Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Isabel Lucas

Go down 
+9
Jared Leto
Nicole Scherzinger
Mike Mizanin
Angelina Love
Maryse Ouellet
Matt Hardy
Evan Bourne
Randy Orton
Isabel Lucas
13 posters
AutoriusPranešimas
Isabel Lucas
Medikė
Isabel Lucas


Posts : 15
Join date : 2009-08-22
Age : 39
Location : Melbourne, Australia

Isabel Lucas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Isabel Lucas   Isabel Lucas Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 2:54 am

Bonjour! :]
Tik užregistravusi šį vardą pajutau, kad žmonės nori žinoti kas esu ;D O naujoke manęs nepavadinsi. Anam forume buvau Adriana Lima, šiame - Ashley Massaro, bet išėjo taip, kad nesugebėjau į ją įsijausti ir lankytis, tad pasitarusi su šį forumą okupavusiais žmonėmis nusprendžiau grįžti su nauju veidu, nauja gyvenimo istorija bei charakteriu. O be to būsiu jums žymiai naudingesnė kaip medikė, nes čia su tokį darbą dirbančiais asmenimis situacija liūdnoka ;D
Tai va. Esu aš Kristina, man 18 metų. Nuo pat gimimo gyvenu Vilniuje :] Na, o daugiau žinoti jums apie mane kaip ir nereikia. Žinoma, jei beskaitant mano kuklų prisistatymą iškils kokių nors klausimų - esu pasiruošusi mielai į juos atsakyti ;]
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Isabel Lucas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Isabel Lucas   Isabel Lucas Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 2:58 am

Sveika sugrįžus su kitu niku.Sėkmės tau čia
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Isabel Lucas
Medikė
Isabel Lucas


Posts : 15
Join date : 2009-08-22
Age : 39
Location : Melbourne, Australia

Isabel Lucas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Isabel Lucas   Isabel Lucas Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 2:59 am

Ačiū tau Emili už pirmąjį sveikinimą! :]
Atgal į viršų Go down
Evan Bourne
ECW World Heawyweight Čempionas
Evan Bourne


Posts : 304
Join date : 2009-07-24
Age : 41
Location : St. Louis, Missouri

Isabel Lucas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Isabel Lucas   Isabel Lucas Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 3:06 am

xe,xe, xe netiesiogai ir aš čia paminėtas ;DD sveika sugrįžus ;D prikurk įdomių istorijų ir įsijausk į šią rolę Wink
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Posts : 139
Join date : 2009-08-17
Location : Cameron, North Carolina

Isabel Lucas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Isabel Lucas   Isabel Lucas Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 3:11 am

Nu ir aš parašysiu nu sveika sugryžus pakabink daug bernų ir bla bla bla xDD
Atgal į viršų Go down
Isabel Lucas
Medikė
Isabel Lucas


Posts : 15
Join date : 2009-08-22
Age : 39
Location : Melbourne, Australia

Isabel Lucas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Isabel Lucas   Isabel Lucas Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 3:17 am

Evan Bourne ~ ačiūūūū ;D Prikurti istorijų? Tai prašau žmonės, laužykitės kaulus, sukitės sprandus ir turėsiu ką veikti! :]
Matt Hardy ~ mielai prikabinčiau daaaaaug bernų, bet būsiu ištikima tam vieninteliam. Cha! ;D Didelis dėkui tau taip pat :]
Atgal į viršų Go down
Evan Bourne
ECW World Heawyweight Čempionas
Evan Bourne


Posts : 304
Join date : 2009-07-24
Age : 41
Location : St. Louis, Missouri

Isabel Lucas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Isabel Lucas   Isabel Lucas Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 3:51 am

tikiuosi tam vienam tai man? Very Happy
Atgal į viršų Go down
Maryse Ouellet
SmackDown Diva
Maryse Ouellet


Posts : 136
Join date : 2009-07-14

Isabel Lucas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Isabel Lucas   Isabel Lucas Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 5:22 am

Sveika sugryzusi! cheers
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Isabel Lucas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Isabel Lucas   Isabel Lucas Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 8:43 am

Kaip miela,kad vel sugryza, nors man ir Ashley patiko xDD
Anyway, vistiek esi cia ir pagalaiubus daktare, nes kita gulipati savo pacios ligonineje xDDD
Tikiuosi su situo personazu dabar jau niekur nedingsi xDD
Atgal į viršų Go down
Mike Mizanin
RAW Kovotojas
Mike Mizanin


Posts : 100
Join date : 2009-08-15
Age : 43
Location : Parma,Ohio.

Isabel Lucas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Isabel Lucas   Isabel Lucas Icon_minitimeŠt. 08 22, 2009 9:03 am

Leisk pasveikinti sugrizus. Kaip tikriausiai pati supranti,nenoriu tusciazodziauti,nes pries mane pasireiske zmones issake ta,ka ir pats norejau tau parasyti. Bet,savo sveikinima noriu uzbaigti kiek neiprasta bet grazia nata :

"Svarbiausias Lietuvos tikslas – visapusiškai įsilieti į Senojo žemyno gyvenimą. Siekiame būti bendrosios rinkos, vieningo infrastruktūros tinklo dalimi, remtis Europoje galiojančiais socialiniais ir aplinkosaugos standartais. Todėl stengėmės aktyviau bendradarbiauti tiek su Europos Sąjungos šalimis, tiek su visu pasauliu. "

Sekmes zaidime!
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Isabel Lucas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Isabel Lucas   Isabel Lucas Icon_minitimeSk. 08 23, 2009 10:01 am

Cia visi jau visko prirase, pridainavo, pricitavo, tai, kad perdaug nesikartociau tiesiog palinkesiu geros kloties sitam forume xDD
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Isabel Lucas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Isabel Lucas   Isabel Lucas Icon_minitimeSk. 08 23, 2009 2:55 pm

Nice 2 c Ya there again, girl! (oh sorry, woman xDDD) Kuo geriausios kloties tau žaidime! Linkiu, kad trečias kartas nemeluotų Smile
Atgal į viršų Go down
Candice Michelle
ECW Diva
Candice Michelle


Posts : 270
Join date : 2009-07-05
Age : 45
Location : Los Angeles, California

Isabel Lucas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Isabel Lucas   Isabel Lucas Icon_minitimePir. 08 24, 2009 7:17 am

Vipy! cheers
Džiaugiuosi tave vėl čia matydama, nes jau maniau, kad
tavęs šiame forume nebe išvysim...
Išsirinkai tikrai be galų gražų veidą, tad linkiu tau tokio
pat gražaus virtualaus gyvenimo! (:
Atgal į viršų Go down
Tomo Miličević

Tomo Miličević


Posts : 58
Join date : 2009-07-06
Age : 44

Isabel Lucas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Isabel Lucas   Isabel Lucas Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 7:12 am

Galiu tik pagirti. Išsirinkai labai išvaizdžią merginą į naujojo personažo vietą Smile Palinkėsiu to, ko ir visi kiti: įdomaus storyline'o (kurį, kiek suprantu, jau turi), įdomių ir aktyvių pašnekovų, bei gero laiko praleidimo čia.
Atgal į viršų Go down
Ian Watkins

Ian Watkins


Posts : 252
Join date : 2009-07-06
Age : 46
Location : Pontypridd, Wales, UK

Isabel Lucas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Isabel Lucas   Isabel Lucas Icon_minitimeKv. 08 27, 2009 9:29 am

Man sitai temai kaip ,Susipazinkime' reikia isigyti akinius. nes nepastebiu, kokie zmones cia apsilanko xDD
Sveikinu prisijungus, mergyt, prie musu xDD
Daug neprikursiu, nes visi kiti jau tai uz mane parase xDD
Atgal į viršų Go down
Scarlett Johansson

Scarlett Johansson


Posts : 84
Join date : 2009-07-29
Age : 39
Location : New York City, New York

Isabel Lucas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Isabel Lucas   Isabel Lucas Icon_minitimePir. 08 31, 2009 12:14 pm

Sklandaus tau žaidimo, Kristi, su nauju personažu priešaky.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Isabel Lucas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Isabel Lucas   Isabel Lucas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Isabel Lucas
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Isabel kabinetas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Susipažinkime-
Pereiti į: