Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Jared Leto Kabinetas

Go down 
+5
Natasha Poly
Dave Batista
Ian Watkins
Jared Leto
Randy Orton
9 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeSk. 07 05, 2009 1:22 pm

......
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 3:38 pm

*Atpėdinęs iki Jared'o durų į jas pabeldžia ir laukia kol
sulauks atsakymo,kad galėtų užeiti vidun*
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 4:08 pm

Išgirdęs beldimą į duris, pirmiausia uždaro nešiojamą kompiuterį, kad į kabinetą norintis užeiti asmuo nepamatytų, kokiom nesąmonėm užsiiminėja darbo metu. O tada, pasijutęs bent kiek ramiau šūkteli:
- Užeik žmogau, kad ir kas bebūtum,-nusižiovauja bei delnais perbraukia per veidą.
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 4:10 pm

*Sulaukęs leidimo užeiti pradaro duris ir šypteli,
pažvelgęs į jį ir netrukus nusijuokia ir pradeda
kalbėti*
-Sveikas gyvas Jared'ai kaip einas.
*Nusijuokia ir žiūri į jį*
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 5:31 pm

Išgirdęs kaip durys prasiveria bei artėja žingsniai, patraukia delnus nuo veido. Išvydęs Randy, kaip mat atsistoja labai nustebintas šio jo vizito:
- Labas, labas,-išsišiepęs ranka parodo į kėdę esančią priešais jo stalą.
- Kaip suprantu atėjai ne be reikalo, tad iš karto siūlau tau prisėst,-pats užpakaliu užpildęs savo krėslą, ima jame sukiotis.
- Klausei kaip einas?-alkūnėm pasirėmęs į stalą, suima rankomis už galvos, bei dar kartą nusižiovauja.
- Siaubingai nuobodu. Nusibodo sėdėt ir nieko neveikt. Čia tik ECW ar ir visose kitose lygose nieko gero ringe nevyksta?-nugara atsirėmęs į kėdės atlošą, įsipatogina.
- Kaip tu pats gyvuoji?
Atgal į viršų Go down
Ian Watkins

Ian Watkins


Posts : 252
Join date : 2009-07-06
Age : 46
Location : Pontypridd, Wales, UK

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 5:35 pm

Keliaudamas link isejimo jau buna praejes sita kambari bet apsigalvojes apsisuka ir gryzta atgal. Nieko nelaukes atidaro duris ir ieina
- Labas Jared'ai
Dar nepamtes Randy kalba
- Buvau pas Eve, bet ta vaizduoja kad labai dirba todel isvijo tai nusprendziau...
Nutyla paamtes randy ir ji ji ziuredamas kalba
- ateit pas tave.
Priejes prie stalo kur stovi laisva kede atsiseda uz nugaros palikdamas stovinti randy
- tikiuosi nesutrukdziau.
pastebejas ant stalo laptona atsisuka i ji savo puse ir atidaro
- jus cia kalbekit as netrukdysiu kol atsilaisvinsi
savo kalba skyres Jared'ui nuleidzia galva i laptopa ir ima maigyt mygtukus
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeAntr. 07 07, 2009 11:59 pm

*Besišypsodamas klausosi Jared'o ir kai šis pabaigia kalbėti,
pats pradeda šnekėt*
-Visiškai teisingai Jared'ai.*Nusijuokęs pažvelgia į laisvą kitą kėdę ir atsisėda*
-Taip mano lygoje visiškai tas pats,nieko gero nevyksta.
*susimasstęs pagalvoja apie artėjantį show*
-Ei juk artėja Judgment Day.*Nusijuokia*
*Šypteli ir pažvelgia į atėjusį žmogų*
-Manau,kad netrkdai mums.*Nutaiso velnišką šypsena*
-Ar ne Jared'ai?
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 2:03 pm

Randy prisėdus ant vienos iš dviejų laisvų kėdžių stovėjusių priešais jo stalą, ima knaisiot ant jo esančius dokumentus šventai tikėdamas, kad ras kažkur užkištą mėtinių pastilių pakelį. Neatsiribodamas nuo pokalbio, klausosi ir tęsdamas pradėtus ieškojimo darbus, kalba:
- Manau žinau dėl ko tu atėjai,-trumpai pakėlęs į pašnekovą akis, išspaudžia šypseną.
- Dėl titulų, tiesa?-lengvai jo veide įskaitęs teigiamą atsakymą, sukikena.
- Šiandien pat juos tau atiduosiu. Vis tiek pastaruoju metu jie mano kabinete tik dulkes rinko,-iškėlęs kelis nežinomos kilmės aplankus, galop suranda pastiles ir porą įsimetęs į burną, pasilenkia prie stalčių. Paskutinįjį pradaręs, išsiima jau spėjusius sudūlėti nuo gulėjimo diržus. Nostalgiškai juos nužvelgęs, pameta Randy.
- Tie metalo luitai man prišaukė vien tik nelaimes,-akimirką susimastęs, leidžia sau pokalbio temą nukreipti kiek labiau į praeitį.
- Mėlynės, kurias įstatei užsigydžiau, bet The Rock ir Chris'o ataka ligi šių dienų apie save primena, kai bandau galingai susižvengt,-išsišiepęs, uždeda ranką sau ant nugaros, bei priduria:
- Skauda...-maždaug tuo metu į kabinetą drąsiai įžengus Ian'ui, nusistebi.
- Sveikas,-iškošia per nuostabos pražiodintą burną.
- Kada atvykai? Blemba, bent tavo taip mėgstamos tekilos būčiau nupirkęs,-galop susipratęs, ištiesia į atėjūną dešiniąją.
- Netrukdai, nesijaudink,-patikina Ian'ą šypsodamasis.
- Bent jau dabar turėsiu ką veikti, nes apželsiu kerpėm trūnydamas šiame kabinete, kaip va anie du titulai,-sukikenęs, rodomuoju pirštu parodo į Randy laikomus komandinius diržus.
Atgal į viršų Go down
Ian Watkins

Ian Watkins


Posts : 252
Join date : 2009-07-06
Age : 46
Location : Pontypridd, Wales, UK

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 2:20 pm

Isvydes jared'o morda aki jis izenge nusijuokia
- Pries kelias valandas
Atkises savo ranka paspaudzia Jared'o visai neimdamas i galva, kad yra dar vienas zmogus
- kokios dar tekilos, gi tau darbas
Nusijuokes isikniumba i laptopa kalbedamas
- pagaliau radau vieta kur mane priima ir neismes
is kazko nusijuokia vis dar spoksodamas i ekrana
- net sesuo ismete is kabineto
pekles galva perzvelgia jo stala
- ir palyginus su tavim jinai tikrai dirba
pagaliau atkreipes demesi i esanti salia jo zmogu palinksi
- gerai, kad netrukdau
pasiziuri vel i laptopa ir po kazkeik akimirku vel ima maigyt mygtukus
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 2:33 pm

*Sėdėdamas ir žiūrėdamas į jį nusišypso ir laukia
kol pagaliau atiduos to kas jau seniausiai turėjo
priklausyti jam ir Edžui,šiam paklausius ko jis atėjo
ir pasakius apie titulus palinksi galvą nieko nesakydamas
po kiek laiko suradęs titulus nusišypso ir taria*
-Taip atėjau dėl šitų ir beto gali nesijaudinti dėl to Chriso
ir Rocko,nes jie sužaloti guli ligoninėje ir gydosi žaizdas,
kurias aš su Edžu padarėm po to kai tave aptrankė
ir poto šou juos mirtinai sudaužėm.
*Nusijuokia ir atsidusta laikydamas titulus sudūlėjusius*
-Na tu šituos metalo laužus radai kur laikyt.
*Sukikena*
-Stalčiuje,reikėjo ant sienos prisikabinti ir viskas.
*Juokiasi ir pažvelgia į jį*
-Chrisas ir Rockas pasimokė ir tau tikrai nebetrukdys
mano geras drauge.Žinai,jeigu kas nors lys prie taves.
iš karto man pasuki aš ateinu ir viską sutvarkysiu su tais
kurie kabinėsis prie tavęs.
*Atsidusęs pakyla nuo kėdės ir pažvelgia į jį*
-O dabar turiu eiti,beto vėliau pakalbėsime apie Judgment Day ok?
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Dave Batista
WWE Čempionas
Dave Batista


Posts : 55
Join date : 2009-07-08

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 3:13 pm

`Ieškodamas Randžio po visą pastatą prieina ECW ribas ir sužinojęs,kad vienas iš apsauginių matė Randy ieinanatį į Jaredo kabinetą,patenkintas savo velniška šypsena tik šypteli ir daeina iki kabineto,trenkia į duris stipriai ir pradaręs pažvelgia į Randy`
-Pagaliau tave radau suski.
`Neslėpdamas nuostabos veide nutaiso miną į jo laikomus titulus`
-O čia tavo sušikt.... atpildas `Netikėtai nusikeikęs piktai žvelgia į išsigandusį Jaredą ir nusijuokia`
-už tai kad Rocką ir Jericho pasiuntei į kliniką tunyti ten kokius metus.
`Vis dar nutaisęs tokią mina paiima kažkokią vazą ir trenkia žemėn`
-Noriu kovos prieš tave Randalai ir tuoj pat.
`Susimastęs žiūri į visus`
-Dėl tavo WWE Čempiono titulo.
.Nelaimingas ....as...i....l....e....
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 4:02 pm

Kadangi Ian'as prabilo pirmasis, žvilgčioja tai į jį tai į Randy, tačiau klausosi. Po jo žodžių tariamai įsižeidęs, suneria rankas priešais krūtinę.
- Atvažiuoji į miestą ir negali parašyti net susiktos žinutės?-stebėdamasis vaikino bruožu užgriūti kone nelauktai, neleidžia jam prasitarti, toliau bumbėdamas:
- Nesistebiu kodėl pas jus šeimoj Eve vienintelė gimė be jokių emocinių ir protinių sutrikimų,-sukikenęs, paima nuo stalo kamuoliuką skirtą nervams raminti ir jį maigydamas (tačiau ne dėl nervų), šypsosi.
- Jeigu nebūčiau toks tingus tikrai tave išspirčiau. Tad neprisikalbėk,-pagraso jam pirštu stengdamasis neimti kikenti, juo labiau kabinete turėjo vyrauti dalykiška atmosfera. Jau norėjęs dar kažką leptelėti, pažvelgia į Randy su kuriuo toliau tęsia kalbą:
- Ei,-įsiterpia vaikinui vardinant, kaip jis padedamas Edge suluošino tuodu.
- Juk ir pats tą dieną uždrožiau Chris'ui su kėde. Buvo taip malonu, kad bet kada pakartočiau,-nusišypso, minkydamas rankoje laikomą žaislą.
- Tais titulais aš nesididžiavau. Laimėjau per klaidą, be to niekuomet nebuvau geras kovotojas,-linkteli smakru griežtai užtvirtindamas savo pasakytus žodžius. Toliau Randy pasisiūlius jo jėgą naudoti prieš Jared'o priešus, pralinksmintas nusijuokia:
- Iš šono atrodysiu kaip paskutinis sysalas jei bėgsiu pas tave pagalbos tuo klausimu,-pažvelgęs į kompiuterio užhipnotizuotą Ian'ą, išsitempia ir nestipriai meta į jį kamuoliuką, kuris atšokęs nuo jo pakaušio parieda velniai žino kur. Žiauriai patenkintas dėl savo atlikto nešvaraus darbo, kikena, bet apsiraminęs, užbaigia mintį adresuotą Randy:
- Aš jau pats kaip nors,-susivokęs, kad tikriausiai taip atkirsti nemandagu, priduria:
- Bet ačiū, kad pasisiūlei,-nespėjęs nieko daugiau pasakyti, lieka priblokštas po to, kaip audringai į kabinetą įsiveržė perpykęs Batista. Išpūtęs akis, stebi ką šis tauzyja, tačiau neketindamas likti situacijos nuošalyje, užrėkia:
- Kokius bardakus tu čia darai atėjęs? A visai pablūdai?-pašoka nuo kėdės smarkiai suraukęs kaktą. Kuomet Batistos pykčio auka tampa visiškai nekalta vazelė, gailiai nužvelgęs šukes, atsidūsta:
- Mano vaza... Mano močiutės vaza...-nenoriai pakėlęs akis į žaibais besisvaidantį atėjūną, bemat vėl susiraukia.
- Tai bus atskaičiuota nuo tavo algos! Ir ė, Randy,-žvilgteli į sakinio adresatą.
- Padaryk jį dar nelaimingesniu. Ringe,-vypteli.
Atgal į viršų Go down
Ian Watkins

Ian Watkins


Posts : 252
Join date : 2009-07-06
Age : 46
Location : Pontypridd, Wales, UK

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeTr. 07 08, 2009 4:16 pm

Aiskiai patenkintas tokios jo reakcijos nusijuokia
- cia turejo buti staigmena Evej tai dziaugis kad isvis aplankiau tave
tariamai isizeides suraukia antakius
- o as stebiuosi, kaip Eve galejo isiziureti toki reksni kaip tu
pasikraipes kedeje isspaudzia kampine sypsena
- bet esi ziauresnis tinginys uz mane todel sedek ramiai
prasidejus vaikinu pokalbiui nekreipdamas demesio vis syptelejas atsisuka i Jared'a tai veli laptopo ekrana
- tavo gerbejos perdaug istvirkusios.
pasako lyg tarp kitko ir vel nutyla iki kol gauna su kamuoliuku i galva ir ja pakelia
- tu gal durnas?
apsidairo aplink noredamas pamatyti daigta sviesta i ji bet nieko neuzmates vel atsisuka i Jared'a ir noredamas kazka sakyti pastebi kompiuterio ekrane zinute todel puola i ja atrasineti, kol neisiverzia Batista ir letai atsitrauke atsisuka i ji. Suprates, kad jis nelauktas ir tuo labiau kai iam dauzyti vazas kritiskai viska nuziuri
- Cia zmonem su nervais blogai. bet ka galima isvest is proto
nusisypso vis dar spoksodamas i Batista
- nesisitebiu kodel Jared'as toks bukas, o Eve su juo gyvena
vis dar besisypsodamas laksto zvilgsniu po kambaryje esancius zmones
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 12:44 am

*Klausydamas jų šypsosi ir tyli netrukus pats pradeda kalbėt*
-Jared'ai prisimenu,kad jam užtvojei,tačiau pats irgi nukentėjai.
*Pažvelgia į abu ir nusijuokia*
-Laimėjai,per mane ir Edžą šituos titulus,supranti čia buvo planas
,kad tu juos praloši mums,o ne tiems Cm Punkui ir Jeffui.
*Šypteli*
-Tačiau,nutiko visai kitaip,tu juos atidavei man ir Edžui,dėlto,kad
męs tau padėjom dėl Rock'o ir Chris'o.
*Pažvelgęs į isiveržusį Batista,veidas persimaino ir galvoja kaip
išsrėbt šitą padėtį*
-Batista,įsiverži čia į Jaredo kabinetą ieškodamas manes,kad
pasakytum,kad nori kautis,žinok nėra taip lengva Dave.
*Nusijuokęs stebi jį ir nusijuokia*
-Žinai ką man nesvarbu,kad ruošiuos kautis prieš tave ir ginti šį titulą,
žinok mes kausimės dar negreit*nustato pašėlusią miną ir nusijuokia*
-O per Judgment Day aš prieš tave dėl titulo Stell in a Cage.
*Pažvelgia į jį piktas ir nusijuokia*
-Ir prisiuokiu iš jos išeisi sutraumuotas.
*Kadangi tuo metu Batista jam atliko savo firminį veiksmą,
kritęs raitosi iš skausmo,nes skaudėjo*
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Dave Batista
WWE Čempionas
Dave Batista


Posts : 55
Join date : 2009-07-08

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeKv. 07 09, 2009 12:53 am

`Pažvelgęs į Jareda kuris nervuoja dėl sudaužytos vazos nusijuokia ir prakalba`
-Ei Jared'ai ramiau.
`Nusijuokęs žiūri į vazą`
-Koks skirtumas,kad bus atskaičiuota.Sena ta vaza buvo.
`Pradėjo juoktis ir pyktis išgaravo`
-Matosi iš apdūlėjimų,kad nevalei šitos vazos.
`Nusijuokęs pažvelgia į kitą žmogų kurio išvis nepažįsta`
-Čia tau gal ir blogai su tais nervais.
`Sulaukęs to ko tikėjosi,kovos per artėjantį šou tik šypteli
ir netrukus staigiai pagavęs jį atlieka Batistos Bomb tiesiai ant grindinio`
-Labai gerai suski,tačiau išsiaiškinsim ir ringe.
`Nusijuokęs ir patenkintas tuo ką padarė pasišalina`
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeŠt. 07 11, 2009 1:46 pm

Metęs žvilgsnį į Ian'ą šiam kažką bumbant, kikena. Tačiau kai jis savo kalboje pamini Evę, tariamai įniršęs atsistoja ir delnais ploja per stalo paviršių.
- Ė!-sukaukia.
- Kramtyk ką šneki, nes kad ir kaip ringe man šikną spardė, tavąją mėlynėm nusėčiau nesunkiai,-papliupęs garsiai juoktis vėlgi įsitaiso savo kėdėje, bei įsistebėjęs į Orton'ą, pasiteisina dėl sukeltos scenos:
- Atleisk. Supranti, Ian'ą gimdydama, motina buvo suspaudusi kojas,-pašaipiai šypteli, tačiau aiškiai parodydamas, kad ir ką Watkins'as į tai atkirstų jam yra neįdomu, į vaikiną net nepažiūri. Bet visgi parvirtęs pilvu ant stalo, išplešia savo kompiuterį Ian'ui iš rankų.
- Ką tu darai?-pasidėjęs laptopą ant stalo, žvilgteli į ekraną.
- Gerbk, mažas slunkiau tu, mano fanus ir mano apyvokos daiktus,-kalbėdamas, žodį "mano" pakartoja ypatingai pabrėždamas.
Kadangi kurį laiką buvo visiškai atbukęs nuo Randy ir Batistos konflikto, atkreipia dėmesį į jį tik tuomet, kai Orton'as po smūgio išsitiesia ant grindų. Apstulbęs, palydi akimis išeinantį Dave ir tuomet priėjęs prie Randy, pritupia.
- Kaip tu? Gal iškviesti medikus?-susirūpinęs nužvelgia jo gulimą padėtį.
Atgal į viršų Go down
Ian Watkins

Ian Watkins


Posts : 252
Join date : 2009-07-06
Age : 46
Location : Pontypridd, Wales, UK

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeŠt. 07 11, 2009 5:14 pm

Nekreipdamas i Jared'a jokio demesio jo strykinejimus ir stalo dauzymus letai pakelia akis i ji
- Tramdyk balsa, nekurti esam.
Tarytum nusigandes susiguzia
- kaip bijau taves tai tiesiog alpstu
Nukreipes akis i laptopa klausosi Jared'o bandymo ji suvaryt Ortonui
- Katik izeidei mano motina, o kadangi mano motina kartu ir Eves motina tai pats katik izeidei ir savo zmona
sukikenes maigo mygtukus, kol is jo nera atimamas kompiuteris ir susiraukes atremia nugara i kedes atlosa
- As juos ir gerbiu, beje Eve tau parase
Nususkes akis I Batista prunksteli
- AS, kai durnas nesiverziu i kabineta, nedauzau vazu ir nemusu zmoniu
nesijudindamas is vietos stebi Randy
- Gal geriau iskviesk tuos medikus, nes dar nusibaigs ant tavojo mociutes kilimo tai reiks ismest
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
RAW Chairman
Randy Orton


Posts : 539
Join date : 2009-07-05
Age : 44
Location : St. Louis, Missour

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 1:58 am

*Po viso to įvykio tik vartosi ant grindinio
ir pažvelgia į priėjusį Jared*
-Man viskas gerai.
*Bando stotis ir lyg būtų pasiruošęs kažką
prispardyti įniršęs žiūri į Jared*
-Aš tą žasiną prispardysiu,taip kad atsidurs
ligoninėje.
*Supykęs taria*
-Nereikia man jokių medikų.Iki einu netrukdysiu jums.
*Išeina laikydamas abu world tag team titulus*
Atgal į viršų Go down
https://wwefederation.forumlt.com
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 2:33 pm

Neįstengdamas į Ian'o tauškalus nekreipti dėmesio, tariamai piktai įsistebi į jį, primerkdamas akis.
- Turi siaubingą savybę klaikiai užknisti, Watkins'ai,-atitinkamai nusivaipęs, mosteli į jį ranka.
- Lyg pats mažiau už mane rėktum,-prunkšteli nepaliaudamas pašiepti vaikino žodžių. Ilgainiui apsišarvavęs kantrybe Ian'ą ignoruoti, suleidžia akis į Randy, o jam bandant stotis padeda kiek tik gali.
- Bet, po velniais...-susiraukęs ima neigiamai purtyti galvą, bemat užsiliepsnojęs.
- Sušiktas psichopatas. Kokią teisę jis turi įsivežti čia, daužyti mano vazas ir aplamai - isterikuoti?-galop užbaigęs savo monologą, dėbteli į Randy ir kur kas ramiau prataria:
- Žinau, kad sugebėsi atspardyti jam sėdimąją. Špygas už tave laikysiu,-sukikenęs, broliškai patapšnoja Randy per petį. O jam netrukus išėjus, atsistoja veidu priešais kabineto langą mąsliai į kažką užsižiūrėdamas.
- Klausyk...-pasuka galvą į Ian'ą.
- Neketini pasekti mano pėdom?-beregint plačiai išsišiepęs, palengva grįžta į tipinę savo sėdėjimo vietą.
- Ta prasme, vesti, susilaukti vaikučių?-tebesišypsodamas, pagriebia nuo stalo tušinuką ir ima juo įkyriai spragsėti. Bet kol vaikinas dar nieko nepasakė, priduria užbėgdamas įvykiams už akių:
- Ir nesivaipyk. Tenoriu pakeisti temą, nes koliotis rimtai nusibodo.
Atgal į viršų Go down
Ian Watkins

Ian Watkins


Posts : 252
Join date : 2009-07-06
Age : 46
Location : Pontypridd, Wales, UK

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 4:23 pm

Matydamas, kad nervuoja jared'a megaudamasisi tuo dar laabiu issisiepia
- Aciu uz komplimenta. Apie tave galeciau pasakyti ta pati
padejes ranka ant kedes atloso issviepia
- As nerekiu ant viso pastato. Tave daugelis turbut atpazysta is balso nes aju per keliasdesimt metru girdis kai sneki
Nutyla leisdamas Jared'ui issiplust ant Batistos ir pakalbet su Randy ne ensijudindamas is vietos seka Jared'a akimis. Gaves klausima nesusilaiko nepasilauzes
- Tavo pedom, tai cia nebedainuot, ringe rodyt koks esu sudinas kovotojas ir vadovaut nevisprociu gaujai?
papurto neigiamai galva
- Aciu dar nenusivaziavau nuo proto iki tiek
Isgirdes sekancius jo zodzius prunksteli
- Tau ka as panasus i busima jauniki?
pasiziuri i ji nesuprasdamas jis juokauja ar rimtai kalba
- Suprantu, Nikki daro savo, vos i ja pazvelgus pyplio uzsinori bet kas, bet vaiku ir zmonos gal ne dabar
Negaledamas pakesti tusinuko spragsejimo pasilenkes istraukia ji Jared'ui is ranku
- o kaip beje gyvenat jus?
pavardes rankoje visdar laikoma rasikli padeda ji ant stalo
- neplanuojamas Nikki broliukas ar sesute?
Atgal į viršų Go down
Jared Leto
ECW Chairman
Jared Leto


Posts : 446
Join date : 2009-07-05
Age : 52
Location : Los Angeles, California

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimePir. 07 13, 2009 10:46 am

Neketindamas nusileisti Ian'ui, šiam tauškiant apie jo balsą, nutaiso savimeilišką išraišką.
- Oi,-ištaręs garsiai, dar kelis kartus, tačiau jau tyliau tariamai susižavėjęs padūsauja. Pridėjęs ranką ties širdimi, tęsia pasimaivymus:
- Man taip gera žinoti, kad turiu išskirtinį balsą,-netikėtai užtemdęs perdėtai laimingą fizionomiją, pažvelgia į Ian'ą jau surimtėjęs.
- Jei būtum geresnis ir dėmesingesnis brolis savo seseriai ir jos šeimai seniai būtum pastebėjęs, kad mažoji Nikki turi mano rėkimo sugebėjimus nesunkiai perlenkiantį balsą,-primerkęs akis, bet į pašnekovą nežiūrėdamas kelis kartus palinksi smakru. Watkins'ui burnojant, bemat susiraukęs pastveria nuo stalo storą dokumentų aplanką:
- Jei neužtilsi kaip mesiu!-užkaukia, bet sekančius žodžius išspaudžia pro nenumaldomai kylančią šypseną:
- Dantis nuo kilimo rinksi,-su garsiu bumbtelėjimu, nubloškia rankose laikytą papkę ten kur ją paėmė.
Iš principo neleisdamas Ian'ui daug kalbėti, pertraukia jį kada pats to užsinori:
- Geriau nesakysiu į ką tu man panašus. Bet į jaunikį...-nuoširdžiai nesuprasdamas pašnekovo pozicijos ties pastaruoju klausimu, šiek tiek skėsteli rankomis į šonus.
- Kodėl gi ne? Nors kai sutiksi savo moterį man nebereikės nieko tau aiškinti. Pats viską puikiai suvoksi,-vypteli lūpos kampu sudarydamas kreivą šypsnį. O netrukus Ian'ui ištraukus jo tušinuką, gūžtelėjęs pečiais pasigriebia naują ir vėlgi ima juo spragsėti.
- Mes gyvenam gerai...-kažkodėl ištaria be jokio entuziazmo.
- Tik Eve pastaruoju metu yra klaikiai užsiėmusi,-įkvėpęs, pasisukioja kėdėje nervingai kramtydamas apatinę lūpą.
- Kai pradėjo valdyti tą lygą mažai būna su mumis. O aš vis dar neišmokau Nicole'i pakeisti sauskelnių,-nusišypso, bet po sekančio vaikino klausimo, šypsena perauga į juoką.
- Eve's beveik nebūna namie, Ian'ai. O pas ją kabinete, ant stalo aš negaliu. Kad vaikus planuot reikia lovos,-visą laiką trūkčiodamas tarp žodžių dėl nenumaldomai kylančio juoko, užbaigęs kalbėti leidžia jam sklisti laisvai. Kelių akimirkų bėgyje, susitvardęs, atsidūsta:
- O jeigu kalbant rimčiau, nežinau. Visados norėjau pilnų namų krykšiančių vaikučių, bet tikriausiai dar vienam pypliui esam nepasirengę,-nuveda akis į langą matomai apie kažką užsigalvodamas.
Atgal į viršų Go down
Ian Watkins

Ian Watkins


Posts : 252
Join date : 2009-07-06
Age : 46
Location : Pontypridd, Wales, UK

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimePir. 07 13, 2009 5:45 pm

Budamas visai ramus nuo jo vaidybos islaiko veide pasaipia sypsenele
- kadanors apsiramink, nes jau imu pavargt nuo koliojimosi
susidomejes i ji pazvelgia
- dar nesu gaves ne palikyt Nikki tai ka jau kalbet apie jos balso girdejima kai esi prie mergaites prilipes diena ir nakty
prisimerkias nuo vaikino rekimo pirstu patrina sau ausi
- apkurtau. viskas.
tariamai piktas pazvelgia i ji
- tu del visko kaltas, kad as nebegalesiu dainuot
ziuri i ji piktai, kol pagaliau susileidzia ir issisiepia
- Niekad netikejau, kad toks akip tu susiras zmona ir tures vaiku.
susiamstes uzvercia akis i virsu spoksodamas i i lubas
- tai gal ir man laikas naikint vienisiaus etikete
Visiskai surimtejes nuo jo zodziu idemiai i ji pazvelgia
- Neitikinai. sakyk kas yra
Klausydamas jo nepertraukia, leisdamas issikalbeti
- Del lygos tai ar ne pats ja tenai ikisai ir pasodines liepei dirbt?
Negaledamas pakest tusinuko skleidziamo garso pasilenkes atima ir kita is jo rasikli bej pasistuma i savo puse piestukine, kur buvo visi rasikliai
- Nemanau, kad ir pats laabi daznai juose lankaisi
suprates, kad ima ginti be reikalo sese papurto galva
- bet, kad ir kaip butu nemanau, kad Eve nenori dar vieno veiko. Juk visada vaikystei spangdavo kad tures maziausiai tris
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 1:24 pm

*Pasitukseno ir iejus placiai nusisypsojo.*
- Dobre dien, dzentelmenai.
*Priejo prie sofutes ir atsiedus, sukryziavo kojas. Pasitaiose savo trumpa suknele.*
- Tai ka tokio smagaus veikiat?
*Nusijuokia.*
- Taip isiaudrine, kad net manes nepakviete.
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Eve Torres
SD Chairwoman
Eve Torres


Posts : 364
Join date : 2009-07-05
Age : 40
Location : Los Angeles, California

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 1:38 pm

Isejus is savo kabineto, kur paliko Candice iskart ateina iki cia ir turedama seimos bruoza visur eit nesibeldus taip ir sykart iskart atidaro duris ir ieina
- Laba diena!
Nieko nelaukusi prieina prie stalo ir ji apejusi atsiseda Jared'ui ant keliu padejusi ant stalo papke
- Nieko nesuprantu, todel tureti man padet
pastebejsui dar esancius zmones zvilgteli i broli
- Sunaikinai mano laptona, dabar atejai gadint nervu kitiem?
Pasukusi galva i esancia mergina ja nuzvelgia
- O, tu, kuo busi?
Atgal į viršų Go down
Natasha Poly
TOP Model
Natasha Poly


Posts : 250
Join date : 2009-07-06
Age : 38

Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitimeAntr. 07 14, 2009 1:43 pm

*Siek tiek nustebus tarsteli.*
- A, ja, budu Natasha Poly. Atsiprasau, as esu Natasha Poly.
*Draugiskai nusisypso.*
- Malonu. O Ian buti tavo brolis.
*Uzsimerkia ir susikaupia.*
- Atsiprasau, neseniai grizau is atostogu Rusijoj.
*Atsistoja ir pasitaisiusi savo suknele. Priejo Ian uz nuguros ir zvilgtelejo, ka jis ten daro. Kadangi jai pasirode nuobodu, tesiog atsireme i kedes atlosa ir syptelio is dziaugsmo, kad stovi salia Ian.*
Atgal į viršų Go down
http://blog.delfi.lt/littlesister
Sponsored content





Jared Leto Kabinetas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Jared Leto Kabinetas   Jared Leto Kabinetas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Jared Leto Kabinetas
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Jared Leto
» Eve Leto
» Interviu su Eve Leto
» Eve's kabinetas
» Oliverio Kabinetas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: ECW Valdos :: Jared Leto Kabinetas-
Pereiti į: