Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Staliukai prie baro

Go down 
+10
Aaliyah Haughton
T-Bag
Stacy Keibler
Angelina Love
Ian Watkins
Natasha Poly
Jared Leto
Alessandra Ambrosio
Randy Orton
Eve Torres
14 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriusPranešimas
T-Bag

T-Bag


Posts : 16
Join date : 2009-07-16
Age : 64

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 2:19 pm

Kai mergina pagaliau teikiasi į jį atsisukti, akivaizdžiai ją nužvelgia.
-Turiu omenyje tave, tavo išvaizdą. Tokios merginos nevaikšto į klubus vienos.
Prisitraukęs kėdę arčiau baro, rankos mostu pakviečia padavėją prieit, o išgirdęs pašnekovės juoką, pasuka į ją veidą.
-Džaugiuosi. Juk galėsiu netrukdomas tave kalbinti.
Suktai šyptelėjęs, kreipiasi į padavėją pirštu rodydamas į Stacy geriamą kokteilį.
-Šiai žaviai merginai atneškit to paties kokteilio, o man dar vieną stiklinę brendžio. Tik prašyčiau gero, paties geriausio.
Pastumęs stiklinę baro paviršiumi kuo arčiau užsakymus priimančio žmogaus, susiraukia.
-Nes čia dumblas, o ne brendis.
Tada pasisukęs vėl į merginą, vypteli.
-Taigi kuo tu vardu?
Atgal į viršų Go down
Stacy Keibler
RAW Diva
Stacy Keibler


Posts : 264
Join date : 2009-07-05
Age : 45
Location : Baltimore, Maryland

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 2:25 pm

-Na ka tu pilna tokiu merginu cia kaip as.
Sypteli ir akiu zvigsniu parodydama i kaikurias merginas.
-Dar vien uzsakei,gal nereikejo.
Nusisypso kiek patempus lupa.
-Mano pilnas vardas Stacy Keibler,o jusu koks?
Paiteirauja pati,kai atsako i ta klausima.
Atgal į viršų Go down
T-Bag

T-Bag


Posts : 16
Join date : 2009-07-16
Age : 64

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 2:36 pm

Laikydamas veide arogantišką išraišką, atsidūsta merginai prabilus.
-Toli gražu taip nėra. Man tik taip atrodo, ar tikrai nesi pratusi savęs girti? Jaučiuosi keistai sutikęs tokią kuklią merginą.
Nusekęs jos žvilgsnį, nusipurto.
-Jos ne mano skonio. Matosi - lengvai prieinamos.
Stacy toliau kuklinantis, kuo rimčiausiai pažvelgia į jos veidą.
-Nereikėjo? Kodėl?
Dedasi susidomėjusiu. Kiek vėliau išgirdęs jos vardą, išspaudžią kažkokią šypseną.
-Prieš pagirdamas tavo vardą ir pasakydamas, kad man labai malonu, noriu tavęs paprašyti nesikreipti į mane jūs.
Suraukęs kaktą, neigiamai papurto galvą.
-Klaikiai skamba.
Suėmęs Stacy dešiniąją ranką, patraukia į save, bei galantiškai pabučiuoja.
-Man labai malonu, Stacy.
Atgal į viršų Go down
Stacy Keibler
RAW Diva
Stacy Keibler


Posts : 264
Join date : 2009-07-05
Age : 45
Location : Baltimore, Maryland

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 2:46 pm

-Ar as?Pratusi ir dar kaip.
Sypteli.
-Gal ir tavo tiesa.
Suguzcioja peciais.
-Na nereikejo ir tiek man siam vakarui
ir sitos vienos butu uzteke.
Ramiu balso tonu atsako.
-Jei jau nenorite,kad taip kreipciausi nesikreipsiu taip.
Sutikusi su vaikinu sypteli jam.
-Man irgi malonu,bet ar nepasakysite savojo vardo?
Dar karta atsisukusi paklausia ir gurksteli margaritos.
Atgal į viršų Go down
T-Bag

T-Bag


Posts : 16
Join date : 2009-07-16
Age : 64

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 3:05 pm

Žvalgydamasis po klubą, kalba:
-Tuomet priimk mano komplimentus. Drąsiai. Nesu pratęs panašiai kalbėti bei saldžialiežuvauti, bet tu atrodai esanti to verta.
Prisiverčia pažvelgti į merginą, o įdėjęs dar daugiau pastangų išspausti ir šypseną.
-Vakaras dar tik prasidėjo. Neturėtum apsiriboti vienu gėrimu. Juk atėjai čia pasilinksminti, taip?
Klausiamai pažvelgia į ją.
- Puiku.
Vangiai skėsteli rankomis į šonus.
-Atradom kompromisą. Abu esam suaugę žmonės. Tad koks tikslas dėtis mandagiems?
Tada mosteli į save prisistatydamas:
-Aš Zac'as. O pavardė nėra svarbi. Vis tiek dauguma žmonių, su kuriais susipažįstu ją pamirsta po penkių minučių.
Paėmęs taurę su savo brendžiu, gurkšteli.
-Taigi Stacy...
Įsistebėjęs į merginą, apveda lūpas liežuviu.
-Kuo užsiimi gyvenime?
Atgal į viršų Go down
Stacy Keibler
RAW Diva
Stacy Keibler


Posts : 264
Join date : 2009-07-05
Age : 45
Location : Baltimore, Maryland

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 23, 2009 3:13 pm

-Priimsiu jusu komplimenta,jei jis man patiks.
Nusisypso Zac'ui.
-Na nevisai pasilinksminti,tiesiog prasiblaskyti,
nes cia senokai buvau uzsukus.
Suguzciojus peciais atsako.
-Na aisku Zac'ai,jei jau pavarde tokia
sunkiai atsimenama nesakyk.
Atsako meiliu balsu.
-Kol vienas ivykis neivyko,buvau modelis.Bet neskaitant to kitur
dirbau,bet tik nezinau ar sakyti dar issigasi.
Pazvelgia i Zac'o veido mina tai pasakius.
Atgal į viršų Go down
Aaliyah Haughton

Aaliyah Haughton


Posts : 17
Join date : 2009-07-19
Age : 36
Location : Brooklyn,New York

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimePir. 07 27, 2009 8:40 am

Netrukus uzejusi vidun,nusiema akinius nuo saules ir ilgokai dairosi po gan tuscia patalpa.
Galiausiai pastebejusi viena is daugelio neuzimtu staliuku,zengia link jo.
Atitraukusi kede,atsiseda ir padeda rankine bei akinius ant stalo.
Uzkelusi koja uz kojos pradeda vartyti ant stalo padeta meniu,
tuo pat metu nervingai pirstais sukdama plauku sruoga.


Paskutinį kartą redagavo Aaliyah Haughton, Tr. 07 29, 2009 8:46 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 1:40 pm

Kaip visada madingai, bet nemandagiai vėluodamas įlekia į klubą visas uždusęs ir susivėlęs. Tiksliai nežinodamas kurioje pusėje sėdi jam reikalingas asmuo, pavaikštinėja aplinkui intensyviai dairydamasis, kol akimis užkibęs už baro pastebi personą, kuri jo dėka yra priversta laukti. Iš anksto nutaisęs atgailos iškreiptą fizionomiją pajuda Aali pusėn, bei atsistojęs greta pasiaiškina:
- Žiauriai persiprašau, kad vėluoju,-norėdamas atgauti kvapą, prisistumia kėdę arčiau baro stalo ir atsisėda, tankiai bei giliai kvėpuodamas.
- Sušiktas eismas. Vieni kamščiai. Palikau automobilį prie sankryžos antraip ligi pat rytojaus ryto būčiau mėginęs dasigauti iki šio klubo,-atsidusęs nukreipia žvilgsnį į viršų nelenkdamas galvos. Išvydęs viršugalvyje styrančias plaukų sruogas, ima per jas braukyti pirštais, bandydamas suglostyti.
- Ilgai manęs laukei?-pagaliau teikęsis pamiršti savo paties problemas, pasidomi ir savo dabartine pašnekove.
- Įdomią vietą parinkai mūsų susitikimui,-pasukiojęs galvą, kritiškai nužvelgia klubo aplinką.
- Triukšminga,-pažvelgęs į Aaliyah veidą, nusišypso.
Atgal į viršų Go down
Aaliyah Haughton

Aaliyah Haughton


Posts : 17
Join date : 2009-07-19
Age : 36
Location : Brooklyn,New York

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 8:45 am

Isgirdusi pazistama balsa,palieka meniu ramybeje taciau,
klausydamasi vaikino,nenuleidzia zvilgsnio nuo stalo.

- Jaredai,net nesistebiu kad pavelavai. Taciau turiu pagirti uz pastangas,
nes tavo pasiaiskinimas beveik mane itikino -
netrukus pakelia akis ir su nezymia sypsena veide nuzvelgia pasnekova.
Kai Jaredas pagaliau baigia keikti eisma bei uzduoda gan logiska klausima,pries atsakydama zvilgteli i laikrodi,
noredama buti kuo tikslesne.

- Na,jeigu tau isties idomu tai laukiu taves mazdaug pusvalandi. Ilgokai.
Turetum dziaugtis kad esu kantri
- sypteli lupu kampuciu ir toliau klausosi Jaredo priekaistu.
Siam baigus kalbeti,atsiremia alkunemis i stala ir atrezia.

- Atleisk,kad pasiklioviau instiktais ir isrinkau,mano nuomone,geriausia vieta susitikimui,
tuo tarpu nepagalvodama ir apie tavo poreikius. Tikrai nemaniau kad tokiam vaikinui kaip tu
sis klubas del nezinomu priezasciu galetu pasirodyti netinkamas
-
nubraukia ant veido nukritusia plauku sruoga ir atsilosia kedeje.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeTr. 07 29, 2009 9:38 pm

Jau iš to meto, kai šiame klube garbės pirmą kartą apsilankyti turėjo kartus su Angelina, nujausdamas, jog kritinė negeriantiems situacija meniu nepasikeitė, sąmoningai ignoruoja aplinkui tripenantį padavėją, o į pokalbį su mergina susitelkia visu šimtu procentų:
- Jeigu manai, kad tave iš dūrinėju tai tu žiauriai klysti,-tardamas sakinio galą prailgina visas balses, kad jo laikoma pozicija atrodytų įtikinamesnė.
- Be to pastangų iki čia atsivilkti įdėjau kur kas daugiau, nei ieškant pasiaiškinimo. Bet žinau aš tave,-greitai praradęs viltį įtikinti merginą savo visišku nekaltumu, nutaiso neva liūdesio iškreiptą veido išraišką, o primerkęs akis įsispokso į pašnekovę.
- Kietakaktė iš prigimties. Geriau jau gyvai nukraujuotum nei leistum man laimėti žodžių mūšį,-sukikenęs įsipatogina kėdėje kiek pasimuistydamas.
- Tiesa...-kažką prisiminęs, o ir iš tono sprendžiant - rimto, atsigręžia į merginą, liaudamasis ganyti žvilgsnį po patalpą,
- Nesugebėjai manęs nė tinkamai pasveikinti. Žinoma neprašau aistringų glamonių, tačiau bent jau apkabinti tai galėtum...-nutaisęs veide kažkokią kvailą grimasą nepatraukia žvilgsnio nuo Aali veido bruožų. Visai netrukus išgirdęs gluminančius skaičiukus, išpučia akis.
- Pusę valandos?!-"suraitęs" iš lūpų O raidę, šiaip ne taip prisiverčia burną užspausti.
- Maldauju pasakyk, kad mane maustai, nes priešingu atveju savigrauža pragriauš manyje skylę,-neigiamai papurtęs galvą, girdimai pro nosį įtraukia oro, o lėtai jį išleisdamas į aplinką, leidžia pašnekovei ramiai užbaigti netrumpą sakinį.
- Velniai rautų, kalbi kaip kokia medicinos mokslų daktarė,-sukikena.
- Atsipalaiduok. Velniop tokius terminus kaip "poreikiai" ir panašiai. Tai kas, kad čia kaip ir verslo susitikimas. Neketinu užkrauti tavo galvos tokiu sudėtingu rebusu kaip mano grupės atliekamą alternatyvią muziką suderinti su tavo ritmenbliuzu,-paskėsčiojęs rankomis į šalis, liaunasi jomis gestikuliuoti, sunerdamas galūnes vieną į kitą bei padėdamas ant baro stalo.
- Kadangi šiaip jau esu negeriantis, palaikysiu tau draugiją nebent tik žodiškai jei sugalvosi prisiliuobt. Kitokio paaiškinimo nerandu, kodėl išrinkai būtent tokią vietą.
Atgal į viršų Go down
Aaliyah Haughton

Aaliyah Haughton


Posts : 17
Join date : 2009-07-19
Age : 36
Location : Brooklyn,New York

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 10:15 am

I didziaja dali vaikino kalbos,atsako placia sypsena,suprasdama kad neverta veltis i ginca.
Netrukus,Jaredui priminus ju susitikimo priezasti,pritraukia savaja kede arciau pasnekovo ir istaria.

- Butent apie tai ir noreciau pasikalbeti. Nes laiko glamonems ir ivairiems kitiems pasaliniams dalykams visada rasime.
Taciau ne dabar. Buciau labai dekinga jeigu visa savo demesi sukoncentruotum tik i musu bendra projekta
- su viltimi akyse nuzvelgia vaikina,
leisdama suprasti kad rimtai ziuri i bendrus planus bei to paties tikisi is jo puses.
Alkune atsiremusi i stala,kita ranka pradeda gestikuliuoti ore,kalbedama toliau.

- Taigi, jei tu nieko pries,pradekim - padaro nedidele pauze,taciau netrukus,nelaukdama vaikino atsakymo,tesia savo kalba
- Visu pirma noreciau suzinoti ar sulaukeme pritarimo is tavo grupes draugu.
Juk jiems uzsiminei apie albumo kurima?
- eilini karta ibeda zvilgsni i Jareda,nekantriai laukdama jo atsakymo.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeKv. 07 30, 2009 12:39 pm

Po laiko pastebėjęs kaip rimtai mergina reaguoja į judviejų bendrus muzikos planus, pasistengia ir pats susikaupti, bei imti kalbėti tik apie tai kas svarbu:
- Mane džiugina tavo entuziazmas,-įsistebėjęs į Aaliyah akis, vypteli.
- Nes man susikaupti yra matomai sudėtingiau nei tau,-išskleidęs delną, pakaso jį nagais, o nuvedęs akis kažkur į šoną, atsidūsta, tačiau visai netrukus gražina žvilgsnį į pašnekovę šiai ištarus "pradėkime". Sulaukęs pakankamai logiško klausimo, prieš prabildamas atsako į jį silpnai krestelėdamas galvą.
- Be jokios abejonės taip. Galbūt tau sunku patikėti, bet neturiu mados kažką planuoti nepasitardamas su grupe,-nutraukęs kalbą, krenkšteli pajutęs, kaip gerklę užspaudžia kimumas.
- O jiems idėja įrašyti bendrą dainą su tavimi...-rankos mostu parodo į merginą nusišypsodamas.
- Kelia didelį susižavėjimą ir panašius pozityvius jausmus. Tačiau mes pradedam tikrai ne nuo to galo,-suspaudęs lūpas į siaurą brūkšnį, pakreipia galvą į tą pusę, iš kurios sklido ausų būgnelius draskanti klubinė muzika.
- Tokioje atmosferoje kurti muziką nesu pajėgus. O mūsų laukia nemažas darbas. Nė neabejoju, kad toji daina taps hitu,-sukikenęs, prideda ranką ties kairiąją krūtinės puse, jausmingai atsidusdamas, bei paaiškina iš kur jam kyla panašios mintys:
- Intuicija kužda,-iššiepęs dantis, pilnai pasiremia alkūnėmis į stalą, šonu pasisukdamas į merginą, kad ją matytų kuo puikiausiai.
Atgal į viršų Go down
Aaliyah Haughton

Aaliyah Haughton


Posts : 17
Join date : 2009-07-19
Age : 36
Location : Brooklyn,New York

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimePen. 07 31, 2009 10:28 am

Pagaliau sulaukusi atsakymo i anksciau uzduota klausima,
is dziaugsmo net suploja rankomis.

- Puiku. Jeigu tavo grupes nariai tokie pat ... - prikanda lupa,galvodama
kaip geriau apibudinti tai,ka nori pasakyti.

- Tokie pat entuziastingi ir mieli kaip tu,man bus tikras malonumas dirbti su jumis
- isspaudzia sypsena,kuri dingsta po keliu akimirku,kai Jaredas eilini karta parodo nepasitenkinima ju susitikimo vieta.
Supratusi,kad sitaip daugiau negali testis,atsikelia nuo kedes ir pakelia rankine nuo stalo.
Netrukus prabyla,matomai noredama paaiskinti savo poelgi.

- Na,tai eime ten,kur tave aplankys ikvepimas. Jeigu negali ilgai isbuti tokioje triuksmingoje aplinkoje -
nuzvelgia patalpa ir ,matyt taipogi pastebejusi sio klubo trukumus,susiraukia - as tave suprantu.
- Todel leidziu pasirinkti sirdziai mielesne vieta.

Po siu zodziu permeta rankine per peti ir pagriebia akinius,kuriuos iskart uzsideda.
Atlaisvinusi rankas,timpteli Jaredui uz rankoves,taip paragindama ji greiciau imtis veiksmu.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimePen. 07 31, 2009 2:57 pm

Prajuokintas to, kaip Aali sumoja išreikšti džiaugsmą, sukikena. Tačiau leidęs jai po pauzės užbaigti sakinį iki pat galo, laiko veide pakilią šypseną.
- Jaučiuosi...-užsikerta išpūsdamas akis bei šiaip apšaldamas.
- Pamalonintas. Žinai, pastaruoju metu mane visi vadina tik rėksniu,-kuo plačiau nusišypsojęs, pasistengia sugrįžti prie esminių reikalų iš kart nutaisydamas dalykišką toną.
- Esu tikras, kad tarp kitų grupės narių jausiesi puikiai. Tik nesusikaupimo problema, deja, slegia ne vieno mano pečius,-visgi sumanęs įnešti šiokią tokią dalį pinigų į klubo biudžetą, pasikviečia padavėją bei užsisako buteliuką mineralinio vandens, pabrėždamas, kad nori jo šalto. Kadangi minties tarti kaip ir nebaigė, atsisukęs į merginą, tęsia:
- Grupėje dažnai daugiau pražvengiam nei pradirbam,-nenorėdamas, kad mergina pastaruosius jo žodžius priimtų rimtai, nusijuokia. Tuomet išvydęs staigų merginos pakilimą nuo savo sėdamosios vietos, akimirką spokso į ją nieko nesuprasdamas.
- Ėėė,-pamanęs, jog Aaliyah dėl kažkokių priežasčių prarado kantrybę tęsti su juo pokalbį, rodo akivaizdų suglumimą beregint ištįsusioje veido išraiškoje. Visai netrukus gavęs paaiškinimą, lengviau atsikvepia.
- Dievaži, pamaniau, jog keliausi sau dėl kokių nors priežasčių ant manęs supykusi,-prunkšteli, bei pastebėjęs, kad jo prieš tai užsisakytas mineralinis vanduo yra pristatytas, pačiumpa buteliuką į ranką. Kita, sugraibo iš kišenės pirmą pasitaikiusį banknotą, bei pameta jį ant baro stalo.
- Supranti, kai kuriu muziką, visiškai užsiskleidžiu savyje, atsiriboju nuo išorinio pasaulio. Tad patikinu, kuomet pradėsim darbus toks įdomus pašnekovas nebūsiu,-timptelėtas už rankovės, nesipriešindamas atsistoja.
- O vietą pasirinkti man yra per sunki užduotis... Siūlyčiau savo namus, bet juose pilna gyvybės ir krykštavimų, tai gal tuomet keliaujam pas tave?
Atgal į viršų Go down
Aaliyah Haughton

Aaliyah Haughton


Posts : 17
Join date : 2009-07-19
Age : 36
Location : Brooklyn,New York

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeŠt. 08 01, 2009 9:52 am

Stovedama salia Jaredo,suneria rankas ir su sypsena veide isklauso vaikino pasakojimo
apie jo grupes narius kamuojancia nesusikaupimo problema.

- Manau,kaip nors pavyks priversti juos dirbti. Juk esi ju lyderis,
jei liepsi susikaupti,vadinasi tures paisyti tavo isakymo -
kalbedama kelis kartus ranka perbraukia per plaukus,
noredama buti tikra,kad neatrodo susivelusi. Kai vaikinas pagaliau atsiskaito uz buteli uzsakyto gerimo,
prieina arciau ir isikimba jam i paranke. Isklausiusi Jaredo pasiulymo ju susitikima testi jos namuose,prikanda lupa ir susimasto.

- Manai galesi ten susikaupti? Esi isitikines kad mano namo aplinka,ar ikyrus kaimynai taves neerzins?
- taciau kazka prisiminusi,neigiamai papurto galva ir istaria.
- Pamirsk ka klausiau. Man ka tik sove nebloga mintis - padaro nedidele pauze ir
,stipriau isikabinusi vaikinui i paranke,tesia toliau.

- Namuose turiu irengusi nedidele irasu studija. Manau,jeigu sutinki,
jau siandien galetumeme irasyti kokia nors daina
- ibeda vilties kupina zvilgsni i Jareda.
- Turiu omeny,galime pabandyti irasyti musu balsus ir paklausyti kaip jie dera tarpusavy,
kad veliau,kai irasinesime rimtus kurinius,nekiltu jokiu nesklandumu. Ka manai?
- baigusi daug jegu pareikalavusia kalba,
ikvepia oro ir,nenuleisdama zvilgsnio nuo pasnekovo,nekantraudama laukia jo pritarimo
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimePen. 08 07, 2009 4:24 pm

Apgraibom bandydamas atsukti kamštelį nuo mineralinio vandens butelio, be perstojo spokso į pašnekovę, kol kas neimdamas isterikuoti, kad atkimšti ertmės visiškai nesiseka.
- Yra visai ne taip kaip tu galvoji,-paprieštaraudamas Aaliyah žodžiams, stipriai neigiamai papurto galvą.
- Mes nesiskirstom pagal kokius nors rangus. Esam...-bandydamas kuo tiksliau paaiškinti mintyse besisukančias mintis, ima viena ranka silpnai gestikuliuoti.
- Tarytum vienas mechanizmas. Neturiu jokios teisės jiems įsakinėti. Be to niekad to nedariau. O ir neketinu pradėti nedaryti,-kuo nuoširdžiau nusišypsojęs, padrąsinančiai patrina delnu merginos petį nekeisdamas įsistovėjusios veido išraiškos.
- Žinau tik viena, kad tavo namuose bus geriau nei čia,-raukydamasis dar kartą nelabai įdėmiai apžvelgia aplinką.
- Ir man to pakanka,-šypsodamasis pasistengia nekalbėti, kol mergina aiškina ką yra sugalvojusi. Nustebintas, jog ši namuose turi tokį dalyką kaip įrašų studija, iškelia antakius, tačiau ima kalbėti pakankamai ramiai:
- Šaunu. Be to ir problemos kaip nebūta,-šyptelėjęs, įsikimba į Aaaliyah parankę.
- O dabar šį tą atskleisiu...-dusliai krenštelėjęs, tęsia.
- Šiaip nesu labai didelis R&B muzikos žanro gerbėjas, bet tiek tavo dainos, tiek balsas yra nuostabūs,-atsistojęs taip, kad stovėtų priešais merginą, nuolankiai nusilenkia.
- Man bus garbė ir didelis malonumas su tavimi dirbti,-sukikenęs, grįžta į pirminę kūno padėtį.
- Puikiai suprantu, geros dainos per vakarą negimsta. O be to mes planuojam net nežinodami kaip skamba mudviejų balsai,-savo žodžiais neakivaizdžiai išreiškia pritarimą dėl Aali sumanymo patikrinti ar judviejų balsų derinys neprimins rujojančių kačių bliovimo.
- Aš pasiruošęs,-ištaria entuziastingai. Lyg Kempiniukas.
Atgal į viršų Go down
Kim Kardashian

Kim Kardashian


Posts : 66
Join date : 2009-09-04

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimePen. 09 04, 2009 2:42 pm

Iškart iš viešbučio atėjusi čionais akimis perbėga per patalpą, ieškodama laisvo staliuko. Kuomet jį randa ten ir atsisėda. Rankos mostu prisikvietuis padavėją užsisako kažkokį alkoholinį gėrimą ir koketiškai sumirksėjusi jam akytėm, laukia savo užsakymo stebėdama aplinką.
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Posts : 139
Join date : 2009-08-17
Location : Cameron, North Carolina

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 12:44 am

Mattas ateina ir pamatęs nepažystamą merginą prieina prie jos: -Galima prisėst?nužvelgia merginą.
Atgal į viršų Go down
Kim Kardashian

Kim Kardashian


Posts : 66
Join date : 2009-09-04

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 1:51 am

Atėjūs vaikinui pakelia akis į jį.
- Žinoma gali. Tačiau pirma gal prisistatytum?-klausiamai nužvelgia Matt'ą.
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Posts : 139
Join date : 2009-08-17
Location : Cameron, North Carolina

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 3:52 am

Mattas išklausęs merginos prataria: -Žinoma galiu prisistatyti aš Mattas Hardis WWE kovotojas,-nusišypso ir atsisėda.-Aš vaišinu gal ko norėtum,-dar kartą nužvelgia merginą.
Atgal į viršų Go down
Kim Kardashian

Kim Kardashian


Posts : 66
Join date : 2009-09-04

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeŠt. 09 05, 2009 1:13 pm

Vaikinui pabaigus savo pristatomąją kalbą nežymiai šypteli:
- Oho, kaip išsamiai,-padaro trumpą nekalbėjimo pauzę.
- O mane vadina Kim,-priasitačiusi išklauso kitų vaikino žodžių.
- Aš jau užsisakiau, bet jai jau taip nori, galėsi sumokėti,-apdovanojusi Hardy kampine šypsena įdėmiai į jį įsižiūri.
- Tikriausiai dabar turėtum man ką nors papasakoti, ar ne?
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Posts : 139
Join date : 2009-08-17
Location : Cameron, North Carolina

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeSk. 09 06, 2009 12:48 am

-Koks čia išsamumas,-atsidūsta.-Malonu Kim,-nusišypso.-Na tai ir užmokėsiu kišenėse vėjai nešvilopia kaip sako žmonės,-sukikena.-Na ir apia ką norėtum kad papasakočiau.išspaudžia kampinę šypseną ir priėjus barmenui taria: -Alaus ir margaritą,-kai barmenas nueina toliau susikoncentruoja į merginą.
Atgal į viršų Go down
Kim Kardashian

Kim Kardashian


Posts : 66
Join date : 2009-09-04

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeSk. 09 06, 2009 1:32 am

Išklausiusi visų vaikino žodžių taria:
- Aš net neabejoju, kad nešvilpauja, vis gi tu dirbi WWE, - atmeta atgal ant pečių užkritusius plaukus.
- Manau gali ir pats sugalvoti ką man papasakoti,-primerkusi akis nenuleidžia jų nuo Matt'o.
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Posts : 139
Join date : 2009-08-17
Location : Cameron, North Carolina

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeSk. 09 06, 2009 1:55 am

Mattas pasikaso pakaušį: -Na atlyginimas gan neblogas,-nusišypso ir barmenas atneša alų ir margaritą tada Mattas paduoda margaritą Kim.-Na ką čia tau papasakojus na esu komandoje su geru draugu Evanu Bournu nuo Ortono Raw vadovo kartu su Evanu world tag team titulus dažnai būnu baruose. na o dabar tu papasakok daugiau apie save.Pakelia antakį.
Atgal į viršų Go down
Kim Kardashian

Kim Kardashian


Posts : 66
Join date : 2009-09-04

Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitimeSk. 09 06, 2009 4:49 am

'Ranka parėmusi smakrą klausosi jo žodžių net nežiūrėdama į jį. Kai Hardis baigia kalbėti nuleidžia akis į prieš ją pastatytą "margaritą" '
- Vieną dalyką apie mane šiandien tikrai sužinosi...
'Stumteli taurę link vaikino.'
- Aš nemėgstu margaritų.
'Pagriebusi savo rankinę atsistoja, tačiau išlaiko akių kontaktą su Matt'u.'
- Tačiau, nenusimink. Galėsi sumokėti už mano pasirinktą gėrimą.
'Sukikenusi ranka mosteli į ateinantį padavėją su gėrimo buteliu.'
- O man jau metas eiti. Iki pasimaztymo, kitą kart.
'Jau žengusi kelis žingsnius į priekį atsigręžia į paliktą vaikiną ir nusiuntusi jam oro bučkį besijuokdama apleidžia šitą vietą.'
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Staliukai prie baro - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Staliukai prie baro   Staliukai prie baro - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Staliukai prie baro
Atgal į viršų 
Puslapis 34Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Staliukai prie baro
» Staliukai prie baro
» Staliukai prie baro
» Lauko staliukai
» Lauko staliukai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kavinės ir Restoranai :: Naktinis Klubas-
Pereiti į: