Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Eve Leto

Go down 
+3
Angelina Love
Jeff Hardy
Eve Torres
7 posters
AutoriusPranešimas
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Eve Leto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Eve Leto   Eve Leto Icon_minitimePir. 07 06, 2009 10:35 am

kaip ir parasyta pavadinime bus rasoma apie Eve Leto ( as visdar nepriprantu rasyt Leto o ne Torres ;DD) valdanti zmogona ;DD
Esu pavadinta Linos vardu bet dazniausiai vadina Linute ar Lin kaip kam patinka zodziu.
Gyvenu dabar Vilniui ir Turiu 16 metu nors tuoj kaip sakiau 17 ( uhu lauksiu dovanu ir sveikinimu kruvos 'DD)
Kas is sio forumo pazystu vos ne visus tai daug prisistatynet neverta nebent kilo kokiu kalusimu tai mielai prasom klausti as visada pasiruosus atsakyti, kad ir kokie jie bebutu ;D
Kas dar...ai vo megstu juodas akis ir turiu juodus palukus tai del to esu vadinama emo... Nors kaip ir Sima( Candise) abi esam tokios mergaitiskos ir negalim apseit be rubu, kosmetikos ir daug kvepalu ;DD
na atrodo viskas...jei kas prasom klausti ;DD
Atgal į viršų Go down
Jeff Hardy
World Heawyweight Čempionas
Jeff Hardy


Posts : 83
Join date : 2009-07-06
Age : 46
Location : Cameron, North Carolina

Eve Leto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eve Leto   Eve Leto Icon_minitimePir. 07 06, 2009 10:39 am

Labas Cukriau :]
Atgal į viršų Go down
Angelina Love
ECW Diva
Angelina Love


Posts : 194
Join date : 2009-07-05
Age : 42
Location : Tampa, Florida

Eve Leto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eve Leto   Eve Leto Icon_minitimePir. 07 06, 2009 12:25 pm

Labas saulyt ;DD
as tik sitam forume suzinojau, kad tavo gimsas arteja. kaip drysai man nepranest? ;DD
daabr sukt reiks galva ka tau padovanot tokio mielo ir grazaus ;DD
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Eve Leto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eve Leto   Eve Leto Icon_minitimePir. 07 06, 2009 12:53 pm

Visų pirma norėčiau padėkoti šiai nuostabiai mergyčkai.
Lina,dėkoju,kad padėjei sutvarkyti ir atnaujinti šį forumą.
Ta mintis,buvo mūsų abiejų sukurti naują nerealų forumą.
Viliuosiu,kad šis forumas bus tikrai geras.Dėlto,kad šiame
forume renkasi nuostabūs žmonės, Laughing joke.Tikrai esat
visi liuks.Ypač tu ir Sima.Kurios man padėjot su šiuo forumu.
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Eve Leto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eve Leto   Eve Leto Icon_minitimePir. 07 06, 2009 5:10 pm

Jeff~> Labas Marti ;DD
Gytt~> as nenorejau neikam pranest galvoaj uar prisiminsit ;DD liko savaite niekas neuzsimine tai emiau rekt ,,alio, juk mano gimtadienis arteja kur kazko planavimas? ;DD" Ne, ne, ne neiko amn nedovanok ir tai bus geriausai ;DD
Randy~> oj aciu aciu ;D labai miela tai skaityt is tiesu ;Dir forume tikrai nuosatvbus zmones ;D ir mintis buvo tavo as tik jai pamasciusi pritariau ;DD
Atgal į viršų Go down
Shannon Leto

Shannon Leto


Posts : 174
Join date : 2009-07-05
Age : 54
Location : Los Angeles, California

Eve Leto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eve Leto   Eve Leto Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 9:03 am

Sima man jau patare ka tau dovanu nupirkt. Bet lauk Liepos 12osios. Jokiu isankstiniu prezentu is manes nesulauksi Very Happy Ir tikrai mes tau nieko nerengiam ir nedovanosim. (Man tik vaidenas ar rimtai taip stipriai anam sakini jautesi sarkazmas?). Anyway. Dziaugiuosi tavo buvimu cia.
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Eve Leto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eve Leto   Eve Leto Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 2:23 pm

Oh, mergaitė mano mėlynom akim... Kaip gerai, kad nei vienas iš mūsų nepanorėjo keistis snukučių naujam forume. Tęsim kas pradėta ir pradėsim kas dar nepradėta xD Taipogi dar vienas gracijas tau už sutvarkytą, apstatytą ir visaip kitaip su priesaga -ytą naująjį forumą. Greitai jūs čia tryse apsisukot. Maniau čia aš greitai darbuojuosi, bet pasirodo, kad ne xDDD
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Eve Leto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eve Leto   Eve Leto Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 2:35 pm

Aurimai~> paskaiciau ka rasei Simai ir blem nesu as jau tokia balta ;DD Beto as del tos dovanos tai jau isivaizduoju..baisu bus ir zet kas ji yra ;DD aisku aciu neiko man ir nereikia ;DDD ir tai ne sarkazmas ;DD aciu ir as dzaiugiuos kad bus galima is kazko pasijuokt ;DD
Andriau~> O.o isiminej kokios amno akys ar kazkas pasake? ;DD aha kai mes priplanuojam tai omg, tik rasyk ;DD nera uz ka ;DD na matai, ne tu vienas cia grreitas, o gal ir nelabai greitas Rolling Eyes nu nesvarbu, aciu uz sveikinima ;DD
Atgal į viršų Go down
Candice Michelle
ECW Diva
Candice Michelle


Posts : 270
Join date : 2009-07-05
Age : 45
Location : Los Angeles, California

Eve Leto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eve Leto   Eve Leto Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 3:01 pm

Kaip aš drįsau ir čia nieko neparašyti? ;/
Rimtai. Žiauriai susikrimtau.
Tai pirmiausia didelis dėkui tau Linut už
visą pagalbą atkuriant forumą. Juk žinai,
kad tave myliu (Andriau, nepavydėk ;D).
Tai va. Gero tau žaidimo! ;*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Eve Leto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eve Leto   Eve Leto Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Eve Leto
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Jared Leto
» Interviu su Eve Leto
» Jared Leto Kabinetas
» Eve Leto vs Michelle McColl(Paprasta kova)
» Candice Michelle vs Eve Leto(Kova dėl SD/Čempionės titulo)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Susipažinkime-
Pereiti į: