Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Laukiamasis

Go down 
+4
Isabel Lucas
Shannon Leto
Angelina Love
Jared Leto
8 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Ian Watkins

Ian Watkins


Posts : 252
Join date : 2009-07-06
Age : 46
Location : Pontypridd, Wales, UK

Laukiamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukiamasis   Laukiamasis - Page 2 Icon_minitimeSk. 09 13, 2009 10:21 am

Mergiani dingus uz duru atsiseda i pirma laisva vieta. Neturedamas kuo uzsiimti kol baigsis apziura ssuiranda popieriaus ima rasyti. Pagalaiu jai pasirodzius nusisypso
- Dziaugiuosi, kad nieko rimto nenutiko.
Atsistodamas susikisa tureta popiergali i galine kelniu kisene.
- Neprimink man ledu nes apsiseilesiu.
Apkabines viena ranka mergina per pecius aptraukia link isejimo.
- Nors tu vistiek skanesne nej ledai su braskemis.
Pazvelges i mergina atidaro jai duris pirma praleisdamas ja pirma saves iseina is ligonines.
Atgal į viršų Go down
Ashley Greene

Ashley Greene


Posts : 56
Join date : 2009-07-16
Age : 37
Location : Jacksonville, Florida

Laukiamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukiamasis   Laukiamasis - Page 2 Icon_minitimePir. 09 14, 2009 1:13 pm

Tomo Miličević rašo:

Net ir po Ashley argumentų laikydamasis savo nuomonės bei siūlymo, nesusitvardęs lepteli:
- Tu kalbi apie tą ankštą, apipelijusį butuką, apie kurį man pasakojo Angelina?
Mintyse labai vaizdingai atkartojęs galimą Ash buto vaizdą, ima įnirtingai purtyti galvą. Visgi nutaręs įkalbinti merginą gražiai, tęsia:
- Bent jau kol nesusiradai kito darbo galėtum paviešėti pas mane. Ir jeigu dar kartą užsiminsi apie kokį nors nebūtą gailestį ar labai įsižeisiu.
Parodydamas, kad nejuokauja, tiek balsas, tiek veido išraiška byloja apie visišką rimtumą. Pats taipogi pažvelgęs į Eve palatos duris, papurto galvą bei argumentuoja:
- Manau mūsų ten dabar mažiausiai reikia. Esam antri žmonės šioje situacijoje.
Kažkodėl įsitikinęs, jog Ashley pagyventi pas jį sutiks, grįžta prie pastarosios temos:
- Jei tu nieko prieš, galėčiau aprodyti tau būsimus namus.
Nusišypso nuo minties, kad spendžia merginą kone į kampą.

Tikedamasi, kad vaikinas supras jos svelnu atsisakyma vein del to, kad tikrai nenori jam pridaryti savo buvimu nereikalingu rupesciu ir kitokiu problemu turint omeny, kad nera kazkas jam labai jau artimo pakrato galva.
- Jis neapipelijes, tik mazas. O Angel jame ne nebuvo.
Nenoredama su juo pyktis kaip paklusni mergaite linkteli itikinta jo visu argumentu apsigyventi jo namuose.
- Bet tik kol susirasiu darba, nes tiesa sakant nebuvau pasiruosusi tam dabar.
Turedama omeny jos is dangaus nukritusi atleidima nutyla imdama jau vaizduose kurtis, kaip tures vel eit ieskoti darbo i tam skirtas istaigas ir pildyt kruva dokumentu praleidzia pro ausis tema apie kelione pas Eve i palata, iki kol vel nera kreipiamasi i ja.
- Tu mane verti jaustis labai nepatogiai zinant, kad tikrai neturetum man padeti. Juk nesu tau kazko ipatingo padariusi.
Atsakydama i jo sypsena atremia delnus i kedes soninius atlosus taip atsistodama.
- Manyciau jei jau neketinam nieko cia daugiau veikti reiktu greiciau is cia dingti.
Atgal į viršų Go down
Tomo Miličević

Tomo Miličević


Posts : 58
Join date : 2009-07-06
Age : 44

Laukiamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukiamasis   Laukiamasis - Page 2 Icon_minitimePen. 09 25, 2009 1:20 pm

Kadangi neturi jokių telepatinių sugebėjimų, stebėdamas Ashley veidą supranta tik tiek, kad ji spyriojasi iš kuklumo.
- Aš tikrai nenoriu versti tavęs apsistoti pas mane prieš savo valią.
Uždeda delną merginai ant peties ir šiek tiek pasilenkęs į priekį, įdėmiai įsistebi į jos akis.
- Juk ir pažįstami esam dar labai neilgai, tad suprantama, jog tau kyla kažkokių abejonių.
Nežymiai nusišypsojęs, grįžta į pirminę kūno padėtį bei stovėseną. Visgi be galo norėdamas, kad prieš jį stovinčiai merginai netektų grįžti į ankštus, neypatingai žaviai atrodančius namus, tęsia:
- Turiu laisvų kambarių, pas mane daug vietos ir laisvos erdvės. Nagi nesispyriok.
Nestipriai baksteli alkūne merginą į šoną ir nusijuokęs žvilgsniu palydi jos veidą, mėgindamas pastebėti kokį nors optimistiškas mintis keliantį požymį. Kuomet Ashley didžiam jo džiaugsmui pasidavusi apsistoti pas jį sutinka, apimtas beribio džiaugsmo, suploja delnais.
- Fantastika! Priėmei tikrai teisingą sprendimą. Pamatysi.
Nusišypso taip plačiai, kad rodos tuoj įplyš jo skruostai. Nesutikdamas su Ash žodžiais, kurie nuskambėjo kiek vėliau, neigiamai papurto galvą.
- Netaukšk niekų. Esi įdomi ir labai graži mergina. Be to pradedi man rimtai patikti. Tad jei nepadėčiau tau tokioje situacijoje pasiriščiau kilpą po kaklu.
Nusijuokęs įsikimba į Ashley parankę ir pasukęs veidą į pašnekovę, mirkteli.
- Pritariu tau. Nebėra jokios prasmės čia dar ilgiau užsibūti.
Neatsikabindamas nuo Greene, išneria kartu su ja pro duris, o po kurio laiko nusileidę į automobilių stovėjimo aikštelę, apleidžia šį regioną išvažiuodami į namus.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Laukiamasis - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Laukiamasis   Laukiamasis - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Laukiamasis
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Laukiamasis

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kitos Vietos :: Ligoninė-
Pereiti į: