi ora vis dar stebi viena taska sienoje
- kai pasakei, kad susirasi kita as tuo nepatikejau, bet dabar matau, kad klydau ir stipriai
Atsisuka i ji
- Bet pasikalbesim kai isgysi
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 56 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 56   Palata Nr. 56 Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 6:52 pm

Negalėdamas leisti sau net tokioje situacijoje matyti Eve's ašarų, ištiesia laisvą ranką jos veido link, kol šio veiksmo "tikslą" pasiekęs, nykščiu kuo švelniau nubraukia tuos skruostais riedančius lašus.
- Nenoriu matyti tavęs kenčiančios,-nepaliauja kalbėti tyliai, kone murmėti, nes taip lengviau.
- Turiu labai daug pasakyti. Nežinia ar išsikapstysiu,-giliai įkvėpęs, krūpteli lyg kūną būtų netikėtai persmelkęs skausmas. Nesukaupęs pakankamai jėgų tęsti, nepertraukia kalbančios merginos. Kai ši aiškiai pamini prakeiksmu tapusį Nicole's vardą, taip smarkiai, bei skausmingai suraukia veidą, kad šį iš vagotų gilios raukšlės. Matomai pradėjęs kęsti kiek labiau emocinį nei fizinį skausmą, bando prabilti:
- Ji buvo pas tave, tiesa? Ji tave susirado,-bemat sudėjęs visus taškus ant i ir suvokęs visus Eve elgesio motyvus, vengia žvelgti į jos veidą, tad užsimerkia.
- Eve, aš siaubingai gailiuosi dėl to ką padariau, ko prišnekėjau. Nesu vertas, kad čia būtum ir lietum ašaras. Esi verta geresnio nei aš. Stebiuosi, kodėl atėjai,-sulig dar vienu giliu įkvėpimu, praplešia akis ir nenoriai pažvelgia į jos veidą, beveik neišdrįsdamas regėti kaip ši verkia.
- Juk dabar turėtum smaigstyti adatėles į mano vudu lėlytę,-stengiasi neprarasti humoro jausmo, tačiau elgiasi nenuoširdžiai.
- Trūko tiek nedaug, kad būčiau su ja permiegojęs,-nejučia pats sau priminęs kas vyko, įremia dantis į apatinę lūpą ir tuomet iškošia vos vos suprantamai:
- Ir nenoriu apie tai kalbėti, kai fiziškai pasijusiu geriau. Jeigu nepasakysiu visko ko noriu, nei tau, nei man nepalengvės,-leisdamas sau atsipūsti nuo įtempto kalbėjimo, pripildo plaučius oro, bei netikėtai šypteli:
- Esu pripumpuotas medikamentų, tad kaip nors iškęsiu,-turėdamas omenyje tai, jog sugebės kalbėti tiek kiek reikia, plačiau minties nepaaiškina vildamasis, jog merginą tai nuramins.
- Esu sumišęs. Taip stipriai tave myliu, kad galėčiau paleisti, nes nesugebu padaryti tavęs laimingos. Bet kita vertus, kokia prasmė man gyventi jeigu visą likusį savo sumautos egzistencijos laiką jausiu tavo pyktį?-suspaudžia Eve ranką dar stipriau, klaikiai bijodamas, kad ši atsitrauks.
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 56 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 56   Palata Nr. 56 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 12:51 pm

Pamaciusi jo artejancia ranka uzsimerkia leisdama jam nusluostyti asaras. Nors ir Jared'as kalba tyliai kazkokiu budu aiskiai viska is jo girdedama atsisuka i ji
- Tai aisku, kad issikapstysi. Privalai issikapstyt.
tvirciau suspaudusi jo ranka tesia kalba
- Del Nikki...del manes
Visiskai kitaip nej jis stebi jo veida ir linkteli
- taip, buvo ir viska pasake.
Klausydama jo zodzio giliai ikvepia. Asaroms darant savo vis dar jas nubraukia ir kiek galedama tvirciau prakalba
- Nekalbek taip. As zinau su kuo noriu buti, bet nezinau ar,tu, tu nori.
suspaudzia lupas kelioms akimirkoms svarstydama, kaip viska, kuo aisku pasakius
- Atejau todel, kad kitaip negalejau. Juk zinai, kad tave myliu ir, kad ir kokia kiaulyste man iskretei jaudinuosi del taves
Isgirdusi bandyma pajuokauti isspaudzia linijine sypsena
- Nereikia ir vudu, jau taip sau pats daug blogo prisidarei
Nutyla uzsigalvodama, nes Nicoels ir jo pasakyti zodziai tarpusavy nesutampa, bet nusprendusi dabar i tai nesikisti tiesiog atsako i kitus jo zodzius.
- Tau, negalima daug kalbeti. Esi dar labai nusilpes.
Siprasdama, kad keik tik nori gali jam kalt ta pati jis neklausys ir tolaiu kalbes leidzia jam testi. visiskai paveikta jo zodziu istiesia laisvaja ranka ir perbraukia jam per skruosta
- Jared, turi del ko gyvent neiskaitant ir manes.
Jausdama skausma rankoje nedrista jos ne pajudinti
- Ir nedrisk manes paleist tokiu budu. Vo sito, tau, tikrai neatleisciau nej pergulejimo su Nicole
pasizirui jam i akis
- Pyktis tik pirmas dalykas. Kaltinu save, kad nesugebu buti tau tinkama zmona ir tave spaudziu.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 56 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 56   Palata Nr. 56 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 4:53 pm

Skausmingai suspaudęs lūpas, nuveda nereikšmingą žvilgsnį į šoną ir Eve'i kalbant, nesistengia nuslėpti jaudulio, kai ši pamini Nikki, o kiek veliau ir save.
- Viskas yra kur kas sudėtingiau, Eve. Esu tik tipinis šunsnukis, sumautas stuobrys ir paršas. Esu būtent toks, kokiu vyrus laiko prisiekusios feministės,-dėbtelėjęs į merginos akis, suima jos ranką jau nebe viena, o dvejomis galūnėmis, nykščiu švelniai glostydamas jos odą.
- Neapsimetinėk, kad mano klaidos yra pataisomos. Taip nėra. Dabar tik džiaugiuosi, kad turėsiu laiko jas išpirkti, nors nepuoselėju vilčių, jog viskas bus kaip buvę,-įsistebi į Eve veidą, detaliai jį nagrinėdamas ir norėdamas jame ką nors įskaityti. Kiek veliau, nepraranda noro aptarti ne tik situaciją, bet ir personą, viską savo melu tik dar labiau paaštrinusią:
- Nejaugi Nicolė atėjusi pasigyrė, kaip ją atstūmiau?-pajutęs, kad pritrūksta oro, įkvepia. Pamažu jį leisdamas pro nosį, susikaupia tęsiniui:
- Bet koks gi skirtumas,-apimtas nevilties, pamėgina bent šyptelt.
- Vien tik mintis, kad sudariau situaciją, per kurią galėjau tave išduoti mane gniuždo. O ką jau kalbėti apie kone stebuklingai atsiradusį polinkį į narkotikus,-vėlgi užstrigęs, susikremta žvelgdamas į Eve skruostais riedančius lašelius, kuriuos skubiai nubraukia.
- Skausmai, kuriuos jaučiu yra niekis palyginus, kiek daug kančios man teikia tavo ašaros,-pateikęs tiesioginį paskatinimą merginai nurimti, atsidūsta. Po menkos pauzės, kurios metu nejučiomis nugrimzdo į prisiminimus, tęsia akivaizdžiai demonstruodamas, kaip smarkiai yra nusivylęs pačiu savimi:
- Aš taip norėjau padaryti tave laiminga, bet man nepavyko. Negi po visko sugebėsi apsimetinėti, jog niekad nesu tavęs stipriai įskaudinęs?-viltingai pažvelgia į jos akis, tačiau netrukus užsimerkęs, pajunta Eve rankas ant savo veido. Lėtai ir nelabai grabiai suėmęs jos delną, prispaudžia jį prie savo lūpų.
- Gyventi be tavęs ir Nikki man nebebūtų jokios prasmės. Klaikiai gailiuosi dėl visko ir Eve...-trumpam nutrūksta.
- Jeigu yra bent menkiausia galimybė, jog galėsiu tave bučiuoti, būti su tavimi maldauju, suteik man ją,-netrukus vėlgi išgirdęs Eve tariant Nicolės vardą pajunta, kaip pašiurpsta oda.
- Pergulėjimo?-veikiausiai, jei nebūtų toks silpnas išreikštų nuožmesnę nuostabą, tačiau dabar tik praplečia akis.
- Eve, paklausyk...-nejučia imtas varstyti abejonių dėl to, ką atėjusi Nicole merginai išpasakojo, klausiamai įsistebi į jos akis sudarydamas įtemptą akių kontaktą.
- Ką tiksliai toji moteris tau papasakojo?
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 56 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 56   Palata Nr. 56 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 5:38 pm

Giliai kvepuodama, o gerklej nuo asaru atsiradus gniutului, negaledama pratarti zodziu kalusosi jo, kol aprimsta.
- Tavo klaida nera lengvai pamirstama. As visdar negaliu tuo patiketi.
Nuleidusi galva perbraukia delnu per patalyne
- Negaliu aptiketi ir tuo, kad suvalgei sitokia doze narkotiku
pakelusi galva pasiziuri jam i akis
- ne neisivaizduoju ka buciau padarius jei butum nebeatsibudes
galvos mostu patraukusi plaukus nuo akiu
- Na sakykim pasakojo panasiai
Nesiruosdama jam pamokslauti, prikanda lupa
- Isdavyste yra viena, bet narkotikai..
nesusilaikiusi visgi isreiskia savo nuomone
- Sito nesuprantu labiausiai. Juk..
uzsikirsdama ima mosikuoti ranka
-...tiek to nesvarbu. Paklausyk
rimtai pasiziuri jam i akis
- Turi man prizadeti, kad daugiau tos nesamones i burna nebesidesi, nes nebenoriu daugiau taves cia matyt tokios bukles
Nusivalus asaras dar pati pamosikuoja pries veida ranka, kad veidas apdziutu
- Nieko, labai seniai verkiau. Tuoj tureciau liautis
Isputusi ora per burna pazvelgia i ji
- Jared'ai, tu, kalbi, ka esi padares man, bet as zianu, kad esu nemaziau kalta nej tu, kad savo veiskamis ledau, tau, nusirist iki cia
tardama letai po zodi, kai jos delnas atsiduria prie jo lupu perbraukia pirstu per jas
- Ji yra. As negaliu kitaip pasielgt. Perdaug tave myliu, kad vienu zodziu nutraukciau viska
Negaledama atlaikyti jo itempto zvilgsnio nusuka veida i siena nutildama keletui akimirku
- na visu pirma tai, kai atejo iskart atidave tabletes, kurias pats ir suvalgei, o man nedaejo ju ismest.
prikanda lupa atsisukdama i ji ir greitai islipa
- o toliau pasake tai, kad dar uzrijes tableciu ja uzlauzei, ir viskas


Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 56 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 56   Palata Nr. 56 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 7:52 pm

Su skaudama širdimi žiūri į vis dar ašarotas jos akis nebespėdamas valyti riedančių lašelių. Ties pirmaisiais merginos žodžiais, nė nesuabejoja, kad toliau mergina paminės jo išdavystę, tačiau leidęs merginai baigti kalbėti iki ilgesnės pauzės, suglumęs nuveda akis. O pajutęs, kad kuo daugiau kalba, tuo lengviau darosi tai atlikti, iš kart prakalba nesudarydamas nemalonių tylos akimirkų:
- Tuo metu buvau paklaikęs. Nesupratau ką darau ir net dabar negalėčiau paaiškinti kodėl taip pasielgiau užuot bandęs tave susirasti, pakalbėti,-užmerkęs akis pasuka veidą taip, kad Eve ranka atsidurtų kuo arčiau jo šnervių. Giliai įkvėpęs jos odos kvapo bei mėgaudamasis juo, lėtai atsimerkia.
- Buvau visiškai sugniuždytas. Kai perskaičiau tą raštelį, regis, žemė išslydo iš po kojų,-nudelbęs akis, nervingai sutrūkčioja žandikauliu. Merginai vėl ėmus kalbėti ir tarytum nenorėdamas girdėti tai ką ji sako, ima purtyti galvą, o netrukus paprieštarauja:
- Esi dar labai jauna. Su manim ar be matęs tavo gyvenimas būtų tęsęsis. Tik...-balsui vėl užlūžus, kiek suraukia antakius iš anksto parodydamas, jog neketina kalbėti apie ką nors itin optimistiško:
- Neįsivaizduoju kodėl sumaniau ant kortos pastatyti viską dėl ko gyvenu: tave, mūsų dukterį ir muziką,-kietai sukandęs dantis, stengiasi suturėti vidurius baigiantį išgraužti kaltės jausmą. Tačiau netikėtai atpalaidavęs išsitempusius veido raumenis, šypteli:
- O palaužti vyrai iš ties tampa bepročiais,-atsidusęs beregint suvokia, kad išliejo per daug nuoskaudos pamiršdamas faktą, jog Eve iš dalies jaučiasi dėl visko kalta. Tad prakalba:
- Bet už viską ko pridirbau, kiek skausmo suteikiau tau, tai kone geriausia bausmė,-stengdamasis palaikyti savo paties iškeltą idėją, silpnai šypsosi. Suintriguotas greitai pakitusio Eve balso tono, skvarbiai įsistebi į jos veidą. Neskubėdamas atsakyti, kaip pradžiai giliai atsidūsta.
- Eve, šiaip ne taip išsikapstęs aš neketinu kartoti senų klaidų, juo labiau puikiai žinau, kad tik per narkotikus atsidūriau tos bobos glėby,-iš kart pasigailėjęs, kad tai pasakė, pažvelgia į merginos veidą bandydamas įskaityti kokias mintis jai sukėlė.
- Aš tau neleisiu šitaip kalbėti,-akivaizdžiai pykteli, jog dėl visko Eve kaltina save.
- Dėl to, kad pakvaišau esi mažų mažiausiai prisidėjusi. Tačiau perdėtai negraužiu ir savęs. Žinau iš dalies kieno dėka narkotikų sukeltas apsvaigimas man tapo mielas ir visiškai pasveikęs nežadu visko taip palikti,-skyręs užtektinai laiko parodyti ir savo nuožmiąją pusę, grįžta prie kur kas žemiškesnių aktualijų lyginant su jo pastaraisiais tolimos ateities svaičiojimais:
- Tai tiesa...-iš kart prisipažįsta, kai Eve žodžiai paliečia Nicolės vizitą.
- Tad jeigu ji pasakojo viską kaip buvo, iš kur ištraukei, kad su ja ėjau iki galo?-vis dar šio to nesuprasdamas, suraukia antakius.
- Ta prasme, permiegojau?-patikslinęs savo žodžius, leidžia sau atsikvėpti laukdamas atsakymo.
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 56 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 56   Palata Nr. 56 Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 12:01 pm

Negaledama pakesti isivyravusios tylos nori kalbeti, bet nesumastydama, ka dar turetu pasakyti leidzia ajm prabilti pirmam.
- Neturejau iseiti palikdama tik rasteli. Turejau likti ir viska grazei issiaiskint
Tartum sakydama viska sau o ne jam uzsiziopso i siena, kol jo zodziu paveikta atkunta
- Nereikia man prikaisiot, kad esu uz tave jaunesne.
Atsisukusi i ji silpnai palinksi patvirtindama savo zodzius, aiskiai rodydama, kad jei tai nepatinka
- Ir koks dar gyvenimas. taip, gyvenciau del Nikki, nes kitaip nebegaleciau, bet juk esi ir tu ir to as lengvai negaliu pamirst
atremia nugara i kedes atlosa
- Tu tokiom apliinkybem neprotauji. Isitikinau jau antra karta. Kita kart prisirisiu prie rankos ir, kad ir kaip pykciau ziuresiu, kad nieko nepasidarytum.
Nesuivaldzius sypteli, bet isgirdus jo ideja kuriai ne velnio nepritaria ima aiskint savo nuomone
- Kokia dar bausme. Vos nenumirei nuo savo sugalvotos bausmes.
Suciaupusi lupas zvilgteli pro langa. Paminejus visu bedu autore garsiai ispucia pro nosi ora
- Neisivaizdavau, kad galetum sitaip pasielgti
Nesiruosdama gincytis aiskiai pamaciusi, kad jis pyktelejo nieko nebesako ir uzsikabina ties jo klausimu.
- Nes jinai man taip ir pasake.
pakartoja vaikino zodzius
- kad ejai su ja iki galo
Prisiminusi dar viena fragmenata is Nicole's kalbos istiesia nugara
- dar jinai liepe nieko tau nesakyti. Na, kad tai ji man viska papasakojo.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 56 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 56   Palata Nr. 56 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 1:12 pm

Nykščiu vedžiodamas per jos rankos odą, stebi šį savo atliekamą veiksmą, o Eve'i prakalbus garsiai atsidūsta jau vien tik kūno kalba parodydamas nepritarimą:
- Eve tu tikrai nesi kalta. Pilnai tave suprantu,-pakėlęs akis į jos veido lygį, pamėgina nusišypsoti.
- Jeigu būtum pasilikusi namuose, veikiausiai jau kitas mano skruostas kaistų nuo tavo delno,-nepaliaudamas "žaisti" su merginos ranka, atlenkia jos pirštus ir savaisiais švelniai perveda per delną.
- Tad galima sakyt išėjusi pakreipei įvykius pačia geriausia linkme,-nenorėdamas, jog Eve pultų prikišti dabartinę jo būklę, pratęsia nutaisydamas kiek griežtesnį toną:
- O to, kad prisirijau tablečių nesureikšmink. Viskas gerai. Svarbiausia, kad likimas man davė antrą šansą ištaisyti klaidas ir pasistengti gyventi teisingai,-giliai įkvėpęs sumerkia akis ir pratyli praleisdamas kai kuriuos merginos žodžius pro ausis, visiškai nenorėdamas priedo veltis į debatus dėl judviejų amžiaus skirtumo.
- Mergyt, labiausiai nenorėčiau, kad būtum su manim neatvira. Jeigu tave supykdysiu, labai prašau, reikšk savo emocijas nuoširdžiai,-pasistengęs ištaria ramiai, nors visom išgalėm slėpė susierzinimą, kurį jam kelia prie piršto prisegtas spaudimo matuoklis. Neužilgo judviem perėjus prie Nicole's, nejučia paniūra, nes kalbėti apie tą moterį jam matomai buvo nemalonu. Bet kadangi yra per silpnas kūno kalba aiškiai išreikšti sukilusius jausmus, pasilieka prie nuomonės reiškimo vien tik žodžiais:
- Ji išpūtė milžinišką burbulą. Nė neabejoju, kad po to kai ją atstūmiau Nicole atvyko pas tave vien tik tam, jog mus išskirtų,-sugręžia dantimis tuo pačiu kietai suspausdamas žandikaulį. Palaukęs kol nervai atslūgs, skvarbiai įsistebi į Eve akis.
- Eve suprask, aš per daug tave myliu, kad net būdamas beviltiškai apsvaigusiu sugebėčiau pasimylėt su kita moterimi,-pajutęs, jog balsas ima virpėti, įkvepia.
- Ne. Aš nebandau tavęs įtikinti. Tavo valia kuo tikėti,-užsimerkęs, tvirčiau suspaudžia Eve ranką, veidą nusukdamas kiek labiau į lango pusę.
- Ta moterimi ar manimi.
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 56 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 56   Palata Nr. 56 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 1:54 pm

Priminus, kad buvo voztelejusi jam nusuka akis i jo veido vieta kur buvo sudavusi. Laisvaaj ranka su kuria jis nezaide nesusilaikiusi pradeda glostyti ta vieta.
- labai atsiprasau, kad taip pasielgiau, bet aki nori sugebi isvest mane is kantrybes
Prunkteli
- Nesureiksmint? Tu vos nemirei ir dar sakai nesureiksmint?
Uzismerkusi giliai ikvepia oro nenoredama daugiau gincytis kuris kalciausias
- As ir taip lieju emocijas laisvai. Ziurek jau kazkelinta karta jau tave musu.
Davusi pavyzi apie jos jau ne pirma karta kai pamalonina jo veida savo delnu, sugniauzia kumsti vel prakalbus apie Nicole.
- Ne neabejoju tavo zodziais.
Kadangi jis nusisuko keliais pirstaispradeda glostyti jo ranka nuo alkunes iki plastakos
- Man labai sunku patiketi isvis kas dabar vyksta.
Uzsimerkusi sunkiai atsidusta
- Bet as kitaip negaliu. Tikiu tavim ir visada tikesiu.
Atsimerkusi atsisuka i ji
- Dabar turetum pamiegoti ir nebandai atsikalbinet
Veido mimika rodydama, kad ne neketina nusileisti ir veltis i diskusijas isipatogina kedeje visdar laikydama jo ranka kol pagaliau Jared'as uzmiega.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 56 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 56   Palata Nr. 56 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 3:46 pm

Ir be didesnių paaiškinimų supratęs kodėl būtent ta jo veido dalis sulaukė Eve's delno dėmesio, patenkintas išsišiepia, nors su kiekvienu jos rankos priartėjimu arčiau apatinės veido dalies, kaukšteli dantimis, lyg siektų nukasti kelis merginos pirštus.
- O aš ir nesakau, kad nebuvau to vertas,-nukreipęs žvilgsnį pavarto akis lėtai permesdamas per patalpą bei suėmęs Eve ranką suneria jos pirštus su savaisiais, o priartinęs prie lūpų, pabučiuoja.
- Žinau kiek daug blogo tau esu pridaręs ir prikalbėjęs, patikėk. Kadangi nutariau vėl pereiti prie švaraus gyvenimo būdo, stipriausi svaigalai man bus nebent tik kola,-patikinęs, šypteli kadangi tam kad susijuoktų, paprasčiausiai buvo per silpnas.
- Pati pasakei,-pažvelgia į jos akis vyptelėdamas lūpos kampu.
- Vos nenumiriau. Tai keičia absoliučiai viską,-atsidusęs, pasimuisto lovoje, bet dėl juntamo skausmo, sulig kiekvienu neatsargiu kryptelėjimu tyliai inkšteli.
- Niekad netikėjau likimu, bet dabar supratau, jog jis man davę šansą pasitaisyti. Turėsiu užtektinai laiko laikytis pažado,-užtilęs, sekančius žodžius ištaria pro šypseną:
- Padaryti tave laiminga. O teisę mane lupti turi kiekvieną kartą, kai pasakau ką nors netinkamo. Turėk tai omeny,-ištiesęs rodomąjį pirštą, parodo jį savo smilkinio link, bei pakreipęs galvą pažvelgia į netoli jo galvos stovintį įkyriai pypsintį monitorių. Iš Eve veido, bei suspaustų jos kumščių bemat supratęs, kad mergina noro kalbėti apie Nicolę turi tiek pat "daug" kaip ir jis, sumano tos temos nebeplėtoti.
- Ne tau vienai pastarųjų dienų įvykiai atrodo kaip sumautas košmaras. Bet kad ir kiek kartų įsižnybčiau negaliu prabusti,-silpnai papurtęs galvą, primerkia akis įsistebėdamas į tolumoje ant sienos kabantį laikrodį.
- Dievaži, už viską gyvenime labiau dabar norėčiau atsukti laiką atgal, kad galėčiau daug ką pakeisti, bei...-kietai sučiaupęs lūpas gražina akis į merginą.
- Tavo bučinio,-negalėdamas numatyti kaip mergina į tokius žodžius reaguos, akimirką pasigaili, jog tai pasakė, tad norėdamas atitaisyti situaciją, atsako į tai, ką buvo praleidęs:
- Aš ir neketinu atsikalbinėti, Eve. Užmigsiu, jei tik tu būsi šalia,-dar kartą pabučiavęs jos delną, sumerkia akis. Užliūliuotas ramumos, kurią jam teikė merginos būvimas, greitai užsnūsta.

2 weeks ago.

Maždaug po poros savaičių gijimo po apsinuodijimo narkotikais proceso, išaušus tai dienai kuomet jis turi būti paleidžiamas mano, kišdamasis mantą į krepšius, kalbasi su Eve:
- Tu nė neįsivaizduoji kaip man nusibodo ši ligoninė. Darysiu viską, kad nebereiktų daugiau čia nei tau, nei man pakliūti,-sukikenęs, ištiesina nelygų jo paties paklotos lovos kampą, bei priėjęs prie Eve, ją apkabina.
- Turiu tau paruošęs mažytę staigmeną,-nenorėdamas išteplioti merginos makiažo, pabučiuoja į jos lūpos kamputį.
- Daugiau nei tris savaites laukiau kol ją pristatys.
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 56 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 56   Palata Nr. 56 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 4:01 pm

Visas savatites lankiusi Jared'a ligonineje iki paskutines dienos stebi jo veiksmus.
- Ismokau mintinai kelia iki cia ir isiminiau visus daktarus, kol cia lankiausi.
Syteli
- Labai dziaugiuosi, kad pagaliau gryzti namo.
Jam priejus uzdeda rankas ant liemens
- Kas tai per staigmena?
Nusisypsojusi kilsteli antaki
- Negaliu pakesti, kai mane kankini su staigmenom. Man smalsu.
Priejusi prie duru jas placiai atidaro leisdama eiti vaikinui pirma nesinam visom tasem
- Greiciau namo, nes imu gauti tavo nemegima ligoninem.


Paskutinį kartą redagavo Eve Leto, Sk. 07 19, 2009 5:31 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 56 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 56   Palata Nr. 56 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 4:19 pm

Suėmęs rankom Eve veidą nekantriai išlaukia kol ji užbaigs tarti sakinį, o jau tuomet pritraukęs ją karštai pabučiuoja, tačiau neilga bučinio forma, nes norėjo prabilti:
- Tai buvo ilgiausios ir baisiausios dvi savaitės mano gyvenime,-nutaisęs baimės kupiną veido išraišką, girdimai nuryja burnoje susikaupusius skysčius.
- Ir ne tik dėl to, kad buvau priverstas čia lindėti,-neigiamai papurtęs galvą, nykiai apžvelgia palatą, kurios nieku gyvu neleistų sau pasiilgti, bei gražinęs akis į Eve veidą, tęsia:
- Man buvo sunku žiūrėti į tave, nes nesugebėjai nuslėpti, jog ligoninės nepatinka ir tau,-suktai vypteli toli gražu ne grubiai pirštais pagnaibęs merginos šonus.
- Esu kur kas pastabesnis nei manai,-sukikenęs, pasisuka į gultą bei pačiupęs nuo jo savo sportinį krepšį su visa manta, užmeta ranką ant Eve pečių ir pajuda durų link, gudriai šypsodamasis.
- Abejoju ar tau pavyks ištraukti iš manęs daugiau informacijos, mieloji,-švelniai žnybteli į jos skruostą, laikydamas veide karingą išraišką.
- Nuo mūsų namų iki ligoninės vos trisdešimt minučių kelio. Esu įsitikinęs, kad sugebėsi palaukti,-šyptelėjęs, tarpdury susitinka daktarą ir pasirašęs į reikiamą blanką, vėl apkabina merginą.
- Tik būsiu priverstas užrišti tau akis, nes dovana didelė ir sveria apie toną,-susivokęs, kad būtų pats metas baigti bandyti Eve kantrumą, išneria pro duris ne už ilgo visiškai apleisdami įgrysusią ligoninę.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Palata Nr. 56 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 56   Palata Nr. 56 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Palata Nr. 56
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Palata Nr 22
» Palata 113
» Palata Nr.36
» Palata Nr.100
» Palata Nr. 50

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kitos Vietos :: Ligoninė-
Pereiti į: