Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Jared Leto

Go down 
+2
Eve Torres
Jared Leto
6 posters
AutoriusPranešimas
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Jared Leto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jared Leto   Jared Leto Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 2:59 pm

Konichiwa Bitches! (yra daina tokia. Aš jūsų neįžeidinėju xD). Nuo ko pradėt... Taip tingiu apsirašinėt čia, bet yra naujų arba šiaip nuo silpnaprotystės kenčiančių žmonių ir bla bla bla, tai reikia xD
Didžioji dalis jūsų mane žinot, nes esu Andrius ir tai viską pasako xD O tai, kad man aštuoniolika ir esu iš Vilniaus pasako viską, ką jums yra bent kiek verta žinoti ar priminti.
Teises turiu, mašinos ne. Nesveikomis porcijomis šeriu katiną ir stebiuosi ko jis toks nutukęs... O daugiau paradoksų iš savo gyvenimo dabar nepamenu. Užkrito xD
Klausausi tik tokios muzikos, kurią atlikėjai patys kuria ir atlieka be visokių fonūškių, kompiuterinių birbesių. Kitaip tariant, širdyje esu klasikos ir natūralumo mylėtojas. Mėgstamiausios grupės: Nirvana, 30 Seconds To Mars, Three Days Grace, System Of A Down, Slipknot, Nickelback, Lostprophets. Prijaučiu Emo, nes Lina yra Emo xDDD
Aš nacis. Nesu tolerantiškas mažumoms. Ir ne tik seksualinėms. Nepernešu visokių išsišokėlių. Nors patinka man juodžkiai, jų temperamentas ir kultūra. Tai čia vėl gaunasi kaip paradoksas. Nu žodžiu. Užteks man apie save, nes abejoju ar kam įdomu xD
Atgal į viršų Go down
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Jared Leto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto   Jared Leto Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 3:04 pm

Joooo ;DD A butinai reikia mane emo vadint? ;DD Nesu i juos panasi nej isvaizda nej bendravimu ;DD
Ziauriai myliu tavo katina kuris man atidaro duris, o paskui uzsoka ant keliu ir as jo nesugebu numest ;DD
Gerai, laabi dziugu, kad gryzai i foruma su tuo paciu personazu ir.... taip toliau ;D
Sekmes nelinkesiu ir taip Jared'as laimes kudikis ;DD
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Jared Leto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto   Jared Leto Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 3:09 pm

Sveikinu grįžus malačiau į frm. Laughing
Krc esi geras čiuvas idomu su tavim bendraut.
Krc gerai šnd pakalbėjom ir šiektiek nusipezėjom.
Nu ką darom planą chuliganą dėl titulų tavo turimų.Joke. Laughing
Vis dėlto nebekovosi kaip kovotojas o būsi tik ECW vadovas.
Sėkmės nelinkėsiu,nes ir taip kaip Eve sakė esi laimės kudykis.
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Nicole Scherzinger
FTB Agentė
Nicole Scherzinger


Posts : 163
Join date : 2009-07-05
Age : 45

Jared Leto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto   Jared Leto Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 3:30 pm

Sveikinu pagaliau prisistacius, kazanova ;]
uzsibuk cia ;]
Atgal į viršų Go down
Candice Michelle
ECW Diva
Candice Michelle


Posts : 270
Join date : 2009-07-05
Age : 45
Location : Los Angeles, California

Jared Leto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto   Jared Leto Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 10:58 am

Andriau, zuikeli. Kaip ir anam forume, taip ir šiame tave matyti yra labai gera (:
O aš visgi šio to palinkėsiu, nes kad ir kokį įdomų žaidimą susikūrei, gero niekad
nebus per daug.
Sėkmės tęsiant ir pradedant naujas istorijas! (:
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Jared Leto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto   Jared Leto Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 12:16 pm

Man ziauriai patinka Jared Leto, nes jo akys stebuklingos.

Labai fainai atrodo per Beutiful Lie.
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Sponsored content





Jared Leto Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto   Jared Leto Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jared Leto
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Jared Leto Kabinetas
» Eve Leto
» Interviu su Eve Leto
» Eve Leto vs Michelle McColl(Paprasta kova)
» Candice Michelle vs Eve Leto(Kova dėl SD/Čempionės titulo)

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Susipažinkime-
Pereiti į: