Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Namas/Ieimas/svetaine

Go down 
3 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 2:26 pm

,,,
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimePir. 07 06, 2009 9:22 am

Privažiavęs, prisiparkuoja ir išlipęs iš automobilio patraukia prie namo. Trumpam stabtelėjęs vis dėl to pabeldžia į duris.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimePir. 07 06, 2009 9:54 am

Turedama laisva diena ir nelaukdama jokiu sveciu,guledama ant sofos ir ziuredama tv pradejusi snausti, nuo beldimo i duris prabunda ir letai nueina iki ju aiskiai nepatenkinta, kad jos laisvadienius dar ir trukdo. Net nepaklausisi, kas uz duru jas atidaro ir nuzvelgusi nepazystama o ir geros isvaizdos svecia isitebi jam i veida ir netgi isspaudzia sypsena
- Taaip?
nepatraukdama zvilgsnio viena ranka laiko duris laukdama klausiamu zvilgsniu ziuri i vaikina
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 5:13 am

Pagaliau išvydęs tarpduryje stovint merginą, šypteli ir rankos kilstelėjimu su ja pasisveikina. Giliau įkvėpęs mintyse sumeta ką nori pasakyti ir tik po to išsako savo mintis balsu.

-Nicole?-nebūdamas tikras, kad priešais jį tikrai stovi ta pati mergina, su kuria kitados, būdamas vaikas žaidė kvadratą, nusijuokia dėl savo sutrukusios minos.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 12:05 pm

Nekamantinedama vaikino ramiai prastovi laukdama kol jis prakalbes. Bandydama prisiminti kur sita zmogu yra maciusi, nes veido bruozai ikrai yra matyti uzsigalvoja, bet isgirdusi savo varda atkunta
- Taip as Nicole, o, tu, busi...?
Pagaliau prisiminusi, bet negaledama patiketi ka mato nustebusi istaria
- Jared?
Vis dar laikydama nuostabos mina kuri turejo pasirodyti kvailai papurto galva ir pasitraukia nuo duru
- velniai rautu, ka veiki sitam mieste?
Nesiruosdama kalbetis prie duru mosteli i vidu ranka
- uzeik i vidu. sveciu nelaukiau todel galiu pasirodyti kiek netvarkinga
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 4:09 am

Stebėdamas apstulbusią Nikolės išraišką, droviai šypteli ir kai ši pagaliau jį rekognaizina, linkteli galva išspausdamas šiokią tokią šypsenėlę, tačiau nieko nepasako. Po nuskambėjusio klausimo, atsidūsta šiek tiek surimtėdamas ir pakviestas užeiti, pasinaudoja kvietimu, kadangi kalbos pradžiai dar aiškiai nebuvo pasiruošęs.
-Viskas tvarkoj,-lūpų kampu šyptelėjęs sugestikuliuoja ranka rodydamas į prieš akis atsivėrusio kambario interjerą.
-Čia viskas labai gražu, Nicole,-stabtelėjęs atsisuka į merginą ir nebeslėpdamas tikrosios savo fizionomijos, pasižiūri į ją slogiu veidu.
-Atvažiavau čia prieš kelias dienas,-iš kart užkirtęs kelią galimiems pasiūlymams ko nors išgerti ar užkasti, suima pašnekovės ranką ir švelniai patraukęs pasisodina priešais save ant sofos, o pats atsisėda ant fotelio ir jį pritraukia šiek tiek arčiau jos.
-Apsistojau neblogam rajone, namą man laikinai paskolino draugas,-giliau įkvepia.
-Nežinau nuo ko pradėti,-nuleidžia galvą.
-Apskritai nežinau ar ateiti čia buvo gera mintis,-neigiamai ją papurto.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 11:46 am

Siam iejus iskart uzdaro duris ir paskui ji patraukia i svetaine ir sustoja
- Malonu, kad tau patinka.
Nenoredama pasirodyti bloga seimininke ir tuo labaiu nesvetinga jau ziojasi paklaust ar vaikinas ko nors nori, bet aiskiai parodzius, kad nieko nereikia nieko ir nepasako. Atsisedusi ant sofos zumeta koja ant kojos ziuredama i ji
- Kokiu tikslu cia atvykai?
Turedama gerus igudzius kalusytis jo nepertraukia ir viska iskaluso, o tada jau prakalba
- Visu pirma jei jau zinojei kur as esu galejai apsistot ir pas mane
Akimis perzvelgia visa kambari
- Vietos daugiau nej reikia, tai vienas kitam nenusibostumem
Matydama, kad vaikinui sunku kalbeti padrasinamai sypteli
- Sakyk, kas atsitiko? Gal kuo galiu padet?
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 9:59 am

-Tikrai nenoriu būti kam nors našta, Nicole,-išspaudžia kampinę špseną.
-Žinau, kad galiu tavimi pasikliauti ir patikėk, labiau už ką nors kitą tai vertinu,-vėl nudelbia akis.
-Mirė Jessica,-trumpai išveblena nepakeldamas akių į merginą.
-Žinai, kad ji man buvo visas gyvenimas ir dabar...-papurto galvą.
-Klausyk, gal vis dėl to turi ko nors išgerti?-įkvėpia oro.
-Taip, žinau, kad aš negeriu,-užbėgdamas įvykiams už akių, tarsteli.
-Bet pastarosiomis dienomis alkoholis mane velniškai gelbsti...
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 11:23 am

- tu man niekad nebuvai nasta ir tai pats puikiai zinai
papriestarauja jo zodziams kuriems aiskiai nepritaria. Pamaloninta jo tolesniu zodziu siltai nusisypso
- Man labai malonu, kad manim pasitiki
Isgirdusi jo tolesnius zodzius netenka amo.
- Del...del ko? kaip tai atsitiko?
ima veblenti, nes Jessica buvo jai labai artima drauge. pagalaiu imdama atsigauti po tokios naujienos atsistoja ir prieina prie baro
- brendis tiks?
ne nelaukusi atsakyma istraukia buteli ir ipila i gerimo i stikline.
- nemanau, kad gerimas tau pades ilgam
paemusi stikline prieina prie jared'o ir ja padavusi gryzta atsisesti i savo vieta
- Turetum susiimti, kad ir kaip yra sunku ir pradet gyvent kol neiklimpai i alkoholi ar kazka sunkesnio
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 2:03 pm

Tylėdamas lydi merginą akimis kol ši sugrįžta su jo brendžiu ir tik paėmęs stiklinę į rankas ir gurkštelėjęs ne menką gurkšnį gėrimo, pagaliau prabylą, tebežiūrėdamas į grindis.
-Tai buvo nelaimingas atsitikimas...-užlūžus balsui vėl gurkšteli brendžio.
-Nežinau kaip toliau gyvensiu,-pagaliau pakelia žvilgsnį į Nikolę.
-Pirmosiomis dienomis gerdavau iki sąmonės netekimo, nes tik tai padėdavo užmiršti koks žlugęs mano gyvenimas. Paskui bandžiau atsitiesti, bet tai beprasmiška ten,-mosteli ranka.
-Tam mieste viskas man primena ją...-užsivertęs išgeria brendį iki dugno.
-Ar galėčiau gauti dar?-viltingai pažvelgia į pašnekovę, ištiesdamas ranką su taure.
-Net nežinau ko tiksliai čia atėjau. Pranešti apie nelaimę galėjau ir telefonu, bet tiesiog noriu... man reikia žmogaus, kuris būtų pažinojęs ją ne ką prasčiau nei aš. O toks žmogus esi tu. Buvai jos geriausia draugė...
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 5:04 pm

Negaledama patiketi tuo ka girdi bando suzinoti visas smulkmenas, nenoredama perdaug spausti vaikino
- Bet tai kaip tai ivyko?
susiima uz galvos ir sunkiai atsidususi grazina akis i ji
- Privalai susimt. del jos, nemanau, kad jinai noretu tave matyti toki
Idemiai nuzvelgia vaikina kuris atrode tikrai ne is geriausiuju
- sugniuzdyta ir liudna
atsistojusi paima is jo stikline
- Bet kodel man niekas nepranese apie laidotuves?
Priejusi prie baro ipila brendzio ir gryzta atgal
- Juk as irgi norejau ir privalejau buti su ja tada
atsisedusi uzmeta koja ant kojos
- as negaliu patiketi, kad jos nebera.
nutyla susimastydama
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimePen. 07 10, 2009 7:54 am

-Ji nusižudė,-sausai tarsteli tik tada kai gauna antra brendžio porciją.
-Būčiau galėjęs dėti galvą, kad Jessica nebūtų taip pasielgusi. Nė už ką,-neigiamai papurto galvą,
-Velniai rautų, juk ji buvo psichologė! Kaip žmogus nuolat kitiems į galvą kalantis koks gyvenimas yra gražus, galėtų prieš save pakelti ranką?-užsiverčia brendį.
-Nė už ką tuo nepatikėsiu. Paskutinėmis dienomis ji buvo tarsi nesava...,-ranka perbraukia sau per plaukus.
-Ji nušoko nuo stogo. Norėjau, kad tu ją atsimintum tokią, kokia ji buvo visada-linksmą ir besijuokiančią,-pasižiūri Nicolei į akis.
-Laidotuvės buvo pragariškos. Jos mamą sužinojus apie tai kaip mirė jos dukra ištiko isterija, visos ceremonijos metu ji nesuvaldomai verkė, paskui jos pyktis atsisuko prieš mane. Ji įsitikinusi, kad tai aš dėl visko kaltas... Gal tikrai man lemta gyventi vienam ir taip daugiau niekam nesuteiktu skausmo, Nicole?-liūdesio perkreipta fizionomija pasižiūri į merginą ir ištuština stiklinę iki dugno. Pajutęs lengvą svaigulį galvoje ir suvokęs, kad brendis po truputį daro savo darbą, įkvepia oro.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeŠt. 07 11, 2009 2:04 pm

Leidzia vaikinui paciam kalbeti tyledama, bet isgirdusi, del ko papurto neigiamai galva
- Negali buti, tai netiesa.
nenoredama tuo patiketi ima ja teisint
- ji nebutu drysus taip su savim pasielgti. Ji baile is prigimties, visada bijojo skausmo.
sulenksui ranka pasikaso kakle esanti odos lopineli
- Netikiu, tuo ka sakai ir pabandysiu viska issiaiskinti.
pradeda mosikuoti rankomis
- juk ja laisvai galejo nustumpt ir pabegt
supratusi, kad perdaug isivaziavo nutyla isklausyti jo ir jam baigus prakalba
- Jos mama visus kaltino del visko ir pats tai zinai, o del jos mirties kaltins visa pasauli tuo tarpu ir mane.
Priestaraudama jo zodziams naigiamai papurto galva
- Nesneke taip, tu dar surasi, del ko gyvent o jei ir ne tai privalai gyventi del jos
nuleidusi akis zemyn i jo tuscia stikline atsidusta
- ir visu pirma turi nebegerti tiek daug
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeŠt. 07 11, 2009 3:43 pm

-Ir aš taip manau,-sutikdamas su Nicole pasakytais žodžiais, teigiamai palinksi galva.
-Visi tie svaičiojimai apie jos nužudymą... Dieve, kaip norėčiau, kad tai būtų tiesa,-pastebėjęs kaip į jį pasižiūrėjo mergina, suskuba paaiškinti, ką turi omenyje.
-Tai bent jau paaiškintų kodėl ji nepaliko nieko. Jokio atsisveikinimo raštelio, jokio laiško-nieko,-nuryja seiles.
-O tu pažįsti tą moterį nė ką blogiau nei aš,-liūdnai šypteli.
-Tikrai džiaugiuosi, kad tavęs ten nebuvo,-neigiamai papurto galvą.
-Gali įsivaizduoti kaip jaučiausi kai ji išrėkė man į veidą, kad tai aš privedžiau Jessicą prie savižudybės, nes išdaviau ją su kita...-patylėjęs nuleidžia akis.
-Tavim,-atsikvepia vis dar nepakeldamas akių į merginą.
-Aš jos nekaltinu. Ji prarado vienintelę savo dukterį ir jai be galo sunku. Kaip ir visiems mums,-pasukioja tuščią taurę rankose.
-Man jau metas,-atsistojęs pastato ją ant staliuko.
-Suprantu, kad mano apsilankymas toli gražu nėra malonus vizitas ir labai apgailestauju dėl to, kad sužinojai tai tik dabar. Bet patikėk, taip tik geriau,-uždėjęs ranką merginai ant peties visomis valios pastangomis išspaudžia šypseną lūpos kamputyje.
-Ir ačiū, kad galiu tavimi pasikliauti,-įdėmiai pažvelgia jai į akis.
-Būdamas su tavimi jaučiuosi taip, tarsi būčiau arčiau Jessicos,-dviem pirštais suėmęs jos smakrą, švelniai perbraukia nykščiu.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 10:09 am

Pamaciusi, kad vaikinas is jos lengavai saiposi susiraukia
- As rimtai kalbu, ir taip manau, nes juk dievazi tiriu tokias savizudybes
atlosusi galva atgal stebi viena taska lubose
- Ji negalejo taip is niekur imti ir nusokti nuo stogo, jei net ji tam pasiryzo tai turejo buti ypac rimta priezastis
sunkiai atsidususi nutyla iskalusyti jo ir po vienu jo zodziu letai nuleidzia galva i ji
- as su tavim? Ta moteris, perdaug sau leidzia
nususka zvilgsni i langa ir perzvelgusi tuscia gatve vel grazina akis i vaikina
- is pradziu ji mane kaltino, kad nuviliojau vissu jos draugus, vaikina ir iklampinau ir yveliau i daug nelaimiu, o dabar dar ir sitai.
Papurciusi galva prunksteli, ir jam atsistojus pati paseka jo pavyzdziu
- labai dzaiugiuosi, kad atejai, nes kitaip buciau nieko ir nesuzinojus
skesteli rankomis
- Kitokiomis aplinkybemis labai dziaugciausi tave matydama, bet dabar labai sunku dzaiugtis, kai zinau, kokiu tikslu mane aplankei
isspaudusi sypsena pasiziuri jam i akis ir uzdeda savo rankas jam ant riesu
- Manim gali pasikliauti bet kada, juk zinai, kad visada padesiu
Nutyla, steebdama jo veiksmus, bet nenoredama kazko blogo sakyti linkteli
- jei noresi buti arciau jos, gali bet kada mane aplankyti, juk aju kartoju nezinau kelinta karta, kad gali apsisitoti pas mane, nes namai buna tusti vos ne visa diena
Patraukusi link duru, pirma jas pasiekia ir atidaro
- Ir prasau, pazadek, kad daugiau negersi
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 10:57 am

-Ta moteris turi pagrindo taip kalbėti,-nudelbia akis.
-Jesika jai buvo papasakojusi, kad prieš sutikdamas ją, draugavau su tavimi,-gūžteli pečiais.
-Nors mes niekada apie tai daugiau nekalbėjom, žinau, kad siūlai apsistoti tavo namuose tik iš mandagumo,-galbūt dėl alkoholio poveikio šiek tiek užmiršęs jį kankinantį sielvartą, ima kalbėti su šiokia tokia ironija.
-Žinai, kad buvau pasirengęs dėl tavęs padaryti viską, bet karjera tau buvo pirmojoje vietoje,-žengęs tolyn nuo merginos, neigiamai papurto galvą.
-Ir tada sutikau ją. Žinai kodėl ją taip branginu?-staiga atsisuka.
-Nes ji buvo su manimi tada kai man buvo velniškai sunku. Tada kai metusi viską išvažiavai čia,-pamosuoja rankomis po kambarį.
-Ir lig šiol mums taip ir nepavyko pasikalbėti akis į akį. Niekada taip ir nepaaiškinai kodėl palikai mane ir nieko nesakiusi pasprukai čia,-suraukia antakius.
-Vos tik liekam vienu du, užsidedi tą kvailą kaukę, laimingos moters kaukę, nors žinau, kad čia..-priėjęs padeda ranką ties jos širdimi.
-Esi ir likai ta pati Nikole, kurią kažkada taip mylėjau,-vėl neigiamai papurto galva.
-Kas tau darbo jei ir toliau svaiginsiuosi?-sarkastiškai šypteli.
-Galva dedu, kad trokšti, jog išsinešdinčiau iš šito miesto ir palikčiau tave ramybėje.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 12:35 pm

- ta moteris negali kalbeti to ko nezino
Nutyla nuryti susikaupusiu skysciu
- Taip ir galvojau, kad viskas bus ispasakota jai
Tvirciau suspaudzia duru rankena
- As tikrai tai sakau ne is mandagumo ir pats tai zinai, jei jau cia atvykai netikiu, kad tik del to, kad pranestum apie jos mirty
Idemiai pasiziuri jam i akis
- Pazystu tave labai gerai ir zinau, kad neperzengtum saves eidamas pas mane po visko ka esu tau padarius
nusuka akis i lauka ir uzdaro duris, nes pokalbis dar kaip suprato nebaigtas. jau spejusi daug isgirstti atsisuka i vaikina
- Tu visko ne nezinai.
Bando kalbeti tvirtai, bet nuo vaikino zvilgsnio nesigauna igauti savo saltos merginos iavaidzio
- ar tu bent galvojei kodel as isvykau? speju niekada, nes Jesika tave globojo ir rupinosi.
uzsikirtusi nutyla, bet ikvepusi oro vel tesia
- Jei nori zinot tai jinai su savo motinele mane ir priverte isvaziuot, nes kitaip ta kale butu nusizudzius. dabar turbut prakalbo sazine ir tai padare.
Nutyla nuleidusi akis i grindis
- Tu ne neisivaizduoji, kaip man visa tai buvo sunku, tai jiani visa aliminga skambindavo man pranesinet kur jus buvot ir ka veiket
Gavusi sarkazma pakelia akis i ji
- As negaliu ziureti, kaip tu geri ir save zlugdai
Issiviepia
- Tartum tu man neduosi ramybes. Zinau, kad isejes daugiau man ne neparasysi ir nusirisi iki dugno nes praradai gyvenimo meile
sukryziuoja rankas ant krutines
- puikiai zinau, kad visa gyvenima dabar mane kaltinsi uz tai ka esu tau padarius tave palikdama su kita mergina kuri asarom maldavo ant keliu kad palikciau tave jai nes kitaip nusizudys ir apkaltins mus abu ja nuzudzius


]
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 1:56 pm

Žinai, priešingai nei tu, aš žaidžiu atviromis kortomis, Nicole,-skėsteli rankom.
-Taip, atvykau čia ne tik todėl, kad praneščiau tau apie šią nelaimę. Puikiai suvokiu, kad būtum apie tai sužinojusi ir be mano pagalbos. Be, kad ir kaip žiauriai tai nuskambėtų, tai buvo proga, pretekstas su tavimi susitikti,-tebelaikydamas veide sarkastišką šypsenėlę, gūžteli pečiais.
-Aš irgi turiu šlakelį savigarbos,-pirštų pagalba parodo kažką, kas turėtų reikšti "mažai".
-Turėjau savigarbos nelėkti paskui tave, nors iš įsiučio norėjosi šaukti!-pajutęs, akd pakėlė toną, stengiasi valdytis.
-Kaip manai aš jaučiausi kai mergina, kurią dievinau vieną dieną man nežinant susikrovė lagaminus ir tiesiog DINGO?-suraukia antakius ir įdėmiai pažvelgia į pašnekovės veidą.
-Ach, tai aš visko nežinau?-dirbtinai nusijuokia.
-Ir tu tai sakai dabar? Taip, velniai griebtų, aš nežinau ar velniškai noriu sužinoti,-teigiamai palinkčioja galva ir toliau išklauso merginos žodžių.
-Jessica..-jau žiojasi protestuoti ir ginti šviesų jos atminimą, bet negavęs progos prabilti, atideda tai iki Nicolės monologo pabaigos.
-Ką?-visiškai išmuštas iš vėžių suraukia antakius ir nieko nebesuprasdamas pažvelgia į Nicole. Nesugebėdamas prabilti ir tiesiog praradęs amą, klauso ką mergina šneka ir bando mintyse sudėlioti tai ką ką tik išgirdo.
-Ir užuot pasakiusi tai man, nutarei pasiaukoti ir paaukoti mūsų ateitį?-supratęs, kad su juo tikrai nejuokaujama, bando priimti tai ką išgirdo kaip faktą.
-Ar suvoki kaip tai nesąžininga mano atžvilgiu?-pirštu parodo sau į krūtinę ir užsimerkęs kelias akimirkas patyli.
-Taip, galbūt nesugebėsiu pamiršti to ką padarei, bet taip pat žinau, kad nesugebėsiu pamiršti ir tavęs,-neigiamai papurto galvą.
-Man nepavyko to padaryti visus tuos mėnesius, netikiu, kad pavyks ir dabar. Nes kai stoviu taip arti tavęs,-nuryja seiles.
-Per daug tavęs trokštu, kad sugebėčiau neapkęsti...
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 2:24 pm

Matanti jo veido mimika zengteli atgal atsiremdama nugara i siena
- Susitikai ir pranesei. Dar kazka pasakysi, be priekaistu, kad palikau tave ant ledo svetimos merginos gleby?
Prisimerkia nususkusi galva
- Zinojau, kad neleksi. Esi perdaug isdidus, kad lakstytum, paskui kitus.
Atsisuka ir pasiziuri jam i akis
- Pripratai, kad merginos sekiotu tau is paskos, o as drysau netgi isvaziuoti
Ispucia ora pro burna
- Jei buciau norejusi dingti, butum manes ne nerades
Ramiai stebedama visa jo maivymasi lieka be reakcijos ir tik skesteli peciais
- Nemanau, kad Jesika, tau yra kadanos apie mane uzsiminus bent pora geru zodziu
Isvydusi tokia reakcija is jos zodziu, kokios ir tikejosi neskuba kalbeti, todel nutyla, leisdama vaikinui atsigauti ir prabilti pirmam perzvelgia savo svetaine, kol neisgirsta jo zodziu
- o ka as turejau dayt? leist, kad jinai nusizudytu ir po to, kad save kankinciau galvodama, kad viskas galejo buti kitaip?
Aiskiai rodydama, kad kalba rimtai ir sia tema nera labai malonu kalbeti uzsimerkia
- Jared, as zinau, kaip blogai pasielgiau, bet kitaip negalejau
Atsimerkusi pasiziuri i ji
- masciau daugybe kartu ir zinau, kad dabar elgciausi kitaip, bet jau viskas praejo ir kas padaryta tas padaryta
atlosia galva atgal isiremdama i siena
- as niekada taves nepamirsau
negaledama ilgai neziureti i ji nuleidzia galva klausydama jo zodziu
- tu manes troksti tik del to, kad pasakiau visa tiesa ar del to, kad niekad nemylejai Jesikos o tik mane?
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 2:46 pm

Visą laiką pratylėjęs, prabylą tik tuomet kai Nicole užduoda jam klausimą.
-Buvau Jessicai dėkingas, beto jai manęs reikėjo, nežinau ką jai jaučiau, bet tai ką jaučiau buvo labai striprus dviejų žmonių ryšys, supranti?-atidžiai pažvelgia į merginą.
-Beto ir man pačiam reikėjo žmogaus į kurį galėčiau remtis, nes..-užlūžus balsui, įkvėpia oro.
-Velniškai pykau ant tavęs, o gal labiau ant savęs pačio, kad nesugebėjau tavęs išlaikyti, nežinau. Žinau tik tiek, kad Jessica man labai padėjo,-nuryjęs burnoje susikaupusius skysčius apsilaižo sukepusias lūpas.
-Dabar prieš mane stovi visai kita Nocole,-neigiamai papurto galvą.
-O prieš tave-kitas Jaredas,-apmaudžiai šypteli.
-Tas laikas, praleistas atskirai labai daug ką pakeitę,-suraukia kaktą.
-Nepasikeitė tik du dalykai,-pirštų pagalba parodo dvejetą.
-Tavo grožis ir mano jausmai tau,-giliau įkvėpęs, žengia link merginos.
-Šitiek laiko troškau, kad tu paskambinsi arba sugryši ir viskas bus kaip buvę,-atsidūręs visai šalia, uždeda rankas jai ant liemens.
-O dabar kai mano galvoj taip tuščia nuo brendžio,-lūpų kampu šypteli.
-Tavo artumas mane veda iš proto ir aš tampu absoliučiu asilu, paminančiu visus savo principus, nes žvėriškai tavęs noriu
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 3:06 pm

Klausydama jo tyliai prunksteli
- Tikrai taves jai labai reikejo. Viska butu padarius.
supratusi, kad ima ironizuoti pavarto akis
- ir dar tas rysys...taip ir sakyk buvo meile
paskutini zodi taria ypac letai pabrezdama kiekviena raide. Nusprendusi, kad gana kibt prie jo zodziu nutyla isklausyti jo
- Tu, ne keik delto nekaltas. Jesikai tiko gerutes vaidmuo, o as kaip visada bloga ja vedziau is kelio
uzsikisa plauku sruoga sau uz ausies
- gana apie Jesika, jau taip perdaug apie ja prikalbejau. Nakty ims man vaidentis dar
Nuzvelgia ji
- Tu labai pasikeitei.
Ziuredama i ji ima vardint
- Visas bendravimas ir toks saltumas, ir ta isvaizda. dievazi, rimtai taves net nepazinau, kol neisgirdau tavo balso
Stebedama ji nepasijudina is vietos jam priejus galedama geriau isiziureti i jo veido bruozus taip ir padaro
- Tu galvoji as neskambinau? skambinau, bet kai kas vis pakeldavo. o apie gryzima as negalejau ne pagalvot. bijojau..
nusukusi akis i sona atsidusta
- Jared, tave veikia alkoholis ir ryte tu visko gailesies ka esi cia prisakes
pati uzdejusi savo rankas jam ant alkuniu isspaudzia sypsena
- Bet rinktis tau o ne man.
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimePir. 07 13, 2009 12:04 am

-Verčiau jau gailėtis dėl to ką pasakei, nei graužti save kiekvieną dieną dėl to, ko nespėjai padaryti,-pajutęs jos rankas, atsako į jos šypseną savąja. Priartėjęs prie Nicole per minimalų atstumą, pabučiuoja jos lūpas.
-Aš irgi klydau. Klydau pasirinkęs ją, o ne tave. Klydau kai užuot ieškojęs tavęs, tyliai pykau. Ir dėl to kankinausi pats,-dar syk pabučiuoja merginą, nereikalaudamas, kad į jo bučinį būtų atsakyti, tiesiog mėgaudamasis jų fiziniu artumu.
-Gal būdamas blaivaus proto dabar pakartočiau tą pačią klaidą,-neatitraukdamas veido, tebelaiko merginą savo glėbyje.
-Jei viskas iš tiesų buvo taip, kaip sakai, mudu esam tiesiog du žmonės, atsid8rę netinkamoj vietoj, netinkamu laiku, mažute,-įsižiūri į jos akis.
-Viena mano dalis trokšta ir toliau būti tuo arogantišku šmikiu, vardan savo savigarbos pasiryžusiu paaukoti vienintelį tikrą dalyką savo gyvenime-tave... Bet kai stoviu taip arti tavęs, tampu tuo pačiu mažvaikiu, kuris pamilo tavę jau tą akimirką kai tam vakarėly per mano žioplumą įkritom į baseiną,-lūpų kampu šypteli.
Atgal į viršų Go down
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimePir. 07 13, 2009 2:45 pm

- visada buvai filosofu
laikydama sypsena zusimerkia kuomet pajunta jo lupas taip ir prastovi, iki kol jis neprabyla, tuomet pasiziuri jam i akis
- Gana gyventi praeitim, nes jau viskas padaryta ir nieko nebeistaisysim
Pajutusi dar viena bucini pati nejucia i ji atsako ir siek tiek atitraukusi veida prabyla
- Nemanau, kad budamas blaivas, pamintum savo isdiduma
ikvepusi oro nepatraukia nuo jo akiu
- Mes isvis esam perdaug skirtingi, tuo labaiu kai as traukiu bedas kaip magnetas
nuleidzia akis i zeme isiziuredama i viena taska
- Visu pirma pirmoji tavo dalis yar teisi, nes su manim labai sunku
Negaledama susivaldyti sukikena grazindama akis i ji
- Ir antra, tada, kai buvau netiketai imesta i baseina bet kam bucaiu nurovus galva, bet isvydus tave nebegalejau to padaryt
Atgal į viršų Go down
Jared
Medikas
Jared


Posts : 199
Join date : 2009-07-06
Age : 41
Location : San Antonio, Texas, United States

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 9:31 am

-Būtent,-šypteli.
-Noriu, kad mudu pamirštume viską,-neigiamai papurto galvą.
-Kas buvo praeityje tegu ten ir lieka, Niki,-abiem rankom suėmęs jos veidą, prisitraukia prie pat savęs ir karštai pabučiuoja.
-Tu vedi mane iš proto,-nuleidęs rankas suėma jomis jos liemenį, o paskui maikutę, kurią ji vilkėjo ir patraukia į viršų. Lengvai išvadavęs Nicole iš drabužių, vėl pabučiuoja.
Atgal į viršų Go down
Tomo Miličević

Tomo Miličević


Posts : 58
Join date : 2009-07-06
Age : 44

Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitimeKv. 07 16, 2009 5:36 pm

Klaidžiodamas automobiliu ratais po visą namų rajoną, išsirenka vieną laimingąjį pastatą ir atsitiktinumo dėka juo tampa būtent šis. Tvarkingai pastatęs automobilį prie kelkraščio išlipa ir pribėgęs prie durų, suspaudo skambutį.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Namas/Ieimas/svetaine Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Namas/Ieimas/svetaine   Namas/Ieimas/svetaine Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Namas/Ieimas/svetaine
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Namas ir svetaine
» Namas/Svetaine
» Namas/ Iėjimas/Svetaine
» Namas [įėjimas ir svetainė]
» Namas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Namai ir Butai :: Nicole Scherzinger Namas-
Pereiti į: