Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Įėjimas, svetainė

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Tomo Miličević

Tomo Miličević


Posts : 58
Join date : 2009-07-06
Age : 44

Įėjimas, svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Įėjimas, svetainė   Įėjimas, svetainė Icon_minitimeSk. 07 12, 2009 12:54 pm

...
Atgal į viršų Go down
Ashley Greene

Ashley Greene


Posts : 56
Join date : 2009-07-16
Age : 37
Location : Jacksonville, Florida

Įėjimas, svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas, svetainė   Įėjimas, svetainė Icon_minitimePen. 09 25, 2009 1:33 pm

Atvykus su Tomo i prie namu visa kelia mastydama kaip teks gyventi su juo nelabai kreipia demesi i vaikino zodzius imdama sukti apie pirsta plauku sruoga. Nuzvelgsui nama sypteli.
- Kaip vienam gyventi namas ne per didelis?
Atsisegsui saugos dirza atidaro duris islipdama is automobilio gilaii ikvepdama gryno oro.
- Tvarkaisi vienas ar tau kazkas padeda?
Negaledama neatkreipti demesio i baisiai tvarkingo namo teritorija ir kiema, kas nekele minciu, kad vaikinas pats savarankiskai tvarkosi ima gniauzti rankas zengdama link iejimo.
Atgal į viršų Go down
Tomo Miličević

Tomo Miličević


Posts : 58
Join date : 2009-07-06
Age : 44

Įėjimas, svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas, svetainė   Įėjimas, svetainė Icon_minitimePen. 09 25, 2009 1:44 pm

Įvažiavęs į kiemą, pirmiausia sustoja siauroje gatvelėje, vedančioje į garažo vartus. Pasukęs galvą į merginą, nusišypso iš jos žodžių.
- Tik atrodo, kad namas didelis. Įėjus į vidų erdvė sumažėja bemaž per pusę.
Kadangi buvo nutaręs automobilį tvarkingai pastatyti į garažą, o ne palikti lauke, kad šis veikiamas aplinkos veiksmų imtų rūdyti, tebesėdėdamas viduje susitvarko neiššokęs lauk ir nepradaręs durų lipančiai merginai.
- Tiesą sakant neturiu kada tvarkytis.
Šiek tiek susinepatoginęs, ima kasytis pakaušį, lūpose automatiškai atsiradus kvailokai šypsenai.
- Kartą per dieną namų aptvarkyt ateina miela bobulytė. Myliu ją kaip mamą.
Sukikenęs, pasiknisa džinsų kišenėje ir išsitraukęs raktus nuo namo, pameta juos Ashley.
- Atsirakink duris, apsižvalgyt, o aš tuojau pat atvažiuosiu.
Nuotoliniu būdu pradaręs kilojamąsias garažo duris, įrieda su automobiliu į jį.
Atgal į viršų Go down
Ashley Greene

Ashley Greene


Posts : 56
Join date : 2009-07-16
Age : 37
Location : Jacksonville, Florida

Įėjimas, svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas, svetainė   Įėjimas, svetainė Icon_minitimePen. 09 25, 2009 1:55 pm

Gavusi paaiskinima del namo dydzio suprasdama linkteli, bet vienai minciai kilus sypoteli.
- Idomu kuo juos apkrovei, kad jie taip sumazejo.
Nusisypsodama sukikena pasnairuodama i nama
- Kaip miela. Paaiskinti man tures, kaip tvarkyti namus, jei pries tai vos tik mane pamaciusi neisvys.
Turedama minti, kad Topmo aiskiai nebus namu tvarkytojai uzsimines apie jos cia buvima nes ir apti tik siandien gavo toki kvietima uzsigalvoja. Atbudinta tik nuo raktu gaudymo istiesia rankas juos pagaudama ir apsisukusi patraukia link namo duru bandydama ispeti kuris is visu raktu atrakins jos norimas duris. Pasiekusi savo norima tiksla is keliu bandymu surasti tinkama rakta pagalaiu atrakina duris ir jas atidariusi ieina i vidu apsizvalgydama. Kadangi Tomo dar nesimate patraukai i svetaines vidury link lnetynos kur stovejo nuotraukos ir ima ziuretii viena is ju.
Atgal į viršų Go down
Tomo Miličević

Tomo Miličević


Posts : 58
Join date : 2009-07-06
Age : 44

Įėjimas, svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas, svetainė   Įėjimas, svetainė Icon_minitimeŠt. 09 26, 2009 8:20 am

Ashley žodžius supratęs kaip klausimą, išleidžia gilų atodūsį prieš atsakydamas:
- Esu apsėstas gerų ąžuolinių , Itališkų baldų.
Nusijuokęs kaip ir mergina, nukreipia akis į namo pusę. Likęs nepatenkintas to, ką ji pasakė, susiraukia.
- Net negalvok, jog leisiu tau kuopti mano namus. Esi čia viešnia, o ne darbininkė.
Kadangi kaip tik po to nuriedėjo į garažą, pastatęs jame automobilį, greitai įeina į patį namą, nenorėdamas ilgam palikti Ashley vienos. Tyliai priėjęs merginai iš už nugaros, baksteli pirštu jai į šoną duodamas žinoti apie jo būvimą.
- Nesi alkana? Galėčiau užsakyti maisto. Beje, papasakok man kokie žmonių bruožai tave be galo erzina, nes noriu būti tau geras kambariokas.
Šyptelėjęs, įsistebi į Ashley veidą laukdamas ką ši jam atsakys.
Atgal į viršų Go down
Ashley Greene

Ashley Greene


Posts : 56
Join date : 2009-07-16
Age : 37
Location : Jacksonville, Florida

Įėjimas, svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas, svetainė   Įėjimas, svetainė Icon_minitimeŠt. 09 26, 2009 10:25 am

Nutyla uzversdama akis aukstyn bandydama vis dar isivizduoti tokius namus uzverstais dideliais baldais, kaip teko suprasti is jo zodziu.
-Kamt au tokie dideli baldai jei namuose buni retai?
Grazinusi akis i vaikina nelabai suvokdama ka jis turi omeny taip sakydamas, nes ne minty nebuvo turejusi apie jo namu tvarkyma isitebi i ji, kol galaiusiai suvokia.
- As ir pas Jared'a su Eve namu netvarkydavau, o cia tuo labiau nesirengiu. Bijau kazka sudauzyt.
Budama aju namuose ir stebedama sustatytas nuotraukas neisgirsta, kaip ateina Tomo todel nusigandusi krupteli atsisukdama i ji.
- Ne aciu neseniai valgiau.
Gavusi isties sunku klausima prikanda lupa ir keleta akimirku pratysi bandydama suvokti ka pasakyti.
- Na negaliu pakesti kai zmogus begalo save kelia i ausktumas ar dedasi ne tuo kuo is tikro yra.
Nusisypsojusi kislteli ranka prattraukti plaukams nuo akiu.
- Bet keik maciau tu toks nesi tai sugyvensim, nebent turi pats kazka kas tau nepatinka.
Atgal į viršų Go down
Tomo Miličević

Tomo Miličević


Posts : 58
Join date : 2009-07-06
Age : 44

Įėjimas, svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas, svetainė   Įėjimas, svetainė Icon_minitimeSk. 09 27, 2009 1:42 pm

Priešingai nei mergina, stebi ją aplinkos vaizdinius tiesiog ignoruodamas.
- Norėjau bent vieną kartą deramai įsikurti. Ankstesnės mano tvirtovės nė iš tolo neprilygsta šiai.
Aprodomai iškelia rankas į viršų duodamas Ashley suprasti, apie ką jis kalba. Kadangi pirmą kartą per judviejų pažintį jie ryškiai nesusikalbėjo, šiek tiek susinepatoginęs sukikena.
- Tuomet aš jau visiškai nebežinau ką tu norėjai pasakyti kalbomis apie tvarkymąsi.
Papurtęs galvą pasisuka į kažkurią pusę ir palengva nueina prie sofos.
- Jauskis kaip namie. Atsipalaiduok ir nesikuklink. Juk tai ir tavo namai.
Atsisėdęs nepatraukia akių nuo merginos veido, pakiliai šypsodamasis. Sudomintas klausosi beriamų Greene žodžių ir susimąstęs, nutaiso puikiai tai atspindinčią išraišką.
- Tokių žmonių niekas nemėgsta, o kadangi grupėje esu tik gitaristas ir dėmesio sulaukiu tikrai nedaug, šlovės spinduliai manęs neapakino.
Nusijuokia, pats prajuokintas savo mestos metaforos skambesio.
- Be griausmingų elektrinės gitaros akordų, tau gyventi su manimi turėtų patikti, nes nesu problematiškas. Na, tik karts nuo karto parūkau.
Atgal į viršų Go down
Ashley Greene

Ashley Greene


Posts : 56
Join date : 2009-07-16
Age : 37
Location : Jacksonville, Florida

Įėjimas, svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas, svetainė   Įėjimas, svetainė Icon_minitimeKv. 10 01, 2009 6:32 am

Nenoredama stypsoti vietoje ir tuo paciu nieko neveikti pasisukusi patraukia link sofos idemiai klausydama kas jai yra sakoma. Kadangi vaikino ankstesniuju namu, o tuo paciu ir svetaines nera maciusi numykia kazka panasaus i sutikima su jo zodziais. Pastebejsui vaikino veide sumisima pati vos sypteli.
- Na tiesa sakant nesu jau tokia ir tvarkinga.
Atsisedusi ant sofos, susideda koja ant kojos nepatraukdama akiu nuo vaikino veido. Vaikinui pasakius apsoliucia nesamone, del savo nemegimo, nes kaip ir kiti jis sulaukia demesio slepdama sukilusia sypsena kilsteli ranka pasikasyti nosies galiuka.
- Is jusu ne vienas nera toka jau pasikeles arba as jau pripratau ir nematau jusu zvaigzdziu ligos.
Vaikinui paskelbsu savas isvadas pazvelgia i ji tartum nelabai ten kuo ir tiketu, nes pati galvojo atvirksciai - vaikinui nepatiks gyventi su jagiliai ikvepia .
- Taip ir nepasakiai, ko pats nemegsti, kad jau pirma diena nesusigadinciau apie save nuomones.
Atgal į viršų Go down
Tomo Miličević

Tomo Miličević


Posts : 58
Join date : 2009-07-06
Age : 44

Įėjimas, svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas, svetainė   Įėjimas, svetainė Icon_minitimeŠt. 10 03, 2009 6:04 pm

Suskubdamas sutikti su Ashley žodžiais, teigiamai linkteli ir įsiterpia:
- O visgi esi teisi. Nesam pasikėlę tačiau atsargūs, nes pasaulyje egzistuoja keli tūkstančiai pakvaišusių mergiočių, kurios mielai išprievartautų tave ant scenos, vos tik pasitaikytų palanki proga.
Nusijuokęs, kažkodėl be galo greitai ir surimtėja, šiek tiek apmaudžiai atsidūsdamas.
- Štai kodėl aš taip mėgaujuosi ta laikina ramuma. Už kelių mėnesių prasidės darbas įrašų studijoje, o ir šiaip grupės likimas nėra aiškus.
Kadangi sulaukė retos progos išlieti kam nors dūšią, ilgam neužsičiaupia, tęsdamas monologą:
- Negalima taip paprastai Shannon'o pakeisti nauju būgnininku.
Galop susipratęs, kad veikiausiai jo problemos merginai neįdomios, kvailai nusijuokia.
- Atleisk. Aš tikrai senokai neturėjau nuošidaus pokalbio.
Suleidęs akis į savo rankas, patrina jomis ne pirmos jaunystės džinsų medžiagą.
- Kadangi apie mane žinai pakankamai, man būtų įdomu jei ir tu pasipasakotum.
Savo kvotimą pradeda nuo paties banaliausio klausimo, kybojusio ant liežuvio galo:
- Tarkim, kokie tavo pomėgiai?
Paskatintas įvardyti kas gi jam sukeltų nemalonių pojūčių gyvenant su Ashley po vienu stogu, atsidūsta akimirką susimąstydamas.
- Na, man nepatiktų jeigu sukultum mano gitarą...
Pakreipęs veidą į Ashley pamėgina nuskaityti jos išraišką, tačiau nesusitvarkęs, garsiai nusikvatoja.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Įėjimas, svetainė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Įėjimas, svetainė   Įėjimas, svetainė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Įėjimas, svetainė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Iėjimas/Svetainė
» Iejimas ir svetaine
» Įėjimas ir svetainė
» Namas [įėjimas ir svetainė]
» Namas/ Iėjimas/Svetaine

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Namai ir Butai :: Tomo Miličević ir Ashley Greene Namas-
Pereiti į: