Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Palata Nr. 50

Go down 
5 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 4:17 pm

Nenorėdamas rizikuoti Angel sveikata, užgniaužia savo neapykantą ligoninėms ir atveža merginą būtent čia. Palaukęs, kol ji bus paguldyta į palatą, pasirodo joje vos tik daktarai praneša, kad ji jau ten. Kuo tyliausiai pravėręs duris pažvelgia į vis dar sąmonės neatgavusią merginą. Tuomet priėjęs prie lango, išsitraukia savo mobilųjį ir surinkęs Shannon'o numerį skambteli broliui. Kai šis atsiliepia, paaiškina visą susiklosčiusią situaciją ir nepamiršęs jo nuraminti, kad Angel bus viskas gerai, numeta ragelį, telefoną sukišdamas atgal į kišenę. Tada susiradęs laisvą kėdę, apsuka ją ir pražergęs kojas atsisėda. Tyliai laukdamas, kol mergina praplėš akis, atremia smakrą į kėdės atlošą, nepatraukdamas nuo Angel veido susirūpinusio žvilgsnio.
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 4:32 pm

* Per kova kur gavo nuo Randy smugia atsijungia ir neatsibunda iki kol nera atgabenta i ligonine. Samonej isijungus neskuba atsimerkti pries tai dar viska permasciusi, kol saules spinduliai nepakliudo akiu ir ji nusuka galva nuo ju. Sunkiai praplesusi akis neskuba kalbeti dar pries tai isimonindama kur yra. Pamaciusi Jared'a pakalpsi akim bendydama suprasti kaip jis cia, bet pajautusi skausma kazkur prie kaklo pakelia ranka link tos vietos ir ima glostyt*
- Mano kaklas..
* isspaudzia dusliu balsu todel kosteli, kad atgautu pirmini savo balsa ir tada kreipiasi i Jared'a*
- Kas atsitiko po smugio?
* susiraukia prisiminusi visa kova*
- As Randy galva suknezinsiu, kad jis amn sitaip. Visas savo drauguzes gelbeja.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 5:12 pm

Angelina'i ėmus busti, atsidūsta užplūstas palengvėjimo. Šiai suvapėjus apie kaklą, nesmagiai vypteli bei sugalvoja ją "nuraminti":
- Nesijaudink. Daktaras sakė, kad kelias savaites pavaikščiosi su įtvaru. Turėtų nebe taip skaudėti,-lyg ir paguosdamas, švelniai ranka patrina jos petį, o kadangi buvo kiek palinkęs, grįžta prie pirminės kūno padėties.
- Po smūgio, kaip ir pati galėjai numanyti, pergalė atiteko Candice'i,-piktai sugriežia dantimis iš galvos neišmetęs personos, kurio dėka Angelina yra priversta lindėti vaistais pridvokusioje palatoje.
- Už kišimąsi nusuksiu Orton'ui galvą. Ir jeigu man padėsi, bus labai malonu. Beje...-šį tą svarbaus prisiminęs, nutaiso ramesnę veido išraišką.
- Shannon'as turėtų čia pasirodyti bet kurią akimirką. Kai sužinos, ką tas išgama tau padarė - Randy turės tris potencialius priešus norinčius nusiųst jį pas Šventąjį Petrą,-suktai šypteli, tarytum mintis apie paminklą su Orton'o pavarde jam būtų sukėlusi daug džiaugsmo. Tačiau pajutęs, jog ganėtinai nukrypo nuo konteksto, "nepastebimai" pasistengia prie jo sugrįžti:
- Kai man pranešė kas dedasi ringe, nieko nelaukęs atėjau. Aprėkiau Orton'ą ir išvežiau tave į ligoninę,-šiek tiek pasimuisto kėdėje, nes ėmė skaudėti užpakalį.
- Jau esu paragavęs RKO veiksmo, puikiai žinau kaip jautiesi. Kaip tas rupūžė gali jaustis toks ramus po smūgio moteriai?-smarkiai suraukia antakius, bei neigiamai papurtęs galvą, tęsia:
- Tik gailiuosi, jog neatėjau anksčiau. Tikrai būčiau ištaškęs jam smegenis po visą areną, o ir tu negulėtum prirakinta prie lovos.
Atgal į viršų Go down
Candice Michelle
ECW Diva
Candice Michelle


Posts : 270
Join date : 2009-07-05
Age : 45
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 5:50 pm

Kadangi į ligoninę atvyko kartu su Jared'u, įžengia į palatą tik
po laiko, tyliai, kiek nedrasiai pravėrusi duris.
- Angel, kaip tu?
Praėjusi į vidų, neslėpia nuoširdaus susirūpinimo dėl draugės.
- Prisiekiu, neprašiau Orton'o pagalbos. Neįsivaizduoju, kas
jam užplaukė, bet aš klaikiai ant jo pykstu!
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeTr. 07 15, 2009 5:57 pm

* Nuo tokio nuraminimo tik dar laabiu isiselsta*
- Itvara? Gyvenime jo nesidesiu!
* suspaudusi kumscius sunkiai, bet atsiseda*
- O kaip gi ne, jau susiporavo
* laidydama savo sarkazma stebi sau priesais,kas yra durys *
- As jam ne tik galva nuimsiu. Tegu bijo dabar mane sutikt
* Visai nesirupindama jegu nelygybe varo savo, kol nepaminimas Shan todel atsisuka i Jared'a*
- Jis atvaziuos?
* vis dar trindama skaudanti kakla susiraukia paveikta skausmo*
- Is pradziu Eve, paskui as. kas toliau?
* nusisypsojusi is jo atsiprasymu nuramina*
- Nesirupink. Jei ne tu isvis nezinau, ka butu jis man padares
*prasidarius duris atsisuka i ta puse ir isvydusi Candice pasipucia*
- O kaip tureciau jaustis gavusi smugi is to individo ir atsidurusi cia? Zinok pasaka. tetruksta tik muzikos ir galesiu daryti baliu
* negaledama nepastebeti visgi drauges susirupinimo atsidusta*
- Candi, kita kart kai kausimes surisk ji ir imesk sandelin, kad vel neuzpultu manes.
* isspaudzia kuop nuosirdiskesne sypsena*
- Juk negaliu ant jo uzsiunditi savojo, kai zinau, kad jis gali gultis va i salimais esancia lova
* zvilgteli i uz Jared'o esanti gulta ir vel atsisuka i Candice*
- beje, sveikinimai laimejus
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 1:41 pm

Stebėdamas kaip Angel pašėlsta vos tik jis užsimina apie įtvarą, susiraukia:
- Klausyk, panele. Darysi taip kaip lieps daktaras,-nenorėdamas, kad mergina spigiai įsiterptų, pagrasina jai pirštu, tačiau iš veido išraiškos išlieka rimtas.
- Ir jokių man atsikalbinėjimų,-patenkintas savo iškelta pozicija, nežymiai šypsosi. Tuomet suleidęs akis į jos pirštus, kurie be jokios abejonės dėl pykčio tapo kietu kumščiu, atsisėda greta Angelinos ant jos lovos. Nepakeldamas nunarintos galvos, suima merginos ranką ir pamėgina suspaustus pirštus atlenkti.
- Paskambinau Shannon'ui. Negi neprivalėjau to padaryti?-pakelia akis į merginos veidą laikydamas klausiamą žvilgsnį. Šiai visai netrukus užsiminus apie optimizmu nekvepiantį jos ir Eve likimą, garsiai atsidūsta:
- Angel, tu puikiai žinai mano nuomonę apie darbą, kurį judvi dirbat,-nežymiai neigiamai papurtęs galvą, tęsia:
- Nesuprantu kodėl nemetat visko velniop? Nesusirandat tokios veiklos, kurioje niekados nenukentėtumėt nuo augalotų tipų rankų?-pirštais atsargiai perskyręs Angelinos plaukus, patraukia juos į šoną, kad netrukdomas apžiūrėtų sužalotą merginos kaklą.
Maždaug tuo metu į palata įėjus Candice'i, išlaiko neutralią veido išraišką sekdamas jos priartėjimą.
- Verčiau prisėsk,-šypsodamasis pasiūlo ką tik atėjusiai merginai, tuo pačiu ranka rodydamas į kėdę, kurioje pats ne per seniausiai sėdėjo.
- Kadangi žinau, jog norėsite mergaitiškai paplepėti keliausiu sau,-atsistojęs pasisuka į Angelina ir uždėjęs ranką jai ant peties šiek tiek pasilenkia, kad geriau matytų jos veidą.
- Daktarai palaikys tave čia dar kelias dienas, tad dar ne kartą aplankysiu. Nespėsi nė pasiilgti,-sukikenęs, atsargiai praneria pro viduasly stovėjusią kėdę lėtai artindamasis prie durų.
- Iki pasimatymo,-nusišypsojęs dirsteli į Angel, kiek vėliau į Candicę bei pradaręs duris, pasišalina.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeSk. 07 19, 2009 7:03 pm

[Po kurio laiko ilekia i palata visas persigandes, isbales ir issiziojes.]
-Del Dievo meiles, Angel.
[Kaip tankas praneria pro visas kliutis iki Angelinos bei pasiekes ja, apkabina ta akimirka uzsipirsdamas apie jos kakla.]
-As taip del taves nerimanau, kad tu ne neisivaizduoji.
[Neigiamai papurtes galva atsislieja, bet susirupines stebi merginos veida.]
-Pasakok kas nutiko.
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 12:38 pm

* Ne neketindama sutikti su dalyku, kad teks nesioti irvara purto galva*
- Ne negalvok.
* Neleisdama Jared'ui jai isskesti jos pirstu laiko toliau suspaudusi kumsti*
- Privalejai, bet as nenoriu kad mane kas tokios busenos kazkas matytu.
* sunkiai atsidusta*
- Esu cia dar tik kelios valandos o jau zinia apsieke visa miesta.
* Pirstu nagams emus dreksti delna juos atleidzia *
- o tu nemanai, kad apie tokias kaip mes yra tesnekame, kad nieko nesugebam?
* idemiai i ji pasiziuri Jared'ui norint iseiti*
- Pabandytum neateiti. tai kai mane isleis gautum per kakta.
* isspaudusi sypsena palydi zvilgsniu kol Jared'as iseina ir atsisuka i Candise*
- Randy nenormaliai nori, kad tu laimetum. Kita kart pasidusiu pasiduosiu, kad nesumustu dar labiau.
* Pagaliau isvydusi akims miela zmogu iejus i vidu nusisypso*
- Shannon! Pagaliau.
* apkabina*
- as taip taves laukiau.
* patraukia plaukus nuo veido*
- Na buvo kova. as ir Candise
* zvilgteli i ta vieta kur buvo mergina ir vel grazina akis i Shan*
- ir is kazkur islindes Ortonas man gerai voztelejo, kad jinai laimetu.
* prisiminusi viena jai ypac nepatikusi dalyka susiraukia*
- Tu gali patiket turesiu nesiot itvara. pasaulio pabaiga.
Atgal į viršų Go down
Candice Michelle
ECW Diva
Candice Michelle


Posts : 270
Join date : 2009-07-05
Age : 45
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 1:17 pm

Klaikiai sunerimusi stebi Angeliną tuo pačiu iš nervų imdama
laupyti nagus.
- Tai mano kaltė... Angel, galima sakyti tik per mane tu čia
atsidūrei.
Nunarinusi kalbą, susmeigia dantis į apatinę lūpą vos laikydama
sukilusias ašaras.
- Atleisk man.
Šiaip ne taip pakėlusi akis į draugę, nejaukiai šypteli. Pastebėjusi,
kad Jared'as ruošiasi kažkur eiti, atsitraukia su kėde, kad šis
kuo lengviau pralystų.
- Užmušiu Randy...
Neigiamai papurčiusi galvą, smarkiai suraukia kaktą. Įsmeigusi
žvilgsnį į grindis, pakelia jį kuomet į palatą įsiveržia Shannon'as.
Nenorėdama kištis į porelės pokalbį, prakalba tik tuomet, kai
yra užkalbinama Angelinos.
- Vis dar negaliu patikėti, kad jis taip pasielgė. Man tiesiog, galvoj
netelpa...
Stipriai prispaudusi pirštus prie savo smilkinių, užmerkia akis
tramdydama emocijų audrą.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 7:37 pm

[Neturedamas kur kisti nervingumo, klausosi Angelinos tankiai rydamas seiles.]
-Orton'as?!
[Pasoka ant koju.]
-Kokia velnio? Pradvokes sudo gabalas, as ji pusiau perlausiu!
[Tuomet ima dar inirtingiau plustis.]
-Uzdauzysiu su bet kuo kas papuls po ranka!
[Isiaudrines kaip turi but, padeda rankas Angelinai ant peciu ir isistebi i jos veida imdamas kalbeti labai letai.]
-Dabar man paaiskink kur ji rasti.
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 4:52 pm

* Nenoredama, kad perdaug Candi save grauztu garsiai atsidusta*
- Viskas tvarkoj. Isgyvensiu, nebijok.
* Isspaudusi per skausmo kiek galedama mielesne sypsena *
- Neskubek. As irgi nou jam keleta kartu voztelt.
* Sukikenusi asisuka i besiskeryciojanti Shannon'a*
- Nebenusisnekek zmogau. Nenoriu taves lankyti.
* Pasiziurejusi i Candice, grazina akis i vaikina isiziuredama i jo akis*
- Nieko as tau nesakysiu ir buk malonus sesk ir sedek, nes atrodo ne as sergu o tu.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimePen. 07 31, 2009 8:40 pm

[Paklaikes is pykcio, isputes akis, smagiai iraudes ima purtyti galva vel uzrekdamas.]
-Matai jus abi trankysit ta mockrusi ir nieko, o jei jau tik as prilysiu gausiu gala!
[Ziauriai nepatenkintas del Angel isvadu nepajegia nusiraminti.]
-Lyg to butu maza jauciuosi kaip paskutinis mulkis, nes nesugebu uztikrinti savo merginai geroves! Angel, maldauju taves, mesk ta darba federacijoje.
[Imdamas kalbeti labai rimtai, bet greitai, skvarbiai isistebi i Love akis.]
-Galetum daryti grupei makiaza. Arba parinkinet apranga. Arba ir viena ir kita. Taip per amzius butumem kartu, man butu ramiau ir negaletum susizeisti ar buti suzeista. Na?
[Naiviai puoseledamas vilti, jog si sutiks, atsidusta.]
Atgal į viršų Go down
Candice Michelle
ECW Diva
Candice Michelle


Posts : 270
Join date : 2009-07-05
Age : 45
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 5:38 am

Angelinai patvirtinus, jog su ja dalinai viskas yra gerai,
pakėlusi akis į merginos veidą nusišypso.
- Turi kas tave slaugytų...
Nukreipia akis į Shannon'ą, kurį nužvelgusi atsidūsta.
- Manau, viskas tikrai bus gerai.
Galop pralaužusi šypseną iki ganėtinai natūralios, atsistoja
pastebėjusi, kad Shannon'o ir Angelinos pokalbis rėkte rėkia,
jog trečias čia nėra reikalingas.
- Kadangi įsitikinau, kad esi gyva, eisiu sau.
Priėjusi prie draugės, atsargiai apkabina ją, o atsitraukusi
nusišypso.
- Bet būtinai dar užsuksiu. Juk iš dalies esu kalta, jog esi priversta
čia lindėti.
Nuvydama savigraužą į šalį, neigiamai papurto galvą. Tada dar
žvilgtelėjusi į Shan, tarsteli.
- Buvo malonu susipažinti. Iki greito pasimatymo.
Kaip ir nebeturėdama čia ką ilgiau veikti, pajuda link durų bei netrukus
išeina.
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 12:10 pm

* Linktelejusi is Candi zodziu nukreipia zvilgsni i Shan*
- Ar tu nebaigsi cia putot?
* nesirengdama kreipti demesio i jo issisokimus papuro galva ir candisei jau norint iseiti pati ja kiek galedama apkabina*
- Manim taip lengvai neatsikratysit.
* Nusisypsojusi pazvelgia i ja*
- lauksiu taves uzeinant.
* zvilgsniu palydi kol ji iseina ir tik tada vel atsisuka i Shannon'a*
- Jei kas amn atsitiks bent aju atrodys graziau nej kad gausi tu
* raminanciai uzdeda savo ranka ant jo*
- as nenoriu, kad tau kazkas atsitiktu. suprask pagaliau
* pazvelgia jam i akis*
- O del darbo pas jus as pamastysiu.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 1:13 pm

[Niekaip nenusiramindamas, suneria rankas pries krutine ir dribes uzpakaliu ant Angel gulto, vaizduoja isizeidusi. Nekeisdamas kuno padeties bei mimikos praklauso Love ir Candice pokalbi.]
-Taip. Iki susitikimo.
[Palydejes zvilgsniu Candice, susiraukes pazvelgia i Angelina.]
-Labai gera zinoti, kaip tu nuvertini mano sugebejimus dauzyti snukius. Jeigu neleidi to sudelio priplot, tuomet keisk darba, nes neketinu leisti, kad dar bent vienas plaukelis nukristu nuo tavo pakausio.
[Pajutes jos rankas ant savuju, galop atsidusta.]
-Tai AS nenoriu, kad tau kas nors atsitiktu. Nenoriu, jog dirbtum tose imtynese, tuolab ten tyko tiek pavoju. Supranti...
[Kuo skvarbiau isistebi i merginos akis, beregint surimtedamas.]
-Neketinu taves prarasti. Zinau, jog nesu rimtas ir su manimi kartais buna sudetinga, bet tu man labai patinki. Patinki per daug, kad samoningai leisciau tau zalotis tame susiktame imtyniu ringe.
[Neigiamai papurtes galva, nezymiai susiraukia.]
-Zinoma darbas bei amzinas tasymasis su grupe butu ne kazin kas, bet butum bent jau saugi. As tave saugociau.
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 1:31 pm

* Giliai ikvepusi patraukia kojas toliau, kad butu vietos jam atsisesti*
- As taves nenuvertinu, tiesiog geriau musi bugnus negu kazkieno veidus.
* Pasisilinksui arciau jo ties sonu padeda smakra ant jo peties stebedama jo veida*
- Shan , jei kas man gali ir atsitikti tai tik savigrauza, kad tu nuekntejai gindamas mane.
* Stebedama jo akis sypteli*
- Kada spejai sukurti tokia miela kalba?
* apsikabinusi arciau jos esancia jo ranka trukteli kakla bet pajutusi skausma grazina galva i pirmine apdedi ant jo peties*
- Patikek tu manes taip lengvai neatsikratysi, kad ir kur butum kad ir ka veiktum tave susirasiu. ir ka cia amn prisnekejai tikrai atsiminsiu.
* nusisypsojsui delnu svelniai perbraukia per jo skruosta*
- Tu, mane ir taip visada saugai.
* uzsimerkusi keleta akimirku pratryli*
- As nezinau...Man butu gera visur buti su tavim, bet as tiesiog dabar nezinau, nes uzklupai mane su darbo pasiulymu labai jau greit.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 1:50 pm

[Nepasukdamas tiesiai nukreipto veido, pasnairuoja i Angelina.]
-Negaliu nesikarsciuoti. Nesu labai didelis imtyniu zinovas, bet man slykstu pagalvojus, kad zmones keliasi reitingus tokiais budais.
[Parodo ranka i mergina, omeny turedamas jos sumusimo atveji.]
-Esi verta kur kas daugiau nei tai.
[Akimis skubiai perlekia per palata. Angel prisiglaudus, viena ranka apkabina ja per liemeni, kita svelniai suima veida.]
-Bet tu pati galavok, kaip beviltiskai jauciuosi as negaledamas nieko padaryti? Net atkersyti, velniai rautu.
[Trumpam uzsimerkes, pasitelkia kvepavimo terapija noredamas aprimti.]
-Mes dar per mazai vienas kita pazistam, kad zinotum, jog galiu buti ne vien tik nesugebantis surimteti, amzinai is visko zvengiantis nesubrendelis.
[Isspaudzia siokia tokia sypsena stebedamas merginos akis.]
-Nesu prates lieti sirdies, bet manau, esi butent ta moteris, kuri turi uztektinai kantrybes mane pakesti. O ir as pats idomiai su tavimi jauciuosi.
[Megindamas placiau paaiskinti savo mintis, ikvepia.]
-Viskas pasidaro taip paprasta, aisku ir lengva.
[Kuo atsargiau kilstelejes merginos smakra, pabuciuoja i lupas, o netrukus atsitraukes, nedidina minimalaus atstumo tarp ju veidu.]
-Jeigu prilipsi prie manes taip kaip dievagojiesi, busiu laimingiausias vyras zemeje. Primink, kiek vyru visame pasaulyje bet ka atiduotu uz galimybe tave buciuoti?
[Svelniai ja apkabines, lieka zvilgsniu tyrineti jos veido.]
-Manau turesi uztektinai laiko apmastymams priimti ta pasiulyma ar ne.
[Atsisiktinai pazvelges i tuscia lentyna salia jos lovos, po neilgos pauzes vel kalba.]
-Nieko nenori? Juk mano pareiga tave aptarnauti.
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 2:06 pm

* Negaledama jo pykcio numalsinti uzvercia akis i virsu praklausydama ka jis kalba*
- Taip jau geriau nej dar siaubingesni dalykai, i kuriuos galeciau laisvai patekti.
* prisiglaudusi keleta akrtu giliai kvepia*
- dievazi, juk nesi toks kerstingas. Ne neketink nieko daryti nes pati gerai tau voztelsiu o tai as moku.
* apsikabinsui savo kelius padeda galva ant ju nepatraukdama zvilgsnio vaikino*
- Jau imu tave pazinti, nes vis dazniau parodai toki savo buda.
* sukikenusi uzsikerta, nes skausmas kakle daro savo*
- Neisivaizduoju, bet kazkodel esi vienintelis kuris pakencia mano nenormau buda ir dar sugebi manes nebijoti.
* prikandusi lupa imasi vaizduodi kad masto ir po keliu akimirku prakalaba*
- Nezinau, gal kokie keli su kuriais nesu bendravus.
* nusisypso*
- Tu mane vilioji su tuo darbu, ir as imu uzkibt.
* pati pazvelgusi i savo lentyna grazina akis i vaikina*
- Taip labai noriu, kad privaledamas amne aptarnauti ir pildyti keikviena mano nora isveztum mane is sios palataos ir...
* pridejusi paklode sau prie nosies atitraukia kuo toliau*
- Ir vaistais prasmirdusiu lovu.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 4:04 pm

[Atkerta i Angel zodzius, vos tik juos isgirsta.]
-Zinai, manes tai nei kiek neramina.
[Palinkes prie jos suzeisto kaklo, atsargiai patraukia plaukus bei svelniai pabuciuoja.]
-As suprantu, kad kovoti imtyniu ringe yra tavo hobis, svajone. Bet man taip neramu, kad tu negali isivaizduoti.
[Atsiseda taip, kad kuo aiskiau matytu merginos veida.]
-Nenoriu tau isakineti, bet jeigu dirbciau gyvybei pavojinga darba, manau, tu jaustumeisi lygiai taip pat, kaip ir as dabar.
[Nyksciu perbraukes per jos skruosta, siaip ne taip nusisypso.]
-Mes abu esam siek tiek nenormalus ir tai mus vienija.
[Jai prakalbus apie darba, nerodo veide jokiu ryskiu emociju noredamas apsidrausti, kad neimtu priestarauti, kai ji jo poziuriu nesutiks. Taciau likes labai nustebintas, jog jo nuogastavimai nepasitvirtino, issisiepia.]
-Mums tai dar reikes aptarti. Ne neabejoju, kad ir Jaredas paseks mano pavyzdziu ir pasiulys ka nors panasaus Eve. Nors tu esi tikrai per grazi buti padejeja.
[Tuomet akimirka susiraukes, atsidusta.]
-Esu isitikines, ligonines apleisti tau dar negalima. Nemanai taip? Juk kaip vos kelios valandos esi cia.
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 4:17 pm

* Palenksui galva, kad jam butu patogiau sypteli*
- Tai nera mano svajone nej hobis. Cia buvo uzsibreztas tikslas parodyti kad ir tokia akip as galiu gerai duoti i kaulus.
* pasimuisto atisesdama keik patogiau*
- Tu irgi dirbi pavojingai. Tave gali uzpulti galybes gerbeju reikalaudamos paraso ar kitokio velnio.
* nezymiai linktelejusi isspaudzia sypsena*
- taip, du pakvaiseliai.
* kol jis kalba imasi perzvelgineti patalpa kurioje yra pagaludyta*
- Tai gal isvis visi susikvieskit savo merginas ir duokit joms darbo, kad jusu nepaliktumem amzinai vienu.
* atsisuksui i ji pazvelgia ajm i veida*
- As ten kaip padejeja visus uzknisciau vos po 15 minuciu, nes man viskas turetu buti tobula ir greitai.
* matydama, kad jos noras gali likt neispildytas imasi itikinejimu*
- JUk paziurek as sveika. Beto juk esi tu tai as laisvai isgyvensiu ir namie. ka manai?
* nelaukusi jo atsakymo nusikloja anklode nuo koju ir pastato jas ant zemes *
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 4:58 pm

[Nustebintas merginos zodzius, pazvelgia i ja.]
-Nori pasakyt tos imtynes nera tokios svarbios tau, kaip kad visa laika galvojau?
[Bandydamas suvirskinti gauta informacija, kelis kartus neigiamai papurto galva.]
-Nustebinai. Maniau, kad be ju negali, tai tavo aistra ir taip toliau.
[Angel isvardinus ir jo paties tykojancius pavojus, sukikena.]
-Prie savo bugnu esu saugus. O va, Jaredas...
[Pritraukes kumsti prie lupu, krenksteli.]
-Tai jam deretu apsidrausti gyvybe.
[Suprates, kad uzteks broli imti kaip i pavyzdi, susitelkia i sekancius Angel zodzius.]
-Manau, mes tai dar ne karta aptarsim, o dabar prasau. Nelauzyk savo graziosios galvos tokiomis dilemomis kaip darbas.
[Nusisypsojes perveda pirstais per kelias pasisiaususias sruogas Angelinos plaukuose.]
-Bet jeigu tai tave nuramintu, mes visi siekiam tobulumo greitai.
[Nusprendes prie tos temos nebegrizti, leidzia merginai ramiai issakyti tolimesni sakini.]
-Esi isitikinusi, kad tave is cia paleis daktarai?
[Negaledamas likti abejingu Angelinos veido israiskos atzvilgiu, atsidusta.]
-Na, galeciau pabandyti itikinti daktara, kad besalygiskai rupinsiuosi tavimi, o gyjimas namuose bus sekmingesnis.
[Pats del siulomos idejos kiek abejodamas, pasirauko.]
-Tai kaip?
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeSk. 08 02, 2009 5:10 pm

KIlstelejusi peciais linkteli*
- Kaip girdejai. Isgyvenciau ir be ju.
* Negaledama susilaikyti nuo jo reakcijos sukikena*
- Jei ir turiu aistra tai tik ne imtynes.
* perbraukusi sau per plaukus ima rankomis juos tiesinti*
- Tavo bugnai neatlaikys isisiautejusios minios pakvaisusiu gerbeju
* nustojusi dirbti pazvelgia i ji*
- Juk pati viename buvau ir dievazi galvojau numirsiu ir mane sutryps nespejus neiko gyvenime nuveikt.
* linkstelejusi uzdeda delna sau ant kaklo imdama ji glostyti, kad vel neimtu skaudeti*
- Bet jus nesate ir as zinau, kad tiems kuriems turesiu vadovauti busiu isterijos istikta mergina.
* nutaisiusi nuskriaustosios veido israiks pazvelgia jam i akis*
- as cia uzdusiu jei liksiu dar bent valanda o ka jau kalbeti apie diena ar savaite.
* apsidziaugusi del to kad jis sutinka bent jau pakalbeti puola jam ant kaklo*
- Butu nuostabu jei mane is cia istrauktum.
* suptatusi, kad uzpuole vaikina su savo laime nepasiruosusi atsitraukia*
- zinau kad itikinsi ji mane paleisti.
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimePir. 08 10, 2009 10:25 pm

[Klausydamasis Angelinos istempia linijine sypsena.]
-Jei taip mislingai kalbesi apie savo kitas aistras galiu imti pavyduliauti.
[Kilsteli lupu kampucius siaip ne taip nusisypsodamas.]
-Gyvybei pavojingu pakvaiseliu yra kur kas daugiau wwe ringe, nei scenoje, kurioje koncertuojam.
[Atsidusta vis dar budamas jo budui nebudingai rimtu.]
-Taigi tu visgi priimi pasiulyma dirbti su grupe?
[Viltingai pazvelgia i Angelina, nes pries tai tiek zvilgsniu, tiek mintimis buvo nutoles.]
-Atsargiai, Angelina. Tavo kaklas...
[Netvirtai apkabina mergina bijodamas kaip nors netycia rankomis kliudyti jos suzeista kuno vieta.]
-Pasistengsiu padaryti viska kas mano galioje.
[Parodo pagarbos zenkla ir nusisypsojes, paksteli Angelinai i smilkini. Atsistojes patraukia prie duru ir nevilkindamas laiko trumpam iseina. Pas Angel daktara derybu.]
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeAntr. 08 11, 2009 1:11 pm

* Sukikena is jo zodziu*
- Beje, as apie tavasias aistras dar nieko nezinau.
* Visiskai nesutikdama su juo suprunkscia*
- Ka cia sneki.
* iam lenkti rankos pirstus*
- Galima apkursti, yra galimybe buti sutryptam ar suspaustam, nes niekas ne nesiruosia trauktis ir laikosi savo vietos.
* Suktai sypteli*
- Na sakykim, kad as pabandysiu, nes dar nezinau Jared'o nuomones ar as tai sugebesiu.
* Prisiminusi kakla uzdeda delna ant jo svelniai trindama*
- Pasisitenk mane is cia isvaduoti.
* nusisypso palydedama ji akimis, kol jis digsta uz duru o pati apkrausciusi savo spintele suranda drabuzius ir jais apsirengia, net jai ir daktaras neleis jai iseiti ir imasi detis daigtus.*
Atgal į viršų Go down
Isabel Lucas
Medikė
Isabel Lucas


Posts : 15
Join date : 2009-08-22
Age : 39
Location : Melbourne, Australia

Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 3:25 am

*Ateina su Shannon'u jau pro pravestų derybų. Priėjusi prie merginos nusišypso, tardama:*
- Jūsų vyras prisiekinėjo, kad gerai jumis rūpinsis ir namuose, o aš beveik tuo patikėjau.
*Nusijuokia ranka mostelėjusi į šalimais stovintį Shannon'ą.*
- Tačiau vieną sąlygą pakeiksiu ir aš.
*Kadangi laikė rankas sau iš už nugaros, ištraukia specialų kaklo įtvarą. Buvusi įspėta dėl
galimos Angelinos reakcijos išvydus pastarąjį daiktą, suskuba pasiaiškinti.*
- Šis įtvaras yra būtinas. Antraip, dar kelias savaites būsite priversta tūnoti ligoninės palatoje.
*Ištempia lūpose šypseną laukdama merginos reakcijos.*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Palata Nr. 50 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Palata Nr. 50   Palata Nr. 50 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Palata Nr. 50
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Palata Nr 22
» Palata 113
» Palata Nr.36
» Palata Nr.100
» Palata Nr. 56

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kitos Vietos :: Ligoninė-
Pereiti į: